0

Ale racja naprawde mnie dziwi dlaczego Iniesta gral na lewej. Przeciez mozna bylo dac Henryego na lewa spokojnie nie ejest przeciez kontuzjowany i gra bylaby zuelnieinna, Iniesta ma grac w srodku do diabła. N o nie rozumiem Pepa kompletnie w tm sezonie podejmuje irracjonalne decyzje, ktore odbieraja punkty

0

: Armandi

No ja mam inne zddanie co do Czygrynskiego.CZym tutaj sie podniecac.Sporo faulował i zawalił bbramke. Ten wyskok przy walce z Llorente był załosny

0

To nie wina Keity, ze kadra jest tak wąska i On musial brac sie za rozegranie z Sergio co nie jest ich zadaniem.Oczywiscie to rozegranie w przodzie

0

Ludzie nie jezdzijcie po Keicie. On ma inne zadania w wczoraj tak sie ulozylo, ze w pewnym momencie musial byc playmaykerem. On jest od czyszczenia . A to, ze strzela gole jest efektem podłaczenia sie d akcji pojscia za Nia a On niejest graczem do prowadzenia gry ludzie pomyyslcie

0

Ludzie nie jezdzijcie po Keicie. On ma inne zadania w wczoraj tak sie ulozylo, ze w pewnym momencie musial byc playmaykerem. On jest od czyszczenia . A to, ze strzela gole jest efektem podłaczenia sie d akcji pojscia za Nia a On niejest graczem do prowadzenia gry ludzie pomyyslcie

0

psychomech111

Szukać nie trzeba by było dużo a dlaczego odrazu zakładasz ze ma byc napastnik do grzania ławy? Co Ibra ebdzie ciagle grac przez 4lata?CHyba trzeba suzkac wzmocnien. Sam sie gubisz, napisałes zebym Ci pokazal gracza, ktory bedzie grzac tyle ławe co Bojan. TO odrazu widze zakladasz, ze Bojan od tego jest? Jesli bylby tak dobry to walczył by o pierwszy skład. Ja dziekuje za taki mega talent do grzania ławy. Jak juz mowilem trzeba bylo sprawdzic Keirisona bo w Lizbonie siedzi na lawie i trybunach a U Nas byc moze było by inaczej, moze tutaj by sie odnalażł podpatrywał by najlepszych.

0

psychomech111

NIe prawda. Gdyby Bojan byl dobry to gral by czesciej, i niebylo by tak , ze w waznych meczach praktycznie nie gra. On wie, ze jest mu dobrze, nic mu nie grozi i sobie tak pogrywa. Tacy jak on muszą sie usamodzielnic bo inaczej sobie tak moga siedziec na lawce, wchodzic na 10minut i robic z siebie talent do 25roku zycia. Zroum on jest w klubie jeszce traktowany jako dziecko a tak być nie może. 19lat ma, wyglada na dziecko ale co z tego. I widzisz jakis sens w swoim rozumowaniu? Bojan jest dobry bo siedzi jednak na ławce, ale gra malutko a jak gra to slabo.TO kto tutaj jest dobry? Sam pomysl czy nie lepiej go wypozyczyc do slabego klubu, niech tam pokaze na co go stac. Negredo pograł w ALmerii i stał sie reprezentantem Hiszpanii a, że pErez to idiota to już nie wina Negredo

0

moriturus10

Czy ja nazwałem kogos z Barcy debilem>? Ja napisalem tylko "debilne decyzje" to ogromna roznica, takiech decyzji kazdyw zyciu wiele popelnia i przeciez nie ebdzie nazwany debilem. GLupie sie troche ułozylo, mial nie grac ROnaldo a wyjdzie, ze On zagra a Messi nie :)

ALe trzeba ciagnac ten wózek niedlugo wszystko wroci do normy:)

