0

Oby nie było tak, ze zamienił stryjek siekierke na kijek. A Pepp rzewietrzył szatnie tak, ze wypusscił z niej dym awpusicl Co2.

0

Tam jest Hala ROnaldo, Hala pereez, hala madrid u Nas jescze brakuje tylko Visca el zlatan :/

0

Zielony164

Swieta prawda. Syndrom hala dzieci udziela sie i tutaj.

0

I oogladalem troch meczow Interu gdy ZLatan gral przeciwko obroncom majacym te 190cm jak Ferdinand, Vidic, Chiellini czy inni i napewno nie przewyzszal ich o 10cm,.

0

I napewno ma 192 przeciez on niestoi na zdjeciu obok wysokich tylko Ci wszyscy to maluchy. A gdyby miał 2 metry napewno niebyłby taki dobry bo wlasnie te ok 192cm to ostatnia granica zeby byc wielkim piłkarzem. Gdyby mial 2metry to ruszałby sie jak Crouch albo Koller.

0

Jasne wypozyczac jak leci. Kadra musi miec 15 graczy z czego 7obroncow.Poco rezerwowi pomocnicy przeciez Zavi,Iniesta i Messi to terminatorzy

0

A z tym RIberym to tez cyrk. A wypowiedz Yuste tez chora ze tylko Ribery jakby niebylo innych. A RIbery jest przereklamowany. Jezli niechcieli skrzydłowego to sa na rynku srodkowi. Taki nowy gracz gralby na srodku gdyby Iniesta musial grac na lewej albo niebylo ktoregos z dwojki kreatorów. Poco odrazu skrzydłowy.

0

goryl-16

Musisz byc geniuszem z matmy ze obliczyles, ze XAvi,Iniesta,Ibra czy Messi nie beda miec kontuzji albo niebedzie miec ze dwoch graczy kontuzji w podobnym czasie. Oni nie sa ze stali tamten esezon sie udał ale przyszly moze byc inny. Xavi zerwał raz wiezadła. Iniesta jest kontuzjogenny w czasie sezonu potrafi łapac ze 3 kontuzje przez ktore nie gra po miesiac.Henry to juz starszy materiał. i wystarczy ze jeden wypada i jest zle. A system rotacji to sobie mozna w Barcoie stosowac na pozycji DMa alle nie wmowisz mi ze Sergio zastapi Inieste czy Xaviego

0

goryl-16

Czy ja mowie zeby kupic razem Silve,Cesca Riberyego czy Diego? bylo sie postarac o jednego z nich moze oprocz Riberyego bo go nie trawie.Bo jak przyjdzie grac o najwyzsze cele i niebedziec mogl niedaj Boze grac Xavi czy Iniesta to bedzie lament ze bedzie grac Pedro,Jeffren czy ktos inny co nie?A niemiałbys lamentu gdybys w obwodzie i do pomocy miał kogos takiego jak wymienilem. A zreszta sa inni jak Navas, ktory odciazałby Messiego, Sessegnon, czy inni.Zobacz jaka kadre ma tearz Real u nich nawet w wypadku kontuzji paru graczy z 1składu to maja taka kadre ze moga spokojnie z Nami walczyc w tamtym roku mimo braku wielu graczy ledwo z nimi udalo sie na CN wygrac. Pomysl co bedzie jakbny w Barcioe byla taka plaga i niebylo Messiego, Iniesty,Ibry. Co wtedy zastanowiles sie? Wrzucisz na najglebsza wode ThiagoJeffrena cyz innych?Cos iim niewyjdzie i bedzie nagonka ze sa slabi/.

0

goryl-16

Pique na DMie? Moze jeszce Abidal na atak? Bez komentarza. O kazdej pozycji sie mysli tyylko nie o pomocy dla Xaviego oraz Iniesty TAM JEST KLUCZ DO ZWYCIESTW> KLUCZ to ODPOCZYNEK DLA NICH, Świeżość a nie bedzie Jej jezeli niebedzie zmiennikow ktorzy sa kreatywni.Tak to Xavi i Iniesta beda musiec grac czesto i moga byc zajechani a to sa klucze do wygranych.Najwieksza potrzeba to lewoskrzydłowy badz ktos kto gra w srodku i potrafi rozgrywać, srzelac.Wiadomo, ze nie poziom Iniesty czy Xaviego bo takich niema ale ktos kto da im odpoczac i jak trzeba wiele da druznie w pomocy.

