0

To chyba też zależy od tego w jakiej formie wrócą kontuzjowani. Ja mam cichą nadzieję, że Pedri wróci po meczu z Chelsea ;)

0

Wracaj do Nas! :)))

2

Eric w masce gra lepiej niż Kounde.. przy takiej dyspozycji Francuza to Eric na stałe powinien mieć zapewnione miejsce na PO :)

12

Piękny obrazek! Aż mam ciary.. MEEEESSSSIIII

10

Wszyscy to widzą tylko nie Flick ;)

10

No i co Bernal wyjdzie od początku i trzeba nie oczekiwać od Niego magii i finezji? Skoro nie dostaje prawdziwej okazji do gry. To jest właśnie to.. rezerwowi nie są wcale ogrywani, a później się oczekuje cudów jak wchodzą na boisko.

10

Cieszę się, że po kadrze do bramki wraca Garcia :)

17

Można zagrać trochę niżej, tak jak w 2 połowie? Można! Nie trzeba wszystkiego pchać na hura, do przodu, a obronę ustawiać na 50 metrze :)

1

2 połowa zdecydowanie lepsza i w takim kierunku powinniśmy isc! Patrząc, że Celta niepokonana od 8 meczów ta wygrana na pewno cieszy :) Oczywiście to jest podwójna radość, ponieważ zmniejszyliśmy starte do Realu do 2 pkt. Lewy jest niezebrany na 9 w tym momencie. Oby bez kontuzji wrócić po przerwie na kadrę. VeB!

4

3:2 hehe my to się musimy natrudzić żeby gola strzelić, a oni 2 sytuacje i 2 bramki :p

6

Rzygać się chce tą obroną na 50 metrze..

0

Masakra z tą obroną..

0

Zmieńcie tego Rashforda..

1

Większej motywacji nie będzie dzisiaj. Tylko wygrana!

0

Musimy to wygrać i tyle. VeB!

0

Szkoda wstawiać chyba tutaj takie wypowiedzi i zaśmiecać Naszą stronę :)

6

Co to jest za rozumowanie? Lepiej dawać do mecz rywalom po kilka sytuacji.. Chłopie zacznij wreszcie analizować mecze bo kolejny mecz, gdzie tracimy jako pierwsi bramkę i potem gonimy. Jeszcze rok temu to się udawało, ale tym roku jest ciężej. Mamy słaby pressing, a Ty ustawiasz obronę praktycznie na 50m. Rywale już Nas czytają jak książę bo gramy tak co mecz. Nie możemy się odwoływać tylko do dna bo musimy grać wysoko nawet jak się wygrywa bo to Nas gubi. Już nawet sami zawodnicy to mówią w wywiadach, czyt. De Jong. Skoro jesteś uparty to niestety każdy mecz będzie tak wyglądał. Bez szefa defensywny to my nic nie zrobimy. Nie ma kto kierować tą formacją niestety.. dochodzi do tego jeszcze fatalna forma Kounde i Cubarsiego. A to oni przecież byli kluczowi rok temu.

7

Nie ma prawdziwego lidera w defensywie. Kogoś kto by potrafił pokierować tą formacją. Nie wiem co się musi jeszcze stać żeby Flick trochę się ogarnął z tym łapaniem na spalonego. Już w końcówce tamtego sezonu Inter znalazł na to sposób. Przecież tak się nie da grać na dłuższą metę..
Patrząc jak słabo gramy w pressingu , tak wysoka linia obrony to samobójstwo.

9

Jak Flick nie będzie miał jakiś przemyśleń po takim meczu to nic w tym sezonie nie uda się wygrać.. 3 bramki tracić z Brugia? Wstyd..

5

Piłkę, która zmierza w światło bramki zatrzymuje ręka Tchoumeniego, a on dyktuje rzut sędziowski hahaha paranoja to jest przecież

2

Kto wytłumaczy dlaczego tam nic nie było ?

1

Niech się wykuruje spokojnie i wróci po meczach kadry :)

8

Mówi o dolegliwościach Yamala wprost, ale trzyma go na siłę na boisku. Przecież widać, że nie jest sobą i nie gra na tym poziomie co zawsze. Roony powienien dostawać więcej minut. Zaraz się skończy tak jak z Pedrim..

1

Mamy 3:1, a nie wiem czy Flick się bał Elche czy co, że nie zdjął wcześniej Yamala czy De Jonga. Podobno pierwszy z Nich grał z urazem w meczu z Realem.. przecież my ich zajedziemy. Okej, mamy kontuzję w drużynie, ale mamy zdolną młodzież jak Dro czy Bernal co mogą wejść spokojnie na ostanie 20 min i z w takim meczu sobie poradzą.. potem będą nie będą czuli boiska jak trzeba będzie na gwałt wejść i pomóc..

0

@Azazel_Pazuzu właśnie o tym samym pomyślałem :)

2

Heheheh i już karny :) Nigdy nie zrozumiem tych zagrań ręką w polu karnym.

0

Ćwiakała wiedział ;)

0

Co mam za zle do Flicka to zajechanie Pedriego.. Okej rozumiem, że są kontuzje w pomocy, ale przecież to chyba cud, że jeszcze żadnej mięśniówki nie doznał. Na szczęście ta kartka czerwona wczoraj wpadła bo pewnie z Elche znowu by zagrał od początku. Musimy też szukać jakiś innych rozwiązań czy wariantów. Skoro Yamal nie był przygotowany na Real to po co w LM grał 75 minut?

0

Wygrali, a i tak dalej swoje :) Wstyd..

1

Już nie przesadzajcie z tym wielkim realem. Okej, wczoraj byli lepsi, ale bez przesady żeby od razu się tak podniecać w prasie. Jestem pewny, że wrócimy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?