Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co do serie A. Walka Juve z Interem bedzie fascynująca niczym Barcy z Realem. Juve jest na poodobnym poziomie i moim zdaniem dokonywał świetnych transferów w lecie. Nie obejmując Realu to w mojej opinii Juve a potem Inter dokonały najlepszych posunięć na rynku.
0
fansbarca99
Wszystko tylko nie pisz takich bredni jak " Visca el zlatan" :/
Zapatrzyłeś się w hala ROnaldo?
0
Co do DIego Milito.
On już ma 30lat to byłobybez sensu.
0
SUper wiadomośc na niedziele. Ja tylko żałuje, że nie ma w Blaugrana SIlvy. Wtedy byłby dream team( z wątpliwościami co do Zlatana). ALe może niema tego złego. Może dzięki temu zabłyśnie Pedro bądź Jeffren.
0
A przyjscie naraz tylu zawodników podważyło by sens trzymania wychowanków jak Pedro,Bojan czy Jeffren, którzy moga grac na takim samym poziomie w przyszłości jak taki Villa czy Silva a nic nie kosztują oprócz pensji. Ja bym sie super cuzł jakby choćby jedynie Cesc przyszedł w nastepnym okienku. W ostateczności SIlva bo Henry odejdzie.
0
angeluslove
ALbo jestes małolatem albo jeszce po sobocie nie doszłeś do siebie. Jak jesteś taki bogaty i masz gdzieś w sumie ze 150mln na transfery SIlvy,Fabregasa,Maty to nieźle jedź do Katalonii i zaoferuj je :) ak za rok przyjdzie jeden z puli SIlva,Mata,Fabregas (bo VIlli juz nie ma sensu kupowac bedzie miec 29lat) to bedzie super.
0
Kierz
ZObrazowałeś to najlepiej. W tej włóczni jaką jest Barca Zlatan nie pasuje jako grot. I mam powazne obawy czy w ogóle bedzie pasować. A jak zdąrzy to juz bedzie miec 30lat.
0
Rozgrywanie tych debilnych superpucharów Hiszpanii, Europy czy klubowych mistrzostw to kretyństwo. W Hiszpanii i tak wiadomo kto najlepszy i kto był mistrzem to co tutaj jescze mozna udowadniac w meczu z Bilbao.W Europie tak samo. TO, ze szachtar by wygral to znaczłoby, ze najlepszy czy cos? Jak w Europie jest gdzies jezeli chodzi o siłe w okolicach 15miejsca. Klubowe mistrzostwa tez debilne. Wiadomo, kto wygrywa LM ten jest najlepszy i poco ma sie bic z jakimiś azjatami,arabami,meksykanami czy chociaz z lepszymi ale za słabymi na europejskie kluby, druzynami z ameryki płd.
0
A to, ze moze grac tylko w lidze i pucharze to nie jest minus. Na LM gdzie kazdy mecz jest wazny i w dwumeczach decyduja czesto pojedyncze akcje to powinna grac juz zgrana para stoperów Pujol-Pique. Czyhra ma czas.
0
I pewnie wielu krytykantów zmieniło zdanie. Wystarczyło zobaczyc jeden mecz cały szachtara i juz widac o co biega. Teraz pewnie wielu zobacyzło, ze bardzo by sie przydał. A w Blaugrana moze byc tylko lepszy. Pare dni temu bylo wiecej negatywnych opinni teraz jakos widze same dobre
0
Gdy Xavi gra słabiej to cała drużyna gra słabiej bo ona gra pod jego dyktando.Gdy dyrygent jest nie w formie to i muzycy sie gubią. W zeszlym sezonie gdy byl ten kryzys w lutym/marcu to wtedy Xavi był pod formą i cala drużyna była. DO tego On prezentuje najrówniejszy poziom, Messi jaka czesc meczow choćby w zeszlym sezonie przesypiał a mimo tego nie widać było pogorszenia gry.
I przypomnijcie sobie Gran derbi 2-6. Niby 3 gole Messiego. ALe CZTERY asysty Xaviego i to on uratował miedyz innymi tamten mecz. Asysta do Pujola, odebranie piłki Lassowi, i potem najwazniejsza asysta do Henrego gdy Real strzelil na 2-3. gdyby nie to,to dzisiaj moze nie cieszylibysmy sie z tego wydarzenia i byłoby ciężko dalej. No i na koniec jeszce walnoł asystę do Leo. Niestety najczęsciej dostrzega się tych co kończą wszystko.
Dla mnie Xavi jest najlepszy na świecie i basta.
0
Gdy Xavi gra słabiej to cała drużyna gra słabiej bo ona gra pod jego dyktando.Gdy dyrygent jest nie w formie to i muzycy sie gubią. W zeszlym sezonie gdy byl ten kryzys w lutym/marcu to wtedy Xavi był pod formą i cala drużyna była. DO tego On prezentuje najrówniejszy poziom, Messi jaka czesc meczow choćby w zeszlym sezonie przesypiał a mimo tego nie widać było pogorszenia gry.
I przypomnijcie sobie Gran derbi 2-6. Niby 3 gole Messiego. ALe CZTERY asysty Xaviego i to on uratował miedyz innymi tamten mecz. Asysta do Pujola, odebranie piłki Lassowi, i potem najwazniejsza asysta do Henrego gdy Real strzelil na 2-3. gdyby nie to,to dzisiaj moze nie cieszylibysmy sie z tego wydarzenia i byłoby ciężko dalej. No i na koniec jeszce walnoł asystę do Leo. Niestety najczęsciej dostrzega się tych co kończą wszystko.
Dla mnie Xavi jest najlepszy na świecie i basta.
0
Gdy Xavi gra słabiej to cała drużyna gra słabiej bo ona gra pod jego dyktando.Gdy dyrygent jest nie w formie to i muzycy sie gubią. W zeszlym sezonie gdy byl ten kryzys w lutym/marcu to wtedy Xavi był pod formą i cala drużyna była. DO tego On prezentuje najrówniejszy poziom, Messi jaka czesc meczow choćby w zeszlym sezonie przesypiał a mimo tego nie widać było pogorszenia gry.
I przypomnijcie sobie Gran derbi 2-6. Niby 3 gole Messiego. ALe CZTERY asysty Xaviego i to on uratował miedyz innymi tamten mecz. Asysta do Pujola, odebranie piłki Lassowi, i potem najwazniejsza asysta do Henrego gdy Real strzelil na 2-3. gdyby nie to,to dzisiaj moze nie cieszylibysmy sie z tego wydarzenia i byłoby ciężko dalej. No i na koniec jeszce walnoł asystę do Leo. Niestety najczęsciej dostrzega się tych co kończą wszystko.
Dla mnie Xavi jest najlepszy na świecie i basta.
0
To juz nie jest ten pokorny mały Messi.
0
Jedno mnie wnerwia. Architektem Barcy jest Xavi. TO on ma najwiekszy wpływ na gre. Messi czesto spija tylko smietanke i w oczach wielu nowych kibicow czy fanow bravo sport jest najlepszy. Zaloze sie, ze gdyby zamiast Messiego gral nie wiem Ribery czy ktos inny to niebyłoby wielkiej zmiany jak wtedy, gdyby nie grał Xavi. On jest najwazniejszy i on ma najwiekszy wpływ na prowadzenie tej unikatowej gry Barcy. ALe niestety gracze nie medialni jak Xavi nie maja szans na wygrywanie najwiekszych plebiscytów. A Messie niestety cos ostatnio zaczyna robic sie dziwny. Troche się stawia itp/
0
Balcer9
Czlowieku wez wyluzuj nie wiesz o co mi chodzi nawet zostawie to dla siebie. Tez tam bywałem i nie sikam z tego powodu w majty.
Jakze piekne sa prowokacje:)
0
zetaa
Niestety tak jest i mowie to tez o sobie.
0
misk00
My tutaj w Polsce to mozemy sie nazwac jedynie obserwatorami a nie jakimis prawdziwymi kibicami. Tak owym to ja moge byc swojej WIsełki.
0
Dziwne ma Pep marzenia. Jakos bez tego marzenia a z Etoo zdobyl wszystko co miał. LEPSZE JEST WROGIEM DOBREGO>
0
Ludzie czy WY w koncu w pewnej czesci zrozumiecie w koncu, ze ZLatan dobra jest ok, swietny technik itp ale na lige WŁOSKA czy w ostatecznosci Angielska i napewno w ostatniej kolejnosci dla Barcy. ZROPZUMCIE tutaj potrzebny jest napastnik szybki,zwrotny,szukajacy pozycji,prowokujacy podanie. Jak Etoo,Villa,Bojan czy Toorres. Ibra to nie jest to. Laporta zamiast zachować spokój to podpalił sie bo tez chcialbyc taki fajny i cool jak Perez. To tearz ma zlatana a Moratti jest happy.
