Barcelonista87
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zauwazcie jak jeden transfer zmienia wachlarz rozwiazan. Porownajcie co by bylo gdyby przyszedl Cesc badz SIlva. Wtedy jaki duzy wachlarz moze grac Cesc badz SIlva z lewej badz Iniesta a na atak Etoo plus Henry ktory mzoe tez byc na lewej i K9 gdyby byl czy Bojan. ZObaczcie gdy przychodzi ZLatan to juz tego niema wtedy takze niech mi ktos jescze wcisnie argument co bylo lepsze bo ja jestem w 100 % przekonany.
0
Zauwazcie jak jeden transfer zmienia wachlarz rozwiazan. Porownajcie co by bylo gdyby przyszedl Cesc badz SIlva. Wtedy jaki duzy wachlarz moze grac Cesc badz SIlva z lewej badz Iniesta a na atak Etoo plus Henry ktory mzoe tez byc na lewej i K9 gdyby byl czy Bojan. ZObaczcie gdy przychodzi ZLatan to juz tego niema wtedy takze niech mi ktos jescze wcisnie argument co bylo lepsze bo ja jestem w 100 % przekonany.
0
A ja sie pytam czy to jest normalne?
Zlatan 45mln plus Etoo,Hleb i zarobki przykladowo 10mln a Villa za 50mln i zarobki n 5mln. przy kontraktach np 3letnich za kogo wychodzi zdecydowanie wiecej? Laporta i Txiki to kretyni
0
W morde Jeza a Villa bylby za 50 i zarabialby wiele mniej Laporta daj sobie juz spokoj Ty i Txiki wypad z tego klubu bo jestescie zalosni.
0
sns
Sęk w tym ze ja np. niechcialem wydawania 50mln na Zlatana czy Ville tylko do wyboru wolałbym za taka kase pomocnika a wtedy napewno Silva,Diego o ktorego spokojnie mozna bylo z Juve powalczyc i wygrac dajc pod 30mln, czy Xabi a moze i Ceesc przy wiekszych staraniach byliby nasi a pierwsi trzej za ok 30mln zostaje ci jescze sporo kasy. Nawet przy uwzglednieniu tych 50mln sa jeszce zawodnicy ktorych mozna kupic za wcale nie podobna kwote chocby w PSG Stephane Sessegnon gra jako srodkowy czy prawy pomocnik, bardoz dobry technicznie, super strzał i bardoz dobre ostatnie podanie wzrost jak Xavi ale jest silny fizycznie taki finezyjny Makelele z przodu.Na rybnku sa jeszce pomocnicy ktorzy mogliby Barce wzmocnic za nie kosmiczna kase niemowie juz o graczach ze swiecznika tyopu Ribery,Silva,czy Cesc. W Sevilli jest Jesus Navas co prawda nominalnie prawy pomocnik ale na lewej tez ja k trzeba by gral a na prawej bylby swietnym zmiennikiem Messiego. W ROmie jest srodkowy DeRossi troche zapomiany a nie stary bo 25lat,silny i ma bardoz duzy potencjał. Jeszce mozna paru podobnych zawodnikow znalezc bo niestety gracze typu Cesc ,Diegof czy SIlva odpadaja bo woli sie walczyc o zlatanka.
0
I racja ze lepiej kupic 3,4 graczy za w sumie te 60-70mln niz jednego czy dwoch potem zlapie kontuzje i zagra jak Henry przez pierwyz rok i bedzie lipa
0
Pamietacie modly zeby Andres wykurował sie na finał LM gdyby to chodzilo o Etoo napewno tak by niebylo. Tylko czekam na podobne sytuacje wtedy przejzy wiele osob na oczy ze faktycznie pomoc trzeba bylo wzmocnic.
0
I racja ze niesteyt za duzo ludzi zaslepia sie tutaj napastnikami i gra w fife gdzie niema kontuzji i Xavi oraz Andres mnoga grac 100meczow z rzedu.
0
Marco87
Swieta prawda Marco tutaj jest wiekszy odsetek tych ktorzy szleja za transferami napastnikow i pisza ze w pomocy to jest Xavi i Iniesta to poco tam ktos.ALe niewidza ze Henry bedzie odchodzic ze sa kontuzje ze musi byc odpoczynek i rotacja oni sa zaslepieni Messim a niewiedza dzieki czemu Barca wygrala wszystko wlasnie dzieki magicznemu srodkowi bo na ataka zawsze prowizorke mozna dac ale pomoc gwarantuje sukcesy.
0
Bez goscia do pomocy dla Xaviego i Iniesty niemusi byc na ich poziomie (zrestza takich niema ale naprawde solidnego dobrego gracza ktory moze sie jeszce bardzo rozwinac) bedzie nieciekawie w zeszlym sezonie bardoz wazny byl Messi ale najwazniejsi Xavi i ANdres a Oni tez beda musiec dpoczywac i moga miec kontuzje a oby niepowazne i co wteyd ja sie pytam? Eidur czy Sergio pieknie z fantazja zagrają w srodku pola i przycmia Kake,ROnaldo czy Xabiego ALonso? Tylko hardcorowiec tak pomysli.
