Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cholerka usnolem o 21 strasznie mnie glowa bolala wstaje teraz wlaczam telegzete i patrze 1-1 i chyba nie zasne ze smiechu:D Az trzeba obejzec powtorke jutro tzn dzis:D
0
Jak ktos jeszce raz glupio zapyta sie o to dlaczego Real jest liderem to wyjme siekiere
0
Jak chce sie zarobic kasy ty tylko HC w Grecji na Olympiakos,Pao czy Barce w ACB. w TYm sezonie natrzaskały ich mase w eurolidze tez. No i jeszce Siena we Wloszech. W ogole nie ma jak kosz do osbatawiania. ROwniez ligi takie jak RUska,Turecka, tylko byle nie francuska bo tam jest bagno
0
Wezcie mi tego matola Franka z oczow nie moge patrzec na jego twarz i debilne wypowiedzi. Idz do tego Realu krzyzyk na droge
0
Widac kto lepiej pasowal czy Etoo czy Ibra po liczbie asyst. Ilez mieli ich Xavi czy Messi po prostopadlych pilkach do Etoo. Ile razy gromili rywala po tych zabojczych podaniach w uliczke. Widac w tym sezonie mniej wartosciowych zagran os Xaviego bo w przodize nie ma koogs jak Etoo czy Villa. ALe trzeba grac tym co jest prawdoopodobnie Pep i zarzad spaprali sprawe ale oby to sie odwrocilo i bylo wsyzstko ok i bedizemy happy:)
0
Barca ma taki sklad, ze w kazdym meczu kto inny moze brylwoac. Raz Navarro raz Mickael raz Morris raz Lorbek itp itd. Juz zacieram ręce na final four i starcie z Olympiakosem to bedzie bomba:)
0
A henry juz sie nie odrodzi nie ma co robic sobie nadzieji. Ma juz swoj wiek i jest jedym z nielicznych pilkarzy, ktory zdobyl wszystko. MIstrzostwa w roznych ligach, lige mistrzow, mistrzostwo europy i swiat.
0
zaandam
Czlowieku ile razy trzeba ci napisac, ze obecnie licza sie bramki ponizewaz byl grany ytlko jeden bezposredni mecz i to na camp nou a dopiero po 10kwietnia jezeli druzyny beda miec tyle samo pkt beda decydowac bezposrednie mecze
0
Uczepiliscie sie tego Zlatana. Boze wszyscy oprocz Leo graja slabo i trener zle sie zachowuje.Jak strzelil gola Realowi to mieliscie orgazm na jego pkt. Poczekajcie jeszce troche
0
Ale widm sezonu 06/07 coraz blizej przed nami decydujace dni w walce o to zeby je odsunąć
0
Ibre ocenimy na koniec sezonu jezeli ocena wypadnie zle i skonczymy na 2miejscu oraz nie wygramy LM to mozna mowic, ze zarząd oraz Pep zmarnowali sezon przez jak zwykle zle decyzje transferowe oraz ich brak. Na razie trzeba poczekac i już.
0
barcelonista93
Wiesz, ze to byla wpadka dekady po za tym Real gral w polowie rezerwą i pokpil sprawe. ALe na pewno gdybym na obecna sytuacje mial wybrac baty w pucharze krola 3-0 od 3ligowca czy utrate pkt z ALmerią oraz Atletico to wybralbym to pierwsze.I mysle, ze wiekszosc takze
0
Gdyby byl ktos nowy na te felarną lewa strone mielibys na pewno inna gre, Iniesta gralby w srodku nie bylo by zadnych zgrzytow ale tak czy siak wystawianie Pedro na prawej a Messiego w srodku mija sie z celem. Iniesta na lewej to nieporozumienie kiedy tylko tam gra to jest niedobrze
0
No i danie sobie wbic dwoch bramek przez Almerie to troche jednak wstyd kurcze.Nie przystoi to
0
Ale podstawowy blad to wywalanie Iniesty na bok przeciez to jest zabijanie tego pilkarza ja tego nie rozumiem. Czy nie moze sobie grac Peddro na lewej.