0

: Baros1990

Ja juz od dlugiego czasu wołam tutaj, ze Bojan to miernota i taka jest prawda. ALe nie wiem on ma jakiś uklad w tym klubie czy cos? Przeciez On sie nadaje jedynie na mecze z 2ligowcami w pucharze króla. Co z tego, ze ma 19lat? Messi w jego wieku szalał. GFŁupie gadanie.Gra juz 3sezon i jest coraz gorszy. TO NIE JEST MATERIAŁ NA NAPASTNIKA, obroncy moga takim maluchem rzucać jak chcą w PD. CO dopiero jak by stanoł naprzeciwko Terryego,Vidicia czy innych. CHłopak b y urazu dostał psychicznego. JEGO TRZEBA WYPOZYCZYC bo jest ciagle pod parasolem ochronnym, bedzie miec 23lata i dalej bedzie, ze wielki talent. Powinien sie usamodzielnić, isc do slabszego klubu i pokazac czy jest cos wart bez parasolka ochronnego. Kupiono K9 za 14mln i wypozyczono. Nie odstal nawet w Barcelonie szansy. Bojan dostał ich juz wiele i nic nie pokazał. Dziekuje temu panowi.

0

: Baros1990

Ja juz od dlugiego czasu wołam tutaj, ze Bojan to miernota i taka jest prawda. ALe nie wiem on ma jakiś uklad w tym klubie czy cos? Przeciez On sie nadaje jedynie na mecze z 2ligowcami w pucharze króla. Co z tego, ze ma 19lat? Messi w jego wieku szalał. GFŁupie gadanie.Gra juz 3sezon i jest coraz gorszy. TO NIE JEST MATERIAŁ NA NAPASTNIKA, obroncy moga takim maluchem rzucać jak chcą w PD. CO dopiero jak by stanoł naprzeciwko Terryego,Vidicia czy innych. CHłopak b y urazu dostał psychicznego. JEGO TRZEBA WYPOZYCZYC bo jest ciagle pod parasolem ochronnym, bedzie miec 23lata i dalej bedzie, ze wielki talent. Powinien sie usamodzielnić, isc do slabszego klubu i pokazac czy jest cos wart bez parasolka ochronnego. Kupiono K9 za 14mln i wypozyczono. Nie odstal nawet w Barcelonie szansy. Bojan dostał ich juz wiele i nic nie pokazał. Dziekuje temu panowi.

0

Tylko poco Pep trzymal go na boisku juz wiele wczesniej widac ylo jak MEssi sie rozciaga i wogole byl niewidoczny, jak zremisowac to zremisowac juz rezerwami a nie meczyc podstawowych najwazniejszych graczy.. Naprawde czasem sie wydaje, ze lepiej poprowadził by Barce Janas niz Pep

0

JEdyne pocieszenie, ze jak wygramy z Interem i Realem bez Messiego i kogos jeszce to bedzie to smakowac NIESAMOWICIE

0

JEdyne pocieszenie, ze jak wygramy z Interem i Realem bez Messiego i kogos jeszce to bedzie to smakowac NIESAMOWICIE

0

Niestety winowajcy tego stanu to Pep- za debilne decyzje, nieraz fatalna taktyka, fatalne zmiany czy ich brak i eksploatowanie kluczowych graczy juz na pcozatku sezonu, zobaczie jakie rotacje sa w Realu a u Nas to rotacja jest jedynie na pozycji DM.

ALe coz Pep jest winny ale tez ludzie nad nim bo zgotowali naprawde zły stan kadrowy:./

0

Wychodzi brak szerokiej kadry nawet nie teraz jkak trzeba zastępowac ale wczesniej byla potrzebna, bo Messi czy Xavi grali za duzo!!!Moze ktos w tym klubie przejzy na oczy. W tym sezonie urazów jest już 5 razy tyle co w zesżłym sezonie a kadra słabsza. A jeszce sie wypozycza zawodnikow jak K9. Nie wiem czy wazni ludzie w klubie nie myślą, ze nie da sie dwoch sezonow grac na takim farcie i na 5biegu tymi graczami???????????????????????????

0

No Pep i Txiki oraz Joan powiedzcie teraz, że mamys zeroką kadrę i nic się nie dzieje. Napewno wielcy Pedro i Bojan ich zastąpią:/

0

Oto moja ocenka.SUrowa ale musi taka byc, kolejnośc przypadkowa pisałem jak leci

PEDRO- PRoszę Pana jest pan dobry na puchar króla czy Xerez ale

nie na mecze na najwyzszym poziomie i nawet takie z Athletic. Głowa wpatrzona w ziemie to niestety za mało piłkarz musi sie rozgladac jezlei che byc wielki.

