1

A może się skończyć jak z Nico heheh podpisanie nowego kontraktu i posypanie głowy popiołem

0

Wszędzie byle nie do Barcelony hehehe

11

Skoro podobno odrzucił już PSG czy Real, a wydał oświadczenie to na 99% będzie transfer do Barcelony :)

3

Dawać go! On będzie tutaj pasował :)

2

Niesamowity On jest! Pojawia się nie wiadomo skąd i strzela. Wielki!

0

Ale małpują hahah

0

Przecież On nie jest im potrzebny.. gdzie by wtedy grali razem Mbappe i Vini? Heheh

2

Ale Deco i Laporta gotują! Dawać dzisiaj here we go!

0

Podobno już dogadany Bernardo :)

4

Jeśli to jest pomysł Flicka, a nie Deco to jestem ZA jak najbardziej! Pewnie się dogadają do końca tygodnia :)

0

Brać go! :))))))

6

Dzięki Robert! Piękny to był czas! Przyszedłeś w kryzysie Barcelony, a odchodzisz w podczas kryzysu Realu heheh
Ale zleciały te 4 lata..
VeB!

2

To teraz dopiero się zacznie nagonka na sędziów :) Jeśli chodzi o ten aspekt to tutaj Mou idealnie pasuje hehehe

3

Ja bym się jedynie Kloppa obawiał :)

34

Popcorn tylko wziąć i to czytać :)

0

Miód na moje uszy hehe :)

10

Ja bym się zastanowił mocno czy dać ewentualnie tyle pieniądzy za Alvareza. Żeby się to nie skończyło tak jak kiedyś z Griezmannem

5

Mam nadzieję, że wróci do Nas jak Flick odejdzie już na emeryturę :))

3

Karma Musso ;))

3

A potem powiedzą, że porażka z Bayernem to wina sędziego;)

7

A mnie to nie dziwi wcale.. Lewy nie przedłuży to Ferran zostanie. Pytanie tylko czy będzie podstawowa 9 czy Klub sięgnie po czołowego zawodnika na tą pozycję?

3

Zostaniemy równie z Ferranem na 9, Lewy odejdzie i przyjdzie jakiś no name na zmianę ;)

14

To pewnie wszystko wina Negreiry hehehe

6

Szkoda, że nie może budować zespołu na pewno takiego jak chce.. Niestety, tka z tego co ma. Szacunek mimo wszystko!

2

Pamiętamy wszyscy jak rok temu po meczu z Interem pisaliśmy, że trzeba przestać grać tą wysoką obroną itp bo to Nam nie da LM. Były nadzieje, że Flick coś zrozumie, ale nie.. dalej gramy to samo i dalej tracimy tak samo bramki. Dzisiaj kolejny przykład, niestety. Tak się nie da.. Druga sprawa dzisiaj zmiany. Ferran grał dobrze i dostał zmianę - dla nie niezrozumiała decyzja. Rashford tym meczem zasłużył sobie, aby go nie wykupować z MU. Fatalna zmiana. Pedri był wyraźnie zajechany i nie rozumiem dlaczego nie dali mu odpocząć w weekend. Nie chce się napisać pisać tego samego, że szkoda, że brawa za walkę itp bo to i tak nie nie da w tym momencie :)

0

Walnęli do przodu i od razu bramka..

2

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!

2

Olmo coś Ty zrobił..

4

Oczywiście, że Lewy. Na pewno Atletico będzie się murowało we wtorek i potrzebna będzie silna 9

7

Nie wierzę w to co widzę.. może jednak nie wierzą w LM skoro Flick wystawia taki skład? Przecież Yamal podobno dolegliwości na treningu, a Pedri też zmieniony w przerwie z powodu dyskomfortu. Nie rozumie tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?