0

CSKA-Sevilla pachnie remisem bardzo

Inter-Chelsea tutaj bym gral remis lub undera

reszta na Barce i remis w Pireusie

DO stawiania poolecam eurolige koszykarzy beda super typki

0

kuzwa news o koszykarzach a wy o realu wezcie idzcie gdzie indziej albo cos jakw tej kwestii nie macie nic do powiedzenia

0

Kmieciu to jakis zart :D? W koszu są faule liczone. W Europie wylatujesz z boiska po 5 faulach w NBA po 6.

0

Mickael mne mile zaskakuje w tym sezonie. W poprzednim byl tylko pierwszym rezerwowym w TAU wraz z Teletoviciem a obecnie gra pierwsze skrzypce, gracz do wszystkiego

0

vasquez wyglada kapitalnie przy tej reporterce

0

daro22

Prosze nie oslabiaj mnie:)

0

yaya24fcb

Racja, wyobrazasz sobie Bojana czy Henryego kontra Ferdinand,Terry,Evans,Vidic,Alex czy innych obronców. Tylko Ibra moze ich poprzestawiac

Nie ma co pisac bzdur, ze nie ma Ibry to jest ladna gra. TO jest RAcing, na pewno grajac przeciwko Realowi,Chelsea,MU,Interowi czy Bayernowi to by nikt tak nie pisał

0

_bob_

Gdyby nie Ibra to Real by Nas pojechal w listopadzie. Wszyscy sie błokali, odbijali od Pepe,RAmosa,ALbiola a weszedl Zlatan to ich poniewierał. Teraz gra gorzej ale nawet jak tak jest to ma taki potencjal, ze absorbuje baardzo obroncow będącz awsze nieobliczalny

Jeszce zobaczysz jak przyjda najwazniejsze mecze to ktos z takim potencjalem i respektem od innych bedzie niezbędny

0

_bob_

Gdyby nie Ibra to Real by Nas pojechal w listopadzie. Wszyscy sie błokali, odbijali od Pepe,RAmosa,ALbiola a weszedl Zlatan to ich poniewierał. Teraz gra gorzej ale nawet jak tak jest to ma taki potencjal, ze absorbuje baardzo obroncow będącz awsze nieobliczalny

0

ALe ten wiek to za malo na NBA. Koszykarz ma najlepszy wiek ok 30 a on ma czas isc do NBA za 2-3lata

0

No licze na Barca-Real we finale chociaz Real bedzie miec ciezka przeprawe z Ceramiką

0

Myslisz, ze Celtics wezma RUbio od razu majac ROndo?SPurs majac Parkera, LA majac Artesta,Kobyego,Cavs Williamsa-Gibsona itp itd. DLa takeigo gracza lepiej jest trafic na poczatek do slabszego teamu i on moze to zrobic juz za niedlugi czas

0

karpik

Jezeli sie nie orientujesz to lepiej sie nie wypowiadaj. Człowieku gra w NBA czy to w Celtics czy to w Nets to marzenie kazdego koszykarza, nie od razu trafia sie do Lakers,Spurs,CEltics czy Cavs. Jest tez draft a tam zawsze najwczesniej wybieraja slabsze druzyny. A jak juz wymieniasz Milwaukee czy Oklahome to lepiej zmien typy bo akurat te druzyny to solidne ekipy. Kozły sa na 9miejscu na wschodzie a Oklahoma w strefie Play off na zachodzie. W Bucks gra swietny Andrew Bogut, Ilyasova,Jenning czy Redd(choc juz nie ta forma). Thunder maja perspektywiczny zespol z Durantem czy Westbrookiem. Jak juz wymieniasz slabeuszy to napisz Nets czy Volves.

0

rubendemiro

Moze na te chwile Cesc nie jest tak potrzebny ale zobaczysz co bedzie za rok. Niestety ale Xavi widac, ze przez wyeksploatowanie powolutku jest na rowni pochyłej wporownaniu do zeszlego sezonu i jest coraz starszy. A poki co watpie czy wsrod mlodych jest drugi Xavi badz ktos chociaz troche podobny. A Cesc to jedyny gosc, ktory moglby tak dzielic i rzadzic w srodku razem z Iniestą. Ale juz wolalbym zeby do Cesca dodali 2 nawet 3 innych graczy niz jednego Yaya. Niestety Sergio ma wielkie plecy w druzynie i jest nie do ruszenia.