BOJAN- Chłopcze zrobiono z ciebie nadzieje footballu a ledwo od ziemi odrosłeś. Musisz wyjsc z pod parasolka ochronnego. Wypozyczony powinien byc BOJAN zeby w koncu sie usamodzielnił, a K9 sprowadzony za kupe kasy zostal wywalony na trybuny w Lizbonie. Jakic CUD Txikiego,Pepa nie wiem kogo.

Czygrynski- Po podaniu w 1polowie myslalem, ze rokowania beda lepsze. Ale niestety oderwanie sie od ziemi to chłopie dla ciebiee za trudne.

KEITA,SERGIO- dobrzygracze ale do bycia w tle, jezeli zostaja usamodzielnieni na boisku i odbiera sie Xaviego czy Inieste to sa na poziomie srodka ligi

MAXWELL- Nie wiem kto sie jaral tym, ze przyszedl za 4mln, ze to niby MEGA tanio. Ja bym nawet 2 nie dał. W obronie taki sobie a w ataku jesce gorzej tak tak jeszce gorzej.Potrafi grac do tylu tylko jeszce gorzej niz Abidal.

XAVI- Do niego nigdy pretensji miec nie bede. Gdyby bylo takich dwoch... Najbardziej wyeksplaowany gracz przez ostatnie półtora roku i On chocby gral 10 slabych meczow to ma do tego prawo i nie powiem na niego złego slowa, nie jego wina, ze takie są władze w klubie.

MESSI- Leo osiągnołeś już prawie wszystko ale nie zachowuj się ak dziwnie.

INIESTA- zamiast wymiatac w srodku, jest zsyłanny na banicję na boku i najwiksza siła Barcy czyli -Iniesta-Xavi jest rozbijana. To Iniesta ma dokarmiac innych podaniami ze srodka a nie inni Inieste na boku.ALe kolejny ukłon w strone wladz.

ALVES- bez wiekszych zastrzezen brawo Dani

PIQUE- napewno lepszy niz DMytro

VALDES- dostał jedna setke do obrony, sork nie do obrony, był pewny ale nic nie poradzi, ze ma takiego kolege z Ukrainy przed sobą.

Pep- to, ze wygrał tyle nie znaczy, ze jest swięty. W tym sezonie zachowuje sie bardzo dziwnie a jego decyzje są naprawde coraz częściej irracjonalne. Pep pobudka.

Niesttey na obecna sytuację najbardziej rzutuje przespane okienko transferowę. Jeden transfer i było by po bólu. Zakup lewosrzydłowego badz srodkowego ofensywnego pomocnika rozwiaazal by sprawe. Albo Xav mialby wsparcie i zmiennika- gdyby przyszedl srodkowy, albo Iniesta gralby swodobnie w srodku i moglby zastepowac Xaviego- gdyby przyszedl lewoskrzydlowy. TO byl jedynie jeden zakup a mysle, ze załątwil by wszystko. ALe starry Txiki moxnooo śpiii. Niechaj ktos muw alnie patelnią i go obudzi. Przy okazji Pep też się obudz.

MOja subiektywna ocena mozecie sie zgodzic czy nie. WIem, ze zbyt krytyczna ale musialem to wylac.

Pocieszenie, ze to bylo po meczach repry, nawet w tamtym bombowym sezonie po nich Barca grala slabiej w dodatku po meczach repry Barca dostaje niemilego rywala na gorącym terenie

Ocena moze krytyczna ale nie można siedzieć i mowic, ze nic się nie dzieje bo coś takiego zawse prowadzi do zguby

0

WYdrukował sorki:)

0

Wyfrukował bym abele obecna i wsadził ja Txikiemu do buzi zeby sie udławił bo to najwiecej jego winy:D

0

bravo7

CZYTASZ CHŁOPIE W MOICH MYŚLACH NARAZIE DEBILNE POMYSLY calego sztabu gotują taki los.

PEDRO- PRoszę Pana jest pan dobry na puchar króla czy Xerez ale nie na mecze na najwyzszym poziomie i nawet takie z Athletic. Głowa wpatrzona w ziemie to niestety za mało piłkarz musi sie rozgladac jezlei che byc wielki.

