0

yolinar

Interowi sie nawet lepiej gra na wyjazdach

0

Interu boje sie bardzo bardzo zle ze stoi w dalszej drodze. Strzelic gola na San Siro jezeli tam Barca pojedzie to bedzie bardzo trudno a potem u siebie nie majac gola z wyjazdu bylo by strasznie ciezko.Bedziemy miec ewentualna powtore z Chelsea.

0

WIesz dobrze, ze w ostatnich latach kto otworzysie z Barcą to dostaje lanie zawsze. Lepszy Arsenal niż stojące na 30metrze Chelsea lub Inter i mecze pod zawałem serca

0

misugi

Tylko, ze Barca ma obrone klasy światowej, doświadczoną, zaprawioną w bojach. Arsenal potrafi zagrać w obronie jak drugoligowiec i mysle, ze Barca wpakuje w tym dwumeczu troche goli. Zobacz co wyrabia Arsenal w tym sezonie w meczach np. z MU czy Chelsea.

0

Jak strzeli sie MU jako pierwszy gola to musza sie otworzyc a naprawde nie maja az tak duzych mosliwosci kreacyjnych jak Barca to nie ulega watpliwosci

0

Empik93

Finał ewentualny dopiero za półotrej miesiaca do tego czasu wiele sie moze zmienic. ROk temu ludzie uwazali MU za faworyta tm bardziej, ze Barca nie miala ALvesa i Abidala a skonczylo sie dominacja Barcy przez 80minut. MU wystarczy przycisnac od poczatku zeby nie mogli zagrac z kontry przyczajeni i wtedy sa latwiejszym kąskiem

Latwiej grac z Arsenalem niz z Interem, ktory stanie na 30metrze chyba pamietasz mecz z San SIro w 1kolejce

0

Jak dojdziemy do finalu to bedzie bardzo ciezko wygrac lige po drodze to jest najgorsze.

0

Podniecanie sie szpalerem gdy wtedy Barca oddaala sezon Realowi juz gdzies od polowy. Gdyby nie RObben i Cassillas to Real rok temu stawialby szpaler u siebie bo tylko tamci dwaj sprawili, ze Real ciułał te 1-1 czy 2-1 i nie miał przed meczem na SB 20pkt straty.

0

Bayern przejdzie MU jezeli nie straci gola u siebie to podstawa. Ale z takim srodkiem obrony i slabym sordkiem pomocy bedzie ciezko. Bayern ma najlepsze skrzydła ale slaby srodek.

0

Szkoda, ze nie dalo sie wpasc na Bordeaux badz OL w ew. polfinale byla by to wtedy swietna rozgrzewk przed finalem. Ale dostanie ją prawdopodobbnie MU

0

nikon

Barca JEST najlepszą druzyna na swiecie czy to w opinii czy to jako aktualny zwyciezca LM oraz KMŚ

0

mrdonfeelip

Rzeczywiśćie rok temu miala farta trafiając na Lyon a potem Bayern i Chelsea grajac 1 mecz u siebie. MU mial Inter,slaby wtedy Arsenal i Porto.

0

Ludzie Arsenal to dobre rozwiazanie. Wiecie przeciez jacy potrafią być chimeryczny i jak często popełniają dziecinne bbłędy. A to, ze co jakis czas zagraja pieknie i wbiją 5 goli to nic. Maja slabsza obrone i jak pojda na wymiane ciosów to raczej nie maja szans.

0

MU przejdzie Bayern to ma finał w kieszenie niestety. Kurcze chcialem uniknac ewentualnie Interu

0

Piekne beda mecze nie bedzie murowania:)

0

Cytat z komentarzana N " WPADŁ NA YAYA TOURE" :D

0

Jednak spokojnie jedna jaskóła wiosny nie czyni. A to, ze Stutgart to 9 druzyna bundesligi to jednak nie jest miarodajne. Oni są ekipą na pierwszą 5-6 ligi niemieckiej. ZObaczmy co bedzie po meczu ligowym

0

Cebul

W piatek

0

1,YAYA 2.Messi 2. Reszta no i moze moze najsłabsi byli Sergio i Maxwell.

Cieeszy to, ze pierwszy raz od łądnych kilku tygodnii mozna bylo obejzec taką Barce jak w zeszłym sezonie.

0

Szacunek za to bo sam zapracował na to ale też nie róbmy z tego czegoś mega. Chyba wiecie, ze dlat akich piłkarzy 100tys euro to jak dla Was 20złotych.

0

YAYA na razie najlepszy na boisku strasznie mi sie podoba, nigdy nie traci głowy. Yaya oraz Messi najlepiej z drugiej strony dosc słabo Sergio oraz Pedro mimo bramki

0

Ja od początku stawiałem na Inter. W tym dwumeczu to On był bardziej cofnięty a na takim poziomie Chelsea jest slaba w ataku pozzycyjnym i oberwała swoją własną bronią. Chelsea sie końćzy. Lampard to już cień piłkarza jeszce zprzed 2 lat.Ballack tez po 30stce. Drogba i Anelka tak samo. Więc kto tam ma to kreowac kalou i Malouda? Jeydnie Essien to wartosciowy i jeszce w miare dobrze jezeli chodzi o wiek gracz. Mamy retro Milan, jezeli czerwony Romek im nie wyrzuci kasy na transfery to lężą i kwicza.

0

Boże teraz ylko ześlij Inter na United bo z nimi będzie najciężej ekipie Fergusona( niechce na razie dwumeczu Barca-MU) a jezeli Barca wejdzie to obyśmy trafili na Arsenal mniam mniam.

0

OD początku stawiałem na Inter. Chelsea trafiła fatalnie. Zawsze to ona nastawia sie na kotnre o czym przekonała sie Barca a tutaj tarafiła na Inter, który potrafi się zamurować jeszce lepiej nawet u siebie. Wyszedł brak umiejętnośći gry w ataku pozycyjnym oczywiśćie stosunkowo bo nie jest tak, ze nie potrafią tego grać w ogóle. Chodzi o taką gre na najwyzszym poziomie jak w LM. Chelsea grało by sie łątwiej przeciwko nnp. Barcelonie czy Realowi a tutaj dostali za swoje, zgineli od własnej broni. I dobrze nareszczie tylko 2 kluby z premiership w 1/4. Dawno tak nie było.

Sevilla dała ciała, CSKA grało dopiero 1 kolejke w lidze a Andaluzyjczycy juz ponad połowa sezonu i zonk. I znów Barca broni honoru Hiszpanii.

0

JEdnak Xavi nie ma juz 25 lat i ile jeszce wytrzyma na najwyzszym poziomie.Pol roku?ROk? nie dluzej niestety. Dlatego Fabregas musi przyjsc w koncu czy tego chcemy czy nie.

0

Hiszpania jezeli nic sie nie stanie bedzie mistrzem świata. Nie zapeszając. Jezeli MU albo Barca wygrają LM to jestem bardzo ciekaw kto dostanie złota pilke. Przewaznie MŚ przyćmiewają całą reszte więc bedzie ciekawie.

0

gooooooooooooooooooool

0

gool grande Iniesta wczesniejj

0

ALez pilka Xaviego

0

CyraxFallassion

Niestety ale to juz prosba to włodarzy, jak sie mowilo, ze brak transderow w pomocy narobi złego to byla gadka, ze niee sklad wystarczający. 25mln poszlo na Czygrynskiego, ktory nie gra. POwiedzcie mi to jest normalne>?

ALe trzeba wierzyc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?