0
Adaminho10
POco kupowac ich dwoch? POto zeby Villa gral na lewej jest sens placic 45mln za super gracza ktory ma grac nie na swojej pozycji?TO tak jakby Real kupił Ronaldo i wystawił go na prawa obrone. Bo wiadomo ze Zlatan musialby grac bo jak ma niegrac gosc za taka kase.
0
Looky
ZObacyzmy jak Ybedziesz biadolic jak Xavi badz Iniesta niebeda grac bo nie sa z zelaza zobaczysz wtedy.
Co bys wolał w tyamtym sezonie kontuzje Etoo czy Xaviego badz Iniesty?Chyba to pierwsze bo sila Barcy i przewaga nad innymi byla w srodku a jezeli tam sie cos zlego wydarzy to lezymy bo na atak zawsze na prowizorke moze wejsc Henry czy Bojan ale wieksza szkoda gdy grac niemoze Xavi albo Andres. Gdy z kolei sa mecze w pucharze krola albo trzeba dac komus odpaczac to nawet niemozna dac odpoczac im dwom naraz bo juz kompletnie niema kto wtedy rozgrywac. Jeszce zobaczysz...
0
sns
W tamtym sezonie jaka wolałbys opcje z dwoch do wyboru. Brak Etoo i Hewnry na szpicy lub Bojan czy brak Iniesty badz Xaviego?CHyba wiadomo ze to pierwsze. POMOCNIK POMOCNIK jescze raz POMOCNIK niema zmiennika dla Xaviego i Iniesty a Henry racja ze niemłodnieje tylko odwrotnie niestetyy ale On bedzie juz grac tylko gorzej z powodu wieku. Czym Barca rozklepała Real czy MU?srodkiem pomocy a jezeli tam niedaj Boze ebda braki to zaden naastnik niepomoze bo sila Barcy jest gdzie indziej.Bylo i jes jesze tylu dobrych srodkowych czy lewych pomocnikow/
0
JAJA beda wteyd jak niebedzie mogl grac Iniesta albo Xavi wtedy Barca lezy i kwiczy ale bedzie za pozno na opamietanie sie bo Barca zostaje z DWOMA kreatywnymi pomocnikami jeden wypada i bedzie baaardz o nieciekaiwe a wiadomo ze to pomoc w srodku decduje o obliczu Barcy
0
Real byc moze kupi Xabiego ALonso za 32mln juz wolałbym jego zamiast Ibrahimovicia i jescze by kasa została. Poco tak uparcie wykladac te wielka kase za napastnika jak tak naprawde Barça potrzebuje POMOCNIKA do pomocy dla Iniesty i Xaviego i na wypadek braku ktoregos bo jak niema Iniesty czy Xaviego to napewno Barça jest bardziej w tyłku niz bez podstawowego napastnika chyba kazdy sie ze mna zgodzi. Naprawde bylo skupic sie na Diego,Xabim Alonso czy SIlvie a w drugie kolejnosci na napastniku bylo zrobic 2porzadne tramnsfery jako inwestycje na przyszlosc ktoregos z takich pomocnikow jak wymienilem plus napastnik na wypadek wariactw Etoo a tutaj mamy szopke i zostajemy z pomoca do bani procz trzech podstawowych NIEMA pomocy NIEMA jak niebedzie ANdresa albo Xaviego to lezeymy i kwiczymy
0
Real byc moze kupi Xabiego ALonso za 32mln juz wolałbym jego zamiast Ibrahimovicia i jescze by kasa została. Poco tak uparcie wykladac te wielka kase za napastnika jak tak naprawde Barca potrzebuje POMOCNIKA do pomocy dla Iniesty i Xaviego i na wypadek braku ktoregos bo jak niema Iniesty czy Xaviego to napewno Barca jest bardziej w tyłku niz bez podstawowego napastnika chyba kazdy sie ze mna zgodzi. Naprawde bylo skupic sie na Diego,Xabim Alonso czy SIlvie a w drugie kolejnosci na napastniku bylo zrobic 2porzadne tramnsfery jako inwestycje na przyszlosc ktoregos z takich pomocnikow jak wymienilem plus napastnik na wypadek wariactw Etoo a tutaj mamy szopke i zostajemy z pomoca do bani procz trzech podstawowych NIEMA pomocy NIEMA
0
Wstydze sie ze Barcelona kieruja tacy ludze. Tyle kasy a na Ville bylo szkoda dac 5mln wiecej a tutaj jescze do tego kasa dla Zlatana na kontrakt ebdzie 2razy taka jak za Davida i do tego Etoo. Zalosny transfer tylko poto zeby zaszpanowac do d..y z takimi władzami klubu.!
0
Wstydze sie ze Barcelona kieruja tacy ludze. Tyle kasy a na Ville bylo szkoda dac 5mln wiecej a tutaj jescze do tego kasa dla Zlatana na kontrakt ebdzie 2razy taka jak za Davida i do tego Etoo. Zalosny transfer tylko poto zeby zaszpanowac do d..y z takimi władzami klubu.!!!
