Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i jazda! Będzie smród z tego niezły i nie będzie się to dotyczyło tylko Barcelony.
1
Marca swoje. Niech boli ;)
1
Nic tylko się cieszyć, że +9 zostało przed Klasykiem i powoli każdy piłkarz wraca lo kontuzji. Bardzo ważne 3 pkt, kolejne 0 z tylu. Przypomnę tylko, ze u nich na ostatnie 8 meczów wygraliśmy tylko 2. Płacz białych piękny i cudowny dotyczący tej ręki. Jak się to mówi. Raz VAR daje, a raz zabiera. Wiemy jakie jest sędziowanie w Hiszpanii jest dramatyczne. Teraz spokojnie czekać do kolejnej niedzieli i meczu z Realem, który będzie musiał zaatakować. Mam nadzieje, ze Barca sobie na nich „poczeka” i wypunktuje. VeB!
2
Wróci Dembele to przy tej dyspozycji Rafy byłoby niesprawiedliwe jakby wskoczył w jego miejsce do składu. A wiadomo, że Obaj Panowie lepiej czuja się na prawej stronie.
5
No i pięknie :) można się rozejść! Dobranoc. VeB!!
1
Najlepsze to chyba rezerwowi czyli Kessie, Alonso czy nawet mimo wszystko Ferran dali dzisiaj radę. Pokazując, że warto na Nich stawiać i dawać im więcej minut. Szkoda, że Xavi musi to zauważać kosztem kontuzji innych ważniejszych zawodników.
45
Xavi sobie zakpił trochę z Realu dzisiaj. Oddał im piłkę i czekał co zrobią. Jak widać było nic nie zrobili. Ten mecz pokazał, że Real jest słaby gdy nie ma przestrzeni do szybkiej gry, gdy nie może pobiec szybko do kontry.
2
@domin0o dokładnie. Tez to zauważyłem. Ferran najlepiej czuje się na PS, jak wszedł Fati to zrobił tam więcej szumu niz Raphinha. Jeszcze dograł do Kessie, gdzie powinno się to było skończyć 2:0.
0
Piękna była ta Barcelona dzisiaj! Wyrachowana strasznie! Jak widać nie zawsze trzeba grać pięknie i mieć piłkę żeby wygrywać. Alonso dzisiaj Profesor na obronie z Kounde. De Jong MVP. Ten spokoj jego jest niesamowity. Jak widać nawet krytykowany Kessie dał dzisiaj radę. Bije się w pierś, że nie wierzyłem dzisiaj w wygraną. Brawo Panowie, ale jeszcze 5 kwietnia rewanż i na pewno Real znowu się postawi. Myślałem, ze dzisiaj się na Nas rzuca, a Oni chcieli to wygrać na chodzonego. Piękny wieczór po tej porażce z Almeria. VeB!
Biorę popcorn i wpadam na stronę białych poczytać ich żale na sędziów itp bo przecież jak przegrywają to nie jest nigdy ich wina xd
9
Alonso dzisiaj profesor xd
2
Remis w tym meczu będzie cudem, a wygrana marzeniem. Przy takich osłabieniach Barca jest w tej chwili bezzębna. Nie zdziwię się jak Real się na Nas od razu rzuci wiedząc jacy jesteśmy osłabieni i nie mamy argumentów z przodu.
0
No i brawo, wychodzi brak rotacji. Lewandowski, który już nie ma 20 lat gra od deski do deski chociaż nie jest w najwyższej formie. Xavi miał jaj żeby go posadzić to teraz są tego skutki. To jest wielka strata dla Nas, pomimo, ze nie strzelał tylu bramek co przed MŚ. Ciężkie mecze przed Nami - Real w PK, Valencia i Bilbao wyjazd. Nie wróży to dobrze..
4
@ACRAB95 tonący brzytwy się chwyta jak się to mówi.. potem myśli, ze mu odmieni mecz jak nie daje mu grać.
0
Wstyd.. mecz 1000 wrzutkę. Dramat. Xavi pokazał, ze jak się mecz nie układa to nie ma planu B. Fatalnie się parzyło jak chłopaki już 70 min walili co chwile piłki w pole karne bez pomysłu. Na taki mecz to przydałby się Luuk De Jong xd
27
Fajnie, ze ich przystopowali po tej euforii w LM :) Jutro obowiązkowo 3 pkt!
