0

Po co było kupowac starego Maxwella jak jbył Caceres który mogłby grac na lewej obronie a jest i dobry w powietrzu i szybki i gra dobrze dołem. Szkoda:/

0

teraz widzicie co znaczy jest łąwka i , ze Barca ma słabiutką. Real wczoraj bze paru podstawowych graczy pokonywał Espanyol a Barca pewnie by nie wygrała gdyby nie pojawili sie Messi Iniesta i ALves.

Ci, który gadali, ze sa wychowankowie i nie trzeba wzmocnień, ze wychowankami sie wygra niech przestaną pleść głupoty. To jest dla nich za wysoka woda a Pedro czy Jeffren niebeda zadbymi gwiazdorami nie amrzcie o tym. To widac juz po ruchach. Messi juz w wieku 18 lat ogrywał sam chocby Chelsea. TO cz ktos bedzie wielki widac juz na poczatku. A Bojkan,Pedro czy Jeffren beda wiecznymi nadziejami.

Bez przynajmniej jednego wzmocnienia w pomocy bedzie krucho bo widzicie nie ma Messiego,Iniesty czy Xaviego i gra leży nie ma kto z a nich grać.

0

Nie przepadam za Zlatanem, Etoo ma wiele plusow i w wielu rzeczach jest lepszy al;e takiego zagrania jak asysta do Messiego wczoraj Etoo nigdy by nie zrobil

0

Barcacrew

A ja dawno nie widziałem tak słabo kapującego i mało znającego się gościa jak Ty.:P

Człowieku tutaj nie chodzi o indywidualność, Krystyna może być lepsza INDYWIDUALNIE a i to nie dużo bo Robben przynajmniej walczy w obronie. ALe dla zespołu do którego już doszło sporo gwiazd obecność w nim ROnaldo może i prawdopodobnie będzie bardziej szkodliwa aniżeli obecność RObbena. Poprostu Krystyna chce udowodnić kto jest największą gwiazdą itp. Kaka raczej taki niejest i jestem pewny, że Realowi wystarczyłoby sprowadzenia Kaki,ALonso oraz może Bennzemy a ROnaldo to strzał w kolano. WTedy mieli by główną gwiazdę Kake, który prowadził by im grę no i całą resztę za Nim. ALe nie martwie się o to to problem prześcieradeł:)

Także użyj mózgu i nie czytaj wszystkiego dosłownie..

0

DL amni ew LM najgrozniejsi przeciwnicy to Juve ze super obrona i magicznym Diego oraz Chelsea.

0

Kondzio

Oni w ogóle mogą nigdy się nie zgrać. Nie wierzę, że z takich graczy i charakterów można coś ulepić a tam zawsze tym elementem, który to będzie blokowac będzie płaczuś. Gdyby On nie przyszedł i został choćby RObben to moim zdaniem Real byłby grozniejszy. Płaczuś psuje tam atmosfere i blokuje innych.

0

Marzy mi sie fina ł Mundialu Hiszpania-Brazylia:) Tylko, że ostatnie Mundiale obfitują w niespodzianki i znowu jakas przypadkowa drużyna może dojść do finału/półfinału.

0

atletico123

Jeżeli Hiszpania będzie grać dalej jak gra to Brazylia będzie sobie nieźle ganiać za piłką. Oby Hiszpania utrzymała taką grę bo rozjedzie wtedy Brazylie i tak ma być :) Te mistrzostwa będą bardzo ciekawe napewno. Hiszpania obecnie najsilniejsza na świecie, Anglia, która rónież gra bardzo dobrze. DO tego Holandia, która zawsze może błyszczeć,Argentyna, która moze się podniiesie no i Brayzlia.

