0

Trzeba podkreslic tez wielka role Ndonga i Morrisa ez troche rzucili punktow i nie tylko to.

0

BArdzo fajny meczyk. Barca ma tearaz jescze szerszą kadrę niż w tamtym sezonie. Na obwodzie Navarro,Jaka,Rubio,Sada,Basile, na nizszym skrzydle Grimau,Morris do tego Lorbek,Ndong,Vasquez,Mickael pod koszem poprsotu czas nic tylko bic sie o euroligę z CSKA i Panathinaikosem.

Chociaż jesze trzeba to wsyztsko poskłądać bo z zeszłorocznej pierwszej piatki narazie został tylko Navarro i Lakovic jak dojdzie. Cały wachlarz graczy podkoszowych opróćz Frana został wymieniony jak jescze troche wiecej pograja to nie bedzie mocnych na Barce z tak szerokim skłądem.

0

Najlepsze jak niektorzy na stronie prześcieradeł piszą, że Barca popadła w kryzys i smiech. Tylko, zę Barca kazdy mecz gra spokojnie na50% a realik cisnie do konca i dopiero wtedy wpycha gole.

0

ALe nad rugi raz Barca musi wpakować te drugą bramkę bo w pamięcitrzeba mieć sezon 2006/07 gdy mistrzostwo zostało oddane realowi przez rozkojarzenie w koncowkach paru meczów np. z Betisem czy Espanyolem gdy była tylko 1 bramka przewagi.

0

Gre druzyny w skali 1-10 oceniam wczoraj na 6. Moim zdaniem najsłabszy mecz w tym sezonie. Dużo gry w środku pola i rozgrywania przez obroncow szczegolnie przez Marqueza. Bylo czesto tez tak, że nie miał jak pograć i rzucał długie piłki do napastników. W ogóle mało było sytuacji pod bramkowych ale i takie mecze musza byc rozegrane na 50%. Tez troche denerwowały mnie zachowania Messiego. ROk temu ALmeria dostawała bodaj 5 do przerwy ale nic 2 razy sie nie zdarza. Taki sobie był to mecyzk bez historii.

0

skład bedzie słaby w powietrzu nie ma Pique i Toure

0

Ten Real jest niestety nieobliczalny i ma szeroki skład nawet bez ROnaldo maja spory wachlarz z przodu

0

Greeen

Szokda mi, że też jestes "kibicem" Blaugrana.

CO do meczu do dobrze spisuje się Ndong pewnie bedzie podstawowym centerm, bardzo dobry w obronie a jak bedzie dorzucał po 10-15pkt w meczu to bedzie super bo sa inni wielcy strzelcy jak Navarro,Lakovic czy Lorbek:)

Widac, ze Regal Barca ma tearz swietny skład odeszli ANdersen,Barton czy Ilyasova ale obecnie skład jest jescze szerszy niż w tamtym sezonie wielkie pole manewru i na obwodzie i na niskim skrzydle i pod koszem:)

0

Mecze o 22 maja to do siebie, ze ten kto naprawde uwielbia Barce a jest anrazie skazany na ogladanie Jej w tv bedzie mecz ogladac a nie pojdzie na impreze cz sie nie zawali. Jak Barca gra o 22 to caly wieczor sie Jej podporzadkowywuje zeby w skupieniu obejzec meczyk chociaz czesto musze uciekac od dziewcyny z Łózka do drugiego pokoju żeby to zrobic:)

0

Mecze o takih godzinach maja w tv wiele gosza jakosc. Niech ktos obejzy Liverpool o 13 w słoncu. Jak nie ma super telewizora to cala postac piłkarza sie rozmywa. A juz w Hiszpanii to bylby dramat. Nie dosc, ze przekaz juz jest slaby to w takich warunkach bylby tragiczny/

0

22 a to troche zbyt pozno

0

A z temperatura to wielu z Was sie osmiesza. ROzumiem lipiec-sierpien to w głębi Hiszanii i na południu jest piekło. W Barcelonie jest lepiej. Ale meczy nie gra sie w tych miesiacach.

Ekonomicznie pomysł dbry ale sportowo i w wymiarze "duchowym" piłki pomysł fatalny.Wkurza mnie tylko, ze zbyt czesto najlepsze mecze sa o

0

karci0

Gdyby tak jak w twojej opinii "nikt" nie pracował w sobote czy niedziele to wszystko by staneło by w miejscu a TY nawet niemogłbys sobie meczu obejżec no bo jak nikt nie pracuje to prądu tez nie ma.

