0

cules_since95

z tych nerwow mi sie wsyzstko popiepszylo ale nie stawiaj mnie na rowni z dziecmi bo mam 22lata i tez kibicuje Blaugrana od kiedy swiadomie ogladam pilke czyli wlasnie gdzies od roku 95-96

0

ALe teraz nie wyskocza Ci, którzy smiali sie z tych co mowili o transferach i yli szydzeni , ze niech wypadaja do Football managera. Niema klasowego goscia na lewa strone, Iniesta sie tam musi meczyc i niemoze klepac sobie z Xavim w srodku. W zeszlym sezonie grali w srodku bo Henry gral na tej lewej i klepanie w srodku bylo niesamowite a potem tylko rozrzut piłki na decydujace zagranie. Ktos taki jak SIlva,Mata moglby rozwiazac problem nawet byc moze ten glupi RObinho. Jezeli Henry nie zagra chociaz na 80% z zeszlego sezonu a Pedro nie zacznie grac na lepszym poziomie to nic z tego sezonu niebedzie. Jezeli Iniesta bedzie grac na lewej to watpie czy cos Barca wygra bo Xavi sam nie rozklepie srodka:/

0

Kurna Inter teraz przyjedzie na murarkę ale trzeba go pokonac i liczyc na remis w Kazaniu. ALe i tak bedą niezle jaja prawdopodobnie w ostatniej kolejce wszyscy moga miec szanse na awans co przed rozpoczeciem bylo nie do pomyslenia. Gdyby nie bramkarz dynama to sytuacja bylaby o 180stopni inna bo Inter niemoglby przyjechac na murarke:/

0

Szkoda, ze DYnamo nie utrzymało tego 1-1. Teraz trzeba wygrac z DYnamem bo Inter pewnie pokona Rubiin i potem mamy ekstra emocje w ost kolejce przynajmniej nie jest nudno bo zawsze jesien w LM byla nudna od czasów walki z Milllanemw grupie w sezonie 04/05 i z Chelsea 06/07. Z drugiej strony to zle bo GD sie zblizaja a tutaj wazniejsza bedzie walka w LM. ALe naprawde trzeba dac odpoczac paru graczom musza ozyskac swiezosc bo dalsze granie tym samym składem sprawi, ze popadanie w przecietnosc bedzie dłuzsze trzeba zrobic silne szybkie leczenie

0

I teraz własnie wychodzi brak ławki. Taki mecz a tutaj w zasadzie nie ma kogo wpuscic żeby pomógł coś zmienić. A wielu anrzekało, że poco Cesc, poco Silva czy Mata. Widzicie, że Pedro to czasem zagra dobrze ale w wiekszosci popada w swoj przecietny pozioma o Henrym narazie niewarto nic mowic nawet. Przydałby sie ktos jeszce kreatywny do 2linii do Andresa i Xaviego a wlasnie Cesc to byloby kompletne rozwiazanie problemu tak samo Silva czy ktos podobny ale oczywiscie jego pewnie sprzątnie MU bo w Barcelonie nadal ebdzie stwierdzenie, ze nie ma potrzeby wzmocnien

0

I znóów Xavi. Czy on kiedyś dostanie odpoczynek? Jest zmeczony i o kontuzje łątwiej. Poco trzymac go w takim stanie osłabienia. POwinien dostac ze 2tyg przerwy zeby wrocic naładowany. W tym meczu powinien siedziec na łąwce od poczatku, Lepiej niech Pep tak nie szacha jego zdrowiem i siłami bo nie za na niego zastępcy i nie ma tak waznego gracza drugiego

0

Jezeli dzisiaj Lvpool przegra to na 99% wylatuje ciekawie:)

0

Zdecydowanie Xavi powinien zacząć na łąwce. Jest tak eksplatowany w tym sezonie, że musi doscta odpoczynek a ostatnio widać, że gra troszke słabiej nawet w tym meczu z Saragossą. Również wiadomo, że jeżeli ktoś jest przemeczony to jest podatniejszy na kontuzje jeszce w takich warunkach. Również Pep powinien się zastanowaić nad wystawianiem Messiego. Chciałbym, żeby w srodku zagrał Iniesta jako główny rozgrywający a na boku Pedro,Bojan badz Henry. Lepiej zostawic Xaviego i Messiego na ławce a wpuścic ich jeżeli wynik nie bedzie po myśli

0

XAvi zawsze robi co moze natomiast Messi miewa czeso emcze obok ktorych przechodzi lub gra dobrze ale lekcewazy czesto sprawe

0

W zeszłym sezonie tez bylo tak, że w lidze czesto Toure nie grał ale w najwazniejszych meczach w lidze i LM grał zawse bo mimo wszystko potencjałem przewyzsza bardzo Keite i Sergio.

