Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi10101010
Boze Messi ile Ty masz lat po twoim piśmie to mi sie wydaje ze tak ze 12:/
0
TYlko, ze problem jest w tym, ze przychodzi z Ukrainy to moze byc komplenie inna bajka. Z Marquezem nie przesadzajcie, dla mnie on juz sie kończy. Oby ten transfer keidys dorze wypalił bo jezel nie to wlasnie to a nie Ibra bedzie najwieksza klapą od baaardzo dawna.
0
25mln ale bardzo niski kontrakt za 5lat ledwie6,8mln. Na te chwile wydaje sie to byc duzo bo gdy Pique i Pujol beda zdrowi to bedzie grzac lawe ale zobaczcie gdy nieebdzie mogl grac ALves Pique czy Pujol jaka wtedy bedzie swoboda. Moze dojsc do sytuacji ze na stoperze bedzie pique i Dmytro dwóch chłopa po 190cm wtedy w powietrzu nikt nie podskoczy dawno tak nie było.
0
Ja tam bym niechcial zeby grac z Realem w finale. DLatego, ze Real bylby gospodarzem i szanse na wygrana bylyby mniejsze. Pozniej nikt by nie wypominal ze mecz byl w Madrycie a napinacze napinaliby sie ze real wygral. Wole z nimi dwumecz.
I prosze nie piszcie tych waszych propozycji grup to jest zalosne. na stronie przescieradel tak robia tutaj tez wszystko chore.
0
: Zywiec21
Nie osmieszaj sie. TO co z tego ze malo za Arbeloe czy 17 za ALbiola. Zaczelo sie od prawie 70 za Kake i ponad 90 za ROnaldo i to wystarczy.
FCBARCELONA1899
Fajnie ze porownujesz pierwsza jedenastke ale z taka przewaga Barcy bym sie nie zgodzil. Porownaj rezerwe.
Dudek
garay
Marcelo
Metzelder
Snejder
Robben
gago
Diarra
Higuain
VanNistelrooy
Granero
Chyba niestety lepiej o wygalada niz
Pinto
Marquez
ew.Dmytro
Abidal
Keita
Sergio
Pedro
Jeffren
Bojan
Eidur to juz żałoba
0
Balian88888
Po co Ci Maicon hehehe.
0
do: Messi10101010 piszacego komentarz jakopiąty.
25mln to za Fabregasa sobie mozesz dawac w FMie anie w rzeczywistosci. W tym okienku to watpie czy za 60 by go puscili wdzisz jak gra Arsenal jzeli glupio niebeda tracic punktow to maja szanse walczyc o mistrza.Nie pisz bzdur. Tez chcialbym zeby w Blaugrana gral Silva,Cesc,Mata czy inni ale jak sie moze nie da to trzeba brac co sie da a na pozycji stopera jak sie dokladnie przyjzec jest nieciekawie. Wylatuje ktos z dwojki Pujol-Pique i juz jest nieciekawie. Marquez jest chimeryczny i miewa kontuzje a o Milito to trzeba juz raczej zapomniec. I co zostaje Ci Henrique czy Toure? WIem, ze radzil sobie dobrze ale jest bardziej potrzebny w pomocy. A Dmytro jest dobry technicznie,wysoki i silny czego chciec wiecej. Tez chcialbym zeby przyszedl nie za 25 a za 15mln ale co poradze.
0
ALe gdyby chodziło o Matę badz Silve wyłożenie takiej kasy byłoby niemożliwe. Za taaka forse można by miec jakiegos swietnego pomocnika badz dwoch ale lepszy rydz niz nic zawsze sie przyda/
0
Przestanciie tez pisac, ze real sie rozpadnie jak amci galacticos. Chcialbym ale tak niebedzie.
Tamci byli wiekowi. Figo,Zidane,Ronaldo juz u schy łku wielkiej gry i nie mieli obrony oraz ławki rezerwowych. Tearz Real ma skład modszy o wiele od tamtego i od składu barcy, ma rezerwy,lepsza obrone takze watpie czy to sie stanie.
