Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
viscaelbarcafan
Jak sobota i 22 to wiadomo će na canal plus pewnie 2 bo o tej porze bedzie pewnie liga+ na csport. Pozniej ebdziesz miec newsa o tym an jakich kanałach jest to dawane
0
Niech sobie odpalą FM i go kupują prosze bardzo. Pomarzyć zawsze można
0
Zostawcie chłopaka w spokoju osiaga pełnoletnośc własnie:P (niekoniecznie umysłową)
CO do Naszej sytuacji kadrowej chyba nikt z waznych gracyz nie jest zagrozony absencją w meczu z Realem w wypadku dostania kartki?
0
Taki mecz musi byc przynajmniej o 20 bo to święto. DZiwie sie tez bo taka pora jest najabardziej niekorzystna dla japończyków i chińczyków, których najwiecej jest na wschodzie Chin. ROznica czasowa to przeciez ok 8 godzin a wiec mecz tutaj o zaczyna sie o 19 a u nich ok 4 rano. Gdy by mecz sie zaczynal o 21 czy 22 to u nich byla by juz 6,7 czy 8 rano a wiec zysk ekonomiczny i marketingowy wiekszy z tamtych rejonów a i wieksze korzyści dla kibiców w Europie bo 19 to jednak nie to samo co 20 czy 21.
0
Taki mecz musi KONCYZC kolejke i byc odzielony od reszty. Wszystkie inen mecze powinny sie konczyc najpozniej godzine przed rozpoczeciem GD, ktore powinny byc gdzies o 20 badz 21. W koncu to oglada cala Hiszpania i swiat a telewizje beda mialy troche mniejsza ogladalnosc bo gdy zaczną sie GD to inne mecze dopiero będą sie konczyc niech troche pomyslą. Wsyztskie inne mecze powinny sie zaczynac o 17 badz 18 a GD powinny byc o 20 badz 21
0
Podrzucic wirusa na Santiago Bernabeu:D Nie glupi pomysl tak zeby zdarzylo zachorowac tylko pary graczy Realu:P
Swoja droga widac jaki jest szerokii sklad. Do kontuzji dochodzi jescze pech wpostaci grypy ale oczywiscie Txiki i restza nie mogli przewidziec, ze kontuzje i problemy zdrowotne istnieja.
0
darthjaag
Spokojnie Txiki jak zwykle wie co robi:P zaskacza Nas rewelacjami o niemożliwym transferze Robinho a potem jak zwykle bedziee reka w nocniku. Pod nosem w Hiszpanii jest idealny moim zdaniem ze wysztkich graczy na swiecie oprocz Cesca najlepszy kandydat na wzmocnienie ale tego sie nie widzi. Txiki i reszta jakos slepo zapatrzeni tam dgzie nie trzeba:/ Woli sie Robinho, ktory jest niepewny i dziecinny niz dobrego chlopaka jakim jets SIlva
0
Poczekajcie poczekajcie napewno bedzie ich wiecej jezeli przyjdzie jakis swietnyz awodnik w zimie:P
0
Lepszym rozwiązaniem było by wypozyczenie Bojana i zatrzymanie K9 może by się coś rozwinoł i ma lepsze warunki na grę na swiatowym poziomie przeciwko twardym obroncom
0
Niektórzy piszą, że to nie byla by strata. Przestańcie bredzić. Kto mialby grac przeiwko Internazionale i Realowi w ataku? Henry?który narazie jest cieniem samego siebie z przed roku czy Bojan? Którego obrońcy R ealu czy Interu będą rzucać jak będą chcieć? Bojan się nadaje na puchar króla, pamiętam jak weszedł z CHelsea w kwietniu na camp nou dostał pilke 3m od bramki na głowe i strzelił nad bramką. To niedorostek, które moze strzelac gole CUltural Leonesa a nie Interowi czy Realowi
0
A coż by sie miało stac Messi nie jest najwazniejszy.Gdyby zabrakło Xaviego to była by najwieksza z mozliwych strat jednak dla mnie brak Messiego jest rownoznaczy z brakiem Iniesty czy Pujola
0
Sorki za off top kto lubi taka muze i ten sport:)
0
ALe 14mln za Luisa Filipe to nie chciało sie dac w lecie. A gosc gra w la liga i tearz gra jeszce lepiej niz na wiosne i strzela bramki do tego, warunki tez ma niezle nie to co ten knypek Lahm, ktoremu sie jeden turniej w zyciu udal i wielkie halo
0
Cesc to najwieksze marzenie bo jako jedyny moglby typowo zastąpic Xaviego. Chociaz Gourfucc tez by mógł ( po czesci bo drugiego Xaviego nigdy nie bedzie)
0
janek_centrum
Wracaj do fify a juz brednie o Rooneyu to szczyt.
Miło by Ci było gdyby kibice MU czy Chelsea sobie pisali, no jescze Messi,Pujool albo Toure i gitara.