Pomysł ekonomicznie bardzo odbry.POzwolił by wzbogacić sie pozostałym klubom i zwiększyć siłe La lliga i za niedługi czas wyprowadzić Ja przed Premiership.

Jednak dla kibiców w Europie pomysł urojony. Dla Nas w POlsce nawet bardzo. Canal Plus foruje Premier League i Nasza żenująca "ekstraklase". A te mecze własnie najczesciej sa popołudniami w wekendy. Dla La Ligi, która wieczorem konkuruje jedynie z Serie a i moze Ligue 1 było by bardzo zle. Klimat nie ma tutaj nic do znaczenia. W Hiszpanii w czerwcu gra sie ostatki a w lipcu i sierpniu nic także tutaj nie ma problemów. Perez foruje ten pomysł, że sie cała liga wzbogaci. ALe Chinol i reszta azjatów widzą na pierwsyzm miejscu Real i potem Barce to wiadomo kto się wzbogaci najbardziej.

0

Swego czasu bylem wsciekly, ze posiadacze wizji dostaja sobie cyfre po fuzji:P

0

Pyrzo_Barca

O to jestes przerzutem z Wizji bo ja od 94r mialem c+ i potem wizje od 98:P Ciekawe czy masz jescze ten stary dekoder Philipsa

0

Pyrzo

TO chyba nie tak dlugo bo canal plus sport pojawił sie gdzies w polowie teej dekady.Najpierw gdy bł sam dekoder na kluczyk to byl sam c+, potem c+ zwykly,zolty i niebieski a sport jak mowie pojaiwl sie jakies 5lat temu:P Laskowki jest bardzo dobrym uniwersalnym komentatorem, ktory porafi kazda lige komentowac. W c+ przewaznie jest zcisly podzial a On komentuje i la lige i potrafi premier league no i Polska Liga.

0

A najgorsze jest to, ze czesto gdy jest komentaarz na N to nie ma w nim zadnych emocji. Do dzis krew mnie zalewa jak slyszalem komentarz polfinalu Barca-Chelsea 2009. Taki mecz a tutaj 0 emocji,podniesienia głosu. Co to jest?

0

Oj to chyba mało go slyszales. Uwielbiam jak Barce komentuje jest stworzony do tego. Wiele przyjemnosci mi sprawiał jego komentarz setek goli Wiesłki w lidze polskiej i setek goli Barcy:)

0

Najlepiej jak na N czasem wlacze poniedzialkowy program piłkarski gdzie podsumowuja min. wydarzenia z europy. Siedza Ryczel,Pol i cala reszta w pięciu i gadaja napraawde debilne rzeczy.

Laskowski jest dla mnie świetny. Bardzo dobrze komentuje tez siate. Canal plus ma fantastycznie dobrane pary komentatorów. SLucham ich juz od połowy la 90tych majac c+ od 94roku i na ich komentarzu się wychowałem.

0

Komentarz na N żenujacy. Mało wiedzy, którą można się dowiedzieć gdy chociażby komentuja Laskowski z Orłowskim i brak emocji. Walą teksty pod publiczkę. Debilna gadka, że Pep ma kłoopoty bogactwa.Albo ctat"Messi nie gra jeszce na 60%" LOl na jakiej podsawie to wyliczył. Komentarz typowy dla Nki czy TVP dla ludzi, którzy widza Barce czy wielką piłke raz na 2 tygodnie. Na canal plus zawsze komentarz był jest i bedzie najlepszy napewno najbardziej fachowy i z największą wiedzą. Gdy Twarowski i Nahorny biorą sie za Premiership to nie mają sobie równych. Gdy Orłowski czy Laskowki za La Lige tak samo. Smokowski czy Dębinski za Ligue 1- profesjonalizm. No i Milko oraz Lipiński za Serie A- też pięknie.

0

I znowu co wyprawia Sergio. TO samo co z Atletico.WKurza mnie powoli

0

Uniwersalny to sobie może być tutaj chodzi o to kto jest najlepszy a nie uniwersalny. W takim razie Junior DIaz z WIsly jest lepszy od Cristiano bo grywał na lewej pomocy w srodku pomocy, obrony i na lewej obronie.