Z ty,m, ze moga kupic sobie 10 najwiekszych gwiazd ale niebeda miec tego cudownego zespołowego stylu gry.
0
Gra była rzeczwysicie super tylko trzeba sie modlic o brak kontuzji naprawde chociaz jeden transfer jakis jesze i bylaby gitara, srodkowy pomocnik badz obronca. Jezeli tak owego niebedzie to trzeba sie modlic o brak kontuzji bo pedro,jeffren czy bojan jakby weslzi przeciwko takiej chelsea,MU,Liverpoolowi czy Realowi to beda miec poplątane nogi i jeszce nieporadza sobie.
0
Kase juz wydano mozna bylo spoztkowac poprostu lepiej nawet gdyby troszke sie wiecej wydalo z 5-10mln.
ALe tez nieywmagajcie kosmicznych wydatkow. Budzet niejest na transfery tylko ale na wyplaty dla graczy,trenerow,lekarzy i wsystkich wokół, organizacje meczow,wyjazdow,przelotow itp itd.
0
Dajcie juz chłopakowi spokój:P Bo sie zamknie w sobie i nie zda do wymarzonej szkoły średniej:)
0
LukiMessi16
Alez błysnołes kopiujac kadre Barcy.
Tylko z niej sobie raczej wybij Milito, Keite i Toure na ponad miesiąc, dowal sobie kontuzjogenność Iniesty, Gudhjonsena, ktory jest tylko na papierze(powinienes go jako pomocnika umiescic:P).
Najwieksza wina obecnych wladz jest brak wyciagania wnioskow z 2006roku. Laporta wiele zrobil ale niewyciaga wnioskow.
0
Za kadencji Laporty racja sa najwieksze sukcesy ale teraz śpi i liczy nieiwem na jakies cuda, ze ta druzyan bedzie miec pluca z zelaza i niebedzi ekontuzji>? Do tego do dziisaj mnie wkurza to, ze zrobił z camp nou jeden wielki piknik-kino-teatr.
0
Niech juz te wybory przyjde i dziekujemy panom, ktorzy tearz rzadza tym kl;ubem zegnajcie nie wracajcie.
0
Przeciez wlodarze Barc sa lekko mowiac poje....ani. To co wyprawiaja to jest patologia ob te wybory najszybciej przyszly i wymieśc całą te zgraje nieudacznikow z Laporta i Txikim na czele.
0
Jak zwykle osoby decyzyjne powiedza ze valencia wystawila chora cene. A napewo gdyby dali te 20mln to by przeszedl. Nierozumiem za Cesca czy Dmytro daje sie wielkia kase a na takiego Mate nie. Zreszta to sie powtarza Barca oferuje spora ale za mala kase na wielkich graczy jak Cesc czy Villa ale nie da tych 20 czy 25mln na graczy typu Mata to jest dziwne i troche chore.
0
On pasuje do stylu gdy takieo, ze robi sie wrzutki z boku posyła sytuacyjne piłki itp. Barca niema takiego stylu.Inter gral tak, ze cos tam rozegrali w pomocy i jakies dluzsze podanie wrzutka na Zlatana i gol a Barca tak niegrala niegra i niebedzie grac/
0
Zrozumcie to wreszcie on gra inna piłke zawsze narzekaliscie, ze arca potrzebuje wysokiego napastnika itp. ALe tak owy niiepasuje tutaj przynajmniej nie gdy w pomocy sa Xavi czy Iniesta do nic najlepiej pasuje ktos o profilu Etoo czy Villi.
0
Macie niezą zajawke. Kazdy z Was pisze ze jaki to on niebedzie super itp. TO wszystko jest gadaneie zeby przycmic faktyczna sytuacje, ktora jest taka, ze On oprostu tutaj niepasuje a Boski zarzad wydal ponad 40mln na osłabienie zespolu chhociaz to tez jest swego rodzaju sztuka:)
0
AxelF
WIdac, ze chyba wczesniej go niewidziales. Grajac w Arsenalu to co grał w rezerwach czy gdzies? Gral w 1skladzie i byl jedna z centralnych postaci. Przypominam rozgrywal swietne mecze przeciw czołowce ligi angielskiej czy chocby w lidze mistrow 2005/06 przeciwko Realowi,Villareal i innym.