ALe w tym sezonie to juz troche dziwne naprawde ja niewiem czy Pep jest masochista, że tak lubi ogladac zespół cierpiący czesto gdy nie ma Yaya

0

siet2

POrównaj sobie czasy gdy w najwyzszej formie byli ROnaldinho,Cristiano,Zidane,Ronaldo,FIgo,Romario,Rivaldo czy inni ( bo nie licze juz zawodników z wczesniejszych czasow to nieobiektywne) i ppomysl kto grał najciekawiej, najbardziej nieszablonowo najpiekniej. Moim zdaniem Ronaldinho przerastał wszyskich.

0

Ja nie twierdze, że ROnaldinho ogólnie w przeciągu całej kariery był lepszy bo Zidane długo był na topie i w wieku mozna powiedziec emerytalnym osiągał dużo ale ROnaldinho przez 3 lata był piłkarzem fenomenalnym i wtedy grał na poziomie na jakim nikt w historii nie grał. Gdyby tak grał i osiągał wiele nie przez 3 lata ale przez 5 czy 7 to powieidzał bym, że był najlepszy. A tak mogę powiedziec, że miał największy talent i rzez 3lata prezentował taką grę jakiej nikt wcześniej ani poźniej

0

CI co gadają głupoty, że R10 był odbry 2 lata tylko to naprawde bredzą. ROnaldinho w Barcelonie był wielki 3 sezonu ale najabrdziej chyba w tym pierwszym gdy jednak nei mial godnych partnerów. W PSG tez był juz wielki ale jak miał cos zdziałąc z tak słabą druzyna. Gdyby nie był tak tam długo to wczesniej juz poprowadzil by jakis klub ob Barce to wygranych. Ronaldinho był cichym bohaterem mundialu 2002.

co do Zidana. Moze i jeszce w latach 90tych odnosił sukcesy ale wcale nie prezentował jakiejś bajecznej gry. Dopiero gdzies tak od 2000/01roku zaczoł grac rowniez bardzo efektownie.

Mimo wszystko takiego talentu jak R10 to nie miał ani Zidane, ani nie ma Messi, Cristiano,Ronaldo, czy inni. ROnaldinho był jak mega technicznie uzbrojony czołg. Nie dośc, ze miał i ma dalej bajeczną technike, przegląd pola,strzał,drybling,grę głowa to jeszce był bardzo szybki i silny.

Zidane natomiast nie miał takiego dryblingu,szybkości czy siły.

Tylko szkoda, że tak R10 się zepsuł. Od sezonu gdy Barca wygrała LM mógł grac jeszce do dzisiaj na kosmicznym poziomie gdyby nad sobą dalej pracował.

0

I niech ktos jeszce powie, ze nie jest potrzebny ktos na lewe skrzydło.Iniesta nie moze sie tam błakac bo traci na tym tez Xavi i cala druzyna. Pedro to jest taki sobie grajek a Henryemu to juz w ogole wsyztsko laa.

0

Gdyby był Cesc to pewnie nie doszło by do remisow z Valencia oraz Osasuną. WIelki gracz, przypomina Xaviego jezeli chodz o samo rozegranie to jest jescze troszke gorszy ale ma cos czego Xavi nie ma czyli umiejatnosc dryblingu, przeprowadzenia solowych akcji i strzał z dystansu ma chyba troche lepszy.

0

Z tym idolem ROnaldinho to miazga:D

Pamietacie jego asyste do Giulego mecz z Milanem 2006 1/2 LM. Magia dla mnie wcale nie jeg tricki itp tylko wlasnie to bylo jego najlepszym i moze najwazniejszym zagraniem w Barcelonie

0

Dla mnie najsłabsi oczywiscie Marquez oraz Messi i niemozna stosowac taryfy ulgowej bo t Messi,

Zachowuje sie on juz bardzo zle od jakiegos czasu. Nawet w meczu ze Saragossa mial paree setek to gosc robi sobie jaja albo nie wiem co. NIestety Leo z kazdym sezonem sie zmienia z grzecznego chłopaka, który na boisku jest miły w coś ala ROnaldo.

0

Kupuje sie obrocne za 25baniek a Sergio gra na stoperze cos tutaj jest nie tak. Przyszedl obronca a jakby go nie bylo to juz lepiej bylo wzmocnic ofensywe

0

Jednak co Pujol-Pique to Pujol-Pique. Niech juz lepiej obecne włądze nie biora sie za transfery. Szachtar podrzucił niezły chłam w postaci Ukraińca. W Barcelonie przynajmniej jeden stoper MUSI byc syzbki bo Barca gra wysoko jak zaden iny klub na świecie. Jezzeli na srodku graja Marquez iCzygrynski to chyba wtedy jest najwolniejsza para stoperów w la liga. Pique tez nie za syzbki ale n ma inne walory. Gdy grra z Pujolem to wtedy idealnie współgrają. Pujol nadaje sie do pojedynków biegowych a Pique do walki wręcz i w powietrzu. Czy naprawde tych 25baniek nie mozna było zainwesowac w kogos innego. Nawet jakiegos dobrego opmocnika, który w takim momencie dał by większy wachlarz rozwiązań gdy druzyna gra kaszane. Pep jest bardzo dobrym trenerem ale jezeli chodzi o transfery to jest naprawde słabo.

