0

B4L

Czytaj ze zorzumieniem. Napisałem "niczym" Iniesa i to nie znaczy, ze tak samo. Przeciez np. grajac na boisku moge zrobic super zwód i ludzie powiedza: zarales niczm Ronaldinho. I nie przesadzaj Iniesta wtedy byl rezerwowym nie grał jeszce wspaniale. Był jokerem. Hleb wtedy byl na wysokim poziomie. NIe jestem jego super fanem tylko dla mnie dziwne jest nasmiewanie sie z niego oraz to, ze po jednym sezonie kiedy trudbo bylo sie mu zaaklimatyzowac wywala sie go. To jest bialorusin niejest tak odrazu latwo. I kto wie jkaby gral za pol roku. Wypozyczenie jest bez sensu bo np. niech wroci to bedzie ten sam problem bo straci rok jak juz cos bylo go sprzedac odrazu prawda?Nawet jezeli bedzie grac w Niemczech jak w Arsenalu i Barca bedzie chciec powrotu to znowu moze byc lipa bo bedzie powtorka z rozrywki.Takze niemasz tutaj duzych argumentow.Podsyłac video mi niemusisz bo znam to dobrze. Po takich filmikach nieda sie ocenic gry innych oprocz Henrego i paru jeszce graczy. Zeb y zobaczyc gre Hleba z takiego mezu to trzeba go obejzec CAŁEGO a z takimi urywkami jaraj się sam.

0

Jezeli opierasz te cała "wiedze" o filmiki z youtube to gratuluje. Wtedy w Arsenalu niepowiem Henry byl moze i najlepszy chociaz zawalił w decydujacych momentach ale Hleb i Cole byli poza Nim najlepsi w druzynie.

0

Moze lepiej zobacz kto posyłał Henremu pilke w 2polowie gdy wyszedl na 100% okazje.Dalej sie bawimy?

0

B4L

tak sie składa, ze ja nie oceniam graczy po filmikach z youtube tylko ogladam cale mecze iten rowniez mam. NIe patrze na piekne zwody i najbłyskotliwsze akcje. A co do Henrego to tak wtedy swietnie grał, że miał 3 setki i wszystki zmarnował, szczególnie tę w 1połowie a w drugiej mogł juz zakonczyc mecz. Hleb grał wtedy bardzo dobrze.A po filmikach z youutbe to osbie mozesz ale nie powiem co. Mam caly mecz nagrany i mnie twoje filmiki nie jarają.

0

Jeju przestancie z tymi świeczkami bardziej sie tym ośmieszacie niż dajecie coś dobrego. Lepiej zmowic modlitwe jak juz cos a nie dawac debilne swieczki w stylu dzieci onetu. Myslicie ze zrobicie swieczke i jest cudownie.żal

0

cordoba

Napewno nie tak jak Iniesta ale grałświetnie i napewno łatwiej sobie prowadzic piłeczke w La liga niz Premier League. Widziałe m wtedy Hleba w wielu meczach czesto był najlepszy wArsenalu Premier League sledze od połowy lat 90tych takze wiem co mowie.

Jezeli mowisz, ze to przecietny rzemieslnik to nie masz zielonego pojecia o piłce. Hleb rozgrywał super mecze przeciwko najwiekszym i przypomnij sobie finał LM przeciwko Barcie jak Hleb był wyróżniającym sie graczem i ciezko mu było piłke odebrac. A to, ze Henry to crack(zalosne okreslenie) a Hleb nie to odrazu dyskredytuje Hleba, ze juz niemogl grac lepiej? Kazdy kto nie jest "crackiem" po jednym zlym sezonie niema prawa byc lepszym?CO to wogole za idiotyczne stwierdzenia?

0

Nie pogram sobie bo jestem w pracy teraz:) Ale coz zobacyzmy co bedzie.

