0

To Rossel na poczatku kadencji Laporty był najwazniejszy i byc moze jemu trzeba dziekowac za stworzenie potęgi od 2004 roku Zreszta kiedys tam ogladalem film nie pameitam juz na cyzm czy c+ czy to byl jakis kanał dokumentalny wlasnie o koncowce ery Gasparta i poczatkach Laporty, i Rossel odegrał na prawde gigantyczną role a ze po paru l;atach sie poróżnili to nic nadzwyczajnego. Byc moze przynajmniej Camp Nou nie bedzie juz takim piknikiem. Przypominacie sobie mecz z Interem? WIelka korba niby ma byc super doping a skonczylo sie na ciszy przez 3/4 meczu tak byc niemoze

0

Mascherano i Cambiasso dali by pewnosc na tylach i spokojne rozegranie, Veron mialby swobode w srodku, a Messi mogl wjezdzac jak w Barcelonie czy szukac prostopadla pilka Milito badz innego napastnika

0

Z takim ustawieniem i bez Cambiasso moim zdaniem Argentyna nie ma szans na półfinał.

owinna miec ustawienie 4-5-1 jak np. Barca z 2 defensywnymi Cambiasso i Mascherano (nawet bez Estebana by moglo byc tak). Wtedy slabe tyly Argentyny mialy by wieksza pewnosc. Messi moglby grac na pawej stronie jak lubi, Veron jako wysuniety srodkowy a DI Maria badz Tevez po lewej i Milito jak lubi na szpicy.

W jednym skladzie jakies debilne ustawienie Messieog,Higuaina i Teveza, niewiadomo jak maja grac. Przyjdzie grac z lepsyzm i Argentyna nic nie zdziała. Maradona chyba nie ogladał meczow Barcy gdy Messiego ustawiano w srodku czy na szpicy i wtedy grał słabo. On musi zacyznac ataki z boku boiska a taka taktyka mu to uniemozliwia. Diego za duzo fify albo wspomnien ze swoich lat gy

0

Widzice ze jak mamy Ville to on musi grac na szpicy to lis pola karnego i centrum boiska. Trzymanie Zlatana nic nie da. Po co go trzymac?Po to zeby udowodnic ze ponad 50mln nie poszlo w bloto? I tak poszlo nic tu tego nie zmieni. W tym okienku jest ost szansa zeby go sprzedac jezeli City daje chocby 40mln to nalezalo by to natychmiast brac i byla by kasa na kogos inengo, szczegolnie do pomocy bo widizmy coj jest z Iniesta, ze to czlowiek szkło. Po co Nam ten Zlatan przy Villi i Bojanie, ktory po tym jak przez 3/4 sezonu niemogl nic zagrac odbrego w koncowce sie wyraznie rozwinał.

0

A powiecie mi z jakiej parady to City miało by dopłącac? W czym jest lepszy Zlatan od RObinho? Do tego jest starszy o 3 a Robinho bardziej pasuje do Barcy i La Liga. Chyba gadanie, ze City miało by dopłącac, bo Barca kupila Zlatana za chorą kwotę jest tutaj "argumentem" ale bardzo debilnym.

0

Moim zdaniem wymiana RObinho-Zlatan byla y IDEALNA.

Mamy dwoch napastnikow na szpice Ville i Bojana, po co nam trzeci. Rozwiazalby sie problem lewoskrzydlowego, Robinho na pewno pasował b do La liga, grywał tu swietnie.

Jednak niestety Zlatan jes trzyman na SILE przez Pepa i włodarzy tylko p o abyudowodnic, ze jego transfer nie był klapą. Ale tu nie mozna robic nic na sile wazniejsze est dobro druzyny niz udowadnianie, ze sie błedu nie popelnilo. Zlaana powinno sie szybko sprzedac, zeby byla kasa na zakup kogos innego badz wymienic za Robinho z dopłątami w te czy w te strone.

0

A juz nie wspomne o 25mln za Czygrynskiego. Nic by nam wiecej do szczescie nie bylo potrzeba jak pozostawienie Toure, sprzedaz Zlatana i zaku jeszce jakiegos ofensywnego pomocnika.Wtedy byla by bajka

0

Laporta tobie chyba sie w glowce cos przestawia. Jezeli 35mln t odpowiednia cena za Cesca to jak na tym tle wypada 42mln za wiele starszego Ville?

0

janek_centrum

"jesli Yaya woli City od Barcy.. smiech na sali"

Wez czlowieku sie ogarnij, Toure na pewno wolalby zostac ale po co ma zostawać, zeby grac 2 razy mniej od Keity i Sergio? Do tego w tym sezonie praktycznie w ogole nie grał w najwazniejszych meczach, powiesz mi czy to normalne? Przeciez jak jzu gral to w wiekszosci prezentowal sie lepiej od Sergio i na pewno Keity a nic to nie dawało/Dalej nie myslisz?