BOJAN- Chłopcze zrobiono z ciebie nadzieje footballu a ledwo od ziemi odrosłeś. Musisz wyjsc z pod parasolka ochronnego. Wypozyczony powinien byc BOJAN zeby w koncu sie usamodzielnił, a K9 sprowadzony za kupe kasy zostal wywalony na trybuny w Lizbonie. Jakic CUD Txikiego,Pepa nie wiem kogo.

Czygrynski- Po podaniu w 1polowie myslalem, ze rokowania beda lepsze. Ale niestety oderwanie sie od ziemi to chłopie dla ciebiee za trudne.

KEITA,SERGIO- dobrzygracze ale do bycia w tle, jezeli zostaja usamodzielnieni na boisku i odbiera sie Xaviego czy Inieste to sa na poziomie srodka ligi

MAXWELL- Nie wiem kto sie jaral tym, ze przyszedl za 4mln, ze to niby MEGA tanio. Ja bym nawet 2 nie dał. W obronie taki sobie a w ataku jesce gorzej tak tak jeszce gorzej.Potrafi grac do tylu tylko jeszce gorzej niz Abidal.

XAVI- Do niego nigdy pretensji miec nie bede. Gdyby bylo takich dwoch... Najbardziej wyeksplaowany gracz przez ostatnie półtora roku i On chocby gral 10 slabych meczow to ma do tego prawo i nie powiem na niego złego slowa, nie jego wina, ze takie są władze w klubie.

MESSI- Leo osiągnołeś już prawie wszystko ale nie zachowuj się ak dziwnie.

INIESTA- zamiast wymiatac w drosku, jest zsyłanny na banicję na boku i najwiksza siła Barcy czyli -Iniesta-Xavi jest rozbijana. To Iniesta ma dokarmiac innych podaniami ze srodka a nie inni Inieste na boku.ALe kolejny ukłon w strone wladz.

ALVES- bez wiekszych zastrzezen brawo Dani

PIQUE- napewn lepszy niz DMytro

VALDES- dostał jedna setke do obrony, sork nie do obrony, był pewny ale nic nie poradzi, ze ma takiego kolege z Ukrainy przed sobą.

Pep- to, ze wygrał tyle nie znaczy, ze jest swięty. W tym sezonie zachowuje sie bardzo dziwnie a jego decyzje są naprawde coraz częściej irracjonalne. Pep pobudka.

Niesttey na obecna sytuację najbardziej rzutuje przespane okienko transferowę. Jeden transfer i było by po bólu. Zakup lewosrzydłowego badz srodkowego ofensywnego pomocnika rozwiaazal by sprawe. Albo Xav mialby wsparcie i zmiennika- gdyby przyszedl srodkowy, albo Iniesta gralby swodobnie w srodku i moglby zastepowac Xaviego- gdyby przyszedl lewoskrzydlowy. TO byl jedynie jeden zakup a mysle, ze załątwil by wszystko. ALe starry Txiki moxnooo śpiii. Niechaj ktos muw alnie patelnią i go obudzi. Przy okazji Pep też się obudz.

MOja subiektywna ocena mozecie sie zgodzic czy nie. WIem, ze zbyt krytyczna ale musialem to wylac.

Visca el Barca!

0

Żeby Barca grała jak rok temu potrzebny jes ten jeden gracz na lewa flanke badz do srodka, to jest klucz. Musi przyjsc zeby Iniesta nie snuł sie na lewym skrzydle badz, zeby Xavi mial wsparcie. TO odmieniło by grę

0

zajac4

Najgorsze jest to, ze z Bilbao praktyzcnie poza Ibra i Pujolem gral caly sklad bo Toure i tak w tym sezonie gra najmniej z trojki sergio Keita i On.

akie mecze powinno sie wygrywac mniejszym nakladem sil, na takie mecze w tak napietym kalendarzu powinna byc silna i dluga kadra bo niektorzy poprostu musza nałądowac akumulator. Xavi i Messi powinni ogladac mecz z ławki podczas gdy muszą snuć sie po boisku no bo jest taka ławka rezerowych, ze niestety nawet Xavi i Messi ze skręconą nog ą beda grac lepiej. Niech w koncu maoł Txiki i jego swita ruszą tyłki bo moze plus z takich niepowodzen bedzie w postaci otwarcia oczów i sprowadzenia jakiegos klasowego gracza

