Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Mundo Deportivo" i wsyztsko jasne
0
brodnicki
Niechce mi sie tego ogladac ale jezlei to najlepsze zagrannia ZLatana to wiesz filmik to mozna zrobic udziałem Ryszarda Czerwca czy Rasiaka i tez beda piekne zagrania.Jezlei patrzym na to to znaczy ze jednym z najlepszych gracyz swiata jest Jay Jay Okocha,.
0
Oby to byla zagrywka na valencie. Tam sa jeszce glupsi dzialacze niz u Nas tak robiac Davidovi.
0
Tak tylko co Pepp ma z tym wysokim napastnikiem w zeszlym sezonie go niebylo i jakos bylo super plakał ktos nad tym bo ja nie? Villa bylby najlepszy bo wiek ten sam, lepszy charakter, zgrany z pomocnikami, zimna krew a jak patrze na zlatana to odrazu mam odruch wymiotny.
0
Tylko Villa. DO tego coz pomoca bez jaja PAAAAAAAAARAAAAAAAAANOJAAAAAAAAAAAA . ALe to bedzie blef moim zdaniem:)
0
Prawda taka ze bylo Etoo byle komus opchnac za nawet 10-15mln i brac Ville nawet za te 50 i w sumie strata kasy mniejsza i wiekszy zysk sportowy. Wiecie jakby bylo super ta wspolpraca Hiszpanskiego srodka Iniesta-Xavi-Villa magia a tutaj najdroszy kot w worku Villa dawal pewnosc a tutaj robi sie niewesolo.Do tego tracimy kolejnego pomocnika ciekaw jestem jak t o ma byc uzupelnione.Teraz juz kompletnie niema kto grac za Xviego czy ANdresa.Komu to bylo potrzebne? Barca przyjela wyzwanie realu jezel i chodzi o sprzedaz koszulek?
0
Z jakiego jestes wojewodztwa to mzoe niedaleko ja malopolska:P
0
ok podbite:D rudinho10
0
Ja ide o dyszke ze to bujda przyjmuje ktos :D?
0
On jest za stary do tego niedaje tej pewnosci co Villa.Ibra sie wypala powoli w najwazniejszych meczach g... gra. Wiele lepszy bylby AGuero lub wzmocnienie ims na lewa ale zobacyzmy jjak bedzie. Najwieksza bron czyli prostopadle podania moga na tym ucierpiec
0
ALe Vlla i Ibra= nierealne niestety:)
0
A racja jezeli nic by sie z Villa i Ibra nieudalo trzeba by sie zastanowic nad Adebayorem i wymiana za Etoo badz nawet zostawieniu Etoo i zakupem Adebayora za te ok 20mln plus Hleb czy tam Eidur wtedy byloby dwoch roznych napastnikow jeden szybki i sprytny drugi wysoki byloby do wyboru ale niedo koloru :) to chyba niebyloby debilne.
0
Zysk jednak moze byc medialny mozna bedzie przycmic ruchy Realu i Zlatan porafi zrobic cos z niczeg osaaczony przez obroncow a Samu raczej musi juz dostac cos odpowiednio na tacy chociaz finał LM to negował. Pepp jednak moze z kazdym zrobic porzadek balbym sie gdyby to byl Rijkard ale Pepp kazdemu zaprowadzi dyscypline. Bedzie ok a nic tak nieuciezsy jezelli Ibra strzeli cos przescierad łom czy tam firankom z madrytu
0
Ludzie Zlatan jest dobry ale jest jedno ALE:
Kto tak bedzie wychodzic do prostopadlych pilek od Xaviego,Iniesty i Leo, Etoo ma to we krwi a Villa juz wiele razy z Xavim I Andresem gral i rowniez swietnie to robi a jezeli chodzi o Zlatana to niejest pewnie dodakowo jest wolniejszy od Samuela i Davida. I ryzyko wymienienia jedneo goscia psujacego atmosfere na drugiego. Dalej obstawialem ze najlepszym rozw.bylo branie Villi + SIlva badz ktos na lewa inny
0
NIema co plakac starzeje sie mial przeblyski w tym sezonie ale niebyl to juz ten Andersen z CSKA pod koszem w tym sezonie bardziej gre ciagnol Vasquez i Ersan.
