Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morris tez bez pkt ale tego nie widać. I o to chodzi dzięki temu w przyszłym roku w w kwietniu czy maju będzie większa moc u kluczowych graczy
0
Jak pisze na kompie własnie jak są kmentarze to nie zwracam uwagi na ortografię tak jak podczas matury itp.
ALe większy błąd jest napisaać wieżę nż rozwinoł bo tutaj błąd jest można powiedzieć dźwięczny:) ALe to było na szyzbko:)
Także co do wypożyczenia to jest fatalna sprawa.Barca kupuje zawodnikó za miliony a oni potem nie grają dla Niej. Nie wiem chyba, że chodziło o to żeby sprzątnąć k9 sprzed nosa innym wielkim kluboom. Trzeba skończyć ze stereotypem, że jak ktoś tam sobie czaruje w Brazylii to bedzie gwiazdą.To już nie te czasy. Brazylia juz nie jest dla piłki tym czym była jescze 10 lat temu.
0
Pierwsza piątka była prawie rezerwowa ciekawe rozwiązanie:)Ale Xavi ma wielką swobode
0
cold
wierzę:P
WYpożyczenie go tam jest bez sensu dla mnie to juz kretyństwo kupić kogoś za 14mln i wypozyczac na 2 lata. Trzeba było go wypożyczyć do słabszego klubu tak jak Negredo został wypożyczony do słabszej drużyny i jak się rozwinoł. Naprawdę pozcyznania Barcy na rynku transferowym sa dramatyczne w osttanim czasie:/
0
Wnerwia mnie wystawianie zawsze Xaviego nawet w reprze nie dadza mu odpocząc!!!! Del Bosque robi to chyba specjalnie czy Xavi to jakis robot?
0
Ale to było dwano temu:)
A jest tutaj moze ktos doswiadczony co pamięta zarabistą muzyke podczas pokazywania wyników w sporcie +? Dawno to bylo ale moze ktos tez jest:)?
0
Jeszce pamętam czasy jak w C+ komentowała czy mówiła o primera division bodaj Aldona Marczuk. I widać wielki skok jakosciowy pozniej:)
0
gilbert3
WIdać jak czesto oglądasz. A od tego jest Laskowki czy inny komentator jak Wolski żeby Oni głownie komentowali to co na boisku a Orłowski sypie ciekawostkami. Tak mecz sie przyjemnie ogląda bo jak jest nudny to można się przynajmniej sporo dowiedzieć. A co inni komentatorzy z innych TV Ci ciekawego powiedzą. Ale Orłowski tez potrafi komentować to co sie na boisku dzieje. Powtarzam on jestraczej ekspertem a nie komentatorem. Zawsze jes tak, ze jest para komentator+ekspert. Z choinki się urwałes?
0
Wspomnienie o panu RYmarowiczu. DObry miał komentarz i do piłki i do żużla. Jeszce za czasów Wizji sport go pamiętam.
Jak oglądam La ligę i słucham komenatarza Jacka i Leszka a potem trzeba właczyc Polsat czy N zeby Barce obejżec to czuje się jakbym przesiadął się z Golfa trójki do malczana.
0
Jak przeczytałem komentarze "bana" oraz "etnieS" to chwycilem się za głowę.
0
gregu
Wiesz Cesc nie miał
w składzie obokk siebie Iniesty,TOure,Messiego,Henryego i Etoo. Gdyby Xavi był na miejscu Cesca w tamtym sezonie to rowniez by to nic nie dało. Arsenal mial i dalej ma jesze młodziutką druzyne i ciezko jest utrzymac super poziom im przez długi czas. Lige mistrzów ciężko jest wygrać tak młodą druzyną i Arsenal nie mógł dużo zdziałać z MU tym abrdziej, że miał pecha z nie obecnościami zawodników. Cena za Xaviego napewno była by niższa niż cena za Cesca bo Cesc jest ponad 5 lat młodszy a to ogromny kapitał. Jak sie kogos kupuje za 50mln to nie z myślą, że pogra rok czy dwa. Cesc musi przyjść do Barcy bo byłby naturalnym następcą Xaviego. Obecnie nie ma takiego drugiego gracza na horyzoncie./
0
Wszyscy tylko nie RObinho. Swoim charakterem i zachowaniem poza boiskowym mógl by popsuc ten super ukłąd jaki obecnie jest./
0
Jakoś Maldini,Giggs,Raulczy Zanetti nie odchodza/odeszli ze swoich klubów. Jeżeli chce do nich dołączyć to powinien osttani mecz w karierze rozegrac w Blaugrana.
