0

Pep przegina z Xavim nie wiem chyba, że jest jasnowidzem. Xavi gra wszystko, w ogóle nie jest zmieniany. Pep igra z ogniem bo jeżeli coś się stanie naszemu najważniejszemu graczowi to wtedy dopiero będzie klops i płacz. W każdym z dotychzczasowych meczów już przy prowadzeniu dwoma bramkami Pepp mógł JEGO zmienic w pierwszej kolejnosci ale niewiem chyba, że Xavi potrzebuje tyle grać żeby był zdrowy.

Druga sprawa to kłopot z Henrym i brak zastępcy. Henry=Pedro.Moim zdaniem Henry już dogorywa a Z Pedro nic nie będzie bo jak ktos ma grać super to pokazywał by to już odrazu. Potrzeba moim zdaniem bardzo Davida SIlv. Wysokiego w ataku już mamy to nie ma się co martwić o kolejnego malucha. W skłądzie jest paru wieżowców. SIlva dałby ten błysk na lewym skrzdyle, który jest na prawym a na lewym go brak. Tak samo mógł by grywać w środku i schodzić tam bo umie rozegrać. Trio Xavi-SIlva-Iniesta(zdrowy) było by cudowne pus Zlatan i Messi. Potrzeba kogoś takiego.

0

Ja jako kibic Barcelony nie korzystam z usług Bwin z oczywistych względów:)

Nie ma jak sporting bet

0

Messi był,jest i bedzie bardziej ofensywnym pomocnikiem niż napastikiem. ROzumiem, że dzisiaj napastnicy się cofaja i tez rozgrywaja ale nie robią tego w takich miejscach i az tak jka Messi.

0

A Messi dostał nagrodę dla najlepszego napastnika bo strzelił najwięcej bramek a ciężko jest zdefiniować jego pozycję. Jednak to, że tyle ich strzelił sprawiło, ze został uznany jako napastnik. Nie został uznawany jako pomoocnik bo tam byl już choćby Xavi,Iniesta czy inni.

0

Deadcandance

WYlicz mi mecze w których Messi grał jako klasyczny napastnik na szpicy gdzie czzekał tylko na prostopadłe podania. Takich meczy bylo naprawde nie wiele moze były sytuacje w meczach gdy np zamieniał się z Etoo ale to były chwilowe epizody. A System Barcy ciężko jest ocenić czasem to wygląda na 4-5-1 czasem na 4-3-3 ale nawet w tym 4-3-3 ostatnia trójka nie oznacza wcale że wszyscy trzej są typowymi napastnikami. To ZLatan czy wcześniej Etoo są tym klasycznym napastnikiem czekającym an podanie i grającym w srodku a pozostali dwaj są tak samo w linii pomocy jak i w ataku i są cofnięci.

0

Kaniucha1Normlanie napastnik nie bierze piłki na skrzydle czy w srodku pola w okolicach polow boiska i nie rozrywa obrony wchodząc w nią z takich rejonów tak jak to robi Messi. Nikt o zdrowych zmysłach nie powie, że Messi to napastnik. Ludzie Lampard tez strzelał duzo bramek w lidze często po około 15 albo i wiecejw sezonie ale nikt nie powie, że to napastnik prawda.

0

A z tym, ze MEssi jest od wykanczania akcji to smiech na sali..Messi wiecej rozgrywa niz Żeluś. Ile w tamtym sezonie Messi posłał super prostopadłych piłek. A gole strzela w wiekszosci po wjazdach ze skrzydła albo ze środka pola. Gdy trzeba dołącza do srodka do Xaviego i tam pieknie klepia piłke. A Messi strzelił bardoz mało bramek po wyjsciu jak klasyczny napastnik. On nim nie jest poprostu.

0

spykeTO przypomnij sobie mecz z CHelsea 2006rok gdy dzięki Messiemu Barca wygrała 2-1 na stamford.Wtedy on niesamowicie rozrywał obronę Chelsea i Del Horno za faul na Leo wylecial z boiska. W drugim meczu tez niexle robił graczy CHelsea ale zszedł przez kontuzje.