0

Szkoda, zbawieniem byłby zakup jednego naprawde kreatywnego pomocnika, to jest brakujacy element. Xavi musi grac nwaet jak jestpod forma bo kto am rozgrywac. Iniesta musi grac na boku bo nie ma godnego gracza na lewej stronie. Jak widzicie Pedro miewa przeblyski i moze dobrze grac ze slabymi ale przyjdzie mecz powazny i nie istnieje, o jego grze swiadczy to, ze jest wpatrzony w ziemie a niestety jak takie cos widac to raczej wielkiego gracza z niego nie bedzie. Niezbedne jest to jedno wzmocnienie w pomocy. Jakis kreatywny gracz mozna wymieniac SIlva,Robinho,Cassano,Gourfucc,Suarez byle kto ale zeby byl. Nie da sie 2 sezonu pod rzad jechac na takim fuksie z kontuzjammi czy chorobami. Musi dojsc ktos jeszce kto da impuls z przodu.

0

I kto gadał głupoty, ze Macwell to ofensywny obronca?? Ja go w ataku widze rzadziejj niz ABidala a jego najlepsza akcja to podanie do tyłu. Podniecaliscie sie, ze woooooooow Txiki sciagnol takiego gracza za 4mln/ On nawet 2 nie jest wart to poprsotu przecietniak

0

BoskaBarca13

Po co Nam kolejny Sergio czy Keita bo taki jest Mascherano. Potrzeba kogos do rozegrania lub na prawa flanke nie ma Xaviego czy Iniesty i kto ma rozgrywac. Widac teraz co to znaczy szeroka kadra. A to co zrobil Czygrynski przy golu to parodia co kuzwa nie umie przełamac grawitacji i sie oderwac od ziemi????????

0

nioton

Kuzwa ok50zł na miesiac to nie jest majatek a potem narzekanie, z eniema sie tego zczy tego. POmyslcie ile kasy wydajecie na glupoty na niepotrzebne fajki czy uzywki czy inne bzdety a coz to jest wlasnie o 50-60zl na miesiac. Jak ktos nie pracuje jeszce to z kieszonkowego 2zl odlozy idzie do starszych i ma na oplacenie takiej cyfry, a nie mowie juz o dorosłocyh proste?Proste. Za kilkadziesiat zł nie zbiednieje a nie bede sie licytowac o 10zł na miesiac i szperac gdzies po kanałach arabskich czy cos. Mam to co najlepsze i mam wygodę.

0

AL jak ktos moze miec jedno z tych trzech to tylko C+ bo bedziesz miec najlepsza pilke praktycznie co tydzien i czesciej. Liga mstrzow to jednak nie jest za duzo a MŚ masz raz na 4lata.

0

xavi

Chcesz ogladac Barce normalnie to miej cyfrę nie jakies wynalazki typu N czy Polsat. Cyrfa czyt. wczesnej canal plus to jest marka, najstarsza i najlepsza platforma, ktora laczy to co najlepsze. Jak chcesz najwiecej pilki na poziomie to tyylko canal plus ja od 94r nie wyobrazam sobie bez niego zycia. N i polsat tez mam ale to sa takie platformy na boku.

0

dww

Nie logicznie piszesz. A gdyby Barca grała w Premiership to myslisz, ze co by było>? W 90% meczów to samo czyli Barca rozgrywa a przeciwnik sie muruje nawet typu Lvpool czy Chelsea. Pamietasz mecze Barcy z druzynami angielskimi. Co było z Lvpoolem. W 1meczu cos gral w 2murarka. O Chelsea nie wspomne. Czy mecze z Celtikiem.

Przeciez jak włączysz mecz np. Sevilla-Valencia to nie ebdziesz miec murarki któregos z zespołów.

Jezeli chcesz ligę w ktorej Barca nie ebdzie caly mecz rozgrwywac a prrzeciwnik sie bronic to na kuli ziemskiej takiej nie znajdziesz musisz szukac w innych prawdopodobnych ukłądach słonecznych i mozliwych światach:)

0

viscaelbarcafan

Jak sobota i 22 to wiadomo će na canal plus pewnie 2 bo o tej porze bedzie pewnie liga+ na csport. Pozniej ebdziesz miec newsa o tym an jakich kanałach jest to dawane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?