24

Wydaje się, że ta decyzję podjął już jakiś czas temu tylko czekał z jej ogłoszeniem. Pewnie jakbyśmy dzisiaj wygrali to by się wstrzymał do kolejnej porażki. Wszystko się zawaliło jak domek z kart.. szkoda mi Xaviego bardzo bo poszedł na głęboką wodę, bez żadnego doświadczenia i nie podołał. Chociaż pamiętam początki jego pracy, połówkę 1 sezonu gdzie graliśmy naprawdę fajną piłkę, wszystko chodziło jak trzeba, ale im dalej tym niestety gorzej. Xavi się pogubił zdecydowanie. Widać to było po mimice jego twarzy na meczach, po gestach i kończąc na tych kompromitujących konferencjach gdzie widział wszędzie problem tylko nie u siebie. Marzy się taki Klopp, który przyjdzie i to wszystko ustawi jak należy, może nie będzie od razu piękniej gry, ale nie będzie byle czego, nie będzie odpuszczania i będzie odpowiednia motywacja i przygotowanie do meczu. Mamy skład naprawdę świetny, dużo młodych zawodników, ale trzeba z tymi młodziakami pracować i ich budować. Dzięki Xavi za Mistrzostwo i SPH w poprzednim sezonie! VeB!

2

Nie da się na to patrzeć. Piłkarze rozkładają ręce i nie wiedzą gdzie podać piłkę. Nic nie jest przemyślane tylko wszystko przypadkowe. Nie mamy żadnych wypracowanych schematów, NIC! Nie da się na to patrzeć po prostu.. podajemy piłkę do 16-łatka i liczymy, że zdziała cuda. Villareal przyjechał chyba bez swoich 8 pierwszoplanowych piłkarzy, a my gramy taki piach. Xavi odejdź, proszę. Straciliśmy przyjemność oglądania Barcelony …

0

Zacznie kiedyś ten Lewandowski na ławce? Nie zdążyło się to chyba jeszcze w lidze.. Romeu to bomba..

1

Możliwe, że kolejny młody talent odkryty poprzez kontuzje innego zawodnika.. smutne to jest. Szkoda, że musimy się w taki sposób o tym dowiadywać. Miejmy nadzieję, ze Fort dźwignie presję.

7

Nie ma co się nastawiać, że tutaj przyjdzie. Pewnie będą się pojawiać jakieś newsy dotyczącego jego pracy u Nas, ale to będą fake pracy, która będzie chciała tylko podgrzewać kibiców.

1

Wreszcie ktoś o Nim pomyślał. Trener, który preferuje futbol nowoczesny futbol. To Trener, który potrafi rozwijać młodych piłkarzy. Dawać go!

1

Z Vermeerem może być to samo za 3 lata to co z Rodrim. Transfer do City z Atletico :) Szkoda, że nie mamy podjazdu finansowo aby walczyć o takie talenty.

0

Xavi psuje chłopakom karierę zajeżdżać ich. Jest Pedri, który dopiero niedawno wrócił po kontuzji. Teraz Balde, który grał bezsensowne mecze w pierwszych fazach PK bo Xavi bał się postawić na Forta. Ten mu pokazał wczoraj, że jest gotowy, ale to Marquez go przygotował do gry w pierwszej drużynie.

0

Dawać Marqueza!! Wczoraj Cubarsi czy Fort pokazali jak są dobrze przygotowani do gry na tym poziomie pomimo 17 lat. Kto ich przygotował bo przecież to nie poprzez treningi z Xavim.. Rafa potrafi rozwijać młodych zawodników, a Barca B radzi sobie bardzo dobrze w swojej lidze pomimo, że mamy najmłodszy skład od lat. Szkoda, że musimy dostać łomot od Napoli żeby Laporta zobaczył, że Xavi się nie nadaje. Nie stać Nas i tak na fachowca więc Marquez do końca sezonu przynajmniej wydaje się być najlepszą opcją.

