Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i fajnie :) nic tylko się cieszyć :)
3
Rayo włączyło się chyba Getafe.. Oby tylko Bernalowi się nic nie stało bo naprawdę chłopak pokazuje wielki talent. Olmo mi dzisiaj zamyka usta, muszę przyznać. Wreszcie wygrana na tym ciężkim terenie i samodzielny lider! VeB!
4
Ten faul na Pedrim to bandyctwo, a skończyło się tylko na żółtej..
2
Wychodzimy trzema 17 latkami i to też widać. Dodając jeszcze niedoświadczonego na tym poziomie Martina na LO. Potrzeba zmian i świeżości od początku 2 połowy bo może być ciężko. Nic się nie klei i ten mecz wygląda jak mecz z Valencia. Trzeba wierzyć, że uda się wrócić do meczu, a później strzelić bramkę więcej. VeB!
0
Laporte to każdy dyma z każdej strony. Jak nie piłkarze to sponsorzy… cyrki
11
Miałeś do wyciągnięcia za free Ndidiego czy Guido to spałeś jak zwykle :) Teraz oczywiście zostaną dla Nas jakieś odgrzewane kotlety pod koniec okienka. Już lepiej zostawić tak jak jest
1
@Pawel1985 Bo Nas każdy dyma jak chce niestety..
1
Weź już gościu wyjdź..
3
Pozbywamy się Gundo żeby zarejestrować Olmo. Dramat.. Nie zważając na jego wiek to on jeszcze spokojnie pociągnie 2 sezony u Nas na najwyższym poziomie.
8
Najważniejsze, że dowieźli :) Pamiętamy, rok temu, Getafe na otwarcie, ‚brutalny mecz i 0:0. Cieszy mnie najbardziej postawa Casado. Nie pękał, dużo brał na siebie, czasem jeszcze niedokładny, ale straszny pracuś i świetnie utrzymuje się przy piłce. Będzie z Niego pociecha! Inigo był dzisiaj straszny. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy bo naprawdę aż żal było na Niego patrzeć.
3
Ten Inigo to dzisiaj kryminał
4
Pedri ;o miało być szanowanie zdrowia piłkarzy podobno ;)
1
Mam nadzieję, że będą zmiany w przerwie bo nic nie idzie. Ferran i Yamal do zmiany
0
Ferran? Dziwna decyzja patrząc, że Victor czy Torre są w ciągłym treningu, od początku pre sezonu. No nic.. pozostaje trzymać kciuki! Odważnie z tym Casado i Bernalem w środku. Siadamy i kibicujemy. VeB!
1
Dajcie spokój.. oby nie zagrał bo nic z tego dobrego może nie wyjść
0
To by było odważne posunięcie biorą pod uwagę na jak ciężkim stadionie zaczynamy sezon, a przecież doświadczenie obu na tym poziomie jest 0. Jeden z Nich na pewno zagra od początku. Stawiałbym jednak na Casado :)
1
Lepiej już ten Olmo na LS w tym sezonie i Nico bierzemy za rok. Na siłę chcą kogoś sprowadzić. Masakra. Fati wróci po kontuzji i niech próbuje
0
Hehehe :) Deco top
2
Pomijając, że to tylko sparing to trochę wstyd 3:0 dostać od Monaco.. a za tydzień liga.
0
Jak sędziowie nie będą pomagać Realowi ;)
0
Podwyżka dla Deco za ten transfer !
5
Powiedział brutalną prawdę i tyle. Przepalona kasa niestety. Tacy piłkarze w formie jak Pedri, Fermin czy Gundo wciągają nosem Olmo.
0
To teraz upychać go na LS i kolejny Ferran się narodzi :) Chłopak, który nie ma przypisanej konkretnej pozycji na boisku. Przy Ferminie w takiej formie to On boiska nie powącha. Oby tylko Flick kierował się dyspozycją piłkarza, a nie tym, że został sprowadzony za duże pieniądze. Nawiasem - niepotrzebnie ;) Teraz to tylko mkzemu mu życzyć powodzenia i kibicować. Nic innego nie poradzimy, niestety
4
Idź do City i niech Pep zrobi z Ciebie cracka! Tego Ci życzę ;)
0
I cyk zarobimy na Nim końcem okienka transferowego :) nie zdziwiłbym się, patrząc co wyrabia Deco z Laporta..
0
Patrząc na sparingi i dodając Pedriego i Fermina, niestety źle się to czyta :/
0
Niech mu daje szansę w trakcie sezonu to będziemy mogli wtedy rozmawiać :)
26
Potem mówią, że to tylko sparing ;)
17
Ndidi był do wzięcia za darmo to Deco oczywiście przespał okazję :)
1
Jeszcze będzie tak, że po tym dobrym presezonie będą chcieli zarobić na Victorze.. Obym się mylił i dostawał również szansę podczas sezonu. Casado i Bernal pokazali, że można na nich stawiać i dają radę !