0

Niestety to, ze skonczylo sie 2-2 a nie 02 czy 0-3 to jedynie wina Guardioli. NIe zmobilizowal zawodników, nie zrobil zmian, trzymał bezproduktywnego Keite, wpuscil Henryego, ktory w ogóle nie myslał o grze i nie chciał się pobrudzić.

0

Walą mi bbledy sedziego bo do tego dojsc nie powinno.

WSZYSTKO OK ALE MAM DOSYĆ TEGO JAKIE FORY U PEPA MAJA SERGIO I KEITA> Nie wiem cz Toure ma zrobic dobrze Guardioli zeby moc zagrac??

0

PRZEZ 90% meczu to wygladalo jakby grali SENIORZY Z JUNIORAMI> Niestety nie bylo zmian po 2-0, nie bylo Toure, Keita gral piach, ja rozumiem, ze Sergio ma plecy ale Seidou nie. TO kompletny brak prosefjonalizmu, tak nie mozna. Mogli ich zmiesc ze 4-0. Do tego Pep wpuszcza Henryego, ktory o grze raczej nie myslal. Nie moge pojac tego czlowieka:/

0

Naprawde dlaczego nie gra Toure to nie moge zrozumiec. Keita nie gral nic, ststystowal w ataku a w obronie ez cienko. Po golu na 2-0 bylo zrobic zmiane zeby nie dopuscic do rozluznienia. No kuzwa Pep dlaczego

0

Mecz zdominowany przez 90% jego czasu i potem bledy z przeszlosci. Mogli ich przygniesc na 3,4-0. Wygrali by i mecz rewanzowy bylby w spokoju z przygotowaniem sie do GD a tak bedzie niepotrzebna nerwówka.

0

Xkurrrr ja sie pytam gdzie YAYA Toure kuzwa no gdzie. CO tam orbii jeszce Keita badz Sergio, ktorys z nich powinien wczesniej zejsc

0

Pokpil;i sprawe masakra mecz zdominoowany a od kogo sie zaczelo???Sergio

0

Keita gra slabo a Henry nie powinien wejsc juz predzej glodby gry Bojan, Henry podświadomie niechce krzywdy Arsenalu

Gdzie Yayaaaaa kuzwaa

0

A kto glupio stracil pilke w srodku??...........Sergio

0

XAVI ROZGRYWA KAPITALNE ZAWODY TA PRZERWA GO ODMŁODZILA MAN OF THE MATCH!!!!!!!!!!!!!!

0

I panowie znowu ogladamy pana Sergio "podam do tylu" Busquetsa :/ Yaya ma jaja potrafi ruszyc w przod

0

Nie no nie ma Toure. Tak lizylem na pojedynki z Cambellem byc moze podczas stalych fragmentow:D

0

Jak nie masz zwyklej anteny to ganiaj szybko po nia, pociągnij kabel i ogladaj :D Dobrze, ze polsat daje, nie bede skazany na słuchanie arcymistrza Jagody

0

Taki mecz obejzalbym nawet gdybym mial wtedy swoje wesele hehe.Czeka Nas podobny mniej wiecej tydzien jak rok temu podczas meczow z Chelsea oraz Realem. Oby skonczyl sie tak samo dobrze.

0

barca584

TO byl zart hehe?

0

Bardzo mądrze ALves, załpał kartke, nnie zagra w nast kolejce ale na GD jest czysty.

0

Kurde ta liga jest tak slaba, ze nawet mam obawy czy po za Barcą, Real straci w ogóle pkt do konca sezonu. Prawdopodobnie zeby wygrac lige trzeba bedzie nie przegrac w Madrycie i zanotować nie wiecej niz jedna strate pkt do konca sezonu.

0

Prędzej mi kaktus wyrosnie na dłoni niz ATletico, ktore notorycznie podstawia sie Realowi odbierze mu pkt...

0

Po prostu nie lubią Valdesa. Reina to niporozumienie. Kompletnie bezbarwny bramkarz, ktory najlepszy okres ma dawno za sobą. Valdes powinien byc spokojnie bramkarzem nr2. Jest swietny w styuacjach sam na sam a ciagną sie za nim te slyynne jajca z Villą. Patrzenie na jego przez ten pryzmat swiadczy albo o specjalnym ignorowaniu albo o braku rozeznania bo jak to ianczej wytłumaczyć.