Kolejny wypadek to półfinał z MU 2008rok. Niestety Messi był wtedy osamotniony i nie mógł nic wiecej zrobic a nieźle robił graczy MU.

A z CHelsea w półfinale 2009 to wsyztskim było ciężko.

0

Ile by teraz sie dalo zeby ktos taki jak SIlva gral WBarcelonie. Henry słabiutki juz zanika, Pedro taki sobie, Iniesta po kontuzji nie ten i nie ma drugiej opcji w srodku i na lewym skrzdyle. A wtedy nawet w takiej sytuacji było by bardzo bezpiecznie i kreatywnie. A nikt mi nie powie, ze juz za taka kasa za jaka przyszli K9 i DMytro nie bylo by chocby SIilv:/

0

I kolejne miliony wylane w błoto. A można było zamiast tego dołożyć i postarać się o Matę albo SIlvę. Kase za K9 i DMytro rónała by sie super transfer chocby ISlby. TO w sumie 40mln i napewno taki SIlva badz Mata bylby w Blaugrana i było by świetnie.A tak mamy rozmienianie sie na drobne

0

SOrki to było do fanatyk_hxc pomieszało mi sie:)

0

Deadcandance

ALe masz pojęcie o piłce.

Messi napastnikiem a ROnaldo pomocnikiem?HAHA miazga.

CZłowieku założe się, że nominalnie w większej ilości meczów Cristiano był ustawiany jako napastnik na szpicy niż Messi. Messi od kiedy gra w Blaugrana praktycznie zawsze grywał jako skrzydłowy, który podłącza sie do linii ataku. ALe Messi TO NIE JEST NAPASTNIK. Może TY patrzysz na liczbę brame k i wnioskujesz, ze to napastnik?Lionel zaczyna często swoje akcje z głębi i łąduje bramki. Często jest przy linii bocznej i cofa sie pod obronę. Ciągle również miesza w srodku pola i rozgrywa. I to jest napastnik? Można powiedzieć, że i Żeluś i Messi są takimi pół napastnikami, którzy jednak brylują nie w tej ostatniej linii napadu. Dla mnie już bardziej ROnaldo grywa jako napastnik i rozgrywał sporo meczów gdzie by wystawiany czysto w linii ataku choćby final LM.

0

Za niska ocena dla Abidala moim zdaniem powinien miec 7.Co do reszty do oceny bardoz trafione.

Bardzo dobre zdanie o Xavim, ktore mówi kim jest dla Barcy: "steruje przepływem informacji w drużynie". On jest takim kablem, który przewodzi wszytsko:)

0

Narzekamy na wąską kadre i tak jest ale jedyny sposób na rotację to strzelanie przeciwnikowi w pierwszych pó godziny 2-3bramek potem Pep może sciągać kluczowych graczy:)

0

MNie dzisiaj równiez bardzo podobał sie ABidal.Pewny w obronie i czesto pokazywał fajne zagrania pod presją. Keita rowniez ciagnie w góre.Xavi jak zwykle dl amnie najlepszy obok MessiegoIbra nieźle.Henry słabiutko. Pique,Pujol,Alves-ten sam poziom czyli spokój. Sergio czasem super czasem źle najczesciej fauluje. O Valdesie nic sei nie da powiedziec no i dobrze:) Pedro,Raafa i Iniesta przeciętnie ale ten ostatni wiadomo dlaczego.

0

Wszystko Ok. Podziwiam Xaviego to jest TYTAN poprostu oby wytrzymał ten sezon bez niego nic by nie było.

Martwi Henry, który jest w tym sezonie narazie zdecydowanie najsłabszm zawodnikiem.

Ale najbardziej martwi Iniesta. Oby sie odnalazł i przełamał ten strach bo jest potrzebny na najważniejsze mecze.

0

Pyrzo_Barca

Widziałes ile razy przechodzili lewa strona, ile razy Maxwell był spozniony i nie zawsze udało mu sie naprawić błędy i choćby wybić na róg.

