0

Laporta

Mial 32 lata to nawet jako bramkarz nie miał za dużo juz lat do gry.

ALe trudno stało sie w kazdej minucie w samej Polsce giną setki ludzi i nikt nie płacze

0

Messiah10

Wooooooooow. Ale hools z ciebie masz ode mnie 100pkt do ligi hools:P

0

Boże czy tak trudno wejśc sobie na strone cyfry czy eNki i sprawdzic czy tak a taki kanał tam jest. Na Ence jest w okreslonym pakiecie na cyfrze nie ma

0

caspian44

Takie czasy:/ Nie uleczysz tego a po za tym tych ludzi nikt z domu nie wyciaga siłą raczej zeby tam pracowali/ Ale wiesz potem sie wszyscy szczycą jaki to na zachodzie panuje ład i jak to człowiek jest swietnie traktowany

Co do Bojana to mnie on załamuje. Gra juz na dobre 3 lata i coraz gorzej jest. Może podpatrywac najlepszych a g...o sie rozwija. Bedzie nastepny taki wieczny talent czas zdjąć z niego pokrywe ochronną co to on jakiś poświęcony? Moim zdaniem on w Blaugrana nic wielkiego nie osiągnie. Za słaby jest i psychicznie i fizycznie obrońcy z nim jeżdza jak z dzieckiem. Moi zdaniem o wiele lepiej było jego wypozyczyc zeby w koncu był na swoim a nie trzymany pod kloszem a zostawic było K9 bo jak sie kupuje kogos za ok 15mln to chyba nie po to ze by siedzial na lawce w sl;abszym klubie to poronione i takie rzeczy tylko w Fc Barcelona:/

0

Narazie Czygrynski słabiutko w każdym meczu był praktycznie najgorszy w druzynie.Pique tez cos słabo ostatnio ale co do niego mozna byc pewnym. Szkoda, ze Barca wywalila tyle kasy za niego a niechciała dać wieeeele mniej za Luisa Filipe, który gra obecnie kapitalnie, bbyłby super wzmocnieniem lewej obrony ale i ataku bo swietnie potrafi szarżowac na skrzydle i strzelac gole.

0

No podczas ostatniego meczu wypił na trybunach litr coli o zjadł kubeł popcornu.:D

0

Takie nagrody powinny byc rozdawane gdzies w lipcu po zakonczeniu lig i ewentualnych wielkich imprez a dawanie tego w grudniu jest bez sensu

0

Trzeba go natychmiast kupic za 15mln i wypozyczyć do Benfiki:D

0

XAvi jest najwazniejszy az sie boje myslec jak wylaladala by gra Barcy bez niego, Blaugrana jest uzalezniona od Xaviego, jak gra Xavi tak gra cała druzyna. Dlatego szkoda, ze nie ma zmiennika i kogos podobnie kreatywnego do srodka zeby mu pomagał.

Najwazniejsze mecze Barcy w zeszlym sezonie jak z Realem,CHelsea czy MU bylbym w stanie sobie wyobrazic bez Messiego ale napewno nie bez Xaviego. Czesto bylo tak, ze mozna bylo porownac.Nie gral Messi nic sie wzglednie nie dzialom nie grał Xavi chociaz tak bylo bardzo rzakdko- to bylo zle.

Xavi zlota piłka

0

Z Etoo bylo tak, ze jak mial w meczu 6setek to strzelał jedna gora dwie ale jak mial jedna okazje i to z ciezkim rywalem to przewaznie był egzekutorem wyborowym

0

FlyEmirates

Tak samo moge powiedziec, ze pojde na mecz Okręgówki, zobacze jakiegos grajka co pieknie strzela, kiwa, gra technicznie i co mam powiedziec, ze gra w Katalonskim stylu i pasuje do Barcy? Twoje myslenie jest bardzo błędne. A dlatego mowi sie o RObinho a zwlaszcza Silvie i sam bym ich wolał bo to gracze już ograni i w najsilniejszych ligach,duzynach i reprezentacjach i napewno sprowadzenie któregos z nich na starcie dawało by 2razy wieksza gwarancje niz w przypadku Suareza

0

BZZZ

A Jak Messi i Iniesta maja dosrodkowywac jak jeden jest lewonożny i gra na prawejs tronie a drugi odwrotnie? Napewno jakoś by to zrobili ale po pierwsze taka gra jest nie w ich stylu a po drugie Napewno ich slabsze nogi nie pozwalaly by na granie super pilek a jak wiadomo Messi prawa noge ma słaba Iniesta tez nie ma lewej czarującej.

0

Tutaj nie ma co czekać do lata zarząd musi działac w zimie bo niestety ale yt skłądem moooże wygra Barca Lige bo w Realu tzez nie najlepiej ale o Lidze Miistrzów nie ma co marzyc, jezeli ciezko rozmontowac Rubin to co było by Chelsea,Juventusem czy Mu majacy slabszy okres ale to zawsze MU i sie wzmoocni

0

WIelu mowi, ze nie potrzeba na lewa strone gracza lewonoznego, typowego skrzydlowego. ALe cos trzeba zmieniac narazie jest tak, ze jest srodek po bokach Messi i Iniesta, ktorz i tak schodzą do srodka i na bokach nie ma NIC. DLaa odmiany i zaskoczenia rywali jakze przydał by sie ktos na boku, kto pociągnoł by tam grę i szarżował tam.