1
Wygrajmy ta Ligę i będzie duży sukces
0
Dzisiaj rozum podpowiadał MU, a serce Nasza Kochana Barca.. szkoda, ale czuliśmy tutaj wszyscy, ze będzie piekielnie ciężko bez Pedriego i Gaviego. Nie było kontroli w środku pola. Czułem, ze Roberto nie będzie dojeżdżał w tym meczu. Kessie pokazał, ze jak się na Niego postawić to może się odpłacić dobra gra. Lewy to niestety nie Messi? który weźmie piłkę na siebie, minie 4 i strzeli, niestety.. kolejny raz Europa nas zweryfikowała, ale umówmy się. Mamy młody zespół, z wielkim potencjałem: jeszcze wyjdzie słońce!
5
Czyli wróci na Real tydzień później :)
2
Spójrzcie jak grał na prawej stronie w 1 połowie i trochę 2, a później po zmianach przeniósł się na lewa i tam ponownie zginął.. nie wiem czego Xavi nie widzi tego, ze Ferran najlepiej czuje się na prawym skrzydle? Tak ustawiany był w Valencii i gra tez w reprezentacji. Jego 10 udanych dryblingów z niczego się nie wzięło! Tylko właśnie, to było gdy był na prawej stronie!
7
Kontrowersje wzbudził anulowany gol Rogera???????? Chyba inny mecz wczoraj oglądałem xd
1
Ale jestem ciekaw jak Xavi ustawi drużynę w czwartek. Oby tylko obrony nie ruszał!
5
Pisałem już o tym kiedyś! Dać Ferrana na prawa stronę gdzie był najgroźniejszy w Valencii. Na lewa się On nie nadaje.
3
Ferran wreszcie gra na prawej stronie i widać, że tam czuje się najlepiej
0
To będzie mega ciężki mecz w czwartek..
8
To mecz „pułapka”. Oby Nasi się nie rozluźnili i nie podeszli do tego meczu myśląc o czwartkowym meczu. Trzeba szybko strzelić bramke. VeB!
1
Zrobić dzisiaj swojej i spokój. Lepiej dać wszystkie siły na ligę i Puchar Króla. Ligę Europy ciężko bo nie mamy aktualnie ławki. Za dużo meczów się nawarstwia teraz.
2
Przede wszystkim świetny mecz Nam zaserwowały obie ekipy. Nikt się nie murował, akcje szły z jednej do drugiej bramki. Bardzo szybka gra, świetnie się to oglądało. Dla mnie wynik remisowy jak najbardziej zasłużony. Dużo sytuacji, również kontrowersji - tutaj tez bym dał remis bo karny za rękę dla Nas i czerwo dla Kounde. Xavi zawalił sprawę z tym składem. byłem mega zdziwiony widząc Alonso na ŚO, który ostatni mecz tam zagrał chyba z Inter City gdzie straciliśmy 3 bramki, a On sam zawalił jedna. Pomijając to, ze udało mu się strzelić gola za co brawa. Alba dzisiaj zagrał strasznie słabo, niedokładnie i to po jego stracie poszła akcja bramkowa na 1:1. Balde dawał radę do tej pory. Tej obrony powinien Xavi nie ruszać. Ta kontuzja zajechanego Pedriego musiała wreszcie przyjść. Chłopa gra od deski do deski wszystko, dodając jeszcze mundial. Ja rozumiem, że Xavi nie ufa ławce rezerwowym, ale co ten biedny Roberto miał zrobić i zagrać świetnie jak chłopak jest bez rytmu meczowego i brakuje mu pewności siebie. Właśnie przez to, że Xavi nie daje szansy zmiennikom. To samo Ferran i Fati. Nie ma co najeżdżać na chłopaków bo grają ogony lub gdy inni są kontuzjowani. To teraz mamy wielki problem przed rewanżem bo jeszcze wypadł Gavi za kartki. Aż ciekaw jestem jak Xavi to poukłada. Szczerze mówiąc boje się tego rewanżu. MU pokazał, że potrafi Nas zdominować na Camp Nou, a u siebie, przy swoich kibicach naprawdę to się może źle skończyć. Obym się mylił. Oczywiście trzeba kibicować, wierzyć i trzymać mocno kciuki! VeB
2
No i wypada zajechany Pedri.. wchodzi Roberto, który ostatni mecz zagrał miesiąc temu z Getafe. Weź potem oczekuj, ze wejdzie i od razu będzie grał na najwyższym poziomie.. ciężko o to wymagać skoro nie jest kompetnie w rytmie meczowym. Może wyjść później to, ze Xavi mało co rotuje ławka, nawet jeśli ma ta ławkę jaka ma. Powinien dawać szanse nawet Torre.
2
Spokojnie, w Pampelunie już tak łatwo mieć nie będą :)
1
Kessie da radę. Po co ryzykować ? Zreszta na Old Trafford dynamiczna gra może znowu obnażyć Busiego..