0

Bo mi nie powiedz, ze to niejest dziwne.Niech jescze odejdzie Gudhjonsen to n ałąwce oprócz Keity, Abidala czy Marqueza beda same młodziki. WYpożyczenie K9 tez dziwne. ZMniejsza kompletnie wachlarz ataku. Jezeli nie grałby np. Henry czy Messi wtey byłoby zzabezpieczenie i nie trzeba by było dawać Iniesty na bok tylko nnp K9 albo Bojana. A tak zamiast wzmocnień jest rozbiórka.

0

Jezeli On tez odejdzie to oprócz doświadcoznych obronców na ławce oraz Keity będą tam sami młodzianie, gracze wzięci z druużyny rezerw. TO jest niebezpieczne.

0

WY , którzy piszecie zeby tam został i sie z tego cieszyscie jesteście NIENORMALNI. Czemu Henrego nie oddała Barca gdy w pierwsyzm sezonie miał to samo co Hleb. Mial taką indolencje, ze żal było patrzec. Ale cóż On musial grac bo by za gruba kase. Dostawał ciagle szanse i wypalił. Niestety Hleb takiej nie miał. Gdyby Henry tyle grał to by do dzisiaj grał słabiutko. NIE WIERZĘ, ze gracz, który wymiatał w premiership, prowadził piłke przy nodze niczym Iniesta, miałby skończyć na takim poziomie. Ciężko mu było wejść do druzyny ale kto wie jak by było za poł roku. Mógłby zacząć wymiatać. ALe cóz komentarze wielu z Was są żenujace jak te pod spodem a polityka Barcy jeżeli chodzi o transfery jest śmiem twierdzić ŻAŁOSNA/.

0

Gadanie o graczach młodych jest bez sensu. Wprowadzac w sezonie tomozna góra jednego mlodego zeby sie rozwinoł jak rok temu Sergio. Jezeli kontuzje złapie ktos z trojki najwazniejszych jak Xavi,Mesi lub Iniesta to nie ma juz potem zadnego zmiennika. Jak przyjdzie grac z wielkim przeciwnikiem to taki młody gracz sie spali. Przeciez na rynku jes wielu dobrych graczy wcale nie za 30mlnNie trzeba RIberyego czy Cesca. Zaluje SIlvy ale nawet sie nie postarali o niego no i DIego ktory był stosunkowo tani. A dałby taki wachalarz rozegrania, ze wszyscy by sie mogli tylko pokłonić Wypozyczenie Hleba tez bez sensu jemu brakowało niewiele zeby zaskoczyć. Nie wierze, ze chłopak który wymiatał w Angli, swietnie prowadził piłke, nie sprawdził sie w 1sezonie. Pepp i zarząd nie myślą? Henry tez grał słabo 1 sezon to co czemu go nie sprzedali? Hleb mogl w 1 grac slabbiej przez problemy z wejściem w drużyne ale tearz mógł grac wielee lepiej. ALe cóż polityka Peppa i zarządu jest najdziwniejsza w Europie.

0

A moge sie załozyć, ze Iniesta przez kontuzje straci przynajmniej z 1/3 sezonu a z rezta nie wiadomo. Widze, ze Pepp jest mocno wierzący bo wierzy w to, ze wszyscy beda zdrowi i silni przez cały sezon.

0

Z Diego było mega przysniecie. Juve dal z anieego ledwie 25mln. Taki gracz az szkoda,, ze bedzie sie marnować w serie A. Wtedy niebyłoby strachu o Inieste czy Xaviego. Miec jescze kogos takiego to byłoby coś. Niechce być złym prorokiem ale za pare miesiecy Pepp moze obudzic sie z ręką w nocniku. 2miesiace zabawy w Ville i Zlatana a zaniedbano pomc i obrone. Kompletnie.

0

CHybam ze Pepp jest jasnowidzem.ALe to, ze mu sie raz udalo nie znacyz , ze uda sie drugi raz.Widmo 2007 roku powinno dac wiele do myslenia. Wtedy Barca opromieniona staneła w miejscu a świat uciekł.