0

blaugranacule19

Brazylia z 1994r roku napewno nie grała tak ohydnie jak teraz. W składzie był Romario,Bebeto,świetny ofensywny Branco oraz Cafu. POmoc tez mieli fajna z Dungą i Mazinho na czele.Mieli w zabezpieczeniu Mauro SIlvę. A ich mecz z Holandia był najlepszy na tamtym mundialu i w ogóle jeden z najlepszych meczów tamtej dekady.

Tearz Brazylia gra kaszanę dla mnie najgorszą od nie pamietam kiedy.

0

EH co wyprawia SIlva. O żadnym graczu nie marzyłem jak o NIm. Swietny na skrzydle i świetny w środku.Z Nim skład byłby kompletny i dałby wielki wachlarz możliwosci.

0

Argentyna przegrywa bo ma słabiutką obronę sójrzcie na nazwiska.Brazylia ma dobrych obrońców ogranych w Europpie, którzywiele wygrali.

Wczoraj Brazylia grała aantyfootball.WSTYD, ze wielka Brazylia ostatnio grywa taką padakę i gra z kontry. WYstawili wczoraj ze sześciu obrońców. Hiszpanie z pewnoscią pykneli by Brazyli ze 2-3gole i napewno nie stracili trzech.

0

Off top sorki ale wkurz amnie jak widze, ze w reprze Xavi znow gra w 1skladzie POCO/

0

TAki off top SNejder doznał chyba poważnego urazu w meczu z Japonią i pewnie nie zagra z Barcą

0

kwinto81

Messi rónież nie ma prawa się porównywać do Maradony musi jeszce duużo pracować. Przede wszystkim słaba prawa noga, słabszy strzał z dystansu do tego Messi jest słabym wykonawcą rzutów wolnych. Chociaż to już są inne czasy, teraz nie da się przejśc połowy boiska i strzelić bramki przechodząc 5 rywali przynajmniej nie na poziomie Mundialu czy dalekich rund ważnych rozgrywek. A Kaka chhyba jest chory obecnie nie dorasta DIEGO do pięt, który jest obecnie najlepszych Brazylijczykiem. Ma świetny przegląd,podanie,strzał oraz jest bardzo ruchliwy no i nieźle drybluje. Od jakiegoś czasu marzyłem, że Diego mógłby grać w Blaugrana:)WIdać jak pod jego wodza gra Juve, jak tylko Diego jet przy piłce to już pachnie czymś ciekawym.

0

Świeta prawda. Pepp musi sie najbardizej modlić o to zeby Xavi i Andres byli zdrowi szczegolnie Xavi. Moze wyleciec Messi, może ZLatan może Henry ale wlatuje Xavi i Barca leci. NIe ma zmienników dla najwazniejszej broni Blaugrana czyli magicznego srodka Xaviego oraz ANdresa.

0

Sancez

On nie jest jakimś drewnem. Jak na islandczyka tehnike ma dobrą. STrzelal bramki czasem łądne czy choćby przez podcinke. I jak mu sie chciało to nieraz potrafił puścić bardzo dobra prostopadłą piłke. Grał jako wysuniety a pote jak pommocnik i nawet jako defensywny. Także był uniwersalny. Kto wypisuje, ze był drewnem to nie ma pojęcia o piłce. ZNam wiele większe drewna.

0

ALe niestety widać, że nie ma komu grać za Inieste,Xaviego czy Messiego. CI, którzy jarają się Pedro czy Jeffrenem radze ochłonąć. Moim zdaniem nie będą wielkimi graczami. Messiczy Iniesta gdy wchodzili do składu to odrazu wnosili coś świetnego. Tutaj tego nie widać. Pep ooraz inni zobaczą jak to będzie szło. Jeżeli nie za ciekawie to trzeba będzie szukać wzmocnieńm juz w zimie.

