6

Pamiętamy wszyscy zeszły sezon i 1 kolejka też 5:0 z Pilznem. Euforia i radość, która szybko została zahamowana..Bardzo ważny ten mecz z Porto na wyjeździe żeby sobie poukładać grupę pod siebie. Dzisiaj piękna Barca, piękny Felix. VeB

5

Kluczowe było to, ze wreszcie od czasów Alvesa mamy prawdziwego, klasowego PO + Gavi wreszcie na swoje pozycji. Oby Xavi już nie myślał, ze będzie grał 4 pomocnikami jak wrócą do gry Gundogan i Pedri, bo Niemiec wczoraj z ławki z powodu urazu na kadrze.

2

Dawno nie oglądałem tak dobrej Barcelony! A jeszcze przecież niedługo wrócą Pedri i Araujo.

0

@Dzieniu Racja :)

0

Fajny smaczek tego meczu. Dwóch Naszych wychowanków w składzie Betisu :)

30

De Zerbi robi tam taka robotę, ze masakra! Wow.. chciałbym żeby tak Barca grała

0

Jak mamy wrócić do 4-3-3 skoro nie ma poważnego kandydata na lewe skrzydło bo klub pozbył sie Abde i Ansu.. jest Felix, który bardziej nadaje sie do gry z jako ten fałszywy skrzydłowy, grający w środku jak teraz często gra Gavi. Czuje, ze ten pomysł nie wypali w tym sezonie bo każdy już będzie przygotowany na to.. kto ma zrobić przewagę na skrzydle? 16 latek czy Raphinia, który jest słabym dryblerem? Oby sie Brazylijczyk ogarnął po przyjściu Cancelo bo będzie ciężko.

0

Ciężko się to niestety wczoraj oglądało.. dobrze, ze ta ręka w polu karnym się trafiła bo mogłoby być różnie. W niedziele z Albania tylko 3 pkt, nie ma wyjścia.

1

„Na początku graliśmy doskonale..” - ja pamietam tylko jedna sytuacje i tam był i tak spalony Gundogana
„Potrzebowaliśmy szybciej cyrkulacji piłki bliżej bramki rywala..” xd - od początku sezonu widzimy tylko jak piłka cyrkuluje dobrze w obrębie naszego pola karnego. Chyba nie o to w tym chodzi wiec może przydałoby się to zmienić? Ja nie widzę żadnego progresu, w stosunku do poprzedniego sezonu. Już chyba wolałbym żebyśmy tracili pkt, a gra była dobra i był ten progres niż wynik miałby to właśnie wszystko zamazywać..

0

Kounde dla mnie MVP! Gol i pewna gra w obronie. Widać, ze na dobre mu wyszło powrót do ŚO. Trzeba czekać jeszcze na powrót Araujo po kontuzji. Znając jego będzie to szybciej niż wszyscy zakładamy. VeB!

2

@Keisor pomocy sędziów? Czyli sugerujesz, ze nie było karnego na Lewym?

5

Znowu 3 pkt zamazują cały obraz tej dramatycznej gry.. przecież tego się oglądać nie dało. Chaos, nikt nie wiedział jak się ma poruszać, każdy zagubiony. Nie pociągniemy tak długo niestety.. zaczną się mocniejsze drużyny, dojdzie natłok meczów i będzie problem. Ustawienie z poprzedniego sezonu nie działa już bo każdy wie, ze będziemy tak ustawieni. W dodatku Balde jest chyba słabo przygotowany do sezonu bo biega ociężale.. Znowu trzeba wrócić niestety do sędziowania. Masakra co Ci sędziowie wyprawiają. Ten karny to ewidentna czerwona kartka, a chłop biegnie do VARu i już myślałem, ze zaraz anuluje karnego. Brakuje tylko żeby Xavi po meczu powiedział, ze wszystko było super, graliśmy super, byliśmy lepsi, jest okej :)

6

Oczy znowu niestety bolą.. gramy bez pomysłu, bez żadnego zaskoczenia

36

Przecież Xavi tego Ferrana mentalnie zniszczy.. chłopak jest w gazie, strzela, widać, ze się poprawił i znowu ławka. Znowu się będziemy męczyć, zamiast dać dwóch nominalnych skrzydłowych to gramy to samo.. a potem będzie gonitwa jak z Villareal. Nie wyciągają żadnych wniosków z ostatniego meczu.

