Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JarekS warty uwagi? Czytałem o Nim trochę to podobno wielki talent, zaraz po Endricku i ma wyższy sufit niż Roque. Fajnie jakby rzeczywiście Barca się o Niego postarała.
0
Xavi jest odklejony kompletnie i już bredzi jak Koeman. Ciekawe czy Laporta będzie odważny i rzeczywiście go zwolni jeśli dalej to będzie tak wyglądać, a nic nie zapowiada niestety odmiany? Czy Xavi stwierdzi, że nic więcej na ten moment z tą ekipą nie zrobi, pomimo, że ma lepszy skład niż w sezonie mistrzowskim i sam poda się do dymisji? Mamy naprawdę mega skład, mieszankę młodości z rutyną, ale szkoda, że Trener nie ogarnia tematu i nie potrafi tego poukładać..
2
Pewnie, lepiej niech Fermin się kisi na ławce. Kolejny talent będzie zmarnowany.. Torre już na wypożyczeniu pokazuje, że jest w stanie dawać odpowiednią jakość. Oni muszą mieć ogarniętego trenera, który im zaufa..
3
Szkoda, że Xavi nie wykorzystuje Ferrana tam gdzie czuję się najlepiej czyli na 9. Jeszcze teraz gdy przyszedł Roque może być ciężko żeby tam grał.
3
Dla mnie Ferran. Ferran zasługuje na grę w podstawie i to na 9. Nawet kosztem Lewego, który zagrał kolejny słaby mecz. Xavi wreszcie pokazał jaja i zdjął go z boiska.
1
Kolejny mecz niestety przepchnięty, wynik zamazuje kolejny raz słabą grę. Pozytywne wejście zmienników - Roque, Felixa i Yamala. Bardzo dobry mecz Ferrana, który pokazuje, że zasługuje na pierwszy skład. Długo tak niestety nie pociągniemy.. patrząc, że Real poradził sobie z kontuzjami to będzie ciężko ich złapać. Oby kontuzja Cancelo nie okazała się poważna. VeB!
7
Już zaczyna swoje heheh ;)
9
Ale pięknie się prezentuje Pablo. Szkoda, że kolejny piłkarz, którego nie potrafi wykorzystać Xavi. Zasługuje, aby wrócić latem do Nas i oby tak się stało!
0
Xavi znowu sobie zażyczy piłkarzy, a potem tego nie ogarnie jak trzeba i znowu będzie chciał kolejnych xd
0
Strach się bać po prostu. Ciekawe czy będzie miało to później przełożenie do składu jak ktoś naprawdę będzie zawalał. Mam nadzieję, że Roque nie będzie wystawiany nie na swojej pozycji bo może skończyć jak Griezmann czy Coutinho.
0
Nie ma co nakładać na Nim dużej presji. Ma 18 lat dopiero, to będzie jego debiutancki sezon w Europie i będzie się musiał przestawić na inne granie. Mam nadzieję, że Xavi nie będzie kombinował z Nim na skrzydle bo nic z tego nie będzie. Musi grać na 9 tyle, nawet kosztem Lewego, który i tak nie zachwyca w tym sezonie. Niech Xavi wreszcie pokaże jaja i jak znowu Lewy będzie słabo grał to po prostu do boxu i Vitor na boisko. Z drugiej strony szkoda bo to może oznaczać koniec sezonu w 1 zespole dla Guiu. A przecież jak chłopak wchodzil to zawsze dawał radę i nie wiadomo czy ten transfer jest potrzebny skoro masz taką 9 w La Masii. Czas pokaże. Ja sobie po Roque nie obiecuję nie wiadomo czego. Pamiętajmy jak Viniusiu przychodził do Realu to potykał się o własne nogi. Przeraża też to jak Xavi nie potrafi rozwijać młodych zawodników. Jak Vitor strzeli 5 bramek w II rundzie to będę zadowolony. VeB!
2
Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość :)
0
Niedługo pojawi się news, że niestety jest poza Naszym zasięgiem finansowym xd
0
Niech też trochę odpocznie i zobaczy jak to wygląda z ławki. Przecież już nie ma 20 lat, a gra od dechy do dechy pomimo, że gra słabo. Każdy to widzi.. Przecież Marc Guiu pokazał już, że warto mu dać szansę w większym wymiarze czasu gry.
0
Trzeba najpierw przygotować drużynę do tego biegania ;)
1
To był mecz z gatunku tego - jak nie wygramy to pogłębimy kryzys, a jak nawet wygramy to morale i tak mimo wszystko nie pójdą w górę. Masakra, ciężko się to wszystko ogląda naprawdę. To wyglądać coraz gorzej niestety. Xavi zakrzywia rzeczywistość i naprawdę będziemy musieli dostać porządnie po nowym roku, aby zarząd zrozumiał, że nic tutaj nie gra jak powinno. Nie ma co zganiać na skuteczność bo gdyby gra była super to bramki by wpadały bezproblemowo . Nawet Araujo dzisiaj wpasował się obraz tej nędzy.
Xavi przemując zespół wyprowadził Nas z 9 miejsca na 2. Gra była naprawdę świetna, wszystko funkcjonowało jak trzeba. Dzisiaj nic nie funkcjonuje i pomimo zdobytego Mistrza w poprzednim sezon ten sezon Nas weryfikuje i to mocno. Udowadnia, że bardzo dużo szczęścia mieliśmy wygrywaliście ligę. Ja nie widze żadnego progresu w naszej grze, piłkarze się nie rozwijają. Nie wiedzą co trzeba grać. Ciężko się na to patrzy. Trzeba żyć co było 15 lat temu i zobaczyć, że tikitaka nie działa!! Ja się niestety nastawiam, że Xavi będzie do końca sezonu…
1
Lewy wreszcie zagrał na dwa kontakty i była sytuacja :)
4
Masz fajnego chłopaka w kadrze - Fermina, który nie raz udowodnił, ze daje radę to szuka pomocników na siłę. Kolejne niewypały się szykują
1
Strach pomyśleć co on by mówił jakbyśmy mieli takie problemy kadrowe jak Real. Ancelotti jakoś nie grymasi w mediach tylko próbuje coś kombinować. Jak widać niestety się mu to udaje.
2
Kolejny zawodnik, który w poprzednim sezonie był kocurem, a teraz obniżył loty, ale jak większość zawodników. To nie jest powód żeby go sprzedawać!
0
Ferran ostatnio gol, z Girona dobra zmiana zakończona asystą i cyk - ławka :) Nie ma to jak budować morale zawodników hehehe
2
@patrickjacob wszystko zostało napisane. Ja mam nadzieję, że Laporta nie będzie patrzył na kolesiostwo Xaviego tylko naprawdę zastanowi się nad zmianą trenera i to na takiego bