Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A HENRY obecnie to chyba jedyny grajacy zawodnik na swiecie, ktory wygrał KOMPLETNIE kazde wazne trofeum
0
PISAŁEmw przerwie, ze Barca łamie wszelkie kanony i ze sie uda:)Od paru meczów jestem pewny w wygrane Barcy nawet jak nie idzie dobrze:)
0
ALe wiecie, ze Barca Guardioli nie z takich opresji wychodzila i nie takie kanony łamała
0
Widac brak Iniesty mowcie co chcecie szkoda, ze grał do konca kiedys
0
Co do Rubio to naprawde potencjal ma, potrafi zagrac podanie jak mało kto ale rzutowo jeszce surowy, zwłaszcza za 3. Musi to poprawić, stać go w NBA na pod 10 asyst na mecz ale nie wiadomo jak z punktami
0
Marze o final four w tym sezonie Barca,Real,Olympiakos,Panathinaikos :) PAO przegral 2 raz z Realem ale obudza siena koncu, w zeszlym sezonie upatrywano za faworyta euroligi TAU,CSKA czy Barce a Panathinaikos, z Jasikeviciusem na czele pokazał klase na koniec
0
Brawo Barca, przejeliscie fotel lidera ACB ale już za 27grudnia Gran Derby w Madycie bedzie ciezko.
0
Ja Realu nie znoszę i zawsze jestem przeciwko Nim i nie owijam w bawełne
0
Ja Realu nie znoszę i zawsze jestem przeciwko Nim i nie owijam w bawełne
0
: tomoos
To TY sobie tak uważaj ale nie wymagają od graczy Realu czy zwlaszcza Higuaina, którego rodacy graja przeciwko Barcelonie, kibicowania FCB.
0
Ale pary kapitalne
Benzema vs Lyon
TOni vs Fiorentina
Beckham vs Manchester
Mourinho vs CHelsea :D
0
Na stronie realu ludzie mnie rozbrajją. WYpisuja, ze Barca ma znowu farta no krew zalewa. Jak Barca od 2005r kolejno w 1/8 trafia na Chelseax2,Lvpool,Celtic,Lyon to fart ale jakk Real trafial na Juve,Arsenal,Rome,Bayern Lvpool to juz jest katastrofa. Losa nam wynagrodził ubiegly ciezki sezon pucharowy- Lyon-Bayern,Chelsea-MU, i obecną ciężka faze grupową.
0
Albo musi grać dużo i dac potwierdzenie, ze moze zostać albo szybko out na wypozyczenie zeby stanoł na wlasnych nogach bo fo 25r zycia bedzie mlodym talentem, ktory strzela 5goli w sezonie i gra po 5 min w meczu. Ja juz dawno bylem za zostawieniem Keirisona i wypozyczeniem Bojana.
0
ALe Wy macie z tą wypowiedzia Higuaina. Przeciez w głebi siebie kazdy piłkarz Barcy chce, żeby Real przegrywał i odwrotnie tak samo jak i Wy. Do tego Higuain to argentynczyk to jak ma być za Barcą? Tak jakby w Realu grał Polak, WIsła grała klubowe MŚ przeciwko Blaugrana i Polak był za Barcą. Higuain powiedział po prostu prawde a Wy nie wiem oczekujecie żeby mowil, że uwielbia Barce i bedzie mu miło jak wygrywa trofea? POomyslcie trochę. Kurtuazja kurtuazją a wiadomo, że w głebi siebie 99% kibicow Barcy zyczy porazek Realowi podobnie jak piłkarze i tak samo jest w odwrotna stronę.
0
PO tym finale Xaviemu nalezy sie jakiś 2 tygodniowy odpoczynek, lepiej jest poswiecic jego nieobecnosc w 1 meczu ligowym i zeby znowu grał bajecznie niz zeby grał ciagle ale bez błysku
0
Tak tak jasne ja nie wiem na jakiej podstawie piszecie, ze w słabej formie. TO co zagrał do Pedro to bajka.
I rozumiem, ze Laporta i Pep dalej powiedza, ze wzmocnienia nie sa potrzebne. W pomocy kluczowy gracz Iniesta jest ze szkła, bo co chwila kontuzje mięśniowe szczegolnie naderwania, a Xavi eksploatowany do granic mozliwosci. RObcie tak dalej.
0
przegrywa z nim nawet jak jest lepsza w poprzednich latach i teraz tez
0
Ban!
0
Valencia to zawsze była i bedzie sprzedajną dz.. dla realu
0
Ja bym chciał VV-ALves-Pujol-Pique-Abidal-Toure-Iniesta-Xavi-Pedro-Henry-Ibra
Niech, ze w koncu Iniesta zagra w srodku nie moge patrzec na jego męczarnie na boku:/
0
HAHAHA uśmialem sie do łez
Kibice na Bernabeu oczekuja duzo goli i sytuacji
ALe jak w ostatich sezonach Real chciał osiagac sukcesy kunktatorstwem i gra z kontry zwłaszcza za Capello to byl cud,miód i orzeszki.
0
Nie wiem czy mecz oglądałes ale ja ogladalem do meczu Barcy i naprawde nic specjalnego. I przestancie tez gadac o jakims renesansie Bayernu jeszce w piatek mordowali sie z Borussią M, ez ten mecz widziałem i jak juz moowilem Bayern okazał sie lepszym słabeuszem.
0
Madmike
Juve wgra łz Interem na Giuseppe Meazza?? No gratuluje:)
0
Juve nie gra nic, ogladalem caly mecz z Bordeaux i nawet Interem. Bordeaux gniotło ich jak prasa drukarska to czemu tuta jsie dziwic, ze mogli dostac tez od Bayernu
0
: Madmike
W kwietniu jakie byly strachy bo wIELKI Bayern rozniósł sporting a Barca rozniosla go jak drugoligowca. W meczu Juve-Bayern czyli w meczy słabych ze słabymi wygrali po prostu ci mmniej słabsi:)
0
angeluslove
Taa jeszce frytki może?
65mln to nie wiem czy samego Cesca Arsenal by puścił za to.
A gadanie, ze jeszce Vile czy cos to w stylu haala dzieci. Po co kupowac za taka kase w lecie Ville, jak juz bedzie miec 29lat i co beda sie na reke siłowac ze ZLatanem, ktory ma grac w 1składzie?
POwinno sie zapolowac jedynie na Silve chocby kosztem ze 40mln, chyba, ze przyjdzie RObinngo to koniec
0
Pep to super trener ale z trzymaniem graczy na sile przegina oby sie nie okazalo teraz, ze Messi lapal forme a nie zagra przez miesiac
0
cules100pro
Na pewno nie inter.
Z Messim oby ok, Pep znowu igra z losem w koncu sie przejedzie naprawde
0
goryl-16
TO juz nie lepiej zeby byl w katalonii przy zlatanie tez sie duzo nauczy co nie
0
Jasne wypozyczyc go do Liverpoolu abo Manchesteru swietny pomysl