0

Kania88-VeB

Jakbyś się dokładnie przyjżał to byś zobaczył, ze piłka nie odbiła sie od słupka tylko odbiłą się za bramką od części bramki.

0

To jest chore.

Transferow niema bo jest gadka, ze trzeba orgywać wychowanków i dawac im szanse poco kupowac podobnej klasy graczy jak moga byc wychowankowie.

A z drugiej strony chec ich wypozyczania. To ja juz niewiem ktobedzie zastepca dla graczy pierwszego skladu.

Pepp,Laporta moze Yuste>?

Niestety ale o braku silnej kadry Pepp przekona sie przy pierwszej kłpotliwej kontuzji ktoregos z graczy Messi,Xavi,Iniesta,Ibrahimovic. Przy jednej bedzie niewesolo a pzy dwoch masakra.

Niestety ale real niema tego problemu i tego mozna zazdroscic.

Ale trzeba wierzyc i liczyc na pelnie zdrowia najwazniejszych graczy.

0

To jest chore.

Transferow niema bo jest gadka, ze trzeba orgywać wychowanków i dawac im szanse poco kupowac podobnej klasy graczy jak moga byc wychowankowie.

A z drugiej strony chec ich wypozyczania. To ja juz niewiem kto ebdzie zastepca dla graczy pierwszego skladu.

Pepp,Lapora moze Yuste>?

0

Cesc moglby grac jedynie w 1skaldzie razem z Xavim i Iniesta w systemie rotacji z Andresem ze na zmiane jeden i drugi graliby tego falszywego skrzydłłowego. Ale to byloby jednak mega, gdyz Cesc dawal by wielki wachlarz mozliwosci w pomocy i chocby niegral Xavi czy Iniesta badz obaj to i tak wtedy na DMie jest dobrze a rozgrywajacy z najwyzszej polki by byl. I to gdyby on byl w taki mmeczu liderem to pokazal by pelnie mozliwosci. A Xabi pogra jeszce i tak ze 2lata na takim poziomie moze rok.

0

30mln buahahaa.

Laporta jest smieszny.

Arsenal to niejest akis klubik z la liga czy ligue 1 ze zobaczy 30mln ipadnie na kolana. Oni go nie oddadza za mniej jak 50mln. Sprzedali Adebayora a nie sa tonącym okretem zeby sprzedawac najlepszych. Najbardziej mnie dziwi, ze Barca wyklada kase duza zawsze w ofertach za tych, za ktorych trzeba dac mega kase. Za Silve pewnie ze 30-35mln by wystarczylo moze by valencia przystala. Transfer takiego Xabiego alonso mozna by zrealizowac za taka kase i to byloby realne a wiadomo, ze za Cesca taka kasa jest za mala. Bo w Arrsenalu drugiego takieg niema a w Liverpoolu zastepca Xabiego jest przynajmniej w duzym procencie.

Takze z tymi 30mln to Barca chyba chce rozsmieszyc Arsenal.

0

MadMike

Dlaczego Fabregas miałby byc rezerwowym tylko. Wiadomo sezon ebdize ciezki i pewne sa kontuzje. Jak pisalem mglby grac w pierwsyzm skladzie np. zamiast Henrego rotując siez Iniesta na skrzydle. TAkze albo gralby w zamian za kogos w wypadku wielce prawdopodonych kontuzji oraz odrazu mógłby grac w 1skłądzie.

0

Niewiem czemu wiele osob sie wkurza i niechce slyszec o Fabregasie.

Czy nie miło byłoby, gdyby np. niemógł grać Xavi czy Iniesta a za nich wchodzi gracz tej samej klasy? Przeciez rownie dobrze Cesc moglby grac troche z lewej badz bylby fajny system rotacji, ze Iniesta badz Cesc na zmiane graliby fałszywego skrzydłowego. POzatym Xavi pogra jeszce ze 2 lata na najwyzszym poziomie i koniec i bylby jego naturalny nastepca. DLa ,mnie lista marzen

Cesc- najlepszy z nich, najblizszy stylowi Barcy i wychowanek

Silva- gracz juz dojrzały z sukcesami grajacy i z boku i mogacy w srodku

Mata- jak sie niema tamtych trzeba walczyc o tego. Mlody potrafi szarpnac kto wie moze keidys ebdzie gwiazda gddyby pograł w Barcie

Gdyby zade z nich to trzeba kase wylozyc za dobrego stopera jak Dmytro.

I dalej boli mnie wypozyczenie k9. Bojan jest słaby i obroncy go przesuwaja jak chca.

