Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Często była narracja, że poza strzelonym golem grał słabo. Wczoraj nie strzelił, ale zagrał świetny mecz. Oby to teraz wszystko powtórzyć u siebie. VeB!
2
A na stronie białych oczywiście gadka, że PSG bardziej frajersko przegrało niż to był dobry mecz Barcy. Pięknie się czyta taki ból ;) VeB !
2
Moim zdaniem ogromna strata przed rewanżem. Obaj to gracze środka pola, a wiadomo, że dopiero po kontuzjach wracają De Jong i Pedri. Jakby jeszcze trafia się dogrywka we wtorek to zmiany byłyby nieuniknione..
8
De Jong po miesiącu przerwy wraca i to od razu w takim meczu.. Może być ciężko jeśli chodzi o jego formę.
8
Patrząc jak obie ekipy grały w tym meczu i porównując to z Naszą grą… przepaść ;/
0
Fermin i Roberto zasłużyli sobie ostatnio dobrą grą, aby grać w środę bardziej niż De Jong :)
0
Obudzą się w kolejnym sezonie jak znowu będziemy grać piach :) Potrzebna jest zmiana od lipca i nie ma co gadać. Nawet jeśli cudem wygramy LM to Xavi powinien się pożegnać. Takie trzymanie go to nie jest rozwiązanie.
0
Przyjdzie Flick i będzie chciał tego samego, a kasy brak ;) Skoro De Zerbi ma klauzulę wykupu 12 mln to od razu powinniśmy ruszyć po Motte, którego kontrakt się kończy po sezonie. Tylko po co? Lepiej czekać na decyzję Xaviego w dalszym ciągu. Piłka jest bardzo przewrotna ;) Gdybyśmy przegrali z Napoli, nie byłoby mowy dzisiaj o dalszej pracy Xaviego. Nic dobrego z tego nie wyniknie jeśli będzie On nadal trenerem w kolejnym sezonie.
0
@pato1234 też mnie to dziwi. To nie było marne 1:0, jak nawet w sezonie mistrzowskim, tylko w pełni kontrolowane. Może gdyby Felix strzelił to na 2:0 wtedy by była inna interpretacja tego zwycięstwa. Spokojna, zasłużona wygrana i czekamy już na Paryż. Ja jestem zadowolony po wczorajszym meczu :)
11
Może Roque wreszcie dostanie szansę od początku na 9 ;)
1
Mecz tak zwany do odhaczenia. Widać jednak zmianę gry zespołu, w stosunku do tego co prezentowaliśmy wcześniej. Nawet to 1:0 smakuje lepiej bo lepiej się ta Barce ogląda ostatnimi czasy. Już nie ma takiej nudnej i ślamazarnej gry, piłka lepiej chodzi. Zdecydowanie szybciej gramy i na pewno tutaj powinniśmy wygrać wyżej. Pora na PSG!
0
Co dał Felix ;oooo
2
Przecież tam Lewy jeszcze piłkę dotknął więc powinna być bramka uznana.. no tak Negreira ;)
3
Tam był spalony..??
0
Odrzucili najlepszych :) Jak zwykle wszystko robią odwrotnie w tym Klubie
28
Artykuł w punkt. Nikt nie popiera rasizmu i należy z tym walczyć, ale skoro prowokujesz to nie ma co potem się dziwić, że kibice będą tak reagować. W Realu gra wielu czarnoskórych i jakoś nikt inny tylko Vini jest „ofiarą”.
0
Nie zdziwię się wcale jak Marquez obejmie zespół po zakończeniu sezonu :) Ta historia z trenerami bardzo podobnie by się skończyła.
9
@JarekS może Rafa jest jednak szykowany na Trenera od nowego sezonu? Wcale bym się nie zdziwił :) Dla mnie lepsza opcja niż Flick czy Tuchel.
0
Czytasz takie coś i myślisz: jak w tym Klubie może być dobrze? Jeden, bardziej odklejony od drugiego.. Okaże się, że zostanie tylko wybrać Flicka bo inni trenerzy nie będą tutaj chcieli pracować
6
Trzeba to powtórzyć w kwietniu :)
0
Hipokryci ;) No, ale tak, przecież im wszystko wolno heheh dramat
0
Alemany wracaj..
3
Chłopak udowodnił, że zasługuje na minuty, nawet jak Cancelo jest zdrowy. Niestety Xavi sam sobie strzela w kolano, bo jak ma zdrowych wszystkich zawodników to taki Fort czy Fermin nie podnoszą się z ławki. Później jest zdziwienie, że grają słabo czy im piłka odskakuje. Jak ma im nie odskakiwać skoro nie dostają szansy gry? Dobrze, że wczoraj Fort wytrzymał ciśnienie, ale nie moglibyśmy mieć do Niego pretensji jeśli by po prostu nie da rady, skoro Xavi nie daje mu grać. Fermin gra tylko jeśli De Jong czy Pedri są kontuzjowani. Smutne to jest i Xavi powinien to mieć na uwadze.
36
Bardzo szkoda, że Viniciusa sędziowie nie wyrzucają za machanie rękami i pyskówkę ;) Wiadomo, że łatwiej jest wyrzucić Trenera, który nie gra. Nie wiem co może zmienić mentalność hiszpańskich arbitrów..
1
Wreszcie taka gra, jaką byśmy chcieli widzieć zawsze. Patrząc jeszcze na ilość kontuzji to naprawdę wynik niesamowity! Mamy chyba jakiś patent na to Atletico i to na pewno cieszy. Aż szkoda, że teraz przerwa na kadrę. Oby wszyscy wrócili bez kontuzji. Będzie można trochę zatęsknić za Barca, a później mega ciężki i ważny kwiecień przed Nami. VeB!
7
Bardzo dobra 1 połowa, na trudnym terenie. Obyśmy tylko wytrzymali ciśnienie w II połowie. Fort daje radę, pomimo, że nie dostaje żadnych szans na grę. Sędzia klaun, wyrzucił Xaviego chyba tylko po to żeby mieć spokój haha
32
Trzeba przywieźć dobry wynik z Paryża i wszystko może się zdarzyć :)
10
Mam nadzieję, że tylko nie City lub Bayern. Reszta obojętna. VeB!
1
@alone49 ale Brahima wypominają hahahha
2
W Madrycie by to zabolało ;)