0

A HENRY obecnie to chyba jedyny grajacy zawodnik na swiecie, ktory wygrał KOMPLETNIE kazde wazne trofeum

0

PISAŁEmw przerwie, ze Barca łamie wszelkie kanony i ze sie uda:)Od paru meczów jestem pewny w wygrane Barcy nawet jak nie idzie dobrze:)

0

ALe wiecie, ze Barca Guardioli nie z takich opresji wychodzila i nie takie kanony łamała

0

Widac brak Iniesty mowcie co chcecie szkoda, ze grał do konca kiedys

0

Co do Rubio to naprawde potencjal ma, potrafi zagrac podanie jak mało kto ale rzutowo jeszce surowy, zwłaszcza za 3. Musi to poprawić, stać go w NBA na pod 10 asyst na mecz ale nie wiadomo jak z punktami

0

Marze o final four w tym sezonie Barca,Real,Olympiakos,Panathinaikos :) PAO przegral 2 raz z Realem ale obudza siena koncu, w zeszlym sezonie upatrywano za faworyta euroligi TAU,CSKA czy Barce a Panathinaikos, z Jasikeviciusem na czele pokazał klase na koniec

0

Brawo Barca, przejeliscie fotel lidera ACB ale już za 27grudnia Gran Derby w Madycie bedzie ciezko.

0

Ja Realu nie znoszę i zawsze jestem przeciwko Nim i nie owijam w bawełne

0

Ja Realu nie znoszę i zawsze jestem przeciwko Nim i nie owijam w bawełne

0

: tomoos

To TY sobie tak uważaj ale nie wymagają od graczy Realu czy zwlaszcza Higuaina, którego rodacy graja przeciwko Barcelonie, kibicowania FCB.

0

Ale pary kapitalne

Benzema vs Lyon

TOni vs Fiorentina

Beckham vs Manchester

Mourinho vs CHelsea :D

0

Na stronie realu ludzie mnie rozbrajją. WYpisuja, ze Barca ma znowu farta no krew zalewa. Jak Barca od 2005r kolejno w 1/8 trafia na Chelseax2,Lvpool,Celtic,Lyon to fart ale jakk Real trafial na Juve,Arsenal,Rome,Bayern Lvpool to juz jest katastrofa. Losa nam wynagrodził ubiegly ciezki sezon pucharowy- Lyon-Bayern,Chelsea-MU, i obecną ciężka faze grupową.

0

Albo musi grać dużo i dac potwierdzenie, ze moze zostać albo szybko out na wypozyczenie zeby stanoł na wlasnych nogach bo fo 25r zycia bedzie mlodym talentem, ktory strzela 5goli w sezonie i gra po 5 min w meczu. Ja juz dawno bylem za zostawieniem Keirisona i wypozyczeniem Bojana.

0

ALe Wy macie z tą wypowiedzia Higuaina. Przeciez w głebi siebie kazdy piłkarz Barcy chce, żeby Real przegrywał i odwrotnie tak samo jak i Wy. Do tego Higuain to argentynczyk to jak ma być za Barcą? Tak jakby w Realu grał Polak, WIsła grała klubowe MŚ przeciwko Blaugrana i Polak był za Barcą. Higuain powiedział po prostu prawde a Wy nie wiem oczekujecie żeby mowil, że uwielbia Barce i bedzie mu miło jak wygrywa trofea? POomyslcie trochę. Kurtuazja kurtuazją a wiadomo, że w głebi siebie 99% kibicow Barcy zyczy porazek Realowi podobnie jak piłkarze i tak samo jest w odwrotna stronę.

0

PO tym finale Xaviemu nalezy sie jakiś 2 tygodniowy odpoczynek, lepiej jest poswiecic jego nieobecnosc w 1 meczu ligowym i zeby znowu grał bajecznie niz zeby grał ciagle ale bez błysku

0

Tak tak jasne ja nie wiem na jakiej podstawie piszecie, ze w słabej formie. TO co zagrał do Pedro to bajka.

I rozumiem, ze Laporta i Pep dalej powiedza, ze wzmocnienia nie sa potrzebne. W pomocy kluczowy gracz Iniesta jest ze szkła, bo co chwila kontuzje mięśniowe szczegolnie naderwania, a Xavi eksploatowany do granic mozliwosci. RObcie tak dalej.

0

przegrywa z nim nawet jak jest lepsza w poprzednich latach i teraz tez

0

Ban!

0

Valencia to zawsze była i bedzie sprzedajną dz.. dla realu

0

Ja bym chciał VV-ALves-Pujol-Pique-Abidal-Toure-Iniesta-Xavi-Pedro-Henry-Ibra

Niech, ze w koncu Iniesta zagra w srodku nie moge patrzec na jego męczarnie na boku:/

0

HAHAHA uśmialem sie do łez

Kibice na Bernabeu oczekuja duzo goli i sytuacji

ALe jak w ostatich sezonach Real chciał osiagac sukcesy kunktatorstwem i gra z kontry zwłaszcza za Capello to byl cud,miód i orzeszki.

0

Nie wiem czy mecz oglądałes ale ja ogladalem do meczu Barcy i naprawde nic specjalnego. I przestancie tez gadac o jakims renesansie Bayernu jeszce w piatek mordowali sie z Borussią M, ez ten mecz widziałem i jak juz moowilem Bayern okazał sie lepszym słabeuszem.

0

Madmike

Juve wgra łz Interem na Giuseppe Meazza?? No gratuluje:)

0

Juve nie gra nic, ogladalem caly mecz z Bordeaux i nawet Interem. Bordeaux gniotło ich jak prasa drukarska to czemu tuta jsie dziwic, ze mogli dostac tez od Bayernu

0

: Madmike

W kwietniu jakie byly strachy bo wIELKI Bayern rozniósł sporting a Barca rozniosla go jak drugoligowca. W meczu Juve-Bayern czyli w meczy słabych ze słabymi wygrali po prostu ci mmniej słabsi:)

0

angeluslove

Taa jeszce frytki może?

65mln to nie wiem czy samego Cesca Arsenal by puścił za to.

A gadanie, ze jeszce Vile czy cos to w stylu haala dzieci. Po co kupowac za taka kase w lecie Ville, jak juz bedzie miec 29lat i co beda sie na reke siłowac ze ZLatanem, ktory ma grac w 1składzie?

POwinno sie zapolowac jedynie na Silve chocby kosztem ze 40mln, chyba, ze przyjdzie RObinngo to koniec

0

Pep to super trener ale z trzymaniem graczy na sile przegina oby sie nie okazalo teraz, ze Messi lapal forme a nie zagra przez miesiac

0

cules100pro

Na pewno nie inter.

Z Messim oby ok, Pep znowu igra z losem w koncu sie przejedzie naprawde

0

goryl-16

TO juz nie lepiej zeby byl w katalonii przy zlatanie tez sie duzo nauczy co nie

0

Jasne wypozyczyc go do Liverpoolu abo Manchesteru swietny pomysl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?