Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Piękny wynik oraz ta bezradność, kolejny słaby mecz Viniciusa :) Boli dalej ta bramka dla Madrytu w 90 min tydzień temu. Teraz maja Valencie, która tez na pewno łatwo skory nie sprzeda.
0
Dlatego na sile go upychają do składu kosztem nominalnych prawoskrzydłowych czyli Yamala i Raphinhi? Gratulacje dla Trenera w takim razie :) Już mecz z Real pokazał, ze Cancelo nie nadaje się na skrzydłowego. Oby tylko Xavi po powrocie FDJ do składu nie zdecydował się na ustawienie Gaviego na LS żeby nikt czasem nie czuł się pokrzywdzony z pomocników ;) Wtedy zobaczymy czy Xavi ma rzeczywiście jaja
4
Tydzień temu: taka droga musimy podążać, a wczoraj: nie możemy podążać taka droga xd
7
Najgorsze dla mnie: Xavi. Pisałem o tym już w innym newsie.
Kiedy On przestanie mieszać w tym składzie i na sile upychać zawodników?!!
Bo co Inigo w formie, Araujo wiadomo podstawa to nie może posadzić Kounde, który wraca i tak po kontuzji tylko musza być wszystko w składzie żeby się czasem nikt nie obraził?
Upycha Araujo na PO kosztem Cancelo, który przecież co? Tez musi grać, i gra na SKRZYDLE? gdzie nic nie daje.. Czy jednak może wreszcie odpocznie i wystawi tam Nasz trenejro nominalnego skrzydłowego bo przecież miał takich nawet dwóch na ławce - Raphinia i Yamal? Jednak oni później wchodzą na skrzydła i Raphniaha musi grac na PS gdzie tez się nie nadaje z wiodącą lewa noga przecież?
Boje się aż wrócą wszyscy pomocnicy i Xavi przecież nie posadzi nikogo bo wszyscy musza grać to znowu Gavi wróci na skrzydło i będzie gram grał kupe..
2
Kolejna sprawa - Xavi. Kiedy On przestanie mieszać w tym składzie i na sile upychać zawodników?!!
Bo co Inigo w formie, Araujo wiadomo podstawa to nie może posadzić Kounde, który wraca i tak po kontuzji tylko musza być wszystko w składzie żeby się czasem nikt nie obraził?
Upycha Araujo na PO kosztem Cancelo, który przecież co? Tez musi grać, i gra na SKRZYDLE? gdzie nic nie daje.. Czy jednak może wreszcie odpocznie i wystawi tam Nasz trenejro nominalnego skrzydłowego bo przecież miał takich nawet dwóch na ławce - Raphinia i Yamal? Jednak oni później wchodzą na skrzydła i Raphniaha musi grac na PS gdzie tez się nie nadaje z wiodącą lewa noga przecież?
Boje się aż wrócą wszyscy pomocnicy i Xavi przecież nie posadzi nikogo bo wszyscy musza grać to znowu Gavi wróci na skrzydło i będzie gram grał kupe..
2
@Pawlak1992 pięknie napisane :) Taka wygrana Barcelony to fart, a wygrana Realu to znowu by było gadanie jacy to nie są oni super, bo potrafią cierpieć i wygrać na koniec..
16
Powiem tyle.. po takim meczu kibice Realu w przypadku ich wygrany mówili by, ze ponownie wielki Real, potrafi cierpieć itp, ale koniec końców wygrywa. Taka była dzisiaj Barcelona. Z gry fatalna, niedokładna, nie zasłużyliśmy dzisiaj na chociażby punkt.. Mam nadzieje, ze Xavi nie będzie owijał w bawełnę dzisiaj i powie na konferencji, ze byliśmy po prostu dzisiaj słabsi. Tylko jak długo będziemy przepychać takie mecze? W LM na wiosnę lepsza ekipa Nas zje na śniadanie i nie będzie gadania. Dzisiaj nie potrafiliśmy wymienić dokładnie 5-6 podać, stworzyć konkretnej akcji. O pressingu już nie wspomnę, którego nie ma w tym sezonie.
0
Najlepiej się klepać po płacach i mówić, ze zagraliśmy dobrze i wszystko jest okej, jest krok do przodu po takim meczu.. tylko co z tego skoro za to punktów nie dają? Może skończą mydlić oczy i zobaczą, ze gramy w kratkę, nie ma progresu w grze.. w poprzednim sezonie udawało się przepychać mecze 1:0, Ter Stegen w mega formie. Dzisiaj tego nie ma i to teraz widać niestety..
2
Może po prostu osłabliśmy w ostatnich minutach bo to było widać. Ostatnie mecze grała ta sama 11 praktycznie bo dużo zawodników było kontuzjowanych. Wczoraj się to odbiło na Nas niestety..
14
A dopiero większość tutaj pisała żeby dać opaskę Ter Stegenowi i co teraz? Araujo to jest prawdziwy lider! Gundogan pojechał porządnie, ale powiedział prawdę. Barca jak zwykle mając 1:0 zadowala się tym, a potem nagle trzeba gonić wynik..
0
Moim zdanie zabrakło paliwa na 2 polowe, na te ostatnie 25 minut. Dużo zdrowia zostawiliśmy w 1 połowie i zapłaciliśmy za to..