0
Ale oczywiscie takich GWIAZD i mega wiecznych talentow jak Bojan, ktory odbija sie od obroncow nikt sie nie uczepi ale tkaich bzdetow jak u Hleba to tak.
0
kosciej7
Przestaniesz pieprszyc za przeproszeniem? Widziales jaka Hleb mial sytuacje? prawoie w rogu pola karnego i bramkarz 2metry przy nim troche zle przyjol pilke.
A widziales co zrobil WIELKI talent BOJAN w ostatniej minucie majac pilke na glowie 3metry od bramki i strzelajac nad bramka? Takie cos woła o pomste do nieba lepiej sobie na youtube obejzyj skrot meczu a potem pisz takie bzdety.Ja jak widzialem co wtedy Bojan zrobil to myslalem ze zemdleje
0
Czikin
Racja. A transfery było załątwiac zaraz po zakonczeniu sezonu jak jeszce Real tak nie wywindował cen prze ROnaldo i Kake.
0
Bylo go albo odraz sprzedac albo wypozyczyc ale do innego klbu w Hiszpanii gdyby sie w tak owym zaaklimatyzowal oi gral dobrze to mialby duze szanse zeby wrocic i grac w Blaugrana bardzo dobrze.
0
Wszystko ok ale smieszy mnie jedno co piszecie.
Nie grał Xavi i Iniesta i dlatego porazka. W City nie grał Adebayor czy Robinho noi co?
0
TYlko zeby niebylo tak, ze ten "wielki" mag Ibrahimovic bedzie sie zgrywal z reszta do 31roku zycia/
0
cracovia88
Dobrze sie czujesz?W domu wszyscy zdrowi?
Widac, ze jestes po tej gorszej stronie błoń:)
0
NaZawszeBarca
Racja.I nie zamilkna Ci, ktorzy gadaja, ze super sie stalo. Najlepsza opcja bylo pozostawienie go przynajmniej do Zimy i dawanie mu wiekszej ilosci szans. Jezeli takie cos to powinno sie go wypozyczyc ale do Hiszpanii. Potem sprzedaz a wypozyczenie do Niemiec to zdecydowanie najgorszy pomysł. Bo bedzie grac super to wroci do Barcy i znowu bedzie niewiadoma. Bedzie grac slabiej tez wroci i tez bedzie niewiadoma i nie złapie aklimatyzacji na półwyspie iberysjkim.
Macie jakies asgumenty na przeciw?
0
I weżźcie pod uwage to, ze aklimatyzacja piłkarzy trwa różnie. henry potrzebowal roku zeby sie rozegrac. Byli inni wielcy pilkarze, ktorzy zmieniali kluby i potrzebowali rok czy dwa zeby zaczac grac swietnie. Przyklad z naszego podwórka- Żurawski. Przyszedł do Wisły w 99roku juz jako gwiazda ligi i w p[ierwszych dwóch sezonach strzelał ledwie po pare bramek na ponad 20spotkań w lidze. A po ponad dwoch latach wystrzelił i kazdy wie ile fantastycznych goli zdobył i meczow strzelił. I co WIsla tez sie go miałą pozbywac bo nie spełnia oczekiwaś. SKad wiecie, moze gdyby Hleb dostał tearz szanse to zaczoł by grac bardzo dobrze. Mozna go było zatrzymac jeszce do zimy gdyby dalej bylo zle to w zimie mozna b y było go sprzedac albo wyopzyczyc. Bo tearz wypozyczenie do VFB nic nieda bo nawet jak znowu bedzie bardzo dobrze grac to znowu moze wrocic do Barcy i tutaj miec problemy z wejsciem w druzyne. Jak mial sie rozegrac to tylko tutaj albo wogole powinien isc na sprzedaz. I to jest duzy blad włodarzy.