Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I ludzie sie podniecaja, ze niby Premiership najlepsza. Tylko, ze słyszycie o jakis angielskich "talentach" czy wychowankach angielskich druzyn, ktorych by chcialy kluby z kontynentu? Ciezko o takich usłyszec, Anglia najemnikami stoim
0
Włacam neta i widze news o odejsciu czy wypozyczeniu Bojana. Moje marzenie od dawna sie spełniło ale oby znalazło potwierdzenie w rzeczywostości:)
0
Włacam neta i widze news o odejsciu czy wypozyczeniu Bojana. Moje marzenie od dawna sie spełniło ale oby znalazło potwierdzenie w rzeczywostości:)
0
A ja wam przypominam, ze to nie ten Pan wyrządizł najwieksza krzywdę polskiej pilce w ostatnich altach. Polska na Euro i tk nic by nie zrobiła.
Pan Micheal Riley, sierpień 2005, stadion olimpijski w atenach. Wisła przegrywa 1-2 i jest 5minut od ligi mistrzów. Penksa strzela drugiego gola ale tylko jedna osoba na tej ziemi wie dlaczego go nie uznała. pan RIley. WOle mysleć, ze sie pomylił ale mysle, ze było inaczej. DO tego odgwwizdał faul a bramkarz wyrzuciłz reki i poszedł gol dla PAo. Pote m wyrzucił Sobola na dogrywkę, ignorując wiele ciezkich wejsc graczy PPAO zwlazcza COnceinaco. DLa polskiej piłki to była wielka strata a nie agonalne Euro 2008.
Angielskich sedziow wrzuciłbym do lochu
0
PO pierwsze to Cesc moim zdaniem w najblizszym czasie nie ruszy sie z Londynu, musiało by się tam chyba walić, po drugie tez nie gadajcie, ze niemiałby prawa iśc do takiego Realu gdyby dał mu lepsze warunki czy coś. Co to on cyrograf z Barca podpisał czy cos?Przypominam Wam, że Barca nie potraktowała go najlepiej to dlaczego miałby być jej poświęcony do cna.
0
Tylko, że Sergio nie potrafi KOMPLETNIE nic zagrać do przodu, nie potrafi w ogóle oddać STRZAŁU, przypominacie sobie strzelajacego Sergiego bo ja nie? Po jego budowie widać, że mialby problem z oddaniem strzału. Czasem jest potrzeba aby DM puścił ostatnie podanie czy strzelił a Sergi tego nie potrafi. Do tego zapewne przyjdzie grać z taką Chelsea czy MU a wtedy niezbedny jest w 2linni taki siłacz i big man jak Toure.
0
psychomech111
Cesc niebyłby zadym rezerwowym, Iniesta gralby fałszywego skrzydłowego, swietnie by sie rotowali. Po za tym Xavi ma juz swoje lata, widac i tak juz, ze w porównaniu z ubiegłym sezonem gra słabiej(moze wina zmeczenia). Cesc najdalej za 2lata byłby totalny m kreatorem i liderem.
ALe fakt taki, ze i tak nigdzie sie nie ruszy z Emirates:)
0
teraz trzeba dac odpoczynek Xaviemu, gra na rezerwie i widac, ze bez błysku, który jest potrzebny zeby Barca wygrywała puchary.
0
Co do Caceresa no cóź. Stoper to z niego nie będzie, a jezeli byłby w Barcelonie to mógłby być jedynie zmiennikiem ALvesa a więc to sie raczej nie uśmiecha
0
Brednie o tym, ze YAYA moze ie mieć formy sa wyssane z palca. A kiedy on ma niby złapać formę jak nie gra co?
Niesttey ale być moze za jakies miesiąc się z nim pozegnamy oj ep zapłaczesz za nim zostaniesz ze Sergim B, który nie potrafi nawet oddać strzału na bramke nie wiem czy grając w Barcelonie oddał ze 3 strzały na bramke zza pola karnego/
0
Nie no naprawde gra Henry'ego to ŻENADA przykro na to patrzeć, musi przyjsc ktos w zimie na lewe skrzydło Henry to już cien piłkarza jeszce z przed pół roku, wygrał wszystko i teraz gra żeby dograć.
0
Niech ze Pep da odpoczac Xaviemu on gra na siłe widac ze jest bez błysku choelrka jasna no
0
A Valencia bez SIlvy. GŁUPIE GADANIE
0
Co Pepowi zawinił TOURE nie rozumiem nie zycze źle ale oby Pep za nim zapłakal jak bedzie za pozno
0
PANOWIE nestety ale powoli żegnajmy YAYA TOURE:/
0
Czy Sergioo ma w ogóle siłe w nogach żeby oddać strzał?? Taka fajna okazja a on do tyłu no bez jaj
0
Gra Henryego przyprawia mnie o mdłości:)
0
Po prostu Sergi jest SŁABY fizycznie YAYA by sie nie dał tak popchnąć!!!
0
YAYA oczywiscie grzeje ławe skandal!
0
Getek
Woidzisz Leverkusen 0-0 to nie jest Barcelona żeby obstawiać w ciemno, to jest klub który ma miejsce i tak ponad siły
0
chcialem napisać 5%:P
0
55% szans, ze ta litania wejdzie.
Ja wczoraj gralem na porto, Uniree, w nocy na new jersey nets, bosotn i liczbe pkt toronto-washington i jest kasa:) oczywiscie nie na jednym kuponie:)
0
Zdecydowanie najsłabsza obsada na lewym obroncy, widać jest deficyt swietnych lewych obroncow na swiecie. A prawi? Cóż absolutny top. Ramos, Alves czy Maicon.
0
robokochambarce
WYjscie WKS z grupy ni ebędzie zadna niespodzianką TO wyjjście Portugalii ją będzie. Widziałeś jak gra Portugalia? Jest słabiuta. TO nie jest ta Portugalia z przed paru lat, ktora nawet nie grała fajnie ale zachodziła daleko. Czy Portugalia ma takich graczy jak Drogba czy bracia Toure? Fizycznie WKS rozjedzie Portugalię, która z każdym męczy się bardzo a jak stanie naprzeciwko afrykańskim gladiatorom to już będzie po zabawie.
0
Oby WKS wykopało Portugalie:) Portugalia to teraz średniak WKS jest wiele mocniejsze fizycznie a technicznie podobny poziom:) I myślę, że tak się stanie:)
0
SKąd wiecie, że nie trafiony transfer? Może gdyby zostałw Barcelonie to gra by coraz lepiej i byłby lepszy od Bojana co nie jjest trudne. Nie dostał nawet swojej szansy
0
Ja dalem
Casillas
ALves
Pique
Terry
Xavi
Gourcuff
Ronaldo
Iniesta
Villa
Messi
Pep
0
Chociaż nie ma co chwalic dnia przed zachodem słońca
0
Ja byłem tak po połowie nastawiony na ten transfer nawet troche sceptycznie. Ale jak narazie dobrze, że sie myle:)
Transfer Zlatana to w osttanich latach po transferze Pique czy ALvesa zdecydowanie najlepsze posunięcie.
0
only_barca
Czytaj ze ze zrozumieniem i uzywaj mózgu:)
CHyba jakby w Polsce bylo o 20 to raczej w ZEA nie graliby o 23 co nie?
To sa godizny tamtejsze