0

cules_since95

Statystycznie jeżeli kupuje sie np 10 super graczy to prawdopodobienstwo, ze przynajmniej połowa z nich wypali ibedzie super jest spore i zawsze wiadomo, ze niebedzie do konca zle. Jak kupujesz jednego gracza za wielka kase to naturalnie masz wieksze obawy bo jak on sie nie sprawdzi to lezysz i kwiczysz na całego prawda?

0

Ja powiem tak. Real w tym oknie transferowym kupi l 7-8 super graczy do tego w super wieku. Barca przez miesiac piepszyla sie z jednym nieudanym teraz konczy sie opera z drugim przynajmnie j z happy endem. Zarzad jest niegodny reprezentowania i kierowannia takim klubem.

0

A co do komentarzy o fifie czy FMie to zenada. Wsyztskoo pisza dzieci majace w nickach czy to 16,17,18 czyli wiadomo ile sie ma latek.

0

Co z tego, ze Vidic gral w spartaku wczesniej. ANglia i MU to zupelnie inna sprawa niz Barca i Hiszpania, zupelnie inny styl, inna filozofia ataku oraz obrony. Do tego Vidic trafil do najlepszego trenera. Smiem twierdzic, ze gdyby trafil wtedy do Barcy czy Realu skoncyzloby sie to tak, ze bylby jakimś zapchaj dziura.

0

Bombardier

Swiete słowa. Zlatan niema tego nosa, tej agresywnosci w dochodzeniu do pozycji strzeleckich jest bardziej statyczny i gral dlugo we Wloszech to niejest styl do obecnej Barcy. Zrozumcie Zlatan gral zupelnie inaczej w Interze, zupelnie inne ustawienie do ktorego juz sie przyzwyczail. W innych miejscach szukal sytuacji bramokowych. I daje sobie uciąć maly palec ze niestrzeli tyle bramek co Etoo w tym sezonie.Zreszta Barca wogole napewno strzeli mniej i ciezko bedzie o trofeum z tak slaba lawka szczegolnie bez kreaywnych graczy z pomocy. Bo niestety Laporta sie podniecił zlatanem i tyle.

0

Dobrzze Jose mowi.Za Ville niechcialo sie dac 50 a tutaj prawie tyle samo plus Hleb bo Etoo nie licze.Zanada.Wiele lepszy bylby wariant sprowadzenia za taka kase plus np Hleb czy Etoo jakiegos super pomocnika typu Diego,Cesc,Silva a nawet juz przy feralnym zakupie ZLatana sprowadzenie kogos jak Sesseegnon,Arteta czy Navas/

0

OK nawet jezeli niema juz kasy na kogos jak Cesc,Silva czy mata to sa an rynku swietni gracze ktorxzy w linii pomocy wzmocnili by Barce i ddali rezerwe. Moglby byc Jesus navas co prawda gra na prawej stronie Messiego ale bylby dla niego zmiennikiem badz moglby grac gdyby niegrał Zlatan czy henry i Messi bylby np. prxzesuniety. Jest Sessegnon z PSG silny, dobry strzał, bardzo dobra technika.Jest taki chocby De Rossi. WIelu jest na rynku kreatywych pomocnikow ktorzy niekosztuja po 30mln ale powiedzmy max 15-20.Tam jets klucz niech ze Pepp wbije sobie do głowy, ze najwieksza klapa jest wtedy gdy niega Xavi badz Iniesta to Oni sa kluczem do wszystkiego i dlatego powinien byc ktos kto ich czasem odciazy kto zwiekszy wachlarz mozliwosci ofensywnych.

0

I nie jezdzij tak po tym kibicu Realu. Bo niestety akurat niema morlanego prawa zobacz ilu kibicow Realu pisze na strone fc.barca.com a ilu kibicow Barcy na stronie Realu tam gdy jest jakis glosny newsto nieraz jest tak, ze połowa wpisów jest oddanych przez "kibicow" Barcy. Ibra grał duzo we Włoszech gdzie styl jest zupelnie inny i napewno Nim przesiąknoł a przypominam Ci, ze przewaznie przenosiny szczegolnie ofensywnych graczy z Hiszpanii do Włoch i na odwrót zwykle kończa się wielkimi klapami.

0

Indyk888

OP to chodziło, zeby zmienic nawet zwycieski skłąd ale w nie w taki sposób

0

NIE Jestem zwolennikiem kupowania "gwiazdeczek" ze wshocu ktorym udała sie jedna impreza badz sezon. I niestety chyba koniec o sprowadzeniu jakiegos pomocnika. Ja bylem od poczatku za tym zeby z Etoo zakopac topor wojenny napewno dalob siez nim porozumiec i za te 40mln kupic jakiegos super pomocnika bo tam jest klucz Barcy do zwyciestw.ALe niestety stało sie inaczej Peppa i Zlatana oraz transfery osadza najblizsze miesiace oby na korzysc. Oby tylko Xavi badz Iniesta byli zdrowi bo bez ktoregos z nich Barca lezy i to tam bylo trzeba szukac wzmocnien i alternatyw a atak bylo zostawic w spokoju.