0
To chory transfer. Za Ville niechcieli dac 50mlna tutaj 45 plus dwoch graczy ale do etego Zlatan pewnie dostanie kontrakt dwa razy wiekszy od Villi wiec zal byl 5mln ale tutaj niezal takiej kast na Zlatana i na jego kontrakt wstyd mi za ten zarzad wstyd mi ze Barcelona kieruja tacy ludzie
0
Rafalx160
Hmm skad wiesz ze w Barcie nie z zapozyczenia Barca jest rowniez zadluzona to ze niewiem chocby o 100 czy 150mln mniej od Realu to nieznaczy ze niesjet bo rowniez ma napewno dlugoi w sumie pewnie w granicach 200-300mln.Gdyby ich niemiala to by sobie mozna pozwolic na wielkie transfery takze niepisz głupot. Real wziol kredyt ale chyba wiadomo, ze jezeli ktos jest wiarygodny i ma mozliwosci zeby splacic to mu sie daje tobie przeciez bank niedałby 100mln euro kredytu a Real to bedzie spłacać zreszta kto dzisiaj niejest na kredycie wiekszosc ludzi szpanuje nowymi auttami branymi za kredyt albo na raty to samo mieszkanie czy przedsiebiorcy.
0
DonBollo
Moze jeszce frytki? Jasne Villa ebdzie grac na lewej stronie i bedzie wracal sie pod swoja bramke co Ty to piszesz wogole. Henry gral na lewej flance bo juz musial przyszedl zeby grac jako napastnik ale po hecy z R10 musial stac sie lewym pomocnikiem jaki jest sens wydawac 50mln za Ville ktor mialby grac niena swojej pozycji bez jaj.
0
Blokuje ten transfer ze szkoda dla innych bo potem Barca ani za niego kasy niedostanie ani niebedzie moglbyc wlaczony do jakiejs transakcji.
0
Etoo ma chyba jakies problemy z głową bo ja juz tego nierozumiem. Chcial zostac ezeli dostanie duzo kasy niedostał jej to chce odejsc do klubu ktory bedzie w czołowce europejskiej i bedize grac w lidze mistrzow. TO juz naprawd e wiecej niz grac w Interze juz zbytnio niemoze dostac jeydnie moze MU,Liverpool,Juve czy CHelsea.I do tego napewno moglby tam liczyc na moze ponad 10mln za sezon. Ja juz goscia niekumam nieiwem wewalic go do Barcy Atletic albo cos bo zachowuje sie nienormalnie chyba potrzebuje lekarza niech sie w koncu zdecyduje.
0
A podniecacie sie a i tak to jest wypuszczona plotka
0
A niedaj oze niech dwoch bedize miec kontuzje to Barca jest gleboko wiadomo gdzie
0
A tez skupienie jest na napastniku a w pomocy robi sie nieciekawie.Jezeli chodzi o kreatywnych graczy z pomocy ktorzy mogliby zastapic Xaviego,Messiego czy Inieste niestety trzeba to powiedziec niema nikogo. POtem zarzad obudzi sie z palcem w nocniku jak i wszyscy kibice bo ciagle walka o napastnika a najbardziej potrzebny jest ktos kreatywny do pomocy bo widac bylo co sie dzialo nieraz jak niemogl grac Iniesta czy Xavi albo Henry i ANdres schodził na lewo bylo wtedy NIEWESOŁO.
0
domino0996
Fajny masz skald z Iniesta Xavi m i Fabregasem w srodku bez zadnego DMa?Musi byc Toure badz Keita i to nietylko przez to ze DM musi grac i ktos musi sie skupic na rozbijaniu rywala ale tez o stale fragmenty bo bez Toure w powietrzu jest cienki.Moze Xavi mialby grac na pozycji Toure?Xavi wlasnie grał cofnietego gdy w Barcie byl Deco jako rozgrywajacy z przodu i Xavi niemogl wtedy rozwinac skrzyydel gdy odszedl Deco i Xavi wraz Z Iniesta stali sie glownymi rozgrywajacymi to dopiero bylo widac eksplozje jego formy i olbrzymia ilosc asyst w tamtym sezonie Xavi ich we wsyzstkich rozgrywakach mial ok 30.Takze zastanow sie.
0
LeoMessi1989
TO ty chyba niewidzisz jak Villa potrafi grac. Niechodzi o to ile bramek strzelil po karnych cz cos ale ze widac ze z Xavim i Iniesta rozumie sie bardzo dobrze i tutaj napewno niebylo by problemow z aklimatyzacja i zgraniem a co do zlatana watpliwosci jezeli chodzi o to sa bardzo duze.
0
domino0996
to 96 to chyba swiadczy o twoim roku urodzenia bo ten twoj pozal sie Boze skład na to wskazuje.Wracaj lepiej do fify 09 a potem mama czeka z obiadem:)
0
iniestaa
Ciekawe co powiesz jak ZLatan strzeli 10-15bramek i popsuje cos w szatni.