Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wstrzymajcie się z tym gloryfikowaniem Valdesa. Puszcza narazie mniej goli ale jest o wielee rzadziej zatrudniany. Casillas musi w meczcach interweniowac ze 4 razy częściej to i łątwiej jest wpuścic gole. Valdes jest dobry w sytuacjach sam na sam ale mimo wsyzstko, mimo obecnych wpadek to Casillas jest jeszce numerem jeden i jak stoi w bramce to kibic jego druzyny moze być spokojny.
0
Keita obecnie jest świetny ale YAYA w formie jest piłkarzem na największe mecze bo ma większy potencjał od Keity. W poprzednim sezonie tak było, ze Yaya czesto nie grywał w lidze ale jak przychodziły najwazniejsze mecze to musiał grac. Pep musi dac mu sie rozegrac bo niedługo PNA i kiedy ma grac w Blaugrana
0
SOrki tak mi chodzilł po głowie. Miał byc Iniesta :)
0
TO był najpiekniejszy mecz Barcy w tym sezonie, przypominał On mecze z tamtego sezonu gdy ALmeria,Valladoid,Depor czy Atletico dostawały po 5-6 goli:)
Na boisku najlepszy dla mnie oczywiście Keita, nie tylko przez gole ale miał bardzo mało strat, był aktywny, agresywny, szybko atakował rywali, czesto zchodził na ewą stronę. Po Keicie najlepsi ZLatan oraz Ibra. Na wyroznienie zasługuje Sergio,grajacy najlepszy mecz w tym sezonie. Reszta graczy bardzo dobrze ale najsłabiej Dmytro,Maxwell( jeszce czesciej niz ABidal gra do tyłu) oraz mimo, ze grał niedługo Bojan(miałfajna okazje ale zle przyjoł piłke).
zle wygladała tylkoszybkośc obrony zwłąszcza Dmytro. Czyhrynski jest narazie za wolny na Barce. W Barcelonie przynajmniej jeden stoper musi byc dosc szybki jak Pujol bo obrona gra bardzo wysoko i czesto jedynym ratunkiem przeciwnika jest podanie dlugie do napastnika a wtedy jest potrzebna szybkosc w obronie. Co innego mial w Szachtarze. Tam jest inny styl, druzyna gra głebiej zwlaszcza w Europie gdy gra z lepszymi przeciwniami. Wtedy soperzy nie musza byc tak szybcy. Ten transfer narazie to niewypał, On jest dobrym graczem ale na te chwile nie pasujacym do stylu Barcy.
0
Czyhrynski jest narazie za wolny na Barce. W Barcelonie przynajmniej jeden stoper musi byc dosc szybki jak Pujol bo obrona gra bardzo wysoko i czesto jedynym ratunkiem przeciwnika jest podanie dlugie do napastnika a wtedy jest potrzebna szybkosc w obronie. Co innego mial w Szachtarze. Tam jest inny styl, druzyna gra głebiej zwlaszcza w Europie gdy gra z lepszymi przeciwniami. Wtedy soperzy nie musza byc tak szybcy. Ten transfer narazie to niewypał, On jest dobrym graczem ale na te chwile nie pasujacym do stylu Barcy.
0
To narazie najlepszy mecz wtym sezonie oglada sie go z wieelka przyjemnoscia :) Druzyna Pepa ma jakies niesamowite umiejetnosci, że nigdy nie pozwala przyjsc kryzysowi na wiecej niz 2 tygodnie:)
0
Współczuje Xaviemu ja nie wiem Pep mysli że to robot czy jak:/Naprawde niedlugo sie na tym sarzy. Widac jak Xavi jest wazny. Kazdy moze pauzowac:Messi,zlatan,Iniesta,Pique ale Xavi nie moze. I teraz widac jak potrzebny jest taki Cesc zeby miec dalej taki mozg druzyny
0
Przestancie glupio pytac sie cyz jest na N albo Polsacie jest na canal plus i tak pozostanie amen. Moge nie miec neta, telefonu ale musze miec canal plus i tak od 94r:)
0
Nie wiem gordoniasty myslałem, że kapujesz i nie trzeba Ci łopatologicznie tłumaczyć. Tylko Ty miałes problem ze zrozumieniem wypowiedzi ale na twoje specjalne życzenie na przyszłosć będe się "jaśniej" wyrażał.
0
Już w tych występach z przed kontuzji był nie zauważalny oraz nie obecny a kontuzja sprawiła, że juz kompletnie się o nim zapomina niestety.
0
gordoniasty
Ja Cie KRĘCE LEŻE I KWICZE TY NAWET NIE ROZUMIESZ CO JA NAPISAŁEM BOŻE JAK Z TAKIMI LUDZMI DYSKUTOWAC:/ Poczynania druzyny(piłka,kosz,szczypiorniak) sledze od 2 połowy lat 90tych a TY mi brednie gadasz:/
Lepiej naucz sie czytac ze zrozumieniem a jezeli przychodzi Ci to tak ciezko to wyjasniam TObie.