9
Vinicius zrobił najlepsza akcje wczoraj gdy schodził z boiska. Przez cały mecz schowany ponownie do kieszeni przez Araujo :)
1
Teraz jest łatwo pisać, ale na chłodno oceniając to Xavi przegrał ten mecz zmianami. Wejście Oriola dramatyczne, strata za stratą.. Lewy tez nic nie wniósł i moim zdaniem na sile został wpuszczony, w takim meczu po 3 tyg bez gry. Jest niedosyt, zasłużyliśmy chociaż na 1 pkt w tym meczu. Taka jest piłka niestety.. niedawno my cieszyliśmy się po bramce Kessiego w końcówce, a dzisiaj to Real się cieszy. Gramy dalej!
0
Ale wymyślił Xavi z tym Cancelo na pozycji fałszywego skrzydłowego..
Yamal by się bardziej przydał moim zdaniem, nominalna pozycja i jeszcze z dryblingiem. Fermin nagroda za ostatnie mecze. VeB!
15
Fermin - kolejny zawodnik po Balde czy Yamalu, który wykorzystuje szanse i pokazuje swój potencjał kosztem kontuzjowanych zawodników. Moim zdaniem może być większym kotem niż Gavi pomimo, ze jest młodszy. Niesamowity ma ciąg na bramke. VeB
0
Najpierw to trzeba Cancelo wykupić co pewnie nie będzie łatwym zadaniem niestety..
0
Ten mecz pokazał jak bardzo potrzebna Nam jest klasyczna 9, jak Felix się tam nie nadaje. Wszedł ten młodzian i od razu inaczej się grało, pomijając w dodatku jego bramke. Ma pazur i charyzmę w pressingu jak Suarez i oby dalej dostawał szanse. Cieszy wygrana przed mecze z Realem i oby jak najwiecej kontuzjowanych wróciło do soboty. VeB!
1
Biali na swojej stronie maja teraz temat to rozmów jak decyzje sędziego są na ich niekorzyść ;) Jak nie żale na sędziów przed meczami na Real TV to sprawa Negreiry po meczu jeśli są pkt stracone.
4
Niech Xavi spróbuje postawić na Valle i Forta. A nóż wyjdzie tak jak z Balde, który przecież w obliczy kontuzji Alby dostał szanse, a miał iść na wypożyczenie :)
0
Moim zdaniem LM kolejny raz trochę Nas weryfikuje mimo tego prowadzenia do przerwy. Porto pressingiem fajnie gra, krótko kryją, ciężko się Nam gra.. Grają szybko i często sobie z tym nie radzimy. Wygrana tutaj będzie kluczowa do wyjścia z grupy.
1
W lidze byliśmy niesamowici za jego kadencji. Jeśli chodzi o LM to jakby Trener tu nie przychodził to jest jakaś klątwa, jakiś paraliż przychodzi jak gramy w tych rozgrywkach. Ten sezon będzie przełomowy, wyjście z grupy musi być, a później trzeba dobrze pokazać się w fazie pucharowej żeby wreszcie przestali z Nas śmiać. VeB!
24
Chłopak wchodzi i gra bez kompleksów. Ciagle pod gra, wychodzi na pozycje, świetnie prowadzi piłkę, ciężko mu ja zabrać. Naprawdę ja jestem zachwycony i oby Xavi go nie przyspawał do ławki jak wrócą De Jong i Pedri.
4
Fajnie dzisiaj Fermin chodził, ma taki luz w sobie i krótki piłkę trzyma przy nodze. Bardzo mi się dzisiaj podobał! Gavi to jest kocur w pomocy! Dobrze, ze Xavi się ogarnął i przestał go wystawiać na skrzydle, gdzie tracił polowe swoich atutów. No i ten Yamal.. trudno aż uwierzyć, że on niedawno skończył przecież 16 lat - diament. Już nikt nie tęskni za Dembele. Bardzo ważne zwycięstwo przy jutrzejszym meczu Realu z Girona. Ogólnie mecz solidny, bez fajerwerków i wracamy do 0 z tylu. Czyżby na razie para Kounde Christiansen była nie do ruszenia?
4
Ta bramka na 2:1 to skandal.. ogólnie 2 prezenty wczoraj dla Mallorca wczoraj dostała. Teraz ciężkie mecze - Porto Sevilla. Będzie kolejna weryfikacja Barcy.
5
W sumie ma racje tutaj ;)
1
Xavi pewnie będzie narzekał na murawę ;) tylko remis, ale lepsze to niż porażka. Niestety te dwa mecze ostatnie słabe, a przecież zaraz znowu ciężkie mecze - Sevilla i Porto w LM. Brakowało dzisiaj ewidentnie De Jonga, który w cięższych momentach zawsze brał grę na siebie, cofał sie po piłkę i próbował coś wykombinować. Dobra zmiana Yamala, który rozkręcił prawą stronę i oby Xavi dawał więcej minut Ferminowi. Głowa do góry i jedziemy w piątek z Sevilla. VeB!
0
Pięknie czyta się taki Przegląd Prasy :) VeB!
7
Jak pech to pech.. Najlepszy zawodnik w tym sezonie wypada ;/
9
Dla mnie to indywidualne umiejętności zawodników wygrały ten mecz. Xavi próbował, kombinował tymi zmianami, ale wyglądaliśmy w tym ustawieniu na zagubionych. Fajnie, że takie mecze tez potrafimy rozstrzygnąć na swoją korzyść. VeB!
0
Gramy lepiej niż za Koemana czy Setiena, ale z tym najwyższym poziomem to przesadził trochę