0

alwaro

A ile gral Henry a ile Hleb. Henry grac musial bo przeciez gracz, ktory przyszedl za 30mln nie mogl siedziec na ławie.

0

Ludzie nie kumam Was.

Jak Henry w iperwsyzm sezonie gral kaszane i niestrzelał nieraz majac po 5okazji to bylo ok. W 2 sezonie sie otworzył a skad wiecie, ze z Hlebem tak by niebyło.

0

Adriano albo Navas buylibysuper zmiennikami sla Messiego czy henrego. Nieiwem czemu Barca wogole nic niedziala na krajowym rynku

0

W ciemnosciach mi sie literka rypneła sorki:)

0

Hourcuff nigdzie saie by nieruszyl w tym okienku. Zawdziecza wiele Bordeaux i Blancowi. Fakt, ze Milan go nie wzioł jest tego potwierdzeniem.

Przykre ze tylu zawodnikow: Silva,Mata,Vila,Czyhrynski,Mascherano i nikogo nie udalo sie wzaiasc. Sa inni jak Sessegnon,Navas,Arteta,VanDerVaart i tez nic. Ani nieudalo sie nabyc glosnych nazwisk ani nawet tych cichszych, ktorzy tez byliby wzmocnieniem. Txiki OUT OUT OUT ciesz sie swoims tołkiem poki mozesz. To samo Joan.

0

Barca w tym roku zawalila z tym, ze transfery bylo zalatwiac zaraz na poczaku okienka chwile po zakonczeniu sezonu gdy jeszce real niedal takiej kasy za kake i ronaldo. Wtedy ceny za SIlve,Mate czy innych bylyby mniejsze. A i mascherano daloby sie wedy wyciagnac bo rea jeszce niebyl blisko z wyjeciem ALonso. I wtedy Real niemialby ALonso a Barca mialaby Javiera.To tylko jedna z opcji/

0

Ja pitole jest Van Der Vaart do wyjecia za pare mln z tym, ze ciekawe czy Real by go odpuscil konkurentowi ale wart o byloby powalczyc. Bylby stosunkowo tani a ma supe rmozliwosci a niejest jakos z Realem zwiazany byloby to co ze Saviolą. I bylby super zmiennik dla Xaviego czy Iniesty a kto wie moze by sie rozkrecil/

0

Ta bramka jest zwoodnicza. Bez wzmocnien bedzie czarna du..

0

sheed

Racja. Ja ludzie nierozumiem wielu z Was tutaj pisze, ze sa Jeffren czy Pedro. Myslicie, ze Iniesta czy Xavi sie pojawiaja co roku? Pozatym Jeffren 22lata i jakos do tej pory niewybuchnoł. Iniesta juz swietnie grał majac 20lat, Messi odrazu weszedł do drużyny mając 18-19lat i wyczyniał niesamowite rzeczy z obroncami Realu czy Chelsea. Nie liczcie, ze Pedro czy Jeffren beda wielcy bo wielu juz mowilo wlasnie o DosSantosie, ze rosnie nastepca R10 noi wyrosnoł rzeczywiscie. Na Bojana tez bym zbytnio nieliczyl, tez gra juz 3sezon i nic. W wiekszosci meczow obija sie o obroncow i tez jakos jest wiecznym talentem. Zrozumcie musza byc wzmocnienia, a nieiwem co tak Pepp i zarzad uparli sie ze musza kupowac juz kogos kto wzmocni druzyne. Niejest to latwe musieli byc 50mln wydac. ALe trzeba kupowac dobrych graczy ktorzy moga rozblysnac w Blaugrana a to sa jakies jaja co sie tearz robi.

0

Wystarczy spojrzec na Real czy MU. Maja ponad 20 osobowa kadre bardzo wyrownanych graczy i moga wystawic 2jedenastki spokojnie. Moze MU niema takich gwiazd jak Barca ale ma kadre, ktorej nie grożą kontuzje połowy składu o realu juz niemowiac nestety.

0

Czy ktos kazuje kupowac im gracza ktory jest na poziomie Xaviego czy Iniesty. Sa na rynku gracze tacy jak Navas,Sessegnon,VDV czy inni, ktorzy niesa takimi gwiazdorami ale sa bardzo dobrzy, byliby super zmiennikami i mogliby sie rozwijac jeszce./

0

Tak jak mowil 2miesiace temu Laporta czy inni. "Wyciagniemy wnioski z 2006roku". HAHAHHA ja niemoge poczucie humoru to on ma. Kadra jest taka, ze 1 badz 2kontuzje gracza z 1skłądu i jest juz mega problem. Do tego doprowadzila cudowna polityka transferowa.

0

Culé a muerte

Dla mnie tez smieszne jest to, ze piłakrze mowia, ze grajanp.sroda-sobotaalborozgrywajatam60czy70meczówwsezonietosazmeczeni i niemoga juz dalej grac.TO tak jakby robotnik czy kierowca przerobili np 150godzin i maja jeszce 50 i mowia nie robie juz bo jestem zmeczony. I niedostaja za to 5mln za rok.

