Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
POmysl idiotyczny z Bojanem. Kupowanie teraz Villi jest bez sensu to musztarda po obiedzie
0
Jezeli to chociaz po czesci prawda to tak czy siak o rok za pozno.;/
0
A w tytule artykułu proponuje jedną zmiane. Zlikwidować pytajnik na koncu
0
over89
Jak na ten wzrost to ma bajeczna technike i stosunkowo nie jest drewnem w porownaniu z innymi graczami o takiej posturze ale nie robi tego co Etoo. Chlop mogl marnowac te 3,4 okazje ale wyrobic sobie ich potrafil po 6. Xavi,Iniesta oraz messi mieli bajkez Etoo w ataku. Cala Barca zagrala tak sobie w tym dwumeczu, na poziomie zagrał jedynie Pique ale Zlatan już był po prostu załosny. Lucio i Samuel czesto poniewierali Nim i wyprzedali go bardziej niz mogli by to robic z Bojanem
0
Wiecej niz Etoo dla Interu? TO bylo naprawde smieszne
Eto niestrzela moze tyle goli, bo i caly Inter gra inaaczej. Ma on tam troche inne zadania ale wywiazuje sie z nich idealnie. Na szpicy gra cescie Milito a Etoo robi swoje bo jak trzeba wlacza sie jako typowy napastnik, czy to gra jako skrzydlowy, potrafi walczyc w obronie lepiej niz rasowi obrońcy czego przykłąd byl we srode. Moze Etoo nie ma takiej techniki, nie bral udzialu w spotach ala Joga bonita ale jednak po tych paru miesiacach przekonalem sie, ze 100razy bardziej warto jest miec go w druzynie niz Zlatana. Bez przesady ale przeblyski z Realem na jesien, 1mecz z Arsenalem i moze jeszce ze 3-4 b dobre mecze to za malo jak na 45mln plus Etoo.
0
ober89
Tylko, ze tkai Villa czy Torres pasowali by z miejsca lepiej do Barcelony. Po prostu są szybsi i ruchliwsi. Barca potrzebuje ruchliwego napastnika, ktore ciagle prowokuje prostopadle piłki a jak juz schodzi na bok to robi dym. A jaki dym robi Zlatan? Ma taka zwinnosc i szybkosc, ze nikogo nie przejdzie ani nie szarpnie. Ja otwarcie sie przyznaje, liczylem na niego, myslalem, ze jednak transfer wypali, ufalem w dobra decyzje Pepa i zarzadu do konca ale niestety kolejny raz wyszlo jak wyszlo. 70melonow na Dmytro i Zlatana t o kupa kasy. Za taka kase w 2004r zrobiono pierwszy dream team za Rijkarda dokupujac Etoo,Giulego,Larssona i Deco. A tutaj jeden to kłoda drewana, ktora miala 5 przeblyskow za caly sezona drugi notoryczny rezerwowy stoper:/ Niech lepiej Pep nie bierze sie za transfery bo oprocz Pique i ALvesa nic nie wypalilo i o sile obecnej i Barcy z przed roku stanowili wychowankowie albo Ci, ktorzy juz byli i sa w klubie kilka lat.
0
Nie bylo Iniesty widzielismy co sie dzialo. Xavi niemial komu grac a sergio,keita i nawet toure byli zdolni podawac jedynie wszez do tylu albo do najblziszego partnera. Tylko Xavi byl zdolny puscic jedyna celna i otwierajacą piłke do PIque 85minucie.
0
Pep musi przyznac sie do bledu. Mowil ze taka kadra mu wystarczy ale bylo wiadome, ze jest zbyt chuda, ze dla Xaviego,Messiego i Iniesty nie ma alternatywy.
0
jeonek
Xavi pogra 3lata? Chyba jedynie "pogra". Na najwyzszym poziomie jeszce góra rok, to najbardziej eksploatowany gracz przez ostatnie kilka sezonow. Bez transferu kreatywnego pomocnika oraz napastnika bedziemy troche w dup....e. Ale coz bedzie dobrze wierzmy w to
0
Smiejemy sie z Realu a u nas poszlo 70mln w bloto czyli Ibra i Dmytro. Lepiej niech Pep sie nie bierze za transfery. Za aka kase mozna bylo kupic lepszego napastnika oraz dobrego ofensywnego pomocnika, ktory sprawilby, ze brak Iniesty nie bylby tak widoczny i teraz bylibysmy we finale
0
Niestety transfer okazal sie byc fatalnym. Jeszce od meczu z Arsenalem mysalem, ze bedzie to kluczowy i wazny gracz ale z Interem zagrał dramatycznie. Niestety jest po prostu za wolny na Barce. Zarzad i Pep przgrali sezon(przyanjmniej w LM) przez zle badz brak transferów.
0
Nie zwalajmy na sedziego nie badzmy jak kibice Chelsea. przegralismy gdyz chwycila Barce zadyszka na San siro, zle ustawienie oraz niestety wyszly złe raczej transfery lub ich brak. To widac bylo przy deficycie napastnikow oraz braku kogos kto chociaz po czesci zastapil by Inieste.
0
96 tysiecy cules zdiera gardlo
TO chyba autor tekstu ogladal inny mecz. Zdzierali gardlo to po bramce i w pierwszych 5 minutach. 100tys kibicoe powinno zrobic taki huk ze nie byloby nic slychac a tutaj jak zwykle caly mecz marmolada i raz na iles zrywy. Zal mi takich "kibicow".
0
O antyfootballu nie piszcie bo to taki am element. Ktopisze o ntyfootballu to nie zna sie w ogole na pilce i taktyce, po prostu Inter mial troszke wiecej szczescia i pomocy arbitrów. Gdy Bojan strzelil to przez 3 sekundy bylem w raju:(
0
Niestety przegralismybo wyszedl feler, ze brakuowalo drugiego kreatora gry obok Xaviego i kto mi jeszce powie, ze wzmocnienie nie potrzebne w tym rejonie? A Zlatan to tragednia niestety a ludzilem sie ze bedzie ok
0
Bo konzutja Iniesty duzo zmienila, dlatego messi musial grac troche w srodku, niestety to nas zabilo
0
JT
a 2006r pamietasz fajfusie?
0
Ja ciagle widze te obrone Cesara po strzale Messiego w 35minucie................................................................................................................
0
Przegralismy w 1meczu, bo powinna Barca miec tamminimum remis. Inter na CN nie wieidzalby co grac, nie moglby sie murowac a tak niestety doszlo do najgorszego
0
Mamy mega wysyp pajacow z madrytu zapewne bo czekali na taka chwile jak nigdy, sami nie moga to czekali i modlili sie zeby Inter awansowal
0
kuzwa Piwue to lepszt napastnik niz Zlatan bez jaj. Przegralismy w 1meczu oddajc 3 gole przy prowadzenie to byla masakra, gdyby Barca przywiozla remis na camp nou to inter by nieweidizal co jest grane niemoglby grac murarki
0
Przegrala pilka nozna bo ogladac takich murarzy zbrojarzy w we finale to wstyd
0
W 1 meczu Inter dostal gola ze spalonego a teraz ta reka. Toure mial przy ciele natualne ulozenie, tak czy siak odbilaby sie tak samo od tuułowia parodia kur...
0
Teraz mozna zlowac, ze z Interem nie bylo pierwszego meczu na CN, na pewno to Barca mialaby jakas lepsza zaliczke i Inter nie moglby stawiac autobusu w bramce a niestety stalo sie wlasnie tak czyli najgorzej
0
No to niestety ostatnie 45mint w LM w tym sezonie dla Barcy ja wole juz sie na to przygotowac przynajmniej ogladac sie bedzie z mniejszymi nerwami.
I tak Barca jest wielka i juz wisi mi co sie stanie, bbylismy i bedziemy z Nią.
0
Zlatan gra kompletne dno, niestety albo zostanie bohaterem albo niesteyt zostanie to uznane za najgorszy transfer ostatnich lat:/
0
Gdzie sa Ci kibice? Nornalni fanatycy zrobili by w 10tys lepsze pieklo. 100tys ludzi a kaszana dalej taka sama tam na prawde w 99% nie ma godnych kibicow dla tego klubu.
Nie ma gola do przerwy i chyba nici z awansu. Do dzis zachodze w glowe jak mozna bylo zmarnowac to 0-1 w Mediolanie:/
0
A kluczem bedzie gra Zlatana na jego poziomie, bo jezeli bedzie dalej schowany i nic nie bedzie grac to nie bedzie mial kto odciagnac uwagi od np. Messiego
0
Bez jaj z tym wiesniakiem. Przypominam, ze wieś sama potrafi przeżyc a miasto bez wsi jadło by co?cegły? Takze z szacunkiem bo ludzie ze wsi przynajmniej maja wiecej zasad i bardziej szanują to co mają.
Co do meczu to cisnienie juz rosnie.Oby prowadzic 1-0 tak do 30minutywtedy bedzie w miare okmjezeli nie to kazda minuta Inter bedzie coraz pewniejszy i bedzie mial coraz wiecej okazji do kontr. Nerwy to dopiero moga byc jezeli ebdzie 2-0 dla nas i koncowka wtedy chyba trzeba bedzie wsadzic drewno miedzy zeby:D
0
Kibice tam musza dac z siebie doslownie wsyzstzko ne moze byc chwil przestoju. Chociaz ten jeden raz wiekszosc stadionu musi KIBICOwac. Moze zdalo by egzamin potezne gwizdanie gdy Inter bedzie miec pilke cos ala sytuacja z Figo.