0

CHolera wystawianie Henryego to jest oslabianie druzyny ja tego nie rozumiem!

0

Boze jak ja nie znnosze Espanyolu, niezle swinki z nich

0

Boze jak ja nie znnosze Espanyolu, niezle swinki z nich

0

Kuzwa ja tego nie rozumiem co ma brak komentarza do żałoby:/ Dobra mozna nie robic smiechow i wielkich euforii ale przeciez to jest ich praca. Czyli maja komentowac i zajmowac sie tym sportem. To tak jakby wszyscy staneli, kierowcy,piekarze,sprzedawcy itp itd bo jest załoba. Rozumiem brak zabaw,imprez i tym podobne ale co ma komentarz meczu do żałoby no cholera jasna.

0

Davide

Wiesz dobrze, ze kazda passa sie kiedys konczy, jezeli jestes tego tak pewnien to idz i obstaw mnostwo kasy:) Real tez w tym sezonie wygral u siebie wszystkie mecze w lidze i jakby idąc tym tokiem myslenia to Barca nie powinna tam wygrac. A po za tym nie musi byc zwyciestwo, remis tez bedzie dobry a bramkowy zwłaszcza

0

Henry już tylko dogorywa tego mozna bylo sie spodziewac

TO obecnie chyba z grajacych pilkarzy jedyny, ktory wygrał wszystko co sie waznego dalo.

Mistrzostwo swiata,Mistrzostwo Europy,Liga Mistrzow,Mistrzostwa roznych lig,puchary krajowe roznych lig,superpuchar europy,Klubowe MŚ, był krolem strzelcow w premiership, do tego ma 33lata wiec gra juz mozna mowic tylko dla rekreacji.

0

CHyba Guardiola lepiej wie kto sie nadaje a kto nie. Ja tez troche mialem nerwy na jego decyzje ale ten sezon rozgrywa po mistrzowsku i juz nie powiem nic zlego.

0

Armandi

Keita jest dobry, pasuje do Barcy, jest po prostu na boisku robotnikiem.

Toure tez ma wiecej zadan defensywnych ale jest lepszy od Keity oraz Sergio w ofensywie, ma lepszy strzał jak potrafi, umie dryblować, i najlepiej z nich wykonuje długie podania.

Keita pasuje jak najbardziej, jakby nie pasował to Pep by go nie używał, takze nie wiem skad piszesz takie rzeczy.

Tylko układ powinien byc jak rok temu, ze to Toure gra wiecej od Keity i gra od pcozatku w najwazniejszych meczach, chociaz jak na razie wszystkie wazne mecze Barca wygrała:)

0

Jezeli Toure pojawia sie na boisku to wyniki sa tak czy siak takie same jak np. z Keitą i Sergio ale Barca gra wtedy bardziej efektownie. Widac było we srode jak Toure potrafił pociagnac do przodu, i puścić długie celne podanie, które napedza akcje, czego Sergio a zwłaszcza Keita zbytnio nie potrafia. Yaya po prostu gra 3 razy mniej od Sergio i Keity, Pep nie daje mu rozwinać skrzydeł.

0

*10meczów

0

Ja nie rozumiem tej podniety nad RIberym.Widzialemw tym sezonie gdzies 1 meczów Bawarczyków i na prawde ja nigdzie nie widzialem wielkiego Francuza.Robben go przyćmiewa od kiedy tylko przyszedł. Z MU w 1mecz Ribery grał dobrze bo grał przeciwko emerytowi Gary'emu N. Do teg ta jego dziwna gada od ponad roku na temat Realu i Barcy, gośc sam nie wie co chce a takich to zapraszamy na Bernabeu

0

Yari

Suarez nie pogra za bardzo na lewym skrzydle.

0

No pewnie wielu nie pamieta jak Widzew przyjechal na Bułgarska 2 razy rozniós Lecha, glosnym,ciagłym dopingiem.

