Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dopiero były statystki lepsze niż za czasów gry MSN w bramkach , a teraz to. Chyba nie ma co porównywać gry, zaangażowania, dynamiki i fizyczności do tej Barcelony Xaviego? Pomimo, że mamy zacięcie w lidze to nie możemy wątpić w Flicka. VeB !
2
Pamiętamy jak Trenerzy wypowiadali się po meczach z Barcelony za kadencji Xaviego.. Fajnie, że można wreszcie czytać, że Barca była lepsza itp
1
Uffff… można wracać spokojnie i przygotowywać się na mecz z Celta. Na pewno nie będzie to spacerek. Obyśmy wyciągnęli wnioski po meczu z Sociedad żeby nie były znowu straty punktów. VeB!
4
Wyrzucili kasę w błoto na Roque, a zastanawiają się czy David to poziom Barcelony? Skauting u Nas leży..
2
Olmo od początku 2 połowy!
1
Na pewno cieszą jego bramki :) Niech mi się wiedzie jak najlepiej w Betisie, a być może wróci z wypożyczenia i uda mu się wywalczyć miejsce w kadrze ? :)
0
Zaczął obiecująco. Graliśmy fajną piłkę z początku. Niestety, im dalej w las tym gorzej.. Szacunek, że wprowadzał młodych graczy typu Yamal czy Cubarsi. Ja mu życzę jak najlepiej w dalszej drodze jako trener. VeB!
0
Ale Dani Olmo zamyka gębę ;o
7
Szkoda, że dla Niego omijany jest ten przepis, że tylko kapitan może dyskutować z arbitrem :)
0
Są równi i równiejsi :)
4
Bije się w pierś w tym momencie i sypie głowę popiołem, ponieważ nie wierzyłem w Flicka. Dzisiaj mu dziękuję, ponieważ dzięki Niemu odzyskujemy ponowną radość i dumę w oglądaniu meczów Barcy! Dziękujemy za odbudowanie Rafy! Za tego Casado, który moim zdaniem jest „transferem” sezonu na razie. Wiadomo, że na razie nic jeszcze nie wygraliśmy, ale ja nie pamiętam dawno tak dobrej gry, tak poukładanej gry, przede wszystkim. Szacunek wielki! To jest zawsze coś pięknego, wygrać z Realem. A jeśli wygrywasz w taki sposób, to radość jest podwójna! To był piękny wieczór! VeB!
6
Trzeba podziękować dzisiaj Laporcie, że nie udało się ściągnąć Nico z Bilbao. Rafa w tym sezonie to jest top! Mentalność ma niesamowitą. Największe wrażenie robi jednak Casado, który przecież sezon temu grał w Barca B. Ma nadzieje tylko, że nie straci miejsca w składzie bo zasługuje na to by grać. Pięknie się to dzisiaj oglądało! VeB
0
Mam nadzieję, że dzisiaj Yamal odpocznie. W dodatku patrząc na kolejne mecz, tj. Bayern i Real
0
Niech wraca do domu.. zaraz go stracimy na ciężkie mecze po przerwie reprezentacyjnej ;/
0
Real pokazuje klasę
0
A ma tylko 17 lat.. niesamowite to jest wszystko, co robi ten chłopak!
0
Deco tym transferem powinien wyjechać na taczkach z Klubu.. wstyd
0
Cieszą takie newsy. Wiadomo, że liga ogórkowa, ale niech Valle łapie minuty bo w pre sezonie pokazał, że ma ogromny potencjał.
1
Pedri jako lider, niestety nie udźwignął tego meczu..
5
Flick trochę zbyt mocno pokombinował ze składem, ale teraz można mówić. Juniorzy na ŚO, kompletnie niedoświadczony Martin. Zrobiło to swoje. Patrząc jak dobrze Osasuna gra u siebie mógł trochę inaczej postąpić ze składem, ale… we wtorek trzeba koniecznie wygrać w LM po ostatniej porażce z Monaco. Trzeba też o tym pamiętać. Nie mamy na tą chwilę żadnej ławki, niestety. Czekam już z niecierpliwością na powrót Gaviego.
Druga sprawa.. jak to możliwe, że sędzia puszcza tą sytuację na 2:0 w dobie VARu? Przecież to skandal..
Dzisiaj remis w Derbach Madrytu i jedziemy dalej. VeB!
3
Masz VAR i puszczasz takie coś.. jak to możliwe? Przecież sędzia powinien być zawieszony po tym meczu. Jak na dłoni widać tą sytuację.
2
Pięknie Nas na ziemie dzisiaj sprowadzają ..
3
Ferran tym meczem nie powinien się podnosić z ławki…
7
Ależ mi się podoba Casado!
0
Wynik na pewno cieszy, ale może być trochę mylący dla tych co nie oglądali tego meczu. Było wiele fragmentów, że dopisywało Nam szczęście typu poprzeczka, słupek bo mogłoby się to ułożyć inaczej. Dobrze, że był ten spalony po główce na 3:2. Dramat Ter Stegena, na którego był hejt po meczu LM, a teraz płacz. Wątpię, że z Pena damy radę zdobywać tytuły w tym sezonie. Cieszy kolejne wysokie zwycięstwo i utrzymana pozycja lidera. Oby wreszcie Yamal odpoczął. VeB!
2
Te słowa do gorsze niż to co wczoraj zrobił. Wsadził Erica na konia i nawet się nie przyzna do błędu, nie weźmie sam winy na siebie.. wstyd
0
Bije się w pierś u na razie Flick mi buzię zamyka. Oby tak było dalej i oby nie zajechał chłopaków! Wreszcie się chce Barce oglądać i czekać na te mecze!
0
Przecież Inigo został trafiony po główce Balde czyli kolegi z drużyny. W takie sytuacji chyba nie ma karnego? Czy jest coś innego w przepisach ? Pytam poważnie :)
4
Wreszcie jest radość i są śpiewy na trybunach. Wreszcie Barca cieszy oko!
2
Raphinha to najlepszy piłkarz Barcy od początku sezonu! Pięknie go Flick odmienił! VeB