0

@Greenalley kurtuazja piękna hahah

12

Mam nadzieję, że przy innym trenerze Roque pokaże na co go stać bo wpuszczać chłopaka podczas gdy trzeba gonić wynik czy wcale go nie wpuszczać na pewno mu nie pomaga.. Xavi nie potrafi budować młodych zawodników i to chyba wszyscy wiemy. Takie teksty, że będzie ważny itp to niech sobie gdzieś indziej gada.. Może lepiej jak Roque by został jeszcze do lipca w Brazylii bo ciężko żeby coś pokazał przy Xavim..

9

Szkoda tylko, że grali bo inni mieli kontuzje. Wtedy taki Fort czy Cubarsi by nawet nie powąchali murawy. Wczoraj zrobili na mnie ogromne wrażenie, szczególnie Fort. Chłopak nie dość, że ma 17 lat, chyba 3 mecz w pierwszej drużynie to jeszcze wczoraj przecież nie był ustawiony na swojej nominalnej pozycji bo to jest PO. Jednak dał radę! Powinien dostać więcej szans, a nie tylko grać bo Balde ma teraz kontuzje, który notabene jest w słabej formie. Młodzież udowodniła Xaviemu, że nie potrzebne są na siłę transfery typu Garcia czy Philips.. Tylko najpierw trzeba im dać szansę gry. Przy Xavim niestety młodzież nie pójdzie w górę.

0

Xavi z cały szacunkiem do Ciebie, do Twojej kariery jako zawodnika i Mistrzostwa w poprzednim sezonie, które Nam dałeś - odejdź. Mamy kadrę mocniejszą niż rok temu, przyszedł prawdziwy PO, którego po Alvesie brakowało. Mamy zawodników z wielkim potencjałem, z którymi można pracować, ale nie w ten sposób. Brakuje polotu i błysku w grze, nie ma chęci i tej woli walki niestety, która była nawet w poprzednim sezonie. Obrona jest tragiczna, nie wiem jak można zaliczyć aż taki zjazd porównując poprzedni sezon. W ataku liczymy tylko na indywidualności, nie ma żadnego elementu zaskoczenia czy wypracowanych schematów. Mam nadzieję, ze Xavi po Napoli odejdzie bo nie wierzę, że z taką gra ich przejdziemy. Nawet jeśli też nie są w najlepszej formie..

0

W głowie się to nie mieści jaki zjazd zaliczyliśmy w obronie. Jakim cudem ta drużyna traciła tak mało bramkę w poprzednim sezonie? Nagle zapomnieliśmy jak należy bronić? A może mieliśmy tyle szczęścia rok temu? Dziwi mnie to bardzo.. Drużyna jest rozbita i nie miała wiary, sił w dogrywce niestety. Zmiana Roberto była podyktowana tym, że Fermin nie mógł wejść ze względu na regulamin PK. Musiało być 7 zawodników pierwszy drużyny na boisku. Pozytywy to na pewno młodzi czyli Fort Cubarsi czy Yamal. Pokazali, że można na nich spokojnie stawiać nawet w tak wymagających meczach. Niestety z Xavim nic więcej nie ugramy niż to rok temu..

0

Na koniec sezonu? My cały sezon nie jestesmy na konkurencyjnym poziomem.. czyżby to powolne pożegnanie Xaviego? Myślę, że będzie to wszystkich dobrym rozwiązaniem.

0

@JaCules1211 Nie mógł wprowadzić Fermina bo On jest zarejestrowany w rezerwach, a na boisku musiało być 7 zawodników z 1 drużyny. Dlatego zmiana Roberto, która Nas niestety załatwiła..

1

Athletic zasłużyli na awans i tyle w temacie. Wróciliśmy niestety w tym meczu do tego co gramy przez cały sezon czyli NIC. Nasze bramki to przypadek i akacja indywidualna Yamala. Nie mam pretensji do Niego o tę sytuację, które miał. Ma 16 lat i to nie On powinien brać pełną odpowiedzialność za wynik. Bardzo dobra zmiana Forta i w sumie to jedyny pozytyw tego meczu. Szkoda, że nie dojechaliśmy do dogrywki.

