Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A może się skończyć jak z Nico heheh podpisanie nowego kontraktu i posypanie głowy popiołem
0
Wszędzie byle nie do Barcelony hehehe
11
Skoro podobno odrzucił już PSG czy Real, a wydał oświadczenie to na 99% będzie transfer do Barcelony :)
3
Dawać go! On będzie tutaj pasował :)
2
Niesamowity On jest! Pojawia się nie wiadomo skąd i strzela. Wielki!
0
Ale małpują hahah
0
Przecież On nie jest im potrzebny.. gdzie by wtedy grali razem Mbappe i Vini? Heheh
2
Ale Deco i Laporta gotują! Dawać dzisiaj here we go!
0
Podobno już dogadany Bernardo :)
4
Jeśli to jest pomysł Flicka, a nie Deco to jestem ZA jak najbardziej! Pewnie się dogadają do końca tygodnia :)
0
Brać go! :))))))
6
Dzięki Robert! Piękny to był czas! Przyszedłeś w kryzysie Barcelony, a odchodzisz w podczas kryzysu Realu heheh
Ale zleciały te 4 lata..
VeB!
2
To teraz dopiero się zacznie nagonka na sędziów :) Jeśli chodzi o ten aspekt to tutaj Mou idealnie pasuje hehehe
3
Ja bym się jedynie Kloppa obawiał :)
34
Popcorn tylko wziąć i to czytać :)
0
Miód na moje uszy hehe :)
10
Ja bym się zastanowił mocno czy dać ewentualnie tyle pieniądzy za Alvareza. Żeby się to nie skończyło tak jak kiedyś z Griezmannem
5
Mam nadzieję, że wróci do Nas jak Flick odejdzie już na emeryturę :))
3
Karma Musso ;))
3
A potem powiedzą, że porażka z Bayernem to wina sędziego;)
7
A mnie to nie dziwi wcale.. Lewy nie przedłuży to Ferran zostanie. Pytanie tylko czy będzie podstawowa 9 czy Klub sięgnie po czołowego zawodnika na tą pozycję?
3
Zostaniemy równie z Ferranem na 9, Lewy odejdzie i przyjdzie jakiś no name na zmianę ;)
14
To pewnie wszystko wina Negreiry hehehe
6
Szkoda, że nie może budować zespołu na pewno takiego jak chce.. Niestety, tka z tego co ma. Szacunek mimo wszystko!
2
Pamiętamy wszyscy jak rok temu po meczu z Interem pisaliśmy, że trzeba przestać grać tą wysoką obroną itp bo to Nam nie da LM. Były nadzieje, że Flick coś zrozumie, ale nie.. dalej gramy to samo i dalej tracimy tak samo bramki. Dzisiaj kolejny przykład, niestety. Tak się nie da.. Druga sprawa dzisiaj zmiany. Ferran grał dobrze i dostał zmianę - dla nie niezrozumiała decyzja. Rashford tym meczem zasłużył sobie, aby go nie wykupować z MU. Fatalna zmiana. Pedri był wyraźnie zajechany i nie rozumiem dlaczego nie dali mu odpocząć w weekend. Nie chce się napisać pisać tego samego, że szkoda, że brawa za walkę itp bo to i tak nie nie da w tym momencie :)
0
Walnęli do przodu i od razu bramka..
2
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!
2
Olmo coś Ty zrobił..
4
Oczywiście, że Lewy. Na pewno Atletico będzie się murowało we wtorek i potrzebna będzie silna 9
7
Nie wierzę w to co widzę.. może jednak nie wierzą w LM skoro Flick wystawia taki skład? Przecież Yamal podobno dolegliwości na treningu, a Pedri też zmieniony w przerwie z powodu dyskomfortu. Nie rozumie tego