0

CO do wolnych ALvesa to napewno sa jednak sporo gorsze od Krystyny bo u ALvesa gdzies 8 na 10 leci nad bramka. On strzela albo mocno po ziemi i tuz nad albo takie wznoszace sie petardy. Żelus strzela czesto podobnie jak Juninho Perbambucano takie mocne petardy z mała rotacja ktore potrafia syzbko opadac. Ronaldo jest moze troszke wszechstronniejszy ale Messi w swoich rajdach,prowadzeniu piłki,mieszaniu rywalami jes najlepszy na świecie.WOle bycw czyms zdecydowanie najlepszy niz w paru rzeczach bardzo dobry ale nie najlepszy. Messi gdy dostaje piłke to odrazu jest zagrożenie i juz wiadomo, ze zagra cos kombinacyjnego. ROnaldo nie raz robi sztuczki same dla siebie. Zamiast podac normalnie to poda pieta i coz to daje.

0

WOłka nie lubie za poglądy polityczne ale pięknie potrafi n ie raz opowiadac o piłce szczególnie płd amerykańskiej a najbardizej argentyńskiej gdzie jest specjalistą.

Stec sieje debilną propagandę, która ma na celu niszczyć i oczerniać kibiców.

0

ALe ogólnie STec działa mi na nerwy szczególnie jeżeli chodzi o wyszukiwanie "problemów" z kibicami i "chuliganami" w Polsce. Gośc nie ma pojecia o tym co sie dzieje a czesto wypisuje bzdury. Zreszta co lepszego moze wypisywac WYborcza.

0

BYł taki moment własnie w 1 połowie gdy Barca niesamowicie długo rozgrywała piłkę i to na połowie Racingu podań naprawde było mnóśtwo

0

lokitheman

Messi gdy miał jescze 18 lat juz grałw pierwszym składzie i ogrywał Real z Zidanem,Figo i Beckhamem co prawda wtedy R10 rządził ale Messi juz zaczynał błyszczeć. Pare miesięcy potem Messi ogrywał CHelsea i to jemu głównie zawdzięczać można pokonanie jej na Stamford w lutym 2006 2-1. Potem niestety miał kontuzje, która uniemożliwiła mi potem grać z Benficą,Milanem i Arsenalem. Messi jeszce wcześniej byłby jednym z największych.

0

TO jescze nic niech sie Pep modli o Xaviego i Messiego bo wtedy byędzie dramat. A nie lepiej było kogoś dobrego zakupić i nie martwić się kazdym wejsciem w czołowego piłkarza... Trzeba dorzucić jeszce Inieste, ktory nie wiadomo kiedy i czy sie przełamie. Jak się pisało o SIlvie czy Macie to była gadka, że poco są wychowankowie itp. Przychodzi co do czego do każdy już mądzrzeje

0

Nie przesadzajcie, ze to Messi koszykowki widziałem pare jego meczów w barwach Juventutu to jest tlalent ale to jesze nie jest poziom chocby Navarro do ktorego jescze mu brakuje sporo. Mam nadzieje, że to nie będzie taki wieczny talent jak Bojan.

Brakuje trochę Ilyasovy ale skłąd pewnie będzie wygladac

Ciekaw jestem jak będzie wyglądac pierwsza piątka. Napewno narazie RUbio będzie zmiennikiem Navarro czy Lakovicia i Oni dwaj będa grac w pierwszej linii ale ciekawe jak to bbedzie dalej wygladac. Napewno Lorbek będzie grać w pierwsyzm skłądzie a co dalej to hjuz nie wiem. Mickael,Vasquez,Ndong,Basile,Morris,Grimau.

Xavi Pascual raczej nie postawi na wyjsciowa piatke z trzema wieżami także napewno bedzie to wygladac Navarro,Lakovic,Lorbek,Grimau i dalej nie wiadomo

0

A co do liderowania Realu. Barca spokojnie miala by lidera bo przewaznie pierwszałądowała po 3-4 gole i potem troche więcej chęci i ze Sportingiem,Atletico czy Racingiem padlo by więcej bramek. Real natomiast przeważnie się meczy jakiś czas i potem wpycha pare bramek nakoniec podczas gdy Barca jkuż dogrywa sobie mecz niszcząc rywala setkami podań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?