0

mathew90

Navas to totalny prawoskrzydłowy, trzymajacy sie tamtej strony to gdzie mialby u Nas grac, jak mamy po prawej stronie boiska Messiego. A Navas to taki troche jezdziec bez głowy, skrzydlowy bardziej w angielskim stylu czyli zejscie do boku i strzal lub wrzutka, to nie pasuje zupelnie dos tylu Barcy. Po za tym gosc ma problemy ze zmiana miejsca zamieszkania wiec pewnie skonczy kariere w Sevilli. Juz Pedro jest wiele lepszy a ten gol o niczym nie swiadczy.

0

Hmm byc mzoe Hiszpanie przestrzelili sie z formą, grajac najlepsza pilke w elimiancjach ale oby wlacyzli wyzszy bieg. Niestety na mundialach wygrywa kunkatorstwo i cwaniactwo a w tym Hiszpanie dobrzy nie są i boje sie, ze mistrzem bedzie brzydko grajaca ale skutecznie Brazylia.

0

Teraz wielu na czele z Guardiolą zobaczą jak ebdzie ciezko bez pomocy Yaya, bez jego techniki, szybkosci rozegrania, oczów dookola glowy i siły. ZOstaniemy z chudym jak patyk Sergio, ktory sie przewraca od podmuchu wiatru i z Keitą, ktory nie raz lata bez celu po boisku. Cienko bedzie z mocnymi fizycznie druzynami

0

niektórzy tutaj pisza niezle glupoty, ze jak yaya taki dobry to niech zostanie i walczy o nalezne mu miejsce. A skad wiecie, ze nie walczy? Dal wiele Barcelonie, na pewno wiecej niz Keita i Sergio razem wzieci, kto Nam DU...E ratował w meczach z Chelsea i MU, gdyby wtedy nie yaya to bysmy dostali taka prawda, uratowala Nas jego wszechstronnośc. A wy piszecie glupoty, ze nniechce o sklad walczyc, a a moze po prsotu sie nie da, jest lepszy pillarsko od Keity i Sergio ale Pep ma ich jako pupili a sami wiecie, ze NA UKLADY NIE MA RADY.

Zapłacimy za t. Zamiast opchnac Zlatana za aka kase to sie go trzyma zeby tlko na sile udowodnic, ze jego transfer to nie byla totalna porazka a tu na sile nic sie nie zrobi. Wyrzuca sie tego, ktory wiele dal klubowi i mogl jeszce wiele dac, na pewno wiecej niz GWiazdor Zlatan. (sporo starszy).

Na Seluka nie najezdzajciee, to normalne, ze chce zarobic, to nie On wywalil Yaya z 1 skladu

0

ja nie rozumiem po co bawic sie w Cesca, ktorego srowadzenie jest niemozliwe jak mozna powalczyc o graczy wiele tanszych jak gourcuff,Silva czy Di Maria. Do tego mogli by sprzedac Zlatana a nie trzymac go na sile tylko po to aby udowodnic, ze ten ransfer nie byl wielka pomylka a tak niestety nieuchronnie bedzie. Poki szejkowie mogli by dac te 40mln to powinno sie z tego skorzystac od razu bo za rok juz nikt go nie zechce. I byla by kupa kasy na zakup kogos z wyzej wymeienionych graczy. A tak czy siak jezeli Barca moze zaproponowac 35mln za Cesca to ktorys z tamtej wymienionej trojki za taka kase by przyszedl ale znowu w Barcelonie robi sie glupie zludzenia:./

0

Ktos sobie chyba jaja robi w Barcelonie, bo za Ville, starszego o 6 lat daje sie 42mln a za Fabregasa o wiele mniej, do tego bogatszemu klubbowi od Valencii. Chyba na głowe ktos upadl. Nie rozumiem, dlaczego nikt nie stara sie sprzedac Ibry za chocbyy 30-40mln wlasnie do City, i wtedy mozna by zlozyc juz sweietna propozycje Arsenalowi badz wylozyc wieksza kase na Di Marie chocby ale w Barcelonie znowu wynajdowanie najglupszych rozwiazan.Ibre tzymaja tylko poto zeby na sile udowodnic, ze cos z niego bedzie nie liczac sie z konswkwencjami i szansa na wyciagniecie kasy jeszce za niego

0

Brac oferte City w ciemno, za te kase mozna kupic jakze potrzebnego Nam skrzydlowego badz ofensywnego pomocnika a w ataku mamy Ville i coraz lepszego miejmy nadzieje Bojana. Niech Ibra rozegra drugi slaby sezon to juz nikt go nie zechce i bedzie 45mln wyrzucone w BŁOTO a tak dzieki City jest szansa odbic sobie 3/4 wywalonej kasy

0

Ja powalcyzlbym na miejscu wlodarzy o Di Marię, bo do wyjecia na pewno za 30 baniek a gracz dobrze rokujący i zwieksyzlby ilosc graczy srodka pola zdolnych do kreacji gry.