"jest juz w zasadzie nie obecny i nawet nie widze go juz w skladzie"
W tym sformułowaniu chodziło mi o to, że nawet pomijając kontuzje Henry już w występach z obecnego sezonu grał jak jakiś odizolowan i nie obecny gracz. Poprostu ma już swoj wiek, wygrał Lige mistrzow, która bła osttanim brakującym wielkim trofeum i dał sobie ewidentnie spokój. Widać, że z obecnej druzyny On juz jest najmniej głodny gry na wysokim poziomie i sukcesów.
Takze kolego na początku pomyśl zanim napiszesz głupote
0
Ja wogole juz zapominam, ze Henry eszce gra w Barcelonie. On juz kompletnie po tych zwyciestwach postanowił zakonczyc gre na wysokim poziomie jest juz w zasadzie nie obecny i nawet nie widze go juz w skladzie. Dlatego natychmiast trzeba szukac kogos na lewa strone bo Pedro nie da rady podczas gry z najlepszymi
0
Przestancie piepszyć, że RObinho lepszy. Cesc jest młodszy, ma lepszy charakter i może grac prawie wszedzie w pomocy.
Po za tym Xavi,Cesc i Iniesta moga grac razem. Andres i Cesc mogliby sie rotowac to ten jakis czas na skrzydle to ten. A za parę lat Cesc przejoł by dowodzenie drużyną za Xaviego. Transfer chyba ze wsyzstkich ewentualnych jak np. SIlvy,Maty,Riberyego czy Robinho zdecydowanie najlepszy i najbardziej perspektywiczny ale pewnie najdrozszy.
0
TO, że Barca ytle zdobyła nie oznacza, że Pep i zarząd są bezbłędni i nie wolno ich krytykować. Sezon transferowy był fatalny tak wąską kadrą nie ma co marzyć 2 sezon z rzędu o sukcesach. Nie ma osoby oprócz Xaviego i Iniesty, który mógłby za nich rozegrać i pomóc drużynie. Jak nie Ma Messiego to nie ma kto pociągnąć w ataku. Ale mam nadzieje, że przejżąw zimie na oczy jak się coś stanie.
0
Tylko ludziska jak Xavi iMessi maja odpoczac jak nie ma ich kim zastapic. Ławka ławka ławka. Kadra jest bardzo wąska:/
0
DO WSZYSTKICH IDIOTÓW MIENIĄCYCH SIĘ KIBICAMI FCB
WYPAD Z TEJ STRONY ALEBO NIE WIEM CO BO JAK WIDZE KOMENTARZE ŻYWCEM WZIĘTE PO MECZEU SEVILLI Z REALEM NA STRONIE RM.PL TO MI NIEDOBRZE.
Sorki xa caps ale trzeba krzyknąc. Mecz taki musial nadejść. Niestety jak niektórzy pisali mwili o wzmocnieniach to była gadka, że niee są wychowankowie itp. ALe Wielcy gracze nie przychodzą jak grzybby po deszczu co rok i nie ma co liczcyć, że z Pedro bedzie wielki gracz to samo mysle o Bojanie. Jak ktos ma byc wielki to już wczesniej sie wybija. Fakt, że wszyscy oprócz Pique,Toure i ZLatana grali kiche, wielka niedokładnośc w przyjeciu u Iniesty czy Xaviego co jest niespotykane. Messi tez sie plątał.
Ale niestety potrzeba transferów. Jak nie ma Xaviego i ANdresa, ich dobrej gry to ni ma kim rozruszac akcji. Real ma wielu takich graczy niestety. ALe coz jedziemy do przodu trzeba przeczekać to i naładować baterie !
0
DO WSZYSTKICH IDIOTÓW MIENIĄCYCH SIĘ KIBICAMI FCB
WYPAD Z TEJ STRONY ALEBO NIE WIEM CO BO JAK WIDZE KOMENTARZE ŻYWCEM WZIĘTE PO MECZEU SEVILLI Z REALEM NA STRONIE RM.PL TO MI NIEDOBRZE.
Sorki xa caps ale trzeba krzyknąc. Mecz taki musial nadejść. Niestety jak niektórzy pisali mwili o wzmocnieniach to była gadka, że niee są wychowankowie itp. ALe Wielcy gracze nie przychodzą jak grzybby po deszczu co rok i nie ma co liczcyć, że z Pedro bedzie wielki gracz to samo mysle o Bojanie. Jak ktos ma byc wielki to już wczesniej sie wybija. Fakt, że wszyscy oprócz Pique,Toure i ZLatana grali kiche, wielka niedokładnośc w przyjeciu u Iniesty czy Xaviego co jest niespotykane. Messi tez sie plątał.