Z drugiej strony mozna tak mowic jednak teraz sport jest na takim poziomie, fizycznosc odgrywa taka role, ze nawet 10 spotkan rozegranych wieecej na przestrzeni niewiem 3miesiecy sprawia, ze troche to widac. Tearz jak sie gra o takie stawki a siła odgrywa taka role to pare spotkan wiecej i widac roznice bo to nie sa lata 50 cz 60 a nawet 70 gdzie piłka to jeszce była na wpół rozrywka.

0

Kompletny bak godnych zmenników moze jedynie Sergio. A liczenie na to, ze Jefren czy Pedro ebda swietni to jets wrozenie z fusów.I ta stawiam wieksze pieniadze, ze niebeda.

0

strasznie cienko widze ten sezon. Na kazdej pozycji olbrzymie braki. Obrońców 7 to My mamy tylko na papierze. W pomocy juz widze co sie bedzie dziać gdy keita i Toure wyjadą. A jezeli do tego Iniesta albo Xavi zlapia kontuzje to juz bedzie dno totalne. Messi juz widac tez niebedzie z tytanu. Naprawde puchar narodów połączony z pewnymi kontuzjami sprawi, ze bedzie bardzo ciezko bardzo.Dla Laporty i calej reszty czerwona kartka i powinni ja ujżec w nastepnych wyborach. TO co zrobili w tym okienku woła o pomste do nieba.Niewiem licza ze piłkarze beda z zelaza czy co?

0

JedrzejKowa

A Rivaldo,Stoiczkow,Ronaldo,Ronaldinho,Etoo,Koeman, czy Enrique to nie? Iniesta raczej niezrobil jescze tyle co Oni ale zrobi.

0

A nie wysztsko wychowankami stoi nie przesadzajcie. Piszecie, ze zawsze wychowankowie byli podstawa moze i tak. ALe czy Deco,Ronaldinho,Etoo czy inni nimi byli?Najwieksi pilkarze w historii Barcy byli w wiekszosci przeciez zakupieni. A napewno to co Perez zrobil na poczatku sprawilo, z e za Ibre czy Cesca trzeba dawac takie kosmiczne pieniadze.I do tego dawno niebylo takiej sytuacji, ze Real az tak sie wzmocnil a Barca musi czyms dpowiedziec i niewysztsko załatwisz wychowankami. A wiec w tym okienku niestety wydawanie wiel;kiej kasy jest niezbedne. Gdyby Real nie wyprawial tego co wyprawił to byłoby inaczej. A Barca potrzebuje graczy, ktorzy ja wzmocnia a gracz, ktory wmocni Barce nie bedize kupiony za 10mln ale za 30 czy wiecej.

0

lucsasm

Zrozum, ze chodzi o zmiennika dla Iniesty badz Xaviego, ktory moglby rowniez zagrac fałszyweg skrzydłowego a gdyby gral w skladzie z Iniesta np. wlasnie taki VDV czy Cesc to moglaby byc taka rotacja. A Iniest aniebedzie zdrowy ciagle zobacz na starcie ile juz problemów z tymi kontuzjami aco dopiero bedzie opo 20 czy 30 meczach. Iniesta w tamtym roku byl 3 razy kontuzjowany i w sumie stracił ponad ponad 2miesiace.Xavi tez niejest ze stali zrozumiecie too w koncu. Na skrzydle moze grac Henry,Pedro cz Jeffren a nawet Maxwell a w srodku za Xaviego i Inieste i do pomocy w ich rozegraniu niema nikogo.

0

HAHHAHA

Teraz zacyznacie narzekac? Ja prawie codziennie o tym pisałem. TO byly odpowiedzi:: Ah sa super wychowankowie tip itd. Jakos teraz takich komentarzy zbytnio niewidze. Mowilem, ze wystarcz y ze wypada Messi badz ktos inny kluczowy badz pfu pfu dwaj kluczowi gracze i lezymy. Nie prosilo sie o kupowanie gwiazd ale graczy typu Navas,Arteta,Affelai,Sessegnon czyli bardoz dobrych graczy za nie olbrzymia kase, ktorzy by kadre powiekszyli i sprawili, ze niebyloby biadolenia.

Potem tylko niech si e wszyscy nie dziwią.

0

Arsenal sobie w kolano niestrzeli. Bez Cesca to nawet niebyliby faworytem w walce o 4miejsce z City. A dla nich brak awansu do LM to katastrofa. Do tego niewiadomo nigdy co bedzie z cCelticem jezeli szkoci beda gryzc trawe.

Szkoda, Barca zostaje bez ławki niema sie co ludzic, ze z Jeffrena czy Pedro beda nowi gwiazdorzy bo sa 2sposoby dojscia do tego. Albo jest sie olbrzymim talentem jak Messi, ze odrazu jest sie wielkim albo trzeba troche pograc w 1druzynie. Bojan tez mialbyc wielki pograł jzu ponad 2lata troche i niebłysnoł jak Messi. Mam nadzieje, ze cos z niego bdzie chyba, ze bedzie wiecznym talentem obijającym sie o obronców.

transfer jednego bardzo dobreg o pomocnika rozwiązałby sprawę.

