Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
Panie Trenerze kto Wam zabronił strzelać bramki? Pino wyjaśniony przez Araujo, przez błąd Pedriego sytuacje miał Morales. Nie wiedziałem innych jakiś 100% szans dla Pana Drużyny. No, ale jasne jak się skończyło tylko 1:0 to można tak mówić, ze remis byłby lepszy :)
2
@makaveli61 nic dodać, nic ująć. Teraz płacz i ból tyłka na stronie białych, że mecze przepychane, że wszystko po 1:0 hahah zapomnieli już poprzednia LM i te cuda, które się działy + wyborna forma Courtois w bramce :) Nikt im nie zabronił wygrać ostatnio z Mallorca.
5
Moim ulubiony zawodnikiem w Barcelonie był Iniesta. Teraz jest Nim Pedri. Niewiarygodne co ten chłopak przypomina Andresa. Ta lekkość, to prowadzenie piłki. On ma 20 lat.. diament!
12
Wczoraj Ansu i Ferran pokazali, że brakuje im pewności siebie. Szkoda, że Xavi nie rotuje więcej. Rozumiem, ze są teraz ciężkie mecze, ale jednak gracze z ławki tez potrzebują gry żeby złapać rytm meczowy i pewność siebie. Później wchodzą na pare minut i ciężko im się przełamać wiedząc, ze w następnym meczu znowu usiądą na ławce. Eric tez pokazał, ze jak gra to trzyma wysoki poziom. Tak naprawdę tylko na LO mamy zawodników na równym poziomie w tym sezonie czyli Balde i Alba i właśnie Eric na ŚO. Teraz Kessie czy Rafa, tez wcześniej rezerwowi musza pokazać się z jak najlepiej strony przy kontuzji Dembele i Busiego.
1
Xavi robi niesamowitą robotę. Patrząc na to jakie mamy problemy finansowe i Tebas, który Nam utrudnia życie na każdym kroku..
0
Szansa dla Kessiego. Da radę
0
@Korek365 przypomina trochę Trincao
1
Nie ma co się szczypać dzisiaj i robić rotacje przy porażce realu. Zreszta, w środku tygodnia nie gramy meczu. VeB!
1
Po meczu Realu z Valencia pisałem, ze na Majorce będą mieć cięższy mecz. Nie myliłem się :) Dzisiaj tylko zwycięstwo !
0
Na ile Benzema wypadł?
0
Benzema zszedł z kontuzja ?
0
Valencia strasznie słaba w tym sezonie. Nie było nawet co liczyć, że Real u siebie straci dzis pkt. Już prędzej będą mieć ciężej na Majorce w niedziele ;)
1
Może martwić brak wsparcia z ławki. Jednak gramy co 3 dni i rotacje będą potrzebę. Xavi źle postępuje, że nie daje grać w większym wymiarze czasowym graczom z ławki, ponieważ w ten sposób osłabia ich mental. Ciężko później żeby wchodzili i dawali to co maja najlepsze skoro nie są mentalnie przygotowani.
7
Buzi jak za dawnych lat, piękny! De Jong wreszcie gra sezon taki jak w Ajaxie. Pedri przypomina w swojej grze Inieste, a ma dopiero 20 lat. Mistrzostwo musi być w tym sezonie Nasze! Nie widzę innego wyjścia
8
Brawo, brawo, brawo! Ciężki teren, a my wytrzymaliśmy ciśnienie i kolejna ważna wygrana. Czekać tylko, aż znowu biali będą mówić, ze kolejny mecz przepchniety hahahah Niech boli! VeB!!!
2
Ale meczychooooo!
1
Busi gra jak za dawnych dobrych lat. Pięknie się go ogląda. Pedri przypomina Inieste. Szkoda, powinien jedna sytuacje wykorzystać z tych dwóch co miał..
4
Enzo za tyle kasy w Chelsea.. w głowie się to nie mieści co ile już wydali w tym okienku
1
Maskara co ten Tebas wymyśla z tymi limitami plac itp. W Anglii płaca taka kasę za transfery, sama Chelsea wydała już ponad 200 mln. Potem się będzie dziwił, że nikt nie będzie chciał tutaj przyjść grać skoro są takie rygorystyczne zasady..
0
Dużo szumu się robi bo z tego żyje internet, a na koniec nic z tego i tak nie będzie. Ja się nawet nie nastawiam na nic
1
Mam nadzieje, ze nie będziemy mieć kolejnego kota w worku jeśli uda się ściągnąć tego Araujo. Nawet Puiq jest gwiazda w MLS wiec to żaden wyznacznik poziomu zawodnika. Już niejedni tutaj przychodzili typu Douglas i ginęli..
0
Ktoś coś więcej o Nim? JarekS? :)
0
@JarekS może Xavi wreszcie zobaczy, ze Ferran najwiecej daje drużynie jak gra na PS. Tak był ustawiany w Valenci czy również tak gra w reprezentacji Hiszpanii.
Możesz więcej może napisać o tym Lucasie Roman, który trenuje już z 1 drużyna, a dopiero dołączył do Barcy B. Myślisz, ze ma jakieś szanse zaistnieć u Nas? Widziałem jego filmiki to kolejny zawodnik z lewa noga gdzie krótko prowadzi piłkę, ale już tutaj takich mieliśmy i przepadli ( Demir, Trincao )
0
Jak dla mnie super losowanie. Za tydzień nie bedzie meczu w środku tygodnia wiec trochę piłkarze odpoczną. Mecze dopiero pod koniec marca wiec się spokojnie Dembele wykuruje. Forma obu drużyn będzie jedynie niewiadomą. Fajnie znowu będzie zobaczyć dodatkowe mecze z Realem. VeB!
0
Może ktoś o Nim więcej napisać? :)
2
A jak po meczu pisałem, ze Eric na + to niektórzy się śmiali i mówili, ze nie oglądałem meczu ;)
1
No i piękny wieczór na koniec tygodnia :) Warto jednak wygrywać takie mecze jak wczorajszy. Przepchnięty, ale w lidze liczy się to kto ma więcej pkt! Szkoda tego Kubo bo u Nas na PS by się przydał.
2
Może Ansu wreszcie się ogarnie jak będzie grał na skrzydle.
1
Ciekawe kto będzie teraz robił przewagę na skrzydle.. masakra
13
@JarekS Kessie 6 min dzisiaj tylko dostał, dramat. Ciekawe teraz, w których meczach Xavi zacznie rotować składem i trochę odważniej rotować? W środę znowu ciężki wyjazd na Betisie, potem Sevilla u siebie, której tez nie można lekceważyć mimo wszystko. Mecz w środku tygodnia w PK i mecz z Villareal na wyjedzie. No i później to już MU. Terminarz morderczy bym powiedział. Musi Xavi zacząć korzystać nawet z Torre bo daleko nie zajedziemy. Tylko czekać aż kolejni zawodnicy wypadną. Oby Real gdzieś zgubił pkt to będzie margines błędu.