0
TO zdjecie przy newsie jest conajmniej dwuznaczne...:D
0
Niech mi ktoś jeszce powie,z e by się nie przydał. Trzeba o niego walczyc bo potrzeba nastepcy Xaviego, to newralggiczna pozycja.Nie wyobrazam sobie Barcy bez Xaviego ale niestety ten moment nadejdzie a tylko Cesc moze go zastapic
0
Jezeli za jakis czas K9 nie wskoczy do pierwszego skłądu i nie zacznie grac reguralnie po te 30minut w meczu o połowie juz nie wspominajac to potem znowu zostanie gdzie indziej wypozyczony i tak do usra...j smierci
0
Czyj to był wymysł żeby wypozyczac k9 do Benfiki:/
0
Lepiej już dawac do druzyny ludzi z La Mansia. Te 14mln za Keirrisona to parodia za to mozna by lo kogos o wiele lepszego sprowadzic, ktory JUZ pomoglby druzynie.
0
POdniecali sie benzemka, ktory potrafi w jednym mecuz slabeuszowi wcisnac 3bramki a potem 7kolejek grać piach
0
Ja tam już ochłonołem i uważam, że nie ma się co tak jarać. Ciekawe jakby wyglądała gra Barcy gdyby tearz grała z Sevillą na wyjezdzie bez Messiego,Toure itp
0
Gramy z Valencia ale śmiechu w ten wieczor nikt mi nie odbierze.
Pewnie Del Bosque, ktory Real ma w sercu da pograc Xaviemu 90minut jak by mu było mało:/
0
Dzien miałem fatalny ale wieczór dobry.
Jak zobaczyłem tych debili na tamtej stronie to odrau mi lepiej:D
Hala Perez
Hala Ronaldo
Hala Madrid:D
0
Takiej polewki nie miałem dawno. Jak sie patrzy na komentarze na stronie prześcieradeł to mozna ryć ze śmiechu. Komentarze typu Marcelo wyp...c k...aa. CHory klub, chorzy "kibice". Naprawde nigdzie indziej takich kretyństw nie spotyka sie.
0
FlyEmirates
Dobrych graczy nigdy nie za wiele a nawet wtym momencie Pedro jeszcce po częsci jest niewiadomą a Jefren to 50na50.
0
Luki
Jak bedziemy chciec sie posmiac z nich to sobie kazdy tam wejdzie i zobaczy chociaz narazie mnie to wali. Takze nie zasmiecaj tym syfem stronki Blaugrana
0
Dlaczego nikt nie chciał kupic Silvy czy własnie chocby Navasa. Bardoz goscia chciałem w Blaugrana. Mógłby byc swietnym zmiennikiem dla Leo na prawa strone. Gdyby Barca miala jeszce Silve i Navasa w skladzie to byla by bomba. Taki wachlarz skrzydłowych i srodkowych pomocników bylby zabojczy.A Navas napewno nie byłby bardzo drogi.
0
Sorki porazce z Numancia:P
Ja niewiem czego jeszce wiecej chciec.
Swoja drogą moglby zostac keidys wprowadzaony przepis, ze np za3 i wiecej goli w meczu strzelonych daje sie dodatkowy punt. Gdyby tak było w zeszlym sezonie to Barca miała by mistrza 10 kolejek przed koncem:)
Ale dziwie sie, że ego sie nie stara wprowadzic. Skończyło by sie granie wielu druzyn na 1-0, mecze były by efektowniejsze taka mysl mnie naszła.
0
Raczej 13 po porazce z ALmeria i remisie z Racingiem
0
ALe nie ma co narzekać w zeszłym sezonie po 6 kolejkach punktów było bodaj 14 także czego jeszcze ludzie cchcą?
0
Po newsie, który opisywał wygrana w połfinale nik praktycznie sie interesował. Zbaczyli ludzie hasło Madryt na kolanach no i odrazu zlocik:)