Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Cóż to był za sezon! Ja chce podziękować piłkarzom bo tyle co my przeżywaliśmy upokorzeń przez długi, długi czas to aż się płakać czasem chciało. Szczególnie w LM. Najbadziej emocjonujący sezon chyba jaki widziałem w wykonaniu Barcy. Do szybkiego zobaczenia. VeB!
0
Za tyle kasy to brać i się nie zastanawiać :)
0
Przestańmy aż tak ryzykować w obronie bo w przyszłym sezonie może to być dla Nas zgubne..
1
Inigo dla mnie szef defensywy w tym sezonie. Przy Nim Cubarsi wyglądał lepiej i grał lepiej.
1
Chłop celowo zaciska pięść, robi zamach ręka, uderza, a ten będzie gadał o teatrze.. skandal
3
To był piękny sezon. Po tylu upokorzeniach, szczególnie w LM możemy być dumni ! Nie tylko z wyniosło, pucharów, ale i w końcu z gry. Dawno Barcelona nie dostarczyła tylu emocji i wrażeń co w tym sezonie. Trzeba to będzie podtrzymać w nowym sezonie bo Real na pewno nie da tak łatwo za wygraną. Piękne obrazki z fety! VeB
0
Tebas pewnie dobrze wkurzony pisząc te słowa hahahaha MISTRZOSTWO!!!!!!!
5
Cały sezon zapier***** to masz prawo się pocieszyć. Nawet jeżeli jest to stadion odwiecznego rywala :)
6
Palmera na pozycję nr 10! Zapraszamy ;))
1
Mogli tam jeszcze Marciniaka wrzucić do kompletu ;)
6
Piłka idzie w bramkę, a piłkę blokuje ręka i nie ma karnego? Skandal
1
Ale my jesteśmy naiwni. Zero wniosków po meczu z Interem. Zaraz trafią na remis i tyle będzie..
9
Vini i Bellingham chyba za nazwisko tylko ;)
2
A dopiero wszyscy pisali o Nim, że jest wspaniały, najlepszy na świecie :) Zastanówcie się ludzie…
0
@Merton szkoda, że nie mógł tego sprawdzić ;)
0
Szczerze.. to nie chce mi się oglądać tego meczu w niedzielę, z Realem.. jestem załamany. Wolałbym żeby przegrali 2:1 niż dostać bramkę na dogrywkę w ostatniej minucie meczu.. jeszcze strzelił Acerbi.. BOLIIIIIII
0
Już bym wolał żeby przegrali to 2:1 niż po takim meczu.. nie wierzę w to co się dzieje
1
Odejście Kroosa na emeryturę to największe osłabienie Realu
0
Trzeba uważać bo on z Varu nie korzysta ;)
1
Trzeba chyba wyluzować i skupić się na wtorkowym meczu. Dobrze, że dzisiaj 3 pkt. VeB!
2
To nie była kontuzja miesniowa czy coś tylko problemy z barkiem. Więc nie z jego winy. Niefortunną kontuzją. Szkoda bo chłopak wszedł w mecz bez kompleksów.
0
Jeśli będą go omijały kontuzje i przepracuje cały okres przygotowawczy przed kolejnym sezonem to może śmiało wskakiwać na rotację z Raphinha na LP!
0
Wszyscy winni, tylko nie oni ;) Są bezwstydni..
14
Klasy nie kupisz ;)
1
Po tym meczu jeszcze bardziej cieszę się, że jestem Kibicem Barcelony. Przecież Ci piłkarze Realu to jakieś małpy, nikogo nie obrażając.. wstyd.
8
Tak słabego i przestraszonego Realu to dawno nie widziałem. Musimy wcisnąć na 2:0 i grać spokojnie. Oni zawsze mogą strzelić jakiegoś farfocla.
2
Przecież to jest skandal. Przeszli samych siebie wypuszczając takie komunikaty do prasy. Zasłona przed finałem… Miejmy nadzieję, ze Nasi ich dzisiaj wyrównają i nie nikt nie będzie miał wątpliwości kto zasługuje na puchar.
17
@prestigiacomo jape to nie tylko Eric w tym sezonie zamyka. Co znaczy odpowiedni Trener, możemy to dzisiaj wszyscy zobaczyć.
8
Pedri co wczoraj grał to kosmos.
5
Co ten Pedri pilki daje to głowa mała ;o Mistrz!