Mam andzieje, ze z Mascherano to prawda i nie zawita na camp nou:)
To poprsotu argentynski rzemieślnik, Toure przewyzsza go techchnicznie i silowo o lata świetlne
0
Akurat pozycja DM jest w obecnej Barcelonie chyba najmniej potrzebna do wzmocnienia zgodzicie sie ze mna. bardziej potrzebny jest skrzydlowy,napastnik,stoper,boczny obronca, a na zadnej pozycji Barca nie ma takiego komforty jak n DM a chce sie kogos kupowac jeszcze tam.gdzie kucharek 6... :/
0
donfajda
Fabregas 45mln? ROzbawiłes mnie do łez. Obecnie byc moze najlepszy gracz na swiecie. Jezeli wogole Arsenal bedzie chcial o tym rozmawiac to nie bedzie to mnie niz 60mln.
W Obecnej Barcelonie jest tylko jeden problem, z pomoca i alternatywa dla Xaviego oraz Iniesty, tam jest luka, ktora spokojnie zapełnił by chocby Silva czy Gourcuff. Moze eszce zastepca dla Zlatana bo Bojan to jest dobry na puchar króla i mecze z 2 ligowcami.
Wymysłom typu Mascherano za 30mln trzeba powiedziec stanowcze Nie. W drewnianym Liverpoolu on jest drewnem to o czym tutaj gadac. Sledze Premiership od lat 90tych i naprawde Mascherano to jest nic specjalnego. Real kupil ALonso za 35mln a za niego 32? Kupa smiechu, jezeli Pep tego chce i to zrobia to naprawde strace do niego troche szacunku bo narazie transfery i zachowania po nich sa poronione (Hleb,Caceres,wypozyczenie K9 zamiast np Bojana,czy na razie Czygrynski)
0
Widzieliscie co debil Chiellini zrobil Van Persiemu:/
I jak ten biedny Arsenal ma walczyc o mistrza jak co roku ma takiego pecha
0
Rozumiem, ze jest cos takiego jak kontuzje ale i tak Barca ma 3klasowych graczy na te pozycje i kontuzje tutaj nie sa tak grozne.. ALe nie mysli sie o tym co bedzie gdy Xavi czy Iniesta niebeda mogli grac?
0
Poroniony pomysł. Wroca Toure i Keita z PN i co zostanie 4 DM na byc moze jedno wolne miejsce w składzie>? W waznych meczach to co bedziie? Na ławce bedzie swietny YAYA, ktory nigdy nie zawiodł w waznych meczach i idealnie pasuje do FCB. Bedzie Mascherano za 32mln?Sergio, ktory jest przyszloscia. Czy wyladuje tam na stale przezywajacy najlepszy okres Keita? PORONOINY POMYSŁ, potrzeba tylko jesze jednego ofensywnego srodkowego pomocnika badz lewoskrzydłowego
0
Tymczasem Barca w palau blaugrana zmiazdzyla Caja Laboral Baskonia prawie 30pkt-18trojek masakra:)
0
krasiu95
Piatek jest, odpocznij, czeka Cie nauka znowu od poniedziałku pewnie 1klasa gimnazjum
0
Czy nie lepiej by była za taka kase powalczyc o Cilve badz probowac go kupic juz w lecie. CO jak co ale Valencia moze zgodzila by sie na sprzedaz za ponad 30mln. OT bylby chlopak z dobrym charaktere, nie zaden płaczus, z mentalnoscia dziecka jak RObinho, do tego zgrany juz z reprezentantami Hiszpanii grajacymi w Blaugrana. Nierozumiem dlaczego tak unika sie tego:/
0
Moim zdaniem ocena Bojana za wysoka. W 1 polowie gral piach i byl chyba najgorszy w druzynie i nawe t te 2 bramki tego nie zmienia
0
Dla mnie Ribery jest porypany niech sobie go biora specjalisci od chorych transferow z Madrytu
0
^matirix20^
Po co Ci RIbery, który jest coraz bardziej kontuzjgenny i ma nierówno pod sufitem?
Navas tez odpada raczej chyba, ze jakis psycholog mu pomoże.Po za tym to TYPOWY prawoskrzydlowy trzymajacy sie linni to co Messi mialby usiasc na ławie?
Gerrard-pisanie o Nim bez komentarza
Diego odpada bo bez Niego Juve nie istnieje i nie po to kupowali go za 25mln zeby go sprzedac. O Nim bylo myslec w lecie bo Juve wyciagnoł go za smieszną cene. To obok Xaviego,Cesca,Iniesty,Gerrarda,Gourcuffa jeden z najlepszych rozgrywajacych swiata ze swietnym strzałem. Ze Xavim i Iniesta masakrowali by obrony rywali
Jedynie logiczne transfery z tej listy, ktore pasowaly by Blaugranie to Silva,Fabregas,Mata,Cassano,
0
Jezeli bede mial cork to pomysle o takim rozwiazaniu dobrze, ze sie wiie teraz o tym:)
0
Cesc to obecnie najlepszy piłkarz na świecie. Jedyny widoczny nastepca Xaviego.
WYciagniecie go teraz i moze w lecie bedzie raczej niemozliwe
0
Ciekaw jestem ilu z tych co daje te swieczki czy RIP czy inne rzeczy sie chociaz pomodli potem.
0
TO jakaś zaraza, ktora powstala na onecie:/ Ja nie wiem czy Wy myslicie, dacie świeczke i macie dobry uczynek albo jestescie fajni?:/