0

Może i pare transferów za kadencjiepa i zarzadu sie udalo ale wiekszosc to klapa ale najgorsze są bezmyslne zachowania jak z k9 czy z wywalaniem dziesiatek mlnw błoto i grzech zaniechania

0

Braki kadrowe sa teraz bardzo widoczne. W meczu z RUbinem i w paru innych w tym sezonie nie było potrzeby dawania dwoch defensywnych pomocniów. Jednak w kadrze nie ma opwócz Xaviego oraz Iniesty, który musi grac na lewej nikogo kto mógł by tam grac i pomagac w rozegraniu z powodzeniem. W takich meczach gdy przeciwnik nie atakuje i sie muruje to musi byc jak najwieksza liczba kreatywnch graczy i nie ma potrzeby zeby dwoch DM gralo w takim meczu.

Po co byllo dawac te 14mln za K0, ktory nidzgie nie gra:/

Do tego 25mln na niepewnego Dmytro.

W sumie 39mln, ktore moglo pojsc na kogos kreatywnego z przodu, któryy pomogl by odmienic grę bo chocby nie wiem jak Barca grała w tamtym sezonie to nawet powtarzanie tego obecnie nic nie da bo wszyscy Barce rozpracowywali. Nawet jeden zawodnik mogl by tutaj duzo zmienic

0

Obecnie w meczach jak chocby z takim Kazaniem jest wystawionych dwóch DMów czy to Keita i TOure czy Sergio i Keita. ALe nie ma takiej potrzeby jeden by wystarczyl jednak wychodza braki kadrowe bo gdyby byl ktos na lewej i Iniesta mogl grac w srodku to bylo by wtedy bardzo dobrze. Wzmocnienie lewej strony badz srodka jest konieczne ze wzgldu na urozmaicenie gry, odciągnięcie uwagi od srodka, możliwosc danie odpoczynk niektórym zwłaszcza Xaviemu. Jezeli nie mozna lewej strony wzmocnic to trzeba srodek bo w tym sezonie bylo sporo meczy wktórych nie było porzeby grania dwoma DM ale jak nie ma nic inneo w srodku to co mozna innego zrobic?

0

Co do K9 to naprawde dramat. Nie wiem co za idiota wymsil jego wypozyczenie do benfiki. Gosc ma caly sezon zmarnwany. Barca ma przed soba dlugi sezon i w ataku jest lipa. Jest jeden Zlatan a reszty NIEMAA. Bojan jest słaby, obroncy miotają Nim jak cchcą. Wypozyczili brazylijczyka i zazkodzli i klubowi i jemu. Jak mozna kupowac kogos za 14mln i go wypozyczac zeby nie grał takie rzezczy tlko w Katalonii. Wielkiego trenera jakm jest Pep poznaje sie nie po tym co wygra odrazu ale po tym czy uda sie cos powtorzyc i jak zachowuje sie po sukcesach. Nie wiem naprawade co wyrabiają wladze Barcelony. Byc moze akurat grajac w barcelonie, podgladajac najlepszych Keirison grałby dobrze i bylby fajną alternatywa a nie siedział by na trybunach w Benfice:/

W sumie za 39mln kupiono Chygrynskiego, ktory niezabardzo pasuje do Barcy i gra kiche, i Keirisona, ktory u Nas nie gra i nie gra w ogóle. Czy ktos mysli w tym klubie obecnie?

Muszą przejzec na oczy. Bez wzmocnienia w pomocy bedzie bardzo ciężko. Te 40mmln mozna bylo przeznaczyc na zakup swietnego pomocnika juz w lecie. Nie wiem czy Valencia odala by Mate badz SIlve za taka kasę ale byc moze tak. Jest jeszce szansa ale jezeli w zimie nie przyjdzie ktos na lewa flankę, zeby troche urozmaicic i zmienic gre oraz odsunac Inieste do srodka to z tego sezonu bedzie lipa i powtorka z 2007roku, która juz obecnie zagląda w oczy bo wszystko wydaje się powtarzac.Wtedy tez niebylo wzmocnien, nic nie zmieniono i byla masakra potem.

Po tych sukcesach Barca stala sie punktem odniesienia i wyszła na swiecznik.Wszyscy pewnie rozgryzali Barce i zamiast cos zmienic i sprowadzic kogos dla odświeżenia to zostano w miejscu. A świat idzie do przodu.