0

DLa mnie najlepszy wczoraj Pique. Wszystko czyścił, wyprzedzał rywali i bardzo dobrze rozgrywał. Dobrze wychodziły mu długie piłki na bok. Nr. 2 wczoraj dla mnie Keita. A nr. 3 Xavi, który i tak grał może na 50% a wda Kim jes na tle słabszeego składu

0

TO jest włąsnie najwiekszy problem. Niema komu grac za Xaviego czy Inieste. Wszyscy wiedzą, że Iniesta jest kontuzjogenny. W poprzednim opuścił w sumie jakieś 2-3miesiące. Pedro czy Jeffren go nie zastąpią. Szkoda, ze nikogo kto mógłby go zastępować nie sprowadzaono.

0

Z tym alkoholem to miazga i szacun dla niego. Gdyby Polacy mniej pili to Polska była by bardziej rozwiniętym krajem:/

0

CO do faulu na Wasilewskim. Dla mnie najgorszy jaki widizałem. Dlatego, że obydwaj byli rozpędzeni. Tamten bura k biegł a Wasilewski robił wślizg. Potem to wyglądało jakby noga poszła w proch. Faul Eduardo to jeszce nic przy tym. Tutaj jest podwójne złamanie i uszkodzenie więzadeł krzyżowych.

0

Jednego nie rozumiem i to mnie wkurza.

Wszyscy mówią, że musiało dojsc do odejścia Etoo i przyjścia Ibry bo Etoo nie można było dac tyle kasy i za rok odszedł by za darmo. To na Boga, Czy nie można bylo ustalić za niego jakiejś niskiej kwoty nie k30 czy 25mln ale z 15 czy chocby 10 tak żeby zarobić na Nim i nie miec musu brania Ibry. Wtedy byłaby kasa na Ville czy innych. I Barca nie dostała by największej niewiadomej w postaci ZLatana.

0

Pique i Dmytro beda rywalizowac a jak odejdzie el capitano to beda para super stoperów.

0

Ten transfer daje wiele. I o, ze w obronie jest 3 super stoperów i to, że w wypadku nieobecności Toure i Keity pozycja DMa nie ucierpi. Bo bedzie tam mógł reguralnie grać Marquez jak zajdzie tak potrzebabez oglądania się na pozycje stopera.

0

illogica

Nie ma za co:) Takie bzdury wypisują jedynie albo sezonowcy albo kibice poniżej 16roku życia.

0

Milan to ma problem szczególnie w pomocy. Mało kreatywnych graczy. Jedynie Pirlo.Gattuso to wiadomo, Flamini defensywny,Ambrosinni,Ronaldinho to juz przeszłosc a Seedorf emeryt.Maja tez problem ze srodkiem obrony.

A Iner jednym transferem SNejdera rozwiązał swoja najwieksza bolączke, która nie pozwalała Mu powalczyć w Europie. To Snejder czyli rozgrywający. Mieli atak ,skrzydła ale w srodku mieli Cambiasso,Stankovicia,czasem Zanetiego czy Viere. A zaden z nich to nie jest rozgrywajacy ofensywny pomocnik.

0

Błagam przestancie z tym CVisca el zlatan Visca el Cygrynski.

Czuje sie jakby to była strona Realu sami 13latkowie:/

0

Inter ma SNejdera. Jednego z najlepszych rozgrywajacych świata. Wczoraj oglądałem cały mecz i wymiatał podobnie jak RObben w Monachium. Snejder oddał super strzał chyba z 40metrów wczoraj jakby to weszło to miazga.

0

Bogan

RAcja. Największa bolączka(mimo, ze troche ukryta) Barcy jest wsrod zmienników a raczej ich braku dla Iniesty czy Xaviego. W kadrze nie ma ani troche podobnych zaawodników na tę chwilę. Dlatego ja żałuje strasznie SIlvy. Gosc umie szarpnąć bokiem grac na pozycji Henrego oraz umię zagrać w srodku bo to nie jest taki typowy skzydłowy. TO byłaby świetna alternatywa.Może za rok.

0

Eryw

Dlatego, ze na DMie moze grac Marquez i Sergio. TYle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?