0
Jeezeli chodzi o Etoo zrobil dla Barcy wiele strzelil w najwazniejszym momencie chociaz o kazdym mozna bvy tak mowic co mamy opwiedziec o Iniescie. Mimo wsyztko Etoo zby tczesto marnowal wysilek pomocnikow ktorzy pieknie rozgrywali a on seryjnie marnowal okazje w la liga powinien spokojnie mysle strzelic przynajmniej 40bramek bo gdyby skutecznosc mial z 80% to mialby ich z 50.Maxwell moze byc ofensywna gra po obu stronach bedzie oj gdyby jeszce byl ktos na lewa strone
0
Szulc091
Czy wielbianego to niewiem gdy Real niekupil jeszce CR i Benzemy a Villa byl nr1 do wziecia to byc moze on i jeog otoczenie mowili co innego madryt stal na 1miejscu gdy tearz wyszlo ze juz niema szans isc do madrytu to ostatnia opcja jest Barca i widac ze poprostu jest zdeterminowany zeby cos osiagnac ale niechodzi tutaj raczej o to ze wielbi czy kocha Barce.Mimo wysztsko jest dobry i nalezy mu sie szacunek niebije sie jak ROnaldo czy Etoo czy tam nawet Valdes o zarobki zeby miec niwiem 10mln za sezon a jak jest propozycja 8 albo 9 to niechce grac tylko jest gotow to obnizki co w dzisiejszych czasach jest ewenementem takze brawo za to. WIadomo ze dla nas tutaj niebyloby roznicy miedzy 5 a 3mln euro bo juz 100tys wystarczyloby zeby sobie zycie poukladac:)
0
Michas_13
Eto mial blokade ale w meczach ze slabszymi gdy zamiast 7-0 Barca wygrywała 2-0 ale w finale zrobil wysztsko ok tak samo w GD w grudniu zpaprał karnego ale potem strzelił. ALe kto go tearz wezmie chociaz za te 20mln
0
Czy nielepiej jest zostawic Etoo a te 25-30mln ktore ew.trzeba by za Ville zaplacic gdyby oczywiscie Etoo odszedł za ok 20mln) przeznaczyc na wlasnie juz niestety zamknietego Filipe czy SIlve czy wczesniej gdy byl Diego. ALe niestety za transfery w Barie chyba odpowiadaja dzieci Laporty:/
0
Czy nielepiej bylo zaproponowac chocby takiemu Atletico wymiane Etoo za Kuna i dopłata chocby z 15-20mln.Chyba nie pisze głupot.
0
Zamiast bawic sie z Villa mysle ze ATletico pomne zajsc z Torresem pusciloby Aguero napewno za ok 40mln plus Hleb czy Eidur albo Keririson
0
Laporta juz powinien byc out zbytnio sie pyszni i stoi w miejscu wpadajc w samozachwyt i gadajac gluopty o polityce transferowej realu najpierw gadal ze tyle kasy sie niewydaje to potem niechc ebyc hipokrytą.Tylu swietnych graczy chce grac w Barcie po takich wygranych i stylu to niechce sie tego wykorzystac.
0
Zarzad chyba wierzy w cuda ze caly sezon niebedzie kontuzji u Messiego,Henrego,Xaviego Iniesty albo Toure. CHyba dlatego niechca nikogo kupic narazie bo iengo tlumaczenia niema.Tyle ze dwoch takich samych sezonow w niezmienionym skladzie z takimi wygranymi rozegrac sie nieda. Nowa jakosc mogliby wniesc tylko tacy pilkarze jak Cesc,Silva,Villa,Filipe,aguero czy Diego ktoryniestety jest w Juve. Dalej Barca stoi w miejscu zobaczmy co z tego wyjdzie.Moim zdaniem najbardizje potrzebny jest nie transfer napastnika a ofensywnego pomocnika na lewa flanke tam ssa nwjeieksze problemy gdy niegra Henry badz Iniesta wtedy druzyna traci bardzo wiele ale ile mozna czekac jak oni licza sie z kazdym euro jakby bylo na wage lota.Bylo niedawac kosmicznych premii za wygrane puchary.