0

Tak czy siak Valencia juz została oslabiona a na tym sie nie skonczy. W przyszlym sezonie to juz moze paśc te 100pkt i dla Barcy i dla Realu, przez wzmocnienia Barcy i przyjcie Mourinho do Realu ta liga moze wygladac jeszcze nudniej. CHyba, ze jakims cudem pozbiera sie Atletico i Sevilla i sprawią, ze roznica miedzy pierwsza dwojka a nastepnymi zespolami nie bedzie wynosic 25pkt.

0

Chodziło mi o to, ze jezeli w Polsce co chwila mozna sie naciąc na naziwko kowalski,Nowak czy Malinowski to tak samo w Katalonii moze byc z Xavim Pascualem.

0

A fiorentina i Benfika to mocne Europejskie temy, takiego gracza rzeba wypozyczyc do slabych zepolow z La Liga np. oplacic caly lub czesc kontraktu i tam na pewno by gral w 1skladzie.

0

Boże no po co kupowac kogos za 14mln i stale wypozyczac to nie lepiej juz gdyby trenowal w Barcelonie wsród najlepszych a moze akurat tu bylo by mu lepiej, moze Guardiola by dostrzegl w nim cos a tak, jak nie gra w 1skladzie Benfiki czy Fiory to jak go ma ocenic? No to jest chore moim zdaniem

0

ciosu

Nie oslabiaj mnie prosze, w katalonii takie nazwiska to jak u Nas Jan Nowak.

0

Niestety mimo wyraznego prowadzenia przez 4/5 meczu bylem prawie pewny, ze Kiel dojdzie Barce a ws sytko przez to , ze jednak grali u siebie. Na neutralnym terenie na pewno Kilonia nie dala by rady, Barca przez wieksza czesc meczu grala ladniej, efektowniejsze akcje na skrzydła i do obrotowych ale niestety, niepotrzebnie wdala sie w wojne gol za gol okolo 50minuty, to bylo na reke dla gospodarzy, wtedy nalezalo zwolnic gre i mysle, ze Kilonia nie dala by rady.

0

Czy nie lepiej było by powalczyć o Silvę, Di Marię czy Goucuffa, których za te 35-40mln można by spokojnie kupić a Arsenal nawet nie usiadzie do rozmów z proponowaną kwota poniżej 50mln a przewaznie takie opery mydlane przy transferach konczą sie potem złą grą nowego nabytku

0

Wystarczyło by sie zajać Silvą a nie Fabregasem niemożliwym do wyjęcia z Arsenalu. Ale włodarze Barcy zawsze szuakją am gdzie trzeba a nie widzą co maja pod nosem

0

Toure nie da sie więcej poniżać każdy na jego miejscu by sie wkur.. że grają pacholki jak Keita i Sergio zamiast niego.

0

AmericanMuscle

Siedzi w ławce bo niestety coś odwala Guardioli na tym punkcie.W każdym innym klubie Toure bylby skarbem i jedną z gwiazd zespołu.

TO bedzie strzał w kolano Pepa, ocknie sie jak ebdzie za poźno. Znajdzcie mi w Europie kogoś takiego jak Toure. Guardiola zostanie ze starym Keitą, który potrafi jedynie podać do najblizszego partnera i ze słabym fizycznie Sergio, który d Yaya powinien brac korepetycje

0

Te zielona są kapitalne po prostu cudo

0

No było deja vu tylko roznica, ze Inter grał na wyjezdzie a Barca była troche słabsza niz rok temu

0

Dzieci co widziały tylko rewanz na tvp 2 do dzis krzycza, ze Ovrebo Nam dal awans.

ALe to byl dwumecz i w 1 meczu Barca miala olbrzymia przewage, raz byl odgwizdany spalony Etoo w sam na sam ktorego nie bylo i Ballack powinien wtedy wyleciec.

W 2 meczu Ballack zagral reka w 5min ale tego juz dzieci niepamietają. Pozniej ABidal dostal niesluszna czerwiien. Chelsea nalezal sie karny moze nawet dwa ale nie robmy z nich wielkich ofiar. Wiadome, ze gdyby ddostala karnego wczesniej to nie doszlo by do innych kontrowersyjnych sytuacji. Sami sobie winni bo grali w przewadze i u siebie a zamiast usiaśc na Barcelonie to dalej rali skomasowana obroną na połowie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?