17

Laporta i Deco chyba nawet są ślepi. Masz taką młodzież w składzie, a kupujesz wynalazki typu Olmo i Roque. Oby ten transfer Olmo nie doszedł do skutku.

0

Ten Deco na zdjęciu drażni jak jeszcze nie tak dawno Xavi .. OUT!

29

Przecież On bije Olmo na głowę.. doczekałem się zwolnienia Xaviego, a teraz czekam na Deco :)

1

Oni są nienormalni… brak słów

0

@QuentinTarantino literówka :)

22

Wnioski po tych 60 minutach:
- Wydane wcześniej pieniądze na Roque mielibyśmy właśnie teraz na Nico
- Sprowadzenie Olmo to kompletny bezsens patrząc na grę Torre i mają w obwodzie jeszcze Fermina czy Pedriego.

9

Dobrze, że będzie kontynuacja pracy Rafy. Słuszna decyzja!

1

Mamy Darvicha czy Fermina to po co ten Olmo?

1

Olmo na lewe skrzydło.. litości! Przeciez to nie jest pozycja, na której czuje się najlepiej. Zresztą.. to będzie kolejny Ferran.

1

Dobrze, że jak Vinicus odejdzie na emeryturę to Tebasa już tutaj nie będzie :) Dramat..

1

Co ten bramkarz zrobił…

16

Kolejny bezjajeczny piłkarz :) NIE

1

No i po co? Jeśli temat Nico upadnie, a pewnie się tak stanie to lepiej dać szansę Unaiowi ze szkółki :)

10

A w sezonie? :) Taki Casado pokazał, że powinien dostać poważną szanse na pivocie, której Xavi niestety nie dał.

6

Człowiek się za głowę łapie, że mamy takie talenty jak Guiu czy Unai, a ich rozwój blokuje Klub sprowadzając niepotrzebnie Roque czy wypożyczając dla Mendeza kolejny raz Felixa. Nie wspominając o Casado, który gra koncert pod ręką Marqueza. Wątpię jakoś, że przyjście Flicka to zmieni.. Będzie chciał też jak Xavi iść tylko w wynik, pomijając rozwój zawodników.

17

Gość ma rok kontraktu, a chcą 50 mln.. xD mam nadzieję, że Barca nie będzie na tyle głupia żeby tyle zapłacić. Zresztą.. z czego ?

0

Dajcie wreszcie temu chłopakowi pograć porządną liczbę minut, a nie będziemy potrzebować żadnego Kimmicha

12

Ndidi jest do wyciągnięcia za free z Leicester. To może być dobra opcja :)

8

A Xavi swoje ;) Ostatni mecz, mecz o nic, a On uparcie tym samym składem gra.. Kounde i Gundo pewnie się cieszą, że już koniec sezonu bo już na oparach jadą. Fort i Roque na ławce.. Masakra ! Oby bez kontuzji dla piłkarzy, którzy mają Euro w czerwcu.

5

Ja mam nadzieję, że nie będzie miał ułożonej podstawowej 11 z góry, za nazwisko. Każdy będzie musiał walczyć o skład.

1

Liczę chociaż na Marqueza jako asystenta, który potrafi pracować z młodzieżą. Mam nadzieję, że właśnie Nasza młodzież się zmarnuje przy Flicku

7

Niestety chyba za późno. Zresztą, czy będzie chciał przyjść do tego burdelu tutaj? Dla mnie Motta albo Marquez. Inne opcje NIE.

3

On dalej żyje w swojej bańce heheh

0

Rozdmuchała się taka aferę, że Xavi raczej nie zostanie.

0

Z dużej chmury, mały deszcz.. zostanie ;)

0

Jak już maja zmienić to byle nie ten Conceincao..

8

Laporta i Deco won z tego Klubu! Cały świat się z Nas śmieje.. Prywatny folwark sobie zrobili. Dramat! Białe chusteczki w niedzielę na Camp Nou na meczu z Rayo! To Xavi do tej pory wybielał Klub, dużo brał na siebie krytyki, nie tylko tej sportowej bo Laporta bał się wypowiadać o tym co się dzieje naprawdę. Ryba psuje się od głowy. WYNOCHA!!!!

1

Ten Laporta stworzył sobie swój własny folwark z tego Klubu.. Wynocha!!! Kto powinien pierwszy odejść to na pewno Laporta jak już. Cyrki.. Raz tak, raz siak. Robią sobie co chcą i wszyscy się z Nas śmieją. Dramat jakiś.

0

W sumie to podobno bardziej transfer zarządu, który nie wiem co chciał udowodnić takim ruchem. Nie konsultowano tego zawodnika z Xavim. Nie ma co mieć pretensji w takim razie, że Roque nie gra, skoro Xavi go nie chciał.

7

Korzystał często jak De Jong czy Pedri byli kontuzjowani. W dodatku Gavi stracił praktycznie cały sezon. Fermin pokazał, że jest najkonkretniejszym pomocnikiem w Barcelonie. Moim zdaniem powinien mieć miejsce w składzie kosztem De Jonga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?