0

Tyle ze za niego trzeba by dac ze 60mln zeby Arsenal wogole zaczol o tym myslec.

0

I mogliy grac we trojke razem Iniesta badz Cesc mogliby sie zmieniac na skrzydle. A Xavi tez na kosmicznym poziomi niebedzie gral 5lat a gora 2.

0

Indyk888

Cesc bylby bardzo porzebny. Dzieki temu zawsze ktos z tej magicznej trojki moglby odpoczywac. Nawet gdyby niebylo Xavieg iIniesty to bylby rozgrywajacy na podobnym czyli WIELKIM poziomie.To bylaby wielka swodoba. A ciekawe czy bedziesz mowil, ze niepotrzebny jak(pfu pfu_ Xavi badz Iniesta zlapia kontuzje w waznych momentach.

0

ElMundoDeportivo........HAHAHA

Kaka za 65baniek a Cesc, ktory jest mlodszy i juz na tym samym poziomie za20mniej?I do tego z Arsenalu, ktory juz sprzedal 2 graczy z 1skłądu i zarobił kupe kasy. I do tego maja ciezki dwumecz z Celtami.Z tego sie nawt smiac niechce. Zarzad zawsze daje wielka kase na tego, na ktorego to i tak niepojdzie. Gdyby tyle dawalo sie np. za Silve to by przyszedl. A oferuje sie to za gracza za ktorego to nie ma szans przejscia.

0

Juz niema co robic scen o transferach okienko kompletnie przespane a kadra w porównaniu z rokiem poprzednim napewno niewzmocniona w zasadzie na tym samym poziomie. Tylko, ze w tamtym roku na szczescie niebylo wielkich klopotow z urazami teraz moze byc inaczej i bedzie wielki sito.

0

Dla mnie jego najwieksze i najwazniejzse zegranie to była asysta w meczu z Milanem w polfinale LM 2006. TO podanie do Giulego bylo niesamowite nikt by tego niewymyslil nawet obecny Xavi czy Iniesta Rnaldinho z calym szacunkiem dla Messiego czy Xaviego w latach swojej swietnosci byl piętro wyzej i potrafil wymyslic cos taki niesamowitego, ze galy na wierzch wychodziły.

Gdyby tylko chciał to dalej mogl grac na topie i wygrywac ale niestety sam sie ztoczył.

0

Bananek92

jak tutaj niesprawic cudu z Ibra jak sie daje 45mln, do tego bardzo dobrego napastnika i pomocnika. Tylko glupiec by sie niezgodizl na taki interes. TO Moratti bardziej zkołował bBarce niz odwrotnie/

0

matty91

Pujol- 31lat, niedlugo odejdize

Marquez-przeplata super mecze, z kiksami oraz slabymi wystepami

Henrique- albo bedzi eodbry albo slaby na Barce

Milito- starzeje sie, jest niski, i niewiesz czy za pol roku znowu mu cos nie strzeli w kolanie

Zoostaje z tego jedynie Pique, ktory jest mlody oraz niekontuzjogenny

I co nie przyda sie oobronca? Moim zdaniem tak. Bo poco potem nerwowo szukac jak ebdzie noz na gardle.

0

Preza

Skad wiesz, ze odejda jestes jasnowidzem? Jezeli zostali kupieni za kupe kasy np ktos za 40mln to myslisz, ze po sezonie zostanie sprzedany Po ztaym jezel Real kupuje Benzeme za ponad 35mln to niesprzeda go potem za 15. Martwic powinna sie bardziej Barca niestety bo Real zbudował skład ktorego srednia wieku wynosi mniej niz 24lata i jezeli nie poprzewraca im sie w glowach to maja pake na pare łądnych lat. A u Nas ile jeszce pogra Xavi,Pujol?Henry tez juz bedzie odchodzic. Bardziej sie martwo o Barce bo Real jest w lepszej sytuacji obecnie a kadre ma taka, ze chocby poł skladu wyleicało to maja rownorzednych nastepcow. SUper miec na ławce takich zmiennikow jak Snejder,Gago,Higuain,Granero,Robben czy obecnie jeszce Negredo lub Van Dostawiacz. U nich chocby wypadł niwieem Benzema, Ronaldo i Alonso to wstawiaja ławke i jest poziom podobnie wysoki. U Nas niech wypadnie Messi, Henry i Iniesta to masz jakas alternatywe?

0

J abym sie tak nie jarał wychowankami ze sa pedro czyJeffren. Niewiadomo czy beda bardzo dobrzy. PO tym czy ktos ebdzie wielki czy nie widac juz na poczatku. Messi odrazu jak weszedł do druzyny potrafił strzelac bramki i nawet liderować druzynie. TO samo jest z Bojanem on tez moim zdaniem nigdy niebedzie jakas gwaizda typu Messi. DOstawal juz tyle szans ale nigdy do knca niewykorzystał i nie błyszczał. Takze niewierzylbym tak w wychowankow Messi,Xavi czy Iniesta ne pojawiają sie jak grzyby po deszczu co roku taki ktos trafia sie raz na 5-10lat. Transfery niestety sa potrzebne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?