4

Jestem pod ogromny wrażeniem gry Forta. Świetnie się ustawia, szybki, dynamiczny, nie przegrywa pojedynków jeden na jeden. Oby Xavi stawiał dalej na tego chłopaka, nie tylko jak będą kontuzje w drużynie.

1

Patrząc na formę napastników to Lewy powinien dzisiaj usiąść na ławce.

0

Dobrze, że Xavi nie dał się sprowokować tym filmem. Oby tylko Christansen i Cancelo nie wystąpili obaj w podstawie bo zapowiada się ciężki bój, z dogrywką na horyzoncie, a wiadomo, że po kontuzjach tyle minut nie wytrzymają.

2

Dawno już ten wątek tutaj był przewijany przez Kibiców. Potrzebujemy więcej mobilności z przodu, wybieganej 9. Niestety Lewy taki nie jest, też piłka go przestała szukać, a te jego bezsensowne wyjścia poza pole karne są dramatyczne bo nie potrafi grać kombinacyjnie tak jak przykładowo Ferran. Szkoda bo pewnie Xavi nie będzie miał jaj posadzić Lewego na ławce w środę i wyjść atakiem: Felix Ferran Yamal. Niestety Polak jest bez formy w dalszym ciągu i należy się mu ławka. Inni napastnicy są w dużo większym gazie. Też posadzenie Felixa będzie dla Portugalczyka ciosem, ponieważ jak już wchodził z tej ławki to dawał dużo z przodu. Ferran i Yamal po wczorajszym meczu nie do ruszenia ze składu.

7

Wczoraj był dobry mecz, ale nie ma też co się podniecać na wyrost bo Betis w tym sezonie jest słaby jak barszcz. Strzelają mało bramek, dużo tracą, grają słabo w pressingu. Wczoraj zostawiali Nam sporo miejsca, dobrze to wykorzystaliśmy i wreszcie zagrywaliśmy dokładnie między liniami. Dla mnie też mecz nie jest żadnym wyznacznikiem. Kolejny raz gdy Nas ktoś przyciśnie do muru to nie wiemy co się dzieje. Już się balem, że po tej bramce na 2:2 zaraz wpadnie na 3:2 i będzie po zawodach. W środę kolejna weryfikacja. Bilbao jest w gazie pomimo ostatniej porażki, grają u siebie i wiemy jak grają w PK. Mam nadzieję, że Xavi widzi jak bardziej mobilna i szybsza jest gra z przodu bez Lewego, niestety. Wejścia Felixa i nawet Roque rozluźniło trochę defensywę Betisu, która musiała się skupić na wymienności pozycji tych zawodników. Na Bilbao bym sobie życzył atak: Felix Ferran Yamal. VeB!

0

Xavi nie będzie miał jaj postawić na Forta na PO i pewnie znowu Roberto..

0

Antonio Nusa.. szkoda, że Barca nie postarała się go ściągnąć.. wielki talent, za 3-4 sezony będzie trzeba za Niego zapłacić sporo.

3

Xavi załatwi kolejnego zawodnika rzucając go po każdej pozycji w ataku.. tylko Ferran się nie poddaje pomimo, że Xavi robi też z Nim co chce.. smutne to jest

2

Z pewnością będzie się rozwijał skoro ma być w dynamice 1 zespołu xd Ciekawe co Pablo Torre na to?

1

Mentalnie to my jesteśmy daleko w tyle za takimi drużynami jak Real czy Atletico..

2

@oleoleole dokładnie tak.. marnowanie potencjału piłkarzy.

5

Patrzę na grę Griezmanna, nie zważając nawet na tego pięknie gola to nie wiem jak nie potrafiliśmy wykorzystać jego mega potencjału. Już nie ma co nawet mówić, ze wtedy był Messi bo mając takiego grajka w składzie powinniśmy go wykorzystać.

2

@KondiCules nawet Nasz Neymar tak nie pajacował jak Vini.. strasznie jest irytujący

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?