Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wcale mesi niebyl jakims tytanem pametam jego starcie z ROoneyem przylinii pojedynek biegowy jak Rooney przejechał Messiego.
0
zibi
ROnaldo niemiał z kim grac gdyby mial u siebie takiego Xaviego,Inieste to by było pozamiatane on sam musial sie przedzierac przez obrone Barcy.Xavi oraz Iniesta robia najwazniejsze rzeczy a Messi tylko spija śmietankę.O tym kto byl lepsze ORnaldo czy Messi juz niepisze ale napewno najlepszy byl Xavi plus Inesta i w calym sezonie rowniez/
0
Sir Barti
Nie zapominaj, ze XAVI prezenntował sie najrwoniej, gdy on grał gorzej wszyscy grali gorzej. Mowisz o 3 golach Messiego na SB? A kto tam miał 4asysty? Kto bajkowo grał z MU rodzielał piłki?Kto rzucił do Messiego wspaniałą wrzutkę?Przypominam CI, ze w mojej oppinii i wielu Messie w finale niebył zbytnio widoczny i ten gol go uratował bo tak to nawet w starciu z CR byłby o wiele gorszy.
0
Ale jezeli ma to być tanio to lepszy rydz niz nic chociaz powinno sie skupic na sprowadzeniu kgoos lepszego do pomocy.
0
Bo na miejscu Puolsena to sa Keita,TOure,Sergio oraz ew.Marquez a pierwszych dwoch niebedzie tylko przez ok miesiąc.
0
Jezeli to ma byc to wzmocnienie pomocy i wsparcie dla Xaviego i Iniesty to gratuluje:D Jesze pamietam jak w srodku pola Szymkowiak ze Strąkiem go ogrywali gdy Wisła grała z Schalke. Z takimi wzmocnieniami srodka to daleko Barca nie zajedzie potrzeba najabrdizej kogoś trzciego KREATYWNEGO do środka.
0
juristo
A mnie przekonuje to, że Ibra 28lat-Benzema 21 i lepiej dac byc moze za w tej chwili troszke gorszego Benzeme od Zlatana 35mln niz taka kase i zawodnikow za Zlatana ktory pogra jeszce chwile. I do tego naprawde "wiele" osiognoł. 3mistrzopstwa włoch gdy w 1sezonie niebyło Juve a Milan mial ujemne pkt, a w poprzednich dwoch latach Inter niemiał konkurencji bo Milan chimeryczny przegrywał ze słabymi a Juve dopiero w tym sezonie bedzie silne i pewnie Inter pokona. WIelkie mi sukcesy strzelanie goli Lecce,Atalancie czy Sienie. Jak przyszło grać z Milanem czy w LM to już jakoś niepotrafił tego zrobic, jaki bezradny jak dziecko był w meczach z MU. A dzieci sie naogladaja wyrwanych z kontekstu pieknych sztuczek,zagrań karete i są podjarane.
0
Szkoda, ze Benzema niezagra w Barcie jes swietny i młody za Ibre się daje taką kasę a Real zrobił super interes biorąc Karima za 35mln. Czy niemożna było o niego powalczyć. A daje sie 10mln wiecej plus 2graczy za Ibre 6lat starszego i niepwenego wielka szkoda:/ Szkoda, ze skupia se tylko na dorównaniu w przeprowadzeniu głośnych tr ansferów.
0
Szkoda, ze Benzema niezagra w Barcie jes swietny i młody za Ibre się daje taką kasę a Real zrobił super interes biorąc Karima za 35mln. Czy niemożna było o niego powalczyć. A daje sie 10mln wiecej plus 2graczy za Ibre 6lat starszego i niepwenego wielka szkoda:/
0
Szkoda, ze Benzema niezagra w Barcie jes swietny i młody za Ibre się daje taką kasę a Real zrobił super interes biorąc Karima za 35mln. Czy niemożna było o niego powalczyć. A daje sie 10mln wiecej plus 2graczy za Ibre 6lat starszego i niepwenego wielka szkoda:/
0
MessiGood
Spokojnie juz w 2006/07 mialobyc 6 koron skonczylo sie na wielkim ZERZE tym roku napewno powino sie udac klubowe mistrzostwo i superpuchar europy oraz Hiszpanii ale co dalej niewiadomo bedzie super jezeli chodzicz jednoz najwiekszych trofeów wpadnie la liga albo PE jedno z nich biore w ciemno. Z RIberym w skladzie przestan amrzyc byloby wsaniale gdyby byl SIlva,Sessegnon czy Young.
0
bigiiii
Najlepsyzm piłkarzem jest Xavi gdyby nie ON niebyłoby nic, Messi spija tylko śmietanka i w oczach młodych kibicow zaslepionych plakatami itp. to on jest najlepszy. Jestem pewien, ze Barca w tym sezonie wiecej straciłaby bez Xaviego niz Messiego. Messi miał sporo meczy które przespał i sporo meczy w ktorych rowniez jak Etoo seryjnie marnował okazje ale jemu tego nikt nie wypominał.
0
b@jo
Bordeaux wykupilo Gourcuffa i napewno go nie odda tym razem
0
Bez tego w wypadku braku Andresa badz Iniesty bedzie fatalnie
0
Na lewa Silvaa,Mata,Young a jezeli zaden znich to chociaz wziasc takiego Sessegnona z PSG, De Rossiego z ROmy czy Navasa.
0
Villa tez jest bardize wszechstronny bo moze z lewej grac a zlatan nie. Karne strzela swietnie,wolne tez, obie nogi ok, zimna krew, szybsz od zlatana, Hiszpan, zna innych graczy Blaugrana widac golym okiem kto byl lepsza opcją.