0

60mln wydane a kadra zwężona oraz moim zdaniem napewno nie wzmocniona. To jest troche żenujące. Potrzeba zdecydowanie srodkowego pomocnika zeby wsparł w ofensywnych poczynaniach Xaviego oraz Inieste musi byc przeciez rotacja. Xavi,Iniesta czy Messi nie sa z zelaza, dwoch takich sezonów z takim obciążeniem nie da sie rozegrac bez kontuzji oby nie dłuższych.Piszecie, ze są młodzi. Ale założe się, że jezeli przyjda wazne mecze chocby GD i nie daj Boże Xavi, Iniesta albo Messii beda miec kontuzje to bedzie lament jeju Jeffren, Pedro co to bedzie. Na graczy juz wielkich takich jak Diego, Cesc czy SIlva juz nie ma szans. Ale sa zawodnicy tacy jak Navas, Sessegnon czy inni ktorzy moze nie weszliby do pierwszego składu ale poszerzyliby kadre i dali większe pole manewru bo jezeli nie to nawet jeśli szczesliwie wszyscy najwazniejsi gracze dojda do konca sezoonu i moze meczów o tytuły to moga mieć języki na murawie. Prawda taka, ze jest to fatalne okienko transferowe, rozegrane beznadziejnie. Jedna powazna kontuzja i czarna dziura.

0

szabla91

Czy ja mowie o wymianie połowy skladu, Iniesty czy Xaviego?? Poprostu lepiej miec problem nadmiaru niz niedoboru.Tak jak w tamtym sezonie. Potem i tak jak bedzie kontuzja Iniesty czy innych bedzie placz ze musi grac Jeffren czy Pedro.

0

Arbeloa sie nie wyróżniał nic specjalnego. Juz Maxwell jest bardziej spektakularny.

0

lechu jezeli te sparingi to dla ciebie wyznacznik to gratuluje. Barca rok temu nie wymieniła połowy składu. Real potrzebuje troche czasu przypominam Ci srednia wieku ich podstawowej 11stki to ledwie niecałe 24lata. Wiec czas maja.

0

Bezimienny

DObrze piszesz. Wlasnie to jest najlepszy argument. Wszyscy gadaja poco kuopowac pomocnikow jest juz usper. W 2006 roku tez tak bylo i skonczylo sie fatalnie. Co prawda w lidze wtedy Barca przegrala na wlasne zyczenie z realem Capello ale w LM Liverpool kompletnie rozmontował Blaugrane. Inne druzyny nie spia i kto wie czy jak przyjdzie nowy sezon i bedzie trzeba grac z wielkimi przeciwnikami to Oni nie wymysla broni na gre Barcy. Piłkarski swiat nie stoi w miejscu.Dlatego potrzeba wzmocnien, zmian.A samo kupno Zlatana takim nie jest.

0

A w gacie niech robi lepiej Laporta bo zdobył mistrzostwo swiata razem z calym zarzadem i moze Peppem. Wydali 60mln a druzyna nie jest w zasadzie wzmocniona w porownaniu z sytuacja z przed roku.Ewenement.

0

Jezeli chodzi o Fergusoona to gosc zachowuje super spokoj i pewnie niedlugo znowu wyskoczy z jakimis bardzo dobrymi graczami. WIele osob sie dziwi ze zarobili te 93mln nie wydali nawet polowy na transfery.. To jest dopiero polityka.

0

cules_since95

Jak juz keidys pisałem tutaj masz rachune prawdopodobienstwa. Jezeli kupujesz 5 wielkich graczy z najwzyzszej polki to zawsze masz pewnosc ze przynajmniej 2, 3 sie sprawdzi i bedzi eok. Jezeli kupujesz jednego jak Zlatana to robisz w pory bo jak sie nie sprawdzi to zostajesz z reka w nocniku.

0

Dla Was tutaj wszystkich zarobek 5000 euro miesiecznie bylby czyms cudownym jakby takim pilkarzom kazac zyc za to to chyba by sie powiesili.