0

Tez tak czuje:) do startu ligi tylko miesiac. Coz, Pepp bedzie musial sie mocno modlic o brak kontuzji, Pellegrini w realu niemusi:)

0

Z tej trojki najlepszy Mata a potem Dmytro a Mascherano niepotrzebny.

Najgorsze jest to, ze nie wiem poco wypozyczyli K9. Bojan to miernota, w starciu z silnymi obroncami jest zerem, i bedzie wiecznym talentem z przebłyskami tak już jest od poand dwóch lat. Najlepsza opcją był SIlva byłby to spory wydatek ale opłacalny i wszystko by rozwiał bo Silva moze grac i na skrzydle i czasem w srodku. Stoper tez potrzebny bo Pujol juz 31lat, Marquez kontuzjogenny. Niewiem poco wypozyczenie K9 powinien sie chlopak uczyc od najlepszych a w Benfice takich niema raczej. Jest polaczeniem sprytu i siły. Wyp[ozyczanie w niego to mały strzał w kolano.

A na rynku napewno z pomocnikow niema tylko Maty ale sa inni rowniez perspektywiczny jak Sessegnon czy Arteta czy Affelay.

0

ALe z jednym sie moze ze mna zgodzicie. W Barcie jakos dziwnie niepasuje mi stereotypowy gracz na skrzydle np. prawym, ktory jest prawonozny oraz na lewym ktory jets lewonozny. Wogole w piłce jest trend teraz, ze zawodnicy na skrzydłach graja nie na swoich stronach i to byc moze jest i lepsze rozwiazanie. BO jezeli taki Messi grałby na lewej pozostawały by mu akcje bokiem i ciezej byłoby sie wdzierac w pole karne. W Blaugranie szczegolnie jest to widoczne.Styl barcy najbardziej pokazuje ten trend, ze lepsze rozwiazanie to opcja ze lewonozny gra na prawej i odwrotnie. Wtedy moze schodzic do srodka, strzelic, puscic prostopadła pilke jak robi to Messi. Co prawda Mata łamie ten stereotyp ale napewno jest wart 20mln i byłby wzmocnieniem, i ma oare lat na najwieksze rozbłyśnięcie.

0

Zielony164

Moz i rezerwowy ale napewno gdyby nawet nim byl w tym sezonie to w przyszlym juz Henry bylby rezerwowym. powini go kupic jest mmlodziutki 21lat na co jeszce czekaja.

0

Na co jescze zarząd czeka. Za Dmytro dawali 22 to chocby za Mate wylozyli 25 nieebdzie tragedii. Nie ma zabardzo ejuz lepszej opcji na transfer podobnej klasy gracza to juz ostatni dzwonek.

0

MImo wsztko stopera potrzeba nowego. Pujol niebedzie grac wiecznie ma juz 31lat.Pogra jeszce ze 2 sezony i potem bedzie takim Maldinim wielki przywodca ale zapchaj dziura. Marquez juz tez nie młody, kontuzjogenny i przeplata super mecze ze slabymi. ZOstaje wtedy Pique i niewiadoma Henrique oraz rowniez niewiadoma Caceres. Nie jestem zwolennikiem płacenia za stopera ponad 20mln bo z duzej kasy czasem słaba gra i za taka kasę widziałbym prędzej pomocnika. ALe kupno tego gracza juz za 15mln jest dobrym posunieciem.

0

matek FCB

Gdyby to bylo 30mln to uznalbym to za szalenstwo. ALe jesli 10-15 to bylby juz dobry interes.

0

Jezelli byloby to te 10-15mln to juz ulga.

0

30mln za niego cchac A Barca dalaby ponad 20 i tak. AZ MI GAŁY WYSZŁY NA WIERZCH. Real dal 35 za ALonso czy 17 za ALbiola a tutaj taka kasa za wielka niewiadomo i do tego obronce ktory zaczołby od grzania ławy. Nie wiem jak to nazwac.

0

Niestety prawda jest etarz taka, ze Real chocby miał wielu gracyz kontuzjowanych ot sobie poradzi z taka kadra. U Nas 1,2 kontuzje czołowych graczy i juz trzeba robic w gacie. Niestety marzenia o poteedze, ze odrazu wychowankowie wybuchna i beda gwiazdami sa marzeniami scietej głowy. Iniesta czy Messi nie rodza sie jak grzyby po deszczu i narazie niema co liczyc ze, tak owy odrazu sie pojawi pod postacia Jeffrena czy Pedro. Zarzad Barcy nadal spi a bez przynajmniej jednegoo transferu szczegolnie srodkowego pomocnika bedzie nie ciekawie.