Ocknijcie sie sternicy tego klubu:/

0

Faktycznie Barca nie gra takim stylem, ze boczni biegaja i dosrodkowywuja ale SIlva czesto schodzi do srodka i potrafi w srodku rozegrac to przeciez nie jest typowy skrydłowy trzymajacy sie linii bocznej

0

A te pogloski o tym, ze piłkarz chce tutaj, ze wypowiada sie w superlatywach to trzeba na bok odlozyc bo juz sie wiele razy na tym sparzyliśmy

0

W tym momencie Arsenal nie puscilby Fabregasa nawet za 70mln.A SUarez to jest kolejna niewiadoma. Moim zdaniem trzeba skonczyc z wydawaniem sporej kasy na zawodnikow niepewnych, przychodzacych ze slabszyhch lig. Widzimy co jest z Chygrynskim. Jedynie SIlva lub Mata na horyzoncie nie ma innych potencjalnych tak dobrych graczy o tak dobrze pasujacej specyfice do barcy

0

Duma Katalonii

SAmymi wygranymi w pcharze uefa nie mozna sie zasłaniac bo to kompletnie nie logiczne.Szachtar wygral p uefa to znaczy, ze liga ukrainska jest silniejsza od bundesligi czy ligi francuskiej?

0

Dlatego trzeba skoncyc z gadaniem o RObinho,Riberym,Suarezie czy podbnych,TYlko SIlva badz Mata

ALe zle by sie stalo gdyby odwolali te kolejke.Real ma ciezki mecz na Calderon i bez ROnaldo tak wiec jest szansa na strate pkt chociaz w osttanich latach Atletico kłania sie przed Realem:/

0

Duma Katalonii

ROsyjska silnniejsza od Niemieckiej? Na jakiej podstawie?Na takiej, ze 2zespoly cos tam grajaw LM a i tak pewnie nie wyjda z grupy? Rosyjskie zespoly wcale nie graja nic wielkiego a ich duzym plusem w LM jest to, ze maja surowy klimat i gdy przyaltuja tam zespoly nie tylk z europy południowej ale woogle z zachodniej czy centralnej to maja tam duzy problem. I do tego odleglosci tez robia swoje gdy druzyny musza leciec w głąb Rosji czy na koniec Ukrainy to przeciez męczy.

Gwarantuje CI, ze gdyby dajmy na to dac 10pierwszych druzyn z Bundesligi i z ROsji i gdyby graly ze soba w jednej lidze w tych samych warunkach to bundesliga bylaby zdecydowanie w gorze. A im to idzie w dolne rejony tabeli i nizsze ligi tym przewaga takiej bundesligi jest wiekksza. Takze nie przesadzaj Bayern,Leverkusen,Wolfsburg,Hamburg,Schalke to sa firmy, ktore moze maja kryzys ale nie ma szans zeby przebiły je kluby Rosyjskie.

0

Co nie zmienia faktu, ze pewnie rok temu o tej porze nawet przy takiej obronie rywali Barca aplikowała by im po pare bramek

0

JA bym sie nie martwil tym, ze Barca ma tylko 3 gole. Dlatego bo kazdy w tej grupie grajac przeciwko Barcelonie sie muruje. Kazdy pamieta murarke interu i potem 2 razy Rubina. Pozostale druzyny jak graja miedzy soba to gra jest wyrownana i bardziej otwarta bo taki RUbin czy Dynamo napewno moga sie otworzyc przed Interem ale nie zrobia tego prxzed Barca. Grajac miedzy soba RUbin i Dynamo tez niebeda sie murowac. Inter grajac przeciwko Barcelonie tz sie muruje. barca ma w tej grupie najtrudniejsze zadanie

0

ZReszta co ja mowie zawyzylem ich poziom.Gdyby Dynamo czy Rubin trafily do ligi z takim Olympiakosem to by pewnie byy za nim. To jest poziom chocby ST.Liege

0

Barca trafila do dzikiej grupy. Jeden przeciwnik z topu i dwoch, ktorzy sa na poziomie chocby Olympiakosu ale maja niewygodny styl i mecza rywali przez podroze i swoj klimat.

0

Naprawde niechce myslec co bedzie jezeli niemoglby grac XaVI.

Pep i Laporta albo za długo byli na słoncu albo mydlili kibicom oczy, ze ta kadra gwarantuje sukcesy bo tak nie jest. Juz jest gorzej a zobaczcie co by było gdyby wyleciał Xavi. Ja sobie wtedy Barcy nie wyobrazam tragedia. Mozna mowic, ze Real jest troche od ROnaldo uzalezniony ale czy Lvpool od Gerrarda ale w żadnym czołowym klubie europejskim na grze druzyny nie rzutuje 1zawodnik tak jak Xavi w Blaugrana. A nie ma kto mu pomoc i odciazyc go w srodku

0

W tym sezonie jak narazie sa 2 problemy które rzutuują na słabszej grze.

1.Brak silnej ławki. Xavi czy Messi juz dawno powinni odpoczywac ale nie mili kiedy badz Pep niechcial a mogl dac odpoczynek(Valencia,Saragossa)

2. Brak lewego pomocnika. Iniesta się tam troche meczy a Xavi bez niego w srodku jeszce bardziej.W zeszyl sezonie klepali wszystkich a Henry,Messi i Etoo mieli wszystko na tacy.Narazie Henr y kontuzja i zenada w grze, a Pedro czasem blysnie w mniej waznych meczach ale zwykle gra tak sobie i wątpie czy cos z niego bedzie. Jest potrzeba transferu kogos na te pozycje badz cudu i wykreowania kogos z obecnych dostępnych Katalońskich kręgów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?