0

jurij

Etoo niezarabiał 1500 euro zeby myslec jak utrzymac rodzine tylko grube miliony dla zwwyklego smiertelnika kasa niebotyczna zeby zarobic tyle co taki Etoo i inni w roku to bys Ty i nastepne pokolenia za cale zycie nie zarobily. Dziwi mnie towyklocanie sie jakwlsnie Etoo. Niechce np 7mln musi byc 9mln. Jak zarobi np. w 3lata 20mln a nie 30 to rzeczywiscie krzywda mu sie stanie, jego zona i dzieci beda zebrac bo co to te marne 20mln nie starczy nawet na kolorowy telewizor. Nie przesadzaj. Kasa ktora on zarobi w jeden rok wystarczylaby juz do dostatniego zycia dla calej rodziny na 50lat a tutaj sprzeczki o takie cos. Nie tylko On ale wielu akich jest.

0

SOrki za 4 koment ale naprawde mam nerwy. Wypozyczac gracza kupionego za duza kase, ktoremu nie dano szansy. Ja rozumiem gdyby nic niegral i potrzebowal ogrania ale czemu go nie sprawdzic w Barcie. Ten Bojan mi chodzi po glowie. On juz swoje okazje mial takiego powinno sie wywali c na wypozyczenie.

0

Zal tylek zciska naprawde. Przeciez to jest chore w Realu jaos nikt nieplacze zobaczcie ilu am napaasttnikow. No naprawde nie daj Boze bedzie plaga kontuzji zreszta wystarcza 2, 3 i juz wtedy trzeba sie ratowac rezerwami z drugiej druzyny. A napewno K9 bylby lepszy od Bojana na zmiennika Ibry bo jest polaczeniem sily i lepszych warunkow a takiego Bojanka t o mozna wystawiac jak sie gra z mieczakami a prawdziwi solidni obroncy go rozniosą.

0

Takie rzeczy tylko w Barcie. Wydac 60mln i osłabic kadre:D Misttrzostwo swiata WCW>

0

Dla mnie to Bojan g... gra. Gra juz reguralnie od ponad dwoch lat i dla mnie stoi w miejscu . CO z tego, ze strzela w towarzyszkich,. Moim zdaniem lepiej było wypozyczyć Bojana. K9 bylby lepszy a pozatym naprawde nierozumiem tego. Przeciez Peppowi chodzi o szeroka kadre, zeby byla rotacja, odpoczynek dla liderow a wypozycza sie takich raczy. Bojan dl amnie bedize wiele gorsyz od K9. Bojan ma za slabe warunki. Ja niewiem zachowanie wladz jest dziwne. Krkic dostawal juz tyle szans i niezrobil nic wielkiego lepiej byloby jego wypozyczyc, moze on tego potrzebuje a nie byc ciagle pod skrzydelkami innych graczy i trenera.Niehc potem przyjda kontuzje, niech zlapie Zlatan albo Bojan i znowu zostaje si z jednym napastnikiem. Ja niewiem mialobyc poszerzenie kadry a jest jej zwezenie.

0

blaugranacule19

Szkoda, ze te gwiazdy tylkow dwoch klubach. Oby niebyło jeszce iekszej dysproporcji miedzy Barca i realem a pozostalymi. W zeszlym roku Real mimo ze słabiutki to daleeko przed Sevillą. Jezeli jeszce Xabi alonso ucieknie z Liverpoolu o liga angielska znowu dostanie cios kolejny super gracz odejdzie.I bardzo dobrze wkurza mnie to jaranie sie premiership, najbardziej zaciągową liga ze sprzedajnymi klubikami. Canal plus tez mnie ztym wnerwia forują ją na siłe dajac czasem po 4mecze w weekend. Przegięcie.

0

Ja tylko czekam na kontuzje Iniesty i bedzie lament i placz bo sie nie chce kupic dobrego pomocnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?