Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przecież jak się to wszystko czyta to aż krew zalewa. Niech ktoś tam wreszcie wejdzie i zrobi porządek, ale nie tylko w szatni, a i też w biurach Klubu. Wydaje mi się, że jedyny taki człowiek jest teraz trenerem City.. niestety. Nic się nie zmieni w kolejnym sezonie, nic! Nic jak się w głowie im nie przestawi. Jak ma się ego wywalone do nieba jak Xavi czy mental piłkarzy, nie licząc może Gundo czy Gaviego to potem jest efekt. Jak na kolejny sezon nie liczę na nic. Nie nastawiam się. Tak jak grali piach w tym sezonie, tak będzie w kolejnym. Z tym Trenerem nic nie ugramy. Xavi dalej będzie zganiał na innych, tylko nie szukał problemów u siebie. Bądźmy realistami..
20
Goście mają w tym sezonie Mistrz Hiszpanii i Finał LM grając cały sezon rezerwowym bramkarzem, bez Militao i większość sezonu bez Alaby. W dodatku bez klasycznej 9. U Nas Xavi jedyne co powie to, że sędziowie są przeciwko Nam, byliśmy lepsi jak byliśmy gorsi itp. Dramat i złość jak się o tym wszystkim myśli. U nas jest burdel totalny, a Real się bawi. Zazdroszczę mentalności.
Real - mężczyźni
Barca - dzieciaki
Przykre to
4
Wreszcie się ktoś zainteresował tym chłopakiem. Mega talent!
0
Dajcie sobie już spokój z wrzucaniem tutaj wszystkiego co popadnie, z każdego możliwego źródła. Przecież to jest kolejna ściema na kilometr. Zaraz będzie artykuł, że to jednak nie prawda :)
12
Xavi ośmiesza się na każdym kroku. To już nie jest nawet śmieszne i ciężko to komentować. Chłop stracił w moich oczach wiele jako Trener. Gdyby miał klasę to już by go tutaj dawno nie było. Druga sprawa.. Laporta. Ja rozumiem, że Klub ma długi, jest biedny, ale na litość boską! Niech zdejmie już te różowe okulary, które mu pokazują czasy Pepa, Ronaldinho, Messiego i zacznie żyć tu i teraz. Piłka nożna poszła w do przodu, a my dalej żyjemy przeszłością.
Osobiście te ostatnie mecze oglądałem już bez emocji, bez uśmiechu. Na kolejny sezon się nie nastawiam kompletnie, jeśli nawet jakimś cudem przyjdzie tutaj Kimmich czy Silva. Nic się nie zmieni jeśli w dalszym ciągu trenerem będzie Xavi.
27
Chłop nie ma za grosz honoru. Jak można wygadywać takie brednie. Bardziej Nas ośmiesza niż piłkarze na boisku takimi wypowiedziami. Masakra..
4
Zero koncepcji, zero pomysłów, zero schematów. Większość akcji to przypadek, indywidualna akcja poszczególnych zawodników. Nie da się na to patrzeć.
0
Stara, słaba Barca sprzed ogłoszeniem odejścia Xaviego :)
0
Oczy ponownie bolą jak próbujemy coś grać, a tak naprawdę nie wiemy co grać..
1
Chodzi o tę grę przed tymi najważniejszymi meczami z PSG i Realem? To okej :)
Lepiej chyba nie czytać co ten Xavi gada na tych konferencjach. Szkoda, że tylko On i Laporta widzą wszystko przez różowe okulary..
1
Na razie to częściej jest w gabinetach lekarskich niż na boisku, niestety. Mam nadzieję, że to też Barca weźmie pod uwagę przedłużając z Nim umowę.
0
@AxelF tylko niestety tym, że graliśmy 11 na 10..
11
Te bramki Lewego i to zwycięstwo zamazuje katastrofalną grę w 1 połowie. Bez pomysłu, bez błysku, żadnego schematu. Tylko liczenie na błysk indywidualny Naszych zawodników. Smutne to jest, że będziemy to widzieć przez kolejny sezon, bo z Xavim za sterami ciężko będzie grać lepiej. Znowu przypomniała mi się ta dramatyczna gra, jeszcze przed ogłoszeniem przez Xaviego, że odchodzi.
2
@Natwill idź spać chłopie :) dobranoc
0
Przecież My nie wiemy co mamy grać.. dramat
0
Sushi zamówione i można się bawić dalej hehehe Niech chociaż sprowadzą poważnego pivota bo bez tego to możemy walczyć jedynie o 2 miejsce w lidze :)
0
Lewandowski i De Jong pewnie zadowoleni :) Nie ważne jak będą grać
i tak pierwszy skład będzie zagwarantowany.. Xavi się ośmieszył w tym momencie, zmieniając decyzję. Nie ma jaj żeby prowadzić taką drużynę jak Barca. Odchodzi się z honorem, a nie jeszcze się plami dodatkowo. Ciekaw jestem jak nie będzie mu szło w nowym sezonie, czy znowu będzie mówił o odejściu. Dramat
0
Masz takiego Thiago Motte, co robi robotę w Bologne. Wprowadza ich do LM właśnie dzisiaj, w czerwcu kończy się mu kontakt, a Ty chcesz żeby Xavi został.. DNO.
