4

Cóż to był za sezon! Ja chce podziękować piłkarzom bo tyle co my przeżywaliśmy upokorzeń przez długi, długi czas to aż się płakać czasem chciało. Szczególnie w LM. Najbadziej emocjonujący sezon chyba jaki widziałem w wykonaniu Barcy. Do szybkiego zobaczenia. VeB!

0

Za tyle kasy to brać i się nie zastanawiać :)

0

Przestańmy aż tak ryzykować w obronie bo w przyszłym sezonie może to być dla Nas zgubne..

1

Inigo dla mnie szef defensywy w tym sezonie. Przy Nim Cubarsi wyglądał lepiej i grał lepiej.

1

Chłop celowo zaciska pięść, robi zamach ręka, uderza, a ten będzie gadał o teatrze.. skandal

3

To był piękny sezon. Po tylu upokorzeniach, szczególnie w LM możemy być dumni ! Nie tylko z wyniosło, pucharów, ale i w końcu z gry. Dawno Barcelona nie dostarczyła tylu emocji i wrażeń co w tym sezonie. Trzeba to będzie podtrzymać w nowym sezonie bo Real na pewno nie da tak łatwo za wygraną. Piękne obrazki z fety! VeB

0

Tebas pewnie dobrze wkurzony pisząc te słowa hahahaha MISTRZOSTWO!!!!!!!

5

Cały sezon zapier***** to masz prawo się pocieszyć. Nawet jeżeli jest to stadion odwiecznego rywala :)

6

Palmera na pozycję nr 10! Zapraszamy ;))

1

Mogli tam jeszcze Marciniaka wrzucić do kompletu ;)

6

Piłka idzie w bramkę, a piłkę blokuje ręka i nie ma karnego? Skandal

1

Ale my jesteśmy naiwni. Zero wniosków po meczu z Interem. Zaraz trafią na remis i tyle będzie..

9

Vini i Bellingham chyba za nazwisko tylko ;)

2

A dopiero wszyscy pisali o Nim, że jest wspaniały, najlepszy na świecie :) Zastanówcie się ludzie…

0

@Merton szkoda, że nie mógł tego sprawdzić ;)

0

Szczerze.. to nie chce mi się oglądać tego meczu w niedzielę, z Realem.. jestem załamany. Wolałbym żeby przegrali 2:1 niż dostać bramkę na dogrywkę w ostatniej minucie meczu.. jeszcze strzelił Acerbi.. BOLIIIIIII

0

Już bym wolał żeby przegrali to 2:1 niż po takim meczu.. nie wierzę w to co się dzieje

1

Odejście Kroosa na emeryturę to największe osłabienie Realu

0

Trzeba uważać bo on z Varu nie korzysta ;)

1

Trzeba chyba wyluzować i skupić się na wtorkowym meczu. Dobrze, że dzisiaj 3 pkt. VeB!

2

To nie była kontuzja miesniowa czy coś tylko problemy z barkiem. Więc nie z jego winy. Niefortunną kontuzją. Szkoda bo chłopak wszedł w mecz bez kompleksów.

0

Jeśli będą go omijały kontuzje i przepracuje cały okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem to może śmiało wskakiwać na rotację z Raphinha na LP!

0

Wszyscy winni, tylko nie oni ;) Są bezwstydni..

14

Klasy nie kupisz ;)

1

Po tym meczu jeszcze bardziej cieszę się, że jestem Kibicem Barcelony. Przecież Ci piłkarze Realu to jakieś małpy, nikogo nie obrażając.. wstyd.

8

Tak słabego i przestraszonego Realu to dawno nie widziałem. Musimy wcisnąć na 2:0 i grać spokojnie. Oni zawsze mogą strzelić jakiegoś farfocla.

2

Przecież to jest skandal. Przeszli samych siebie wypuszczając takie komunikaty do prasy. Zasłona przed finałem… Miejmy nadzieję, ze Nasi ich dzisiaj wyrównają i nie nikt nie będzie miał wątpliwości kto zasługuje na puchar.

17

@prestigiacomo jape to nie tylko Eric w tym sezonie zamyka. Co znaczy odpowiedni Trener, możemy to dzisiaj wszyscy zobaczyć.

8

Pedri co wczoraj grał to kosmos.

5

Co ten Pedri pilki daje to głowa mała ;o Mistrz!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?