1

No i po co ten VAR w La Liga skoro także sędzia interpretuje sytuacje boiskowe jak chce :) dramat

2

Ciekawe czy już go zobaczymy jutro z Osasuna?

0

Wreszcie topowy PO od czasów Alvesa. Nie dało się patrzec na grę Semedo, Roberto czy Desta. Jestem pewny, ze Cancelo da radę!
Felix..? Oby Xavi go tylko na skrzydło nie wystawiał bo znowu sobie strzeli w kolano

2

Xavi się przejedzie na tym ustawieniu 4 pomocników w tym sezonie. Poprzedni okej, liga wygrana, ale to były większości mecze przepychane. Przez to ustawienie cierpi tez Lewy.. powinnismy jednak grać klasycznie, z dwoma nominalnymi skrzydłowymi.

2

Przecież ten Alonso to jakiś żart. Wolny, mało zwrotny.. łapałem sie za głowę oglądając go dzisiaj. Mam nadzieje, ze ten Cancelo przyjdzie bo Roberto to nie jest PO.. może jednak De Jong na pivocie to jest dobry pomysł? Musimy grać 3 w pomocy i nominalnymi skrzydłowymi. Ferran co sie dzik zrobił w porównaniu do poprzedniego sezonu to masakra! Jestem pełny podziwu. Już nawet nie chodzi o te bramki, ale jak sie porusza, jaka ma dynamikę i zauważyłem, ze nie robi głupich strat jak sezon temu. Pierwszy skład sie mu należy!

0

Co ma chłopak luz w tym wieku to masakra! Oby go tylko kontuzje omijały to będziemy mieć klasowego skrzydłowego i w dodatku wychowanek

2

W sumie sprowadzając Cancelo poniekąd łatamy tez dziurę na LO. W razie potrzeby Cancelo może tam właśnie tez zagrać. Alonso w sparingach pokazał, że jest po prostu słaby, nawet pełniąc role zmiennika. Balde całego sezonu nie pociągnie.

1

Xavi zacznij wystawiać zawodników na ich prawidłowych pozycjach.. szkoda, że chłopaki typu Ferran musza wejść na chwile na boisko żeby udowodnić, że powinni grać. Dobra zmiana tez Ansu, który chciał wziąć grę na siebie i robił duzo zamieszania. Trzeba wrócić do 433 kosztem kogoś z pomocy i tyle. Nie ma sensu takie ustawienie jak dzisiaj.

10

Brawo Ferran! W nagrodę za tydzień ławka ;) Szkoda, ze Xavi nie ma jaj żeby posadzić lewego na ławce. Dzisiaj najsłabszy na boisku niestety. Ten skład z dzisiejszego meczu nie może się powtórzyć z Villareal. Oczy krwawiły, ale się udało.. VeB!

19

Ferran 3 gole w pre sezonie, a na ławce siedzi nadal

3

Czy tylko mi się tak wydaje, że Nasi nie wiedzą jak maja grać? Masakra… nie rozumiem tego ustawiania. Niby 3 z tylu, ale tylko balde jest nominalnym wahadłowym. Bez lewego skrzydła. Ciężko na to patrzeć

3

Ale jest burdel w tym Klubie..

9

Oni są bezczelni po meczu mówiąc jakby się nic nie stało..

3

Niby jest VAR, a robią sobie co chcą ;p

4

Swoją droga ta Barca to znowu była Barca z poprzedniego sezonu. Ja nie widziałem jakieś zmiany na +. Jedno i to samo granie.

2

1 kolejka i już kręcą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?