Ja kompleksow do Lecha nie mam bo z jakiej parady je moge miec? Do klubu za ktorym jest cała wielkopolska? Ja osobiscie kibicuje Wisle.

Co do kompleksow to kompleksy to ma Lech w stosunku do Legii.Takiej napinki jak ze strony Poznania do Legii to nie ma nigdzie. Macie tylko szczescie, ze sytuacja miedzy klubem Legia a kibicami jest jaka jest

0

Oj jak ja jeszce niedawno pamietam jak kibice Amiki Poznan gwizdali na swoich pilkarzy jak nie szło

0

Oj kocham Lecha i ich wywyzszanie, Nie zpaomne jak Widzew im wjazd zrobil w 3-4kola to nie wieidzali czy graja u siebie czy w łodzi. Dla mnie Widzew ma najlepszych fanow sa na dobre i na zle. Szkod,a, ze Legia ma teraz konflikt bo zawsze siala postrach. Kazdy mowil, ze gdy przyjezdzal na Ł3 to mu miekkly nogi, nawet jak Legia byla slaba to żyleta nią niosla. Zreszta takich kompleksow jak ma Lech do wawy do nie ma nikt.

0

Ogladam w ogole mam do nich sentyment, pierwszy mecz ligi angielskiej i w ogole lig zagraqnicznych jaki widzialem to byl wlasnie Lvpool-Leeds w 94r i the reds cenie bardzo. Jezeli chodzi o Anglie to doping maja chyba najlepszy jezeli mozna to tak nazwac, do tego hymn, ktory sciska za serce. Jednak nie jest tam tak rozowo tak samo gdy nie idzie albo nie jest ciekawie to mamy standardowe stanie i gryzienie pazurków.

0

unique

Kosmiczny doping w Anglii :O?

Tam jest tylko troche lepiej niz w Hiszpanii, ale tak samo tylko wrzawa jak jakas akcja idzie a tak to stanie albo siedzenie i gryzienie paznokci. TO Ty chyba fanatycznego dopingu nie widziales:D z Polski,Chorwacji,Grecji,Turcji,Serbii i pojedynczych ekip z innych krajow.

Niby na White Hart lane taki mega doping, a pamietam jak byylem tam z Wisłą i mniej jak 5 koła naszych rozjechało ponad 30 piknikow Angielskich. I to samo robia fanatycy z podobnych krajow, ktore wymienilem. W Anglii po prostu nie ma fanatycznego dopingu,zabawy, opraw, dla mnie cienizna.

0

Messi zbyt samolubnie w sytuacjach podbramkowych,. Dzisiaj 2 razy mogl odegrac do Bojana i ten milaby maślaną sytuacje.

0

Dawno nie widzialem tak slabego rywala

0

TO tylko swiadczy o tym, ze piła zawsze bedzie najwazniejsza

0

Leito

No nie wiem czy Snejder do Barcy pasuje bardziej niz. np Nasri.Samir umie grac z boku a to wielki atut. Snejder trzymasie bardziej srodka a znajac zycie w Interze i pod okiem Mourinho juz nabrał takich nawykow, ze w Blaugrana by nie pograł. Choci mi o styl gry,kontry,dlugie podania itp

0

paulov

Sergio niezle w ofensywie? Hmm smiem twierdzic, ze to pilkarz, ktory mniej zagraza rywalowi w ataku niz nasi stoperzy o bocznych nie mowiac. Sergio niestetykomplenie nie ma strzalu, jak ja widze go strzelajacego to staje na bacznosć.Raz na jakis czas moze pusci jakies niezle podanie do przodu ale nic po za tym. Moze z czasem pojdzie troche mu lepiej z grą w przód.

0

Zreszta takiej magii jak R10 od roku 2003 do 2006 to nikt miec nie bedzie. ROnaldino po prostu umiał wsyzstko. Prawa,lewa noga, strzal,drybling,sila,szybkosc,podania jake innym by do glowy nie przyszly. Leo jednak nie ma tego wszystkiego i chyba miec nie bedzie chociaz pewnie bedzie wiele dluzej na topie:)

0

patryk

Wiem wlasnie o to chodzi.Xavi nawet w tamtych czasach byl architektem gry jednak takim z cienia, nie efektownym. Jego orla nie byla jednak tak wazna jak teraz. W sezonie 05/06 zerwal przeciez wiezadła, nie grał poł roku a mimo to bez niego Barca wygrala lige i pokonała wszystkich najgrozniejszych w LM. Fakt fakem był wtedy Ronaldinho, ktory mimo wszystko sam czesto bez pomocy kolegow umiał wygrac mecz, na pewno MEssi nie ma przynajmniej jeszce nie ma takiej magii jak R10 wtedy.

0

leito

O Snejderze nie ma mowy, on trzyma kreatywnosc Interu. Po za tym lepiej mu sie gra dlugie pilki, do szybkich napastnikow, w Barcelonie nie gra sie szybkim,nagłym atakiem i SNejder tutaj moglby nie pasować. Gourcuff, sam nie wiem moglaby go Barca przerosnąć. Cesc to pewnie jak na razie sprawa zamknieta. Na SIlve poluje Real ciezko bedzie go ubbiegnąć. Ribry?Gosc troche ma nie równo pod sufitem a osobiscie go nie lubie.Moze De Rossi?

Przed tym sezonem nie bylo powaznego wzmocnienia, jeszce si eupiekło ale przed kolejnym juz niema uproś na prawde, bo jednak z wychowankow nie wyrosnienam w pare miesiecy kolejna gwiazda

0

Barcelona ma swoj specyficzny styl gry i znalezienie gracza idealnie pasujacego jest bardzo trudne. Potrzeba albo bardzo kreatywnego srodkowego pomocnika albo kogos na lewa strone, jednak nie klasycznego lewego skryzdlowego tylko kogos kto umie zwrocic sie ku srodkowi, zagrac prostopadla pilke itp itd. Iniesta nie dosc , ze ma kontuzje to trai mnostwo wartosci gdy gra na boku, jak go tam widze to naprawde płakac sie chce porownujac to z jego meczami gdy klepał z Xavim w srodku.

Mam tez nadzieje, ze odzyje temat Filipe Luisa. Ma kontuzje ale przed nią wymiatał a i jego cena na pewno w takim wypadku moze niebedzie wygorowana.

0

Mamy rok wyborczy i na pewno beda transfery

0

Po co Ci Evra? ABidal w podobnym wieku, zgrany z druzyna, jak wino im starszy tym lepszy, do tego niezly MAxwell

1 wiekszy transfer jest niezbedny, ktos pokorju Silvy,Cesca,RIberyego(niechce go) powinien przyjsc, co jak co ale juz trzeciego sezonu tymi samymi graczami sie nie ujedzie na takim poziomie. Gdyby Xavi mial 2-3lata mniej a Iniesta nie tracil po pol sezonu prez kontuzje to nie było by problemu ale w takim wypadku jest

0

karolp1593

Gralby gralby jakbys nie widzial to Iniesta ma co chwila kontuzje a Xavi jest po 3ostce, pomysl czlowieku przyszlosciowo.

0

Miejmy nadzieje, ze pojawi sie za jakis czas chociaz w podobnym stopniu drugi Xavi.

SWoja droga ansz maly generał jest fenomenem. Zaczął blyszczesc najjasniej dopiero 2 lata temu, wczesniej byl rozniez bardzo dobry, zawsze w pierwszym skladzie ale jednak byl w cieniu, najpierw jako młodzian, potem w cieniu R10,Etoo,Deco i dopiero od czasow Pepa stał sie tą druga po Messim gwiazda bez ktorej nie mozna sobie wyobrazic Barcy. Troche podobnie do Zidane'a, ktory fakt juz w 1998r wygral mistrzostwo swiata ale takim "magikiem" stal sie dopiero po 2000r majac juz ok 30lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?