0
Czerwona kartka dla Laporty niestety. 3lata temu tez sie wydawalo ze Ronaldinho i Etoo plus Deco znowu pociagna Barce do wygranych i nic z tego tearz mooze byc podobnie.Moim zdaniem wystarczyly 2 lub 3transfery: Silva- bo na najbardziej newraligiczna pozycje i nietrzeba 50melonow, Filipe-podobnie i tanio i ktos jeszce do pomocy marzylem o Diego ale napewno kgos jego typu by sie znalazlo. I wtedy wsyzstko by sie zamknelo w okolo 50milionach i byloby lux a tak moze byc neciekawie jezeli tym skladem Pepp wygra chociaz jedno z dwojki LM i La liga to uznam go za cudotworce i tak samo sztab medyczny
0
I tez sie juz dziwie tak zle jest z klubowa kasa ze nawet gdyby EToo poszedl gdzies za chocby 20mln to niema w sumie 30-40mln na transfery?hmm. Tutaj niechodzi o zaszpanowanie i zazdrosc tylko bezpieczenstwo zaloze sie ze w tym roku kontuzje niebede tak omija ckluczowych graczy jak w poprzednim bo jeszce gdyby byli wszyscy zdrrowi to mozna tym skladem walczyc ale jezeli nie to jestesmy na straconej pozycji.
0
Po raz kolejny zarzad nie potrafi wykorzystac sukcesów Barcy. Real kupil za taka kase ale im to sie zaniedlugo zwroci a nie wygrywajac nic i tak jest o nim najglosniej. W Barcie niezrobiono nic w kierunku marketingowych zyskow oraz wzmocnienia składu. Fak tez jest taki ze w zasadzie cala EUropa oprocz Realu jezeli chodzi o transfery to stoi w miejscu ale wlasnie oprocz Realu ktory z nam jest w lidze.Niech tylko potem Xavi,Iniesta albo Messi zlapia kontuzje to ebdzie płacz ale za pozno.Bo bylo tylu graczy za wacale niekosmiczne pieniadze ktorzy zostali w klubach albo opszli do gorszycj jak Barca jak Silva,Diego,Adebayor,Aguero noi szopka z Villa oraz Filipe.
0
Sorki za 3postale jestem wkurzony. Wogole nieiweem co sie dzieje z dzialaczami tego lata jakis kompletny cyr. Na jednego gracza niemozna odlozyc 3mln za to za innego sklada sie oferte bardzo duza.Tylu garczy juz ucieklo i tylu moze zwiac.Bylo pisanie o Cescu. Nielepiej bylo sprowadzic DIego.30mln i bylby w Barcie i bylaby super konkurencja i moc kreatywnosci w srodku. Wtedy nietrzeba by byl;o nikogo do ataku sprowadzac byliby Henry Etoo i moze Keirison.Naprawde conajmniej dziwne jes dzialanie Barcy. ALe jeszce gorsze sternikow CFC. Villa tyle dla nich zrobil a oni kloca sie o chocby 5mln to jest nie fair chlopak ma osttatni dzwonek zeby wygrac cos w klubowej piłce jak nie to jego jedynym osiagnieciem pozostanie mistrzostwo europy i byc moze za rok swiata ale w klubie nigdy niewzniesie pucharu zadnego.
0
I jeszce jedno mnie dziwi. Na Riberyego mozna wylozyc 57mln plus 2graczy rozumiem ze mlodsyz i wogole ale to sa jakies jaja
0
ALbo zarzad przestanie liczyc sie z kazdym euro albo musi zajac sie kims innym. Na kosmiczne premie kasa jest a na dolozenie 5mln nigdy niema. TO juz osttanie dni bo jest przez pare tygodni opera z Villa a potem reka w nocniku. Trzba powalczyc szybko o AGuer bo zmarnuje sie jak Villa lub kogos innego niema wyjscia i oczywisice Filipe.
0
Ersan wymiatał wysoki 208 a bardoz spraawny potrafil wjezdzac jak rozgrywajacy , ma swietny koziol i nawet rzut za 3. Taki jeszce sprawniejszy i lepszy Adam Wojcik/