0
Co do obecnej tabeli to Real prawidlowo jest na czele poniewaz byl do tej pory rozegrany jeden mecz miedzy Barca i Realem wiec obiektywnie bedzie mozna liczyc bezposrednie mecze po 10 kwietnia
0
tak katalonczyk strona cos nawala
0
Barcelonista93
Ale jest problem. ROk temu byl ten kryzys w zasadzie w tym samym momencie(Espanyol,Atletico itp) ale gdzie wtedy byl Real a gdzie jest teraz. Teraz nie mamy 10pkt przewagi i teraz Real ma zespol 3 razy silniejszy niz przed rokiem do tego mecz u siebie. Jednak wychodzi chyba problem braku swiezej krwi w zespole szczegolnie w pomocy. W porownaniu do sytuacji z przed roku Xavi gra 2 razy slabiej, Messi trzyma poziom, Henry nie istnieje takze sytuacja jest gorsza. I nikt nie powie juz, ze wzmocnienie drugiej linnii nie bylo potrzebne.
Ale poczekamy jezeli Barca zagra jakis mecz w najblizszym czasie bardzo dobrze i wbije 3-4 bramki (nie jak z Racingiem gdzie byly 4 gole ale 3 podarowane) to moze wskoczy na lepsze tory jak z Lyonem rok temu.
0
Pener
Sevilla w pierwszym meczu wyciagnela 1-1 w Moskwie. CSKA jeszce nie zaczelo sezonu i przyjezdza na gorący teren nie powiesz mi, ze CSKA pojedzie Seville u niej. Nawet po wczorajszym meczu dam sobie reke uciąc, ze Sevilla bedzie w 1/4
0
WIem ogladalem ale mimo wszystko juz przy 2-0 nie przystoi druzynie z pierwszej czworki la liga i przyszlemu cwiercfinaliscie LM dac sie tak wystrugać.
0
WIem ogladalem ale mimo wszystko juz przy tym 2-0 dac sie tak wystrugać to nie przystoi druzynie z pierwszej 4 la liga i przyszlemu cwiercfinaliście LM
0
A co to sie bedzie dziać podczas GD jezeli tak dojdą do niego powiedzmy z taka sama iloscia pkt. To bedzie chyba mecz dekady
0
A sevilla cudownie podlozyla sie ealowi na koniec. CHolerka czy ktos Realowi odbierz pkt na ich boisku. Mozliwe, ze nie maja naprawde wielki potencjal nie dobrze:/
0
A nie ma co gadac o Ibrze on sam meczu nie zawala wszyscy moze oprocz Messiego graja slabo i taka jest prawda nie przewietrzono zespolu i to sie odbija jak juz pisalem oby nie bylo replayaz 2007roku
0
Ja tylko mam nadzieje, ze nie bedzie analogii z sezonu 06/07. WIelu z nas pisalo o tym przed sezonem to byl smiech. A tutaj w lidze misrtrzow podobnie jak wtedy czyli wyjscie z grupy w ost kolejce, otem trafiamy na slabego rywala jak VFB i bardzo slaba gra(wtedy bylo np.Schalke i Celtic i tez bylo slabo). W lidze podbnie jak w sezonie 06/07 czyli glupio oddawane pkt lider prawie od poczarku sezonu ale Real wtedy dobral sie do Nas wlasnie w marcu. Nikt mi nie powie, ze teraz wzmocnienia w 2linii by sie nie przydaly. Bardzo chcialbym zeby sie mylil.
0
25mln na ogrzania lawki nie lepiej bylo kupic kaloryfer?
A z z tym Pepe to naprawe ten co pisze, ze byl on posmiewiskiem nie zna sie kompletnie.
Grudzien 2007 Barca-Real 0-1 Pepe na srodkuz Cannavaro sprawili, ze atak Barcy nieistnial a Pepe byl ne do ogrania. On byl wtedy podpora Realu i jak gral to gral dobrze
30mln i od razu sie sprawdzil. A tutaj?25mln i co?
0
Dunga idz na kolanach powiedz to swojemu maiconowi
0
Bo w koszu po pierwsze nie mam remisu po drugie szczegolnie jezeli chodzi o HC to w tkaich liigach jak Greckka,Hszpanska czy WLoska(SIena_ padaja one nagminnie. W tych krajach sa dobrze wykrystalizowane czolowki i rozeznanie wsrod druzyn dlatego ja oczywiscie stosunkowo najwiecej wyciagam z kosza. Jezeli chodzi o skutecznośc.
0
Nie wyobrazasz sobie ile mozna zarobic na handicapach w koszykowce europejskiej masakra
0
Jak zwykle sroda czwartek moje gg 10357370 jak cos pisz moge ci podrzucic sporo typow bo siedze w pilce,koszu,tenisie,siatce, baseballu i wielu innych sportach:)