0

livesports.pl lepsza i wiele innych

Tak na boku. Potrzebuje kontaktu do kogos kto nie dawno byl w Barcelonie na meczu i w ogole. Mam zamiar wybrac sie tam w marcu i potrzebuje jakiejś w miare najtanszej opcji gdyby byl ktos pomocn to moje gg 10357370

0

Cieszmy się, że nie gramy w LM z jakąś potęgą w 1/8 bo była by wielka nerwówka z tyloma brakami

0

NIestety wychodzi eksploatowanie Xaviego. I jak tutaj o Cescu nie myslec? W takim tempie Xavi niestety "wykonczy" sie za amx rok. ALe zobacyzmy co bedzie

0

Swojad roga dziwnie w tym sezonie z 1/8 LM, ze mecze nie sa wsyzstkie rozgrywane w jednym tygodniu

0

Ja nie wiem czym ludzie sie lamiecie tak sami widzicie jak eksperymentalna jest obrona to bylo do przewidzenia, ze dostaniemy minimum jednego gola. Pujol z Milito nie grali ze soba wmeczach o stawke od 2008r do tego nie ma Daniego spokojnie poco ten placz

0

Tymczaem Real przegral z Bilbao 87-80

0

WYbacz ale w tekscie jest nap[isane, ze Basile zastapil Navarro a panowie ponizej mysleli, ze on w ogole nie grał

0

No DMytro jeszce sie nie zzaaklimatyzował? Cholerka ciekawe hehe. CHlop za 25mln a wiekszosc mowi, ze wychowanek pewniejszy niz On:) Obysmy nie powiedizeli niedlugo, ze 25mln poszo sie lochać

0

A kto wam powieidzal, ze Navarro nie grał? Jednak trzeba sie troche orientować kochani. Navarro gral 16minut ale przez ten czasy oddal tylko jeden niecelny rzut za 3pk i mial 3 asysty. Podobno jest bardzo zmeczony i mial problem z kolanem wiec Xavi dal mu odpoczac.

0

Po tym zdjeciu widac jak ma nierówno w głowie...

0

Gdyby nie było Olympiakosu, ktory ma tez wielka pake to bym dal sobie uciac, bo Siena,Real czy CSKA to klasa nizej od Barcy. Olympiakos to jedyny problem.

0

PAO sie wypala potrzebuja odnowy druzyny, w tym sezonie Olympiakos wreszcie odbierze im prymat w lidze. Wczoraj ten blok Ndonga na Haislipie rewelka. A Haislip jeszce kilkanascie dni wczesniej przebywał w San Atonio SPurs hehe

0

Mecz Partrizan-anathinaikos bedzie kapitalny. Na neutralnym terenie PAO pewnie by wygrało ale w Belgradzie ebdzie piekło bo to bedzie mecz o awans. Barca jest spokojna moze sobie w Atenach przegrac. PAO musi wygrac wsyzstkie mecze, Partizan z pewnoscia polegnie w palau blaugrana i pokona Maroussi. Jezeli PAO pokona Barce to mecz w Belgradzie bedzie o byc albo nie byc. Jezeli PAO odpadnie to bedzie niezla sensacja.

0

Bujda i już, moim zdaniem Arsenal go zatrzyma, po prostu bez Cesca stoczyli by sie w przeciętność na jakiś czas.

0

Ibra moze grac slabiej ale on ma taki potencjał, moze zrobic z pilka cuda, ze bardzo absorbuje obroncow. Po prostu sie go boja i to skarb miec takiego kogos. A bramki przyjda i jestem pewnien, ze na koniec sezonu bedzie miec ponad 20goli

0

I racja, ze Xavi nie jest na baterie i to w tym rejonie trzeba juz myslec o jakims wzmocnieniu. Xavi ma juz 30lat na karku, gra non stop ile jeszce tak wytrzyma?Nie wiecej jak 2lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?