0

Jest wielu jeszce zawodnikow dobrych dostepnych ale sam niewiem albo laorta i Pepp sa prorokami albo szalencami myslac ze mlodzieza wygraja trofea juz teraz.

0

Za Ukrainca chciało sie dac 22 to mozna powalczyc i tutaj. Real za niewiele wiecej kupil Alonso cos tutaj jest nie tak. Real ma teraz wiele szersza kadres i w razie kontuzji bedzie miec kim grac a Barca bedzie grac młodziakami a obecnie nie marzcie nawet ze rozblysnie nowy Messi i Iniesta bo to sie zdarza raz na dluzszy czas.

0

Za Ukrainca chciało sie dac 22 to mozna powalczyc i tutaj. Real za niewiele wiecej kupil Alonso cos tutaj jest nie tak. Real ma teraz wiele szersza kadres i w razie kontuzji bedzie miec kim grac a Barca bedzie grac młodziakami a obecnie nie marzcie nawet ze rozblysnie nowy Messi i Iniesta bo to sie zdarza raz na dluzszy czas.

0

Ja tam bym chciał Mexesa:)

0

Evans to bajka. Zreszta juz jeden angielski stoper w Hiszpanii był... Po za tym Ferguson oprocz Vidicia i Rio ma jeszce tylko Evanse i ew. O'Shea ktory jednak oduczył sie grać na stoperze. W Barcie musza grac ofensywni stoperzy, umiejący wyprowadzić piłke a Dmutro i wielu innych se do tego nie nadawali. Kompany tez nie do wyjecia City chce isc w gore a nie ładowac kase w atak a potem marnotrawic to majac słabiutka obrone.Najlepsza opcja w Brazylii.

0

Ja tez by m wolał inne opcję ale jeżeli Barca niechce badz juz niema szans to trzeba brac co jest jeszcze najlepsze z dostępnych.

0

A jezeli za Ukrainca było dawane 22mn to czemu za Mate niemozna dac tyle samo badz troche wiecej.

0

lulinho

Luis Enrique tez miał napisane w karcie wczesniej Real Madrid no i co? Jest jednym z chyba 10 najbardziej wybitnych graczy Barcy w historii.

Przypominam CI, ze piłkarzy którzy sie strasznie bardzo identyfikuja z klubem nie ma tak wielu. ROzumiem rzejscie z jednego klubu do drugiego bezpośrednio ale Mata to inny przypadek. Etoo tez miał napisane Real Madrid i co tez byłes przeciw? ROzumiem, ze nienawidził Realu za to co mu zrobił ale tak było. DLa piłkarzy to tylko praca a jeżeli Real niechce mu dac szansy na sukcesy i kase to moze dac ja Barca.

0

I tez swiadczy to o poziomie polskiej "ekstrakklasy". Od Nas zawodnik to pojdzie za max 5mln euro a zachodnie kluby potrafia za Ruska czy Ukrainca dac 20mln. To uswiadamia jak daleko jestesmy w d..

0

GDyby dali za niego ponad 20mln to byłoby chore. TO Real daje 30mln za Alonso i za taka kase mozna by miec wielu super pomocnikow, przeciez Juve dal za DIEgo podobna cene za jaka Barce chciała kupic Ukraica. To byłoby nienormalne kupowac za taką kase obronce, pewnie na razie na ławke i tylko lige.

0

Są mlodzi ale z taka lawka nic sie nie osiagnie. Napastnikow za mało, wypożyczenie K9 bez sensu niech niebedzi emogl grac Ibra albo Bojan to juz jest niewesoło. ALe szczegolnie widac brak w rezerwach srodka pomocy.

0

Musi zostać zakupiony jakiś pomocnik ale niekonecznie defensywny chyba, że bardzo tanio. Wystarczy jeden transfer dobrego ofensywnego pomocnika/skrzydłowego nie mogą być sami juniorzy na ławce niestety.

0

Nie dasz sobie wmowic, ze Hleb gral wtedy bardzo dobrze i ze w tamtym czasie byl lepszy od Iniesty. Dziwne rok temu ja przychodzil bly inne komentarze.I napewno kazdy obiektywny ekspert przyzna, ze preezentowal sie bardzo dobrze i w tamtych latach był wyrozniajacym sie graczem Arsenalu.Sam wiesz, ze Iniesta wtedy był głowmnie jokerem a tak na dobre wypalił w 2008rou stajac sie motorem napedowym.Wczesniej byl pierwszym rezerwowym i dopiero gdzies od 2007roku stał sie graczem 1 jedenastki a potem gwiazda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?