0
katalonczyk92
Na jakiej podstawie piszesz ze zlatan lepszy?Jakis algorytm masz do wyliczenia tego czy cos ? Ciekawe.Wiesz ile musieli krecic te reklamowke ile tam liftingu osmieszacie sie piszac komenty typu ten lepszy.
0
Brother21
Barca stylu niemusi zmieniac ale on sam niedaje pewnosci swietnej gry. W aspekcie finansowym i sportowym to rozwiazanie zdecydowanie gorsze w porownaniu z zakupem Villi.Tego nikt nie zaneguje/
0
wygrał 3razy majstra włoch ale to niebyla zadna sztuka tam od paru lat niema konkurencji.
0
blaugranacule19
A Ja ci odpowiadam ze jezli Etoo odszedlby gdzies indziej i przyszedl Villa to Barca zyskałabyza pare lat pewnie ze 20melonow dzieki sprzedazy Etoo i nizszemu kontraktowi Villi pewnie gdzies o połowe. I aspekt sportowy-Villa gracz znajacy La liga i wielu graczy z Barcy grajacy czasem podobnie do Etoo a Ibrablabla gracz z innego zupelnie swiata pilkarskiego.
0
I Barca dostaje graczza ktory jest rozslawiony przez gole wpychane Lecce,Sampdorii czy Atalancie, przez tricki, czy strzały karate. A osiagnoł wielkie nic bo wygrywac mistrzostwo Włoch w ostatnich 3latach to byla bułka z maslem Inter niemial rywali. Najpierw Juve zdegradowany i powoli sie odbudowywał a Milan mial ujemne pkt. POzniej jedynie Milan i himeryczna Roma mogly zagrozic ale niebyło na to szzans przeciwnicy oddawali Interowi mistrzostwo. W LM bylo widac co znaczy inter i ten czarownik od 7 bolesci Ibrablablaa
0
To najwiekszy blad Laporty od czasu kiedy został prezesem.Trzeba bylo ustalic cene za EToo mala chocby 10mln zeby tylko sie go pozbyc i brac Ville za 50mln. A teraz co? Traci Barca 45mln i dostaje zawodnika ktory ebdzie miec kosmiczny kontrakt pewnie ze 2razy wiecej niz mialby Villa. I co czy ja tutaj jestem idiotą i glupio pisze czy sa nimi ci ktorzy sie tym jaraja i Ci ktorzy to wymyslili czyli cudowny zarząd ktory powinien wyleciec.
0
Bo gosc czasem strzelił z woleja czasem w stylu karate czasem zrobił piekny zwod i juz jestm Wielki to jest zalosne ja nieiwem chyba wielu kibicow Blaugrany wraz z tym chorym zarzadem na czele z idiota Laporta bierze jakis staff.
0
Co Ibrahimovic osiagnoł poza 3mistrzostwami włoch bez konkurencji w zasadzie bo za pierwszym razem niebyło Juve, a Milan miał ujemne pkt.Co osiagnoł poza robieniem czasem tricków i wpychaniem bramek w meczach z takimi potęgami jak Siena,Torino,Lecce czy Sampdoria. Widziałem go wiele razy w meczach z Juve,Milanem,ROmą czy w LM i naprawde niema sie cyzm jarac w dodatku gosc ma 28lat uwierzcie jego tez czas popycha moze osbie na mniej wygladac. Do tego gral w Interze ktory gra o 180stopni inną piłkę. W tym wypadku jestem pesymistą i uwierzę jak zobaczę.
0
W zasadzie kazdego kto gra w Barcie sie bardzo szanuje i mozna go identyfikowac z klubem niby Etoo strzelał fochy i dziwny był ale jego juz mozna z Barcą było bardzo identyfikować. A z Ibrą bedzie tak dziwnie nigdy go nie lubiłem przewaznie bylem przeciwko Interowi i jego osobie a tutaj taki zonk chociaz jego jeszce jakoś się przełknie ale bardzo ciężko. Gdyby jednak przyszeł ROnaldo to mimo, ze grałby dla Barcy byłbym przeciwko.
0
paws
Jakbys pisał na zrypanej klawiaturze i z nadciagajaca burza tez bys niezwracał uwagi a uwazam ze jesli ktos jest inteligentny to pojmie o co chodzi z tymi 360 to fakt fdowalilem :) GLupio bedzi ekibicowac graczowi ktorego si enielubi. Mus
0
A jesli tak zrobi to bedzie fajnie Laporta niewiem co wteyd zrobi zamknol sobie droge z Villa wtedy bedzie niewesoło ale to juz on i zarzad wyjda na kretynów:)Zal mu bylo 5mln to teraz bedzie zalowacl caly rok
0
Zreszta niebedzie i tak dylematu bo Etoo wszystko zablokuje:)
0
pawelwisnia
Jezeli opierasz swoja wiedze na ten temat i wogole wiedze pilkarska na ggoglach i youtube t wspolczuje. Lepiej ogladaj mecze widzialem w tamtym sezonie ok 15meczow Interu i on wcale niejest jakis mega. W meczachz Milanem mial jedna dobra akje asyste do stankovicia z MU nieistniał. Wielu sie nim zachwyca bo zrobi sie zlepek super zagran z meczow z cieniasami i jest podnieta a nie tedy droga. Do tego to inna liga i zupelnie inny styl druzyny nierozumiem jak mozna mowic ze on bedzie tuta pasowac jak gral w druzynie ktora ma 360stopni inny styl gry i mial tam inne zadania.
0
I jecze zostaaby kasa byc moze