0
barca332
TO nie była przewrotka tylko nożyce.
Te przynajmniej 45mln euro plus Hleb mozna bylo przeznaczyc na zupelnie kogos innego, Chocby na pomocnika okroju SIlvy . Henry by sobie z Bojanem grali na szpicy i byloby super. WIekszy wachlarz w pomocy a tak zostajemy z tym zlatanem. Kukułcze jajo nam inter podrzucił.
0
Gdzie sa fani zlatana. Poprostu dziwnie sie czuje jak go widze wkoszulce Barcy. On poprostu tutaj nie pasuje. TO jest gracz do zastawiania pilki, strzelania sytuacyjnych bramek itp. A to jest domena ligi włoskiej. Mam nadzieje, ze zdarzy sie cud i bedzie tutaj gral bardzo dobrze. To swietny piłkarz ale zostal sprowadzony chyba pod wpływem złej chwili oraz w odpowiedzi na transfery realu innej wymówki nie widze. Po prostu on nie pasuje tutaj racze./
0
Baros1990
Henry dla mnie niejest gigantem ma te 188cm ale on niejest do walki w powietrzu takze wiesz.
0
Jak ogladam Regal Barce to tak samo w waznych meczach sie emocjonuje jak piłkarzami bo to BARCA> Te same barwy, Ci sami kibice i Palau blaugrana
0
Ja kibicuje rowniez Wisle Krakow. CO mam tez nie chodzic na koszykarki bo co tylko pilka? KLub to klub Barca to Barca.
0
stefek
Tez chetnie pojde z toba na pifko ale tym postem jako "kibic" sie ośmmieszyłes
0
Ile raz przegrywala swoje szanse przez rzuty rozne itp. Pamietacie chocby mecz z Chelsea w 2005r jak Terry strzelil. Teraz nadchodzi w tym aspekcie nowa jakos. Wreszcie bramki moga byc ladowane ze stałych fragmentow rowniez.
0
Ile razy plakaliscie, ze brak wysokich silnych stoperow. ZE przy stalych fragmentach jaja. Tearz w skladzie moze byc pique,TOure,Ibra i DMytro. Czterech chłopa po 190+cm. Dawno tego nie było. SKlad bedzoie sweietnie zbilansowany. Paru maluchow jak Iniesta,Messi, Xavi czy Maxwell do tego ktos sredni jak Henry czy ALves noi wiezowce:) I gitara gra:)
0
jasiu20
4 stoperów to TY sobie mozesz miec ale na papierze. Milito niezdolny do gry i nic juz z niego niebedzie. Marquez ma juz swoje lata i przeplata dobre mecze z fatalnymi. Henrique to wrozenie z fusów. W zasadzie zostaje dla mnie tylko dwoch klasowych czyli Pujol, ktory jednak nie ebdzie grac jeszce 5lat na super poziomie tylko gora ze 2 noi Pique. Jezeli nie udalo sie sprowadzic jakiegos dobrego pomocnika jak Silva,mata,Mascherano czy chociaz dla mnie navas,adriano czy Sessegnon (chociaz zaluje bo mozna bylo kupic nawet takiego i bylby sper zmiennik) to trzeba sie wzmocnic gdzie indziej. Dmytro jest perspektywiczny chociaz przychodzi z inego swiata i jest niewiadomą. ALe w przypadku nieobecnosci jednego badz dwoch obroncw Pepp ma swodode a jak sobie ustawi Pique z Dmytro na stoperze to ma sciane. Fakt ja tez zaluje 25mln ale jest niski kontrakt. Jak na mistrza europy to smiesznie smiesznie niski. Jest to pewna niewiadoma ale nie udalo sie z Caceresem to moze sie tutaj uda.
0
Grupa praktycznie najgorsza z mowliwych a to nie przez to, ze Rubin czy Dynamo sa mocno bo nie ale przez odleglosc. Barca trafila najgorzej ztym taki Real ma przeciwnikow za miedza a Barca bedzie musiec latac strasznie daleko niestety. A to zawsze moze sie potem przekladac niesttey na lige taka podroz do Kijowa a zwlaszcza Kazania to potem moze odbic sie na weekend w lidze a w lidze kazdy punkt na wage zlota.