Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dawaj Ferrana i Fatiego bo graniem środkiem to my tego meczu nie wygramy. Getafe to bandyci..
15
Jak to jest w przepisach, że Militao wchodzi takim wślizgiem w polu karnym i nie ma karnego? Przecież On tam w piłkę nie trafia..
10
Dzięki za tego gola z Realem, który rozmył ich marzenia o mistrzostwie. Powodzenia!
0
@JarekS ciekawe czy w trakcie sezonu xavi będzie mu dawał grać na 9. Czuje jednak, że znowu wróci na skrzydło, w dodatku pewnie na lewe, gdzie nie czuje się swobodnie i znowu będzie kicha.. Wątpię, ze Xavi będzie zmieniał co meczu Lewego na Ferrana właśnie na te końcowe 20 min chociaż.
8
Do młodych świat należy! Ale Yamal zakręcił Requilonem wow!!! Oby Ferran z Ansu przełożyli formę z pre sezonu na ligę. VeB
0
Leci ten czas... Pamietam jeszcze, nie tak dawno jak w wieku 16 lat Koeman wprowadzał go do pierwszej drużyny.
3
ANSSSSUUUUUUUUUU ale bomba
1
Wniosek po 1 połowie - widać, ze chłopaki pierwszy raz grają ze sobą w takim zestawieniu personalnym. Czekamy na 2 polowe bez spiny :)
3
Ewentualny transfer Lo Celso przyblokuje jego rozwój tutaj. Oby nie!
1
Zawsze jest miło wygrać z Realem. Nawet w sparingu, a w dodatku 3:0. Oby tylko nic poważnego z Gundoganem. Można spokojnie położyć się spać. VeB!
12
Fermin co dał piłkę ;o
11
Pstryczek w nos dla Xaviego
1
A podobno Faye mu się tak podobał na treningach.. 0 minut dzisiaj :) Wystawił bardzo mocny skład, zamiast skupić się na personaliach przed kolejnym sezonem. Podobno przecież Kessie ma zostać sprzedany? To po co grał? De Jong nie nadaje się na pivota, a czuje, ze na te mocniejsze zespoły to właśnie On będzie tam grał. Oj odejście Busiego może Nas drogo kosztować. Oriol wyglądał na zagubionego niestety..
0
@michalgajdek
Jestem!
16
Świetny interes jeśli rzeczywiście moglibyśmy go odkupić później za 7 mln. Czekamy na oficjalnie potwierdzenie. VeB!
4
Wielka szkoda.. niesamowity zawodnik, aż szkoda, że nie udało się go ściągnąć na Camp Nou. W tym sezonie tez dawał radę i widać było magię w jego grze, pomimo wieku.
1
A Pau Prim? Co z Nim?
19
Kibicem się jest, a nie bywa!
Od 2015 zaczęło się walić, od transferu Neymara do PSG, Bartomeu prał pieniądze, długów narobi i może gdyby nie teraz Laporta to Barcelona by zbankrutowała.. przeżyłem już kompromitacje od Rzymu, przez Anfield, później 2:8 z Bayernem, 2x LE to i przeżyje transfer Romeu i będę mu kibicował w tym sezonie! Będę mu życzył takie gry jak wygrana z Realem 4:2 czy nawet z Nami co ledwo co wygraliśmy na wyjeździe 0:1, a Romeu zagrał świetny mecz. Kreatorów w kadrze jest sporo, a jako defensor na pewno będzie dawał radę. VeB!
0
Takiego podejścia i oddanych zawodników Nam trzeba ! Szkoda, ze nie może zagrać od początku sezonu. Oby się udało go zarejestrować zimą
0
@JarekS nie lepiej było zaryzykować i postawić na Prima lub Casado w tej sytuacji? Aż głowa boli na myśl, że odpuszczamy tego młodego Diaza czy nawet Lavie z Southampton..
2
@JarekS co sądzisz o Casado czy Primie? Warto zaryzykować i już teraz na nich postawić za Busiego? :)
9
Brać go bo później będziemy żałować
2
Taaa lepiej wziąć Parejo, a Nico wypożyczyć.. dramat
2
Guler to by był naprawdę transfer top patrząc na jego potencjał. Kwota tez niewielka tylko szkoda, ze akurat dla Barcy może być za duża. Patrząc na inne priorytety niestety wątpię, ze będą to chcieli ściągać już teraz. Znając życie wypromuje się gdzieś indziej i Barca wtedy na Niego spojrzy. Szkoda tylko, ze wtedy pewnie będzie kosztował 80-100 mln :)
0
@JarekS wiem, ze nie na temat tego zawodnika, ale.. Chciałbym się zapytać czy wiesz może czy Barca interesuje się tym Arde Gulerem? Mega talent, widziałem go pare razy i będzie prze kotem
2
N’dicka w Romie za darmo, a my bierzemy Inigo.. masakra. Skończy się bez Gundogana i z Nevesem :)
1
@JarekS dzięki!
12
Za 5 mln przed MŚ U20 był Diaz, który wczoraj wygrał turniej z reprezentacja Urugwaju i lepiej było na Niego wydawać te pieniądze..
8
@JarekS wiesz coś więcej o chłopaku?
0
Akurat wejścia z ławki Torre ostatnio były lepsze niż gra Gaviego. Chłopak nie boi się grać do przodu, dużo ryzykuje i chce być pod grą.