0

CHociaż przejść Peree nie jest łatwo to jeden z najszybszych obrońców świata przede wszystkim ma kapitalny start.Jescze jak gra na stoperze to tego tak nie widac ale na boku widac to bardzo. Kiedyś właśnie mierozno, że jest jednym z najszybszych graczy La Liga przede wszystkim na starcie i na ok. 20-30 metrach. To w obronie na bok strasznie pomaga bo bardzo ciezko go obejść. Mimo wszystko Henry też coś słabo.

0

Martwi mnie również Henry, który od początku sezonu jest jakiś inny i gra słabiutko wczoraj nie miał szans z Pereą/

0

A nie ma co na mecz narzekac. Barca grała i tak bez Toure,Pujola i Iniesta w 2 połowie.Gdyby Blaugrana nacisneła abrdziej to spokojnie mogło by być 7 a tutaj 4 bramki i potem spokój.Martwi troche obrona, która wczoraj grała przez długą część na poziomie Polskiej ekstraklasy.

Wczoraj najlepszy Messi oraz Xavi a najgorsi Maxwell,Sergio no i troche DMytro słabo.

0

Także lepiej jest strzelac w 10 z rzędu po jednej bramce niż w dwóch strzelić 5 i potem nic przez 5 kolejek.

0

Ja tam jeszce do ZLatana w linii ataku nie moge się przyzwyczaić ale fakt jest taki, że Etoo potrafił w jednym meczu strzelić 4 gole a potem w trzech mieć 10 okazji 100procentowych i nie strzelić nic.

0

POciesza mnie gra Keity, który staję się coraz barddziej finezyjny

0

Kurde widac brak zmienników.Pep nawet zmian nie robił bo i niemiał Kim. Mam andizeje, że w zimie się parę decyzyjnych osób o tym przekona, że taka potrzeba jest/

0

VeB_fcb

Szkołe skończyłem jakis czas temu a Blaugrana kibicuje od polowy lat 90tych i to nie tylko piłkarzom jak Ty ale koszykarzom i szczypiorniakom a pisać nie będe o widzeniu Barcy na żywo parę razy.

Pisze tak bo wnerwia mnie ZLatan.Stoi w przodzie i zagrywa kretyńskie pilki podczas gdy reszta zespołu walczy.

0

baran25

CHyba właśnie TY meczu nie ogądałes.

Barca grała ładnie ale w przodzie stoi sobie taki pan wysoki jak drąg, który próbuje robić z siebie Maradone ale mu to marnie wychodzi.

Ten pan się nie rusza, nie pracuje w obronie, nie prowokuje podań, robi jakieś wygibasy których nikt nie rozumie.

Chce strzelic pięknie podczas gdy można to zrobić skutecznie inaczej ale dzięki temu udało mu się pare razy zabłysnąć i oczarować super zarząd i niestety ale Peppa. Chociaż Pepp mysle gada to co od góry ma nakazane bo napewno wie w co się wpakowalł z tą łamagą.

A Etoo jak miał strzelić walcząc jeden kontra trzech?

0

W tym skłądzie gdyby był VIlla bądź SIlvato wtedy była by ta kroopka nad I.

Inter zrobił super interes podrzucając to Kukułcze gbniazdo z napisem Ibracośtam

0

W lini ataku strasznie mało ruchu, Ibraciamajda stoi pilnując obrońców i nawet niew yjdzie do tyłu wyrwać obrońców czy coś rozegrać to jest kompletnie najsłabsze ogniwo w Blaugrana.

0

Człowiek o naziwsku Ibracośtam niestety ale niszczy gre Barcy od przodu:/

Joan,Txiki,Pepp gratulacje za ten ruch.

0

W Blaugrana najlepsi Xavi,Messi,ALves i Pique

Najgorszy oczywisćie ZLatan:/

Najgorsze jest to, że tearazjak widze biegnącego z piłką Iniesta albo Xaviego to słabo widze możliwość prostpadłego podania i prowokacji tego podania bo ZLatan okompletnie nie jest od tego.

Gdyby grał na jego miejscu Villa o byłby miód:/

ALe za to kocha się Barce te wymiany piłe k to poezja:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?