0

Wez idz powies plakat MEssiego i sie modl do niego. Jak bedzie Ci cos zle w zyciu, choroba czy jakieś straszne momenty to co polecisz i owiesz: O Messi pomoz mi?Jak trwoga to do Boga, e sprawy trzeba odzielić to tylko piłka, Bóg ma w opiece tych, ktorzy maja strasznie ciezko a nie ludzi z pierwszych stron gazet jak już coś. (z przymrozeniem oka)

0

Klub chcial sie pozbyć Etoo a nie mozna go bylo przeciez dac do Valenci i zamienic na Ville, jedyną opcją był zlatan. Ja tam sie ciesze z tego transrefu jak na razie, marze, żeby np. strzelil gola dzieki ktoremu pokonamy znow Real, wtedy bylby brany pod niebiosa przez tych, ktorzy go krytukują teraz.

0

: larry

Dla mnie Ibra to nie jest ktos z poziomu wymienionych ale gosc jest swietny a w Interze na arenie europejskiej zrobic nic niemogl. Mourinho jest tam od polotra roku a jak Zlatan tam gral to niemial nijakiej pomocy za sobą. Teraz przynajmniej mają Snejdera. ZLatan robił tam wiele sam.

To czołg ze swietna techniką, obroncy sie go boją, warto kogos takiego mieć.

A coz Etoo nie odszedl z powodow sportowycjj ale wiadome, ze z innych.

0

Dla mnie zenujące jest porownywanie piłakrzy do Bogów czy wkładanie wiary w te spraw.

A ARsgentyna watpie czy cos ugra, nie maja srodka pomocy,obrony i bramkarza. Hiszpania ma wszstko ale roznie byc moze. Numer wykręcić moze bRazylia,Włochy,Holandia czy nawet Francja.

0

boryscypisek

Gol Zidane'a to bylo cos wiecej. Spadała mu pilka w pionie z kilkunastu metrów a on Ja walnał z obrotu, z naroznika pola karnego w okienko. Tutaj Robben mial caly czas na celowniku pikle lecącą z naroznika boiska, gol o wiele latwiejszy. Ktos taką pilke Ci wrzuci to na pewno za kilkudziesiecioma próbami pare razy wejdzie taka brama ale gol Zidane,a to cos niepowtarzalnego bylo.

0

No na tv4 teraz zacyzna sie powtoreczka meczu na dobranoc :)

0

Mnie zaimponował Milito. Bardzo sie ciesze z tego, że mógł zagrać i przyczynić sie do awansu. Przeżył chłop cięzkie chwile, podczas gdy Barca szła na szczyt on walczył z kontuzją i został zapomniany a jeszce w 2008 by podpora w tym fatalnym sezonie. Kto by pomyslal pare miesiecy temu jak byly info, ze walczy jeszce z kontuzją, że zagra w tak waznym meczu i wroci:)

0

unique

Nie podbija swiata bo niemaja obronyy i srodka pomocy. Na gran derby na pewno trzeba obstawic over 2,5

0

unique

Nie podbija swiata bo niemaja obronyy i srodka pomocy. Na gran derby na pewno trzeba obstawic over 2,5

0

Ludzie wiadome, ze Keita podał do Messiego a jak ktos nie kuma to tak ciezko wpisac na YT Barcelona-Arsenal 4-1??

0

Klucz to strzelic im gola jako pierwsi, potem juz nie beda wiedziec co sie dzieje, Inter jest jak MU i Chelsea jak sie im wpakuje gola na początek nie da grac cofnietym z kontry to sie gubią

0

Ze strony Realu to sciagnales

0

10rooney

bodaj 39

0

SOry poj,, mi sie ide spac co ja to napsialem:D

0

OK ale autor tekstu wykazal sie brakiem wiedzy albo zapomnieniem.

"Stark nie zauważył faulu na Milito w środku pola, po którym padła bramka dla Kanonierów."

To jest wlasnie przywilej korzyści, za jego stosowanie sedziowie zawsze sa chwaleni i ja tez to bardzo lubie. To znaczy, ze sedzia mysli i ma wyobraznie a nie jest elektryczny.