Ale niestety potrzeba transferów. Jak nie ma Xaviego i ANdresa, ich dobrej gry to ni ma kim rozruszac akcji. Real ma wielu takich graczy niestety. ALe coz jedziemy do przodu trzeba przeczekać to i naładować baterie VeB!
0
Tzeba sobie uczciwie pryzznać, że z Pedro nic nie bedzie. Nie ma 17lat, żeby wierzyć, że wybuchnie. Gdy inni już mieli byc wielcy to już pokazywali coś po tylu występach a On widać, że często się plącze na tym boisku i ma poplątane nogi
0
I znów SIlva oraz Mata i niech mi koś powie, że Robinho albo RIbery. Valencia ma super skrzydłowych i grzechem było by nie postarac się o któregoś zwłaszcza Davida on jest magiczny:)
0
Koszykarze już dzisiaj zmietli pamesę vallencia tak więc dobry prognostyk:)
0
Mimo wszystko najważniejsyzm celem transferowym na przyszłosc musi byc Cesc. Jedyny obecnie gracz, który moze zastąpić Xaviego ma chłopak ogromny potencjał.
A za 35mln wiele bardziej wolałbym SIlve ciekawe czy Valencia taka oferte by przyjeła.Za Mate napewo.
0
Trzeba podziękowac Del Bosque. Hiszpania juz o nic nie grala a Xavi gral zawsze i W Blaugrana i tam. Ale wiadomo jaki klub ma w sercu ten pan. Nie wiem czy repra Hiszpanii nie radzi sobie bez graczy Barcy? Niestety zamiast Xaviego oszczedzac w meczach takich jak z Gijon czy Almeria i tearz Armenia to gral wszystko i moze nie grac w jak narazie najwazniejszym mecz w tym sezonie./
0
TO Pedro można spisać na straty jeżeli RObinho przyjdzie. Pedro moglby sie rozwinac gdyby był stawiany w 1skłądzie juz na rowni z gwiazdami a jezeli dalej bedzie rezerwowym to skonczy na tej ławce i bedzie tak wiele lat i zostanie wypozczony. Przyjscie RObinho tak samo zmusiło by czestsze wystawianie Henrego w ataku i znowu mniej szans dla Bojana
0
Przestancie robic te dywagacje.Pomysł z RObinho głupi i tyle a Wasze gadanie nic nie da. Każdy wie, że polityka transferowa Barcy jest lekko mowiąc słaba i trzeba czekać na zmianę sterników klubu. Ale wsyztsko zweryfikuje sezon.
0
ibrakadabra
Od kiedy Ty kibicujes z Barcelonie?Od roku czy Pół roku? Bo jak czytam takie głupoty to po prostu tracę ochotę do życia. Wracaj może lepiej do Fify w końcu już 10 wyszła.
0
ALe kibicow od roku
0
Pewnie mnóśtwo sezonowców ma erekcje na myśl o tym transferze.
0
Henry1991
Taa taa taaaa. Potrzeba takeigo zawodnika do rozwalenia atmosfery w zespole NAPEWNO.
Ze zlatanem byla inna sprawa jest starszy i ma ustabilizowane życie numery moze czasem odstawiac ale na boisku jednak o jego pozaboiskowych wyczynach ala Ronaldinho nie ma mowy.
RObinho to imprezowicz, którzy moze namieszać w dodatku jest jak chorągiewka.
I dziwie sie Pepowi.Wprowadze Pedro na lewe skrzydło, jest jeszce Titi i nagle ma przyjśc RObinho. TO poco dawac szanse Pedro jak i tak grał bedzie RObinho.
Chory transfer mam andzieje, że włodarze się opamiętaja. Jak na lewe skrzydło to tylko SIlva, który jest Hiszpanem,jest epszym człowiekiem, potrafi operować w środku pola. ALe jest przecież Pedro, ktory się nie rozwinie jeżeli nie będzie grać bardzo często i to w 1skladzie.
0
Jeżżeli lewoskrzydłowy to jedynie SILVA.
Ponieważ:
-jest zgrany juz z innymi reprezentantami z Blaugrana i jest Hiszpanem
- charakter nie taki jak RObinho cyz chociażb wwalnięty Ribery
-potrafi grywać w środku jak jest taka potrzeba
A taki RObinho to chyba była by ostateczność gdyby Henry już grał caly czas taka padake a Pedro sie nie rozwijał. Ale nie poto Pep wstawił Pedro do 1zespołu i chłopak gra coraz więcej i lepiej żeby potem sprowadzać bałwana Robinho i blokowac karierę Pedro.
Po za tym takiego skarbu jak Toure już by się nie znalazło. Real ma Lassa a Barca ma Toure to jest równowaga.Chociaż TToure troszke lepszy no i ma dobre gabaryty.
0
Najbardizej wkurza mnie to, że Xavi znowu gra cały mecz. Gra o pietruszke a nie dość, że w klubie nie dostaje odpoczynku to tak samo w reprze. ALe Del Bosque jest trenerem...