Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luxis
Luis ja nie wiem ale chyba niestety nie znasz historii Barcy albo znac nie chcesz. troche mnie dobbija gadanie, ze od kupowania to jest Real a Barca gra zawze wychowankami. Ibra i Czygrynski za ile przyszli powie mi ktos? Henry rozumiem przyszedl za milion euro. Toure,Hleb,ALves,Ronaldinho,Etoo,Deco tez? A czasy z konca 20 i poczatku 21 wieku gdy Barca kupowala na potege graczy w sytlu ROchembacka,Simao,Quaresmy,CHristanvala,Andersonai calej reszty to tez niby fikcja? Ja rozumiem wszytsko ale bez przesady, od paru lat wychowankowie sa coraz wieksza sila ale z wypowiedzi niektorzrych mozna wywnioskowac, ze Barca nikogo ne kupuje albo wydaje gora 20mln co sezon a Real kupuje co rokk za 300mln. Tylko, ze Real moze wydal 250mln ale ROnaldo trzyma im gre, ALonso podobnie, Kaka tez cos tam zagral no i jedynie Benzema nic nie gra. U Nas z kolei wydano 3 razy mniej ale na graczy, ktorzy nic nie dali.
0
barcelona2011
Kupowali Zlatana bo nie mysleli, ze bedzie tak zle, malo kto myslal, ze bedzie tak zle. Ale teraz jest nauczka na przyszlosc, ze gracz o takiej specyfice nie pasuje do Barcy. Zawsze Pep i inni trenerzy chcieli miec wysokiego silnego napastnika a ten sezon pokazal, ze taki ktos nie asuje do szybkiego stylu Barcy. Pryznajmniej wszyscy naucza sie na bledach
0
helinho
Tak Barca wychowuje tylko ale Ibra i Czygrysnki przyszli za 70 baniek i wniesli cos do zespolu>?Lepiej juz te kase bylo biednym rozdac
0
barcelona2011
A kto ci kupi Zlatana człowieku?
0
Dwoch zawodnikow przedniej formacji przyjsc musi w lecie. Henry odchodzi, Zlatan porazka i do tego 30stka na karku, Iniesta kontuzje, Xavi 30lat takze cos trzeba zrobic
0
Powiedzmy sobie szczerze, jak Barca miala wygrac LM jak w porownaniu do zeszlego sezonu potencjal byl slabszy. Rok temu Iniesta grał o wiele czescie i lepiej, Henry byl w formie i na pewno przewyzszal np. dzisiejszego Pedro a EEtoo byl lepszy niz Zlatan teraz, wiec i tak jest ok, ze mamy mistrza na wyciagniecie reki.
0
CHyba bez Niego poradzi sobie Barca ze slabym Tenerife bez przesady. A Pep tez chyba nie chce zabierac Xaviemu marzeń o ostatnim mundialu w karierze z duza szansą na złoto. Najwazniejszy mecz bedzie i tak z Sevilla jezeli Real jutro wygra
0
TYlko, że Krystyna jakoś to nadrobi, te straty to coś z boku. Keita notuje straty grając prosta grę do najblizszego rywala często, rozumiem straty przy jakims ofensywnym, ryzykownym podaniu czy dryblingu ale KEita takich rzeczy nie robi.
0
A Ribery to co tydzien chce czegos innego. Za tydzien powie, że marzyy o grze z Kaka. Idz człowieku sie lecz na głowe.
0
kampos25
Niby jakim cudewm Navas na lewe skrzydlo jak to typowy prawoskrzydłowy, raczej bez lewej nogi, ktorego luubiona akcja to rajd do linni i wrzutka? Po za tym on sie nigdzie nie ruszy ze Sevilli bo wiadomo jakie ma problemy ze zmianą miejsca zamieszkania
0
Sorki ze z innej beczki ale prawdopobnie bede w Barcelonie w okresie 13-17maja i chcialbym udac sie na mecz z Valladoid. Nie wiem tylko w jaki sposób zaklepać bilety gdyby mogl mi ktos pomoc gg 10357370
0
dr saperstein
3-4 sezony? Bez jaj niemozliwe przynajmniej nie na takim poziomie. Niesteyt Xaviemu zostal jeszce gdzies 1 sezon gry na najwyzyszm poziomie. Dlatego ja bardzo chcialbym Fabregasa bbo jedynie tylko On moglby Xaviego zastąpić po czesci przynajmniej. iniesta ma jednak troche inną specyfikację. Musza byc wzmocnienia w pomocy na nastepny sezon. Widzimy, ze ANdres co cwila kontuzje a Xaviemu latka lecą i sił ubywa. Oby Pep pomyslal troche i nie wystawiał go przynajmniej od 1 minuty z Tenerife bo bez niego sobie z nimi Barca powinna spokojnie rpzeciez poradzić. Mecz o mistrza bedzie w Sevilli jezeli Real nie zgubi pkt z Mallorca
0
Mam nadizeje, ze z Tenerife Pep go nie wystawi i poradzimy sobie bez niego. Bedzie niezbędny na Seville jezeli Real pokona Mallorce, chyba ze bedzie sensacja na wyspie i Real straci pkt to do Sevilli mozna jechac nawet po porażke bez Xaviego
0
denerwuje mnie jedynie to, ze slaby Real jakims cudem jest tyylko pkt za Barcą. Na pewno nie frustruje, chociaz nie ukrywam dziisaj brakło kilka mnut do zaklepania mistrzostwa wiec mozna byc złym
0
chodzilo mi o wyrywanie z gardłą
0
chodzilo mi o wyrywanie z gardłą
0
Zobbacz ile meczów Real wyrywa ledwo ledwo z gardła. Atletico,Osasuna,Saragossa,Sevilla i jeszce sie troche tego znajdzie. Barca czasem straci pkt ale to juz raczej prawo statystyki jednak jak wygrywa to spokojnie, kontrolując mecze niepodzielnie.