0

zipe99

Mądre słowa. Zlaan o wiele bardziej pasował do serie A gdzie i jego Inter i wszyscy inni graja wolniej jak wiadomo w Barcie piłka chodzi błyskawicznie. Dziwie się, ze na poczatku tydzien temu gdy byly o transferze pierwsze plotki wszyscy prawie sie wkurzali, to samo gdy yly plotki ze Ibra ma isc do Realu to wiekszosc kibicow Barcy sie smiala ze to cyrk. Teaz widze tutaj prawie same super komentarz etypu Zlatan jest wielki, zapraszamy, super transfer. Byc moze i bedzie t o super transfer jezeliw sezonie strzeli tyle goli co Eto badz przynajmnej ponad 20 ale i tak bede sie smiac z głosow wielu "kibicow" Barcy. Ja bylem i jestem do tego transferu sceptyczny bo wolałem Ville lub nawet z Etoo zakopac topór wojenny i za taka kase kupic jakiegos mega pomocnika a do ataku jedynie dokupic K9. Ale coz My na to wpływu niemamy ten transfer ocenią najblizsze miesiące.

0

ZObacyzmy po paru miesiacach czy to dobre posuniecie czy najwieksza klapa w historii Barcy. CO jak co ale lato dla Realu niestety zbudowali druzyne w ktorej srednia wieku to ledwie 23i pół!! CO bedzie niespotykane w najlepszyc klubach Europy.Dla porównania wyjsciowa jedenastka Barcy ma srednia pprawie 27lat gdyby ktos gral mlodszy za Henrego to spada ale i tak Real zrobił cos ciekawego niestety tam w polu najstarszy jest Kaka kory ma ledwie 27lat.

0

Jakoś bramki z cagliari,Sampdorią czy Lecce mnie nie ruszają

0

DObra dobra. TO teraz mi pokażcie te worki jeg o bramek z Ligi mistrzów HAHA :P

0

Szkoda ze Barca niegra z przescieradłami tego superpucharu jezeli jedna druzyna wygrywa puchar i lige to jednak powinna o niego grac z v-ce mistrzem to jednak o wiele wazniejsze niz finał pucharu króla. Kurde ale by było tak wczesnie taki mecz:)

0

Czy ROnaldinho ktory moze grał krocej ale zrobił dla Barcy wiecej chcial jakis bonusów?Etoo jest poprsotu niesmaczny takiego samoluba i goscia co leic na kase niechce. Mysl i ze jest jakas mega gwiazda a w kazdym innym klubie opocz Barcy w poprzednim sezonie niestrzeliłby nawet 10-15 goli bo połowe tego co strzelił to dostał do pustej bramki nawet karnych nie umie strzelac.Taka z niego megagwiazda a widac jaki jest wielki po tym jak niezgrabnie przyjmuje piłke i sie z nia porusza. Zrobił dla Barcy sporo ale teraz psuje swoj wizerunek powinien sie pozegnac godniej.

0

Jezeli dadza ze 70mln za Ibreblabla to Laorta bedzie KRETYNEM i hiporyta i bedzie to najgrosza decyzja w historii klubu. Za Ville niebylo 50mln i nizsze zarobki a tutaj jest? Niebylo na SIlve? NIebyło na nich obydwu?Czy 12 na Filipe? Caly zarzad natychmiast do psycjiatryka jezeli tak sie stanie i wywalic na zbity pysk

0

Szkoda ze niema Portland San Antonio a CIudad Real to zupelnie inna druzyna niz Real Madryt mimo ze niedaleko od Madrytu klub z Kastylii.

0

B@RC@

Pewnie jestes kolejnym dzieckiem.neo podniecajacym sie jedynie piłkarzami Barca to 3 wielkie sekcje tak samo pilkarze reczni są Barcą jak i nożni jak sie jakiś klub uwielbia i mu kibicuje to niewazne czy pilka czy kosz. Ja kibicuje Wisełce rowniez i niechodze tylko na piłke ale i chocby na kosza.

0

weniu5

Xavi od poczatku grał bombowo a sa pretensje do Etoo o skutecznosc Messi mial podobnie w wielu meczahc mial po 5super okazji sstrzelajac gora 2gole chocby

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?