0
Mam nadzieję, że nie zostanie. 2 lata i zerowy progres u zawodników. To, że stracili na wartości mówi samo za siebie. Lewy by był zadowolony bo dalej by grał pomimo swojej słabej formy. Niech wreszcie przyjdzie ktoś kto nie będzie patrzył na nazwiska tylko na to jak ktoś pracuje na swoje minuty. Przecież taki De Jong powinien siedzieć na ławce kosztem Fermina. Roque zasługuje na większa ilość minut. Xavi dziękujemy i możesz się pakować :)
1
Jedyne co potrafi to robić kółeczka i tyle. Słaby w obronie, w ataku mało daje. Fermin wchodzi i pokazuje brawurę, pressing i gra bezpośrednią piłkę. Walczy i nie holuje piłki :)
2
Typowa Barcelona. Każdy chwali, że ma dobry okres, grają fajnie w piłkę itp. Przychodzi tydzień prawy i jest tak samo czyli dają d***.. wyjaśniają Nas i w La liga i LM, a my płacz, że sędzia to i tamto. Niech Oni wreszcie spojrzą na siebie. Gdzie to dobrze ostatnio przeczytałem:
Real Madryt: mężczyźni
Barcelona: chłopcy
;) przynajmniej po tym meczu wiemy, że nie trzeba kupować Cancelo. On żadnym nowym Alvesem nie będzie
2
Bezjajeczny Olmo idealnie będzie tutaj pasował ;) Dajcie spokój..
4
Ludzie nie zachowujmy się jak chorągiewki. Tydzień temu artykuł o Araujo, że miał wybitny mecz itp, szef defensywy. Jeden błąd, okej kluczowy, ale nie ma co go hejtować bo bez Gościa jesteśmy słabi w obronie jak barszcz. Nie raz zachwycaliśmy się jak naprawiał błędy kolegów, a dzisiaj niestety padło na Niego. Tak jak napisane jest w artykule - z kanapy można gadać, że lepie było Barcole zostawić bo nie wiadomo czy by strzelił ostatecznie na 1:1, a i tak mieliśmy bramkę w zapasie. Okej, ale na boisku to działa się intuicyjnie często i takie faule są częste. Nie ma co zwieszać psów na Araujo. Mnie boli to, że aż tak Barca się cofnęła po tej czerwieni i broniła tego 1:0. Przegrywając 3:1 wyszliśmy wyżej i mieliśmy swoje okazje na gola. Xavi za mało zaryzykował, a dużo stracił. Trzeba trzymać kciuki dzisiaj za City, żeby czasem Real nie awansował dalej, bo wiadomo jaki mecz Nas czeka w niedzielę. Smutny to był wieczór wczoraj, niestety kolejny, ale winowajców szukałbym gdzieś indziej niż w osobie Araujo. VeB!
2
Xavi już mógłby sobie darować medialny atak na sędziego, gdy wynik nie jest po jego myśli. Za każdym razem tak jest.
1
@AxelF też to właśnie zauważyłem. Dlaczego sędzia nie spojrzał na sytuację w polu karnym Gundogana?
2
Szkoda, że po tej czerwony kartce aż tak się cofnęliśmy. Po bramce na 3:1 pokazaliśmy, że można było grać trochę wyżej, jak musieliśmy odrabiać starty.
0
Ja nie widziałem w sobotę żeby walczyli jak o życie, wiedząc, że grozi im widmo spadku :) chyba sami do siebie powinni mieć pretensje, że bardziej się nie postawili. W dodatku, że Barca grała rezerwowym składem.
14
Już Roberto jest bardziej bezpośredni niż Frenkie. Taka jest niestety prawda. Jeśli chodzi o te kółeczka, to pełna zgoda. Za dużo kręcenia, za mało szybszej gry do przodu.
18
Zobaczysz i zmienisz zdanie ;)
13
Chyba nie ma co narzekać po takim meczu? 3 pkt zdobyte. Cadiz zawsze Nam nie leżało, a w dodatku wygraliśmy w mocno rezerwowym składzie. Podstawowi gracze odpoczęli, młodzi złapali kolejne minuty. Fajnie, że dostał szansę Casado i dał radę! Cieszy kolejna wygrana i pomimo, że to było tylko 1:0 to było to pewne 1:0. Trzeba się cieszyć i myśleć już o meczu we wtorek. VeB!