0

W tamtym roku gra byla lepsza i dominacja wieksza a pkt bylo i pewnie ebdzie mniej niz w tym sezonie o ironio. Widac, ze poziom ligi jeszce sie obnizyl w stosunku do sytuacji przed rokiem.W tamtym sezonie ost 4 kolejki byly odpuszczone teraz pewnie tak nie bedzie wiec punktow bedzie na pewno wiecej.

0

Z Realem bedziemy grac jak juz w lidze pewnie dopiero we finalea zostaly jesze bodaj 4 kolejki sezonu zasadniczego. Finał ligi jest do 4 wygranych wiec meczów bedzie sporo.

0

Real ma druzyne co powstaje a Barca myslisz co?

W porownaniu do zeszlego sezonu nie ma Andersena,Santiago,Ilyasovy a w lecie przyszli Ndong,Rubio,Mickael,Morris,Lorbek, wiec polowa skaldu zostala zmieniona i to oprocz Navarro ta najwazniejsza polowa.

0

MEcz zaciety ale taki musial byc. Real w tym sezonie dostal lanie juz 2 razy i przegral raz w superpucharze minimalnie. Mysle, ze jednak w 2 meczu bedzie odjazd i bedzie roznica ponad 10pkt. Prokom mnie wczoraj zaskoczyl ale taki urok pierwszych spotkan. W drugich przewaznie juz jest punktory rozjazd na korzysc faworytow.

0

Pamietacie mecz z Bilbao rok temu 2-0? Etoo mial chyba z 5 setek i nic nie strzelil jak wszyscy płakali. ZLatan w tym sezonie i tak zdobyl juz najwazniejsza bramkę w meczu z Realem a jak by nie ona o kto wie moze dzisiaj mielibysmy nie tyle samo pkt a 3 czy 5 pkt straty. Do tego gol z VFB, ktory dal spokoj. On bedzie jeszce potrzebny, gorzej byc nie moze lepiej odbic sie od dna niz dlugo nad nim balansować.

0

Co do Ibry to gorzej byc nie moze musi odbic sie od dna

0

jak mozna dac sobie wbic 2 gole z niczego majac taka przewage

0

Oczywiscie jakby zrobic pierwsze dwie piatki obcokrajowcoc to były by paki np:

Parker,Fernandez,Bogut,Pau Gasol,Nowitzki

Nash,Ginobili,Scola,Marc Gasol,Nene,

Jednak nie przesadzajmy

0

WiernyCules FCB

Oj nie prędko, na pewno nie za naszego zycia. Poki co pokaz mi kluby w NBA w ktorych liderem badz duzy % skladu stanowią obcokrajowcy.Tutaj moge wymienic kluby z czołówki

Lakers- ok Gasol ale poza tym nikt inny

Celtics- najmniej obcokrajowa druzyna

Cavaliers- jedynie Varejao, ktory powiedzmy szczerze jest tłem dla LBJ,Williamsa,Jamisona czy Oneala

Spurs- tutaj najwiekszy jest wklad obcokrajowcow- Parker,Ginobili,Duncan urodzony na wyspach dziewiczych

Mavericks- ok Nowitzki ale nic poza tym

Suns- Nash z Kanady, ktos sie jesze znajdzie ale to tło

Magic- Gortat i co dalej?

Nuggets- Nene, ktory stanowi podpore pod koszem ale jezeli chopdzi o jakosc to by bylo na tyle

z innych ekip mozna wymienic Raptors, u ktorych poza Boshem obcokrajowcy stanowią ogromną role.

Nie mam czasu i miejsca analizowac reszty klubow ale bedzie dalej taka sama analogia. Zrozum Amerykanow nigdy sie w te klocki nie dogoni.

0

W koszu siedze od małego i ide o kaazdy zakład, ze bedzie porazka minimum 10punktami. Po pierwsze teren w GRecji jest strasznie gorący a CSKA obecnie to klasa nizej od Olympiakosu. NIe ma o czym mowic. Papaloukas,Borousiss,CHildres,Kleiza,Sofoklis i inni to jest naprawde potęga. Ja na pewno postawie HC na Olympiakos.

PS: Jak to zęnujaco brzmi: DO BOJU ASECCO. W kazdym innym kraju normalne,historyczne nazwy a u nas grają ochroniarze z komputerowcami. DLatego tesknie do czasów Sląska.

0

Prokom wyjedzie z Pireusu z okładem minimum 15pkt w tył na pewno warto obstawic HC na Olympiakos, nie bedzie tam co zbierać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?