0

My mamy rewanz

0

wolalem sie meczyc na necie z komentarzem hiszpanskim i czeskim niz przy tych lamusach z N gdzie jest 00000000 emocji.

0

marian1019

Raczej nie, poczeka j do czwartku

0

marian1019

We czwartek o 20;30 ale niewiadomo cz to Borek bedzie.

PS; szukanie w programie nie boli xd

0

bolek

bodaj 25

0

Arsenal ma pake ale kontuzje ich niszcza. SOng,Gallas,Arshavin,Cesc,Van Persie toż to połowaa skladu i to gracze z najwyzszej półki. Jak oni maja wygrac lige.

0

Na prawde niemozemy przegrac, wtedy Real ma mistrza w kieszeni bo na prawde Barca ma wiele ciezszy uklad gier. Chociaaz druzyna od kiedy prowadzi ją Pep łamie wszelkie kanony

0

mauysz

Podoba mi sie to okreslenie "frajer" z Realu, mocne:D

0

Musisz zadzwonic do Barcelony, skad ktos ma to wiedziec?

0

Panowie bądzmy DUMNI to co sie wczoraj stalo bylo czyms cudownym.

Zagrało 7 wychowanków + Pujol i Messi, o ktorych tez mozna tak powiedziec.

Znajdzcie mi inny klub na dobrym poziomie w Europie, ktory tak robi.

Jak tu nie uwielbiać Barcy. A jak mozna uwielbiac Real?

0

A Iniesta wcale nie musialby grac ciagle na lewej stronie Moglby zastepowac Xaviego, czy rotowac sięz Iniestą, to dla rywali bylaby zabójcza rotacja.

0

Ludzie ale tutaj chodzi o Xaviego. Jest już po 30stce, Cesc to jego naturalny na(za)stępca. Ile jeszce Xavi pogra na najwyzszym poziomie?góra rok, bo od paru lat obok Pujola jest najbardziej reguralnie grajacym zawodnikiem, a przez ostatnie półtora roku był strasznie eksploatowany. Iniesta jest kontuzjogenny a wiec kolejny taki gracz w pomocy to same dobre strony. Potrzeba troche swiezej krwi.

0

TO co robił woczraj Xavi to poezja, od razu przypomnial sie ten Xavi z Bernabeu i finału LM. Ta kontuzja wyszla mu na dobre, nałądował akumulator na końcówke sezonu, bo Xavi to klucz do wygranych.

Zlatan to skarb, boją sie go obrońcy bo jest kogo. Chłop o potężnej sylwetce z bajeczną techniką. Jak Messi zagra gorzej to ZLatan potrafi cos zdziałac. Niech tylko utrzyma te forme, Xavi gra jak grał wczoraj, Messi jak jeszce kilkanascie dni temu, Iniesta niechaj wroci do formy i ten kwartet moze kazdego roznieśc w pył międzygwiezdny

0

Cieszmy sie z wygranej piłki noznej. NIe byl nudnych meczow w stylu MU,CHelsea czy Interu. Widzimy jak wygladal mecz z CHelsea rok temu a jak teraz.

Pep zawalil sprawe bo nie zmobilizowal do konca druzyny, trzymał Keite, ktory w ataku był statystą a w destrukcji tak sobie, wpuscil Henryego chyba tylko dla owacji od kibicow, bo Henry nawet nie chcial dotknac rywala.

Pocieszenie, ze na Inter, Pique i Pujol (jezeli oczywiscie awansuemy) są czyści a na pojedynki z Eto oraz Milito to najwazniejsze

0

Ja nie ganiłem ZLatana w czasie jego kryzysu. Wieidzalem, ze to kluczowy gracz na koniec sezonu, jak wygrywamy minimalnie to przewaznie on pakuje bramki. Warto miec takiego tarana w ataku, ktorego boją się obrońcy.

I ja już powiem, ze chocby Barca nic nie wygrala to byl dobry transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?