0

Marquez naprawde dziala mi na nerwy jak ma tak robic to niech spada bo jezeli gra w takim klubie to przynajmniej niech sie angażuje a On mysli, ze bbłyszczy a jest od niego w Europie dziesiątki lepszych srodkowych obroncow

0

Po co wpuszcza sie Marqueza nie oszukujmy się on zdecydowanie odstaje ze wszystkich obrońców. Jest wolny często sie dekoncentruje powinien dostać bure i nie grac długo.

Niestety ten mecz przypominał mecze z sezonu 06/07 gdy Barca w wielu spotkaniach prowadziła minimalnie i niechciała dobijac przeciwnika a potem traciła punkty w koncówkach i straciła mistrzostwo.

Na dodatek 3 kupony mi ten wynik zrypał kurcze ale trudno.

0

Sprawdzałem rozne modele pogodowe i pytałem sie znajomego specjalisty i o śniegu w Kazaniu we wtorek raczej nie ma za bardzo mowy

0

Pep nie powinien wypuszczac Xaviego oraz Messiego w 1składzie. POwinni siedziec na ławce i w razie czego dopiero wejsc na boisko. Trzeba uwazac bo bedzie tam ciezko jezeli chodzi o warunki.

We wtorek powinno tam być od -8 do -2 stopni mrozu w godzinie meczu pewnie będzie to coś pośrodku tego.

0

Martwiti mnie gra Bojana jest coraz słabszy i nie nadaje sie do gry na szpicy w takim ustawieniu.

Gra już w zasadzie 3 sezon i to jest równia pochyła. Messi w jego wieku już wyczyniał niesamowite rzeczy. A jeżęli ktośma być wielki to już odrazu potrafi pokazać klasę. Bojana widać swodobnie przestawiają sobie obrońcy jak chcą. Ma on gorącą głowę i grywa coraz częsciej samolubniie. Kompletnie nie podoba mi się jego gra. Ja bym go wypożycyzł bo nie moze być wiecznie takim lalusiem i być pod parasolkiem ochronnym bo on jestjeszce młody. Wtedy nigdy nie bedzie dobry i nie bedzie mieć JAJ. Moim zdaniem rzed sezonem było wypożyczyc Bojana bo on juz troche pograł i na razie g...o pokazał a trzeba było zostawic K9 bo jak sie kogos kupuje za 14mln to nie opwinno sie robic takich jaj.

0

CO do Bojana to ja już dawno pisałem, że z niego moze nic specjalnego nie być.

Gra już w zasadzie 3 sezon i to jest równia pochyła. Messi w jego wieku już wyczyniał niesamowite rzeczy. A jeżęli ktośma być wielki to już odrazu potrafi pokazać klasę. Bojana widać swodobnie przestawiają sobie obrońcy jak chcą. Ma on gorącą głowę i grywa coraz częsciej samolubniie. Kompletnie nie podoba mi się jego gra. Ja bym go wypożycyzł bo nie moze być wiecznie takim lalusiem i być pod parasolkiem ochronnym bo on jestjeszce młody. Wtedy nigdy nie bedzie dobry i nie bedzie mieć JAJ. Moim zdaniem rzed sezonem było wypożyczyc Bojana bo on juz troche pograł i na razie g...o pokazał a trzeba było zostawic K9 bo jak sie kogos kupuje za 14mln to nie opwinno sie robic takich jaj.

0

Jak to milo:) Jeszce niedawno kibice Realu smiali sie i wypominali porake z Wisła czy ostatnio z RUbinem. To teraz mają wszystko z nawiązką:)

0

On,Silva i Cesc- którys z tych zawodnikow gdyby przyszedł to byla by masakra i wielkie pole manewru. Najwazniejsze zeby Iniesta sobie zeszedł do srodka ale jest zmuszony grac na boku a transfer ktoregos z wymienionych by t zmienił. Suarez był by napewno najanszy ale i był by najwieksza nie wiadomą.

0

Henry o rzeczywiście musi odpocząc bo chłopak tyle gra i się meczy, ze musi do gudnia odsapnąc. Odleżyny juz chyba ma

0

Oni dwaj bronią zupełnie inaczej i w innych sytuacjach. Casillas często miał mecze gdzie był pod ostrzałem, bronił sam na sam miał mnostwo, po kilkadziesiat interwencji Valdes ma zawsze inna sytuacje. N cały mecz dostaje po pare okazi do wykazania sie i dlatego nie jest nigdy brany w najwazniejszych momentach pod uwagę. Gdyby Valdes bronił w jakims klubie ze srodka tabeli czy chocby w Sevilli czy Valencii to wtedy mozna by go obiektywnie oceniac i jezeli wtedy wpuzczał by mało to zapewno grał by w reprze Hiszpanii.

0

Ludo nigdy nie zapomne Ci gola z Milanem 2006rok(bajeczna asysta R10) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?