0
elpiter
Bo mecz meczowi nie równy. Barca ze słabymi straciła pkt na prawde albo pechowo albo po prostu sama zawalając i lekceważac sprawe. Jest roznica zremisowac ze słabym grając prawie na maxa a jest roznica zremisowac grając na 50% mozliwosci. Sam dobrze wiesz, ze jedynie niski poziom la liga ratuje Real, ktory w starciu z dobrymi ekipami nic by nie zdziałał.
0
Mallorca może cos ugra miejmy nadzieje bo wie, ze Sevilla zagra jeszcze z Baarcą wiec 4 miejsca mają w zasięgu. Szkoda na prawde dzisiaj tego meczu Realu bo juz Barca byla by mistrzem praktycznie. MOgła by przegrac w Sevili bez konsekewencji.
0
co ty mowisz
Na jakiej podstawie sadzisz, ze Real wygra lige haha?
Po drugie pisze sie w ogóle.
Po trzecie sam pewnie zostales kibicem Realu bo zobaczyles w wikipedii, ze ma najwiecej pucharów haha. Ja jestem kibicem FCB od 97r i nie tylko ostro sledze pilkarzy ale i koszykarzy takze nie pisz farmazonów
0
Kochani czym my sie przejmujemy? Real sie cieszy jakby LM wygral. Barcaz takimi ogórkami kontroluje gre. Real jest w grze o mistrza tylko dzieki slabbej lidze bo Barca 2 razy i Lyon pokazały, ze z silnymi Real poki co nic nie ugra wiec niech sie jarają wygrywaniem ze slabymi
0
elpiter
Gdyby np. wsadzic Barce i Real do premiership albo Serie A to na pewno Barca walczyla by o mistrza a Real byl dalej. Bo Real ma nizej ustawioną maksymalna granice na gre. Chodzi mi o to, ze wystarcza go na Osasune i podobe teamy, ktore Barca ogrywa bez cienie watpliwosci ale nie wystarcza Realu na zespoly silne, jak Lyon a nie mowiac jzuz o Barcelonie,Interze,MU, czy Chelsea i podobne,z ktorymi Real by nic nie ugrał
0
Na stronie realu podnieta jakb y pokonali Inter czy Bayern po dramatycznym meczu:D hahaha. Hala ROnaldo hala kaka niemoge:D Myslalem, ze kupili ich zeby oggrywac najlepszych a nie uwazac wygrane z druzynami typu Osasuna za wielkie wydarzenie:D
0
Dizisj spotkally sie druzyny z podobnego poziomuL:D
0
Ta liga jest strasznie slaba bo słaby Real strzela juz ponad 90bramek i ma tylko pkt mniej od Nas a w starciu z Nami nie mial nic do powiedzenia. Po prostu nie ma tutaj gdzie indziej stracic punktów. Ale spokojnie mobilizacja na Sevilla tylko ten mecz dzieli Barce od mistrzostwa
0
Jakim cudem oni maja pkt straty do Nas to ja nie wiem. Barca nawet jak wygrywa jedna bramką to albo strzela ją wczesniej i kontroluje mecz albo jest zdecydowanie lepsza i to najnizszy wymiar kary. Real wygrywa jednym golem meczac sie i wpychając je w ostatnich minutach.
0
Ta liga jest po prostu zenująca. Niestety ale nawet widzac 5min do konca bylem prawie pewny, ze Real wygra.
0
Kazdy mecz decyduje w okreslonym procencie
0
Troche mnie rozsmiesza to gadanie, ze ten mecz czy ten nie zadecyduja o mistrzostwie. Z Realem nie decydował, z Espanyolem tez, z Villarealem tez to nie wiem, ktory bedzie decydowac?
0
I co z tego, ze moze nie jest samolubem jak gra gorzej od Etoo i mniej pasuje do Barcy.
patryk
biegal biegal biiegal? wez pomysl troche i analizuj mecze głębiej. W 1 meczu Etoo gral bardzo dobrze a w drugim musial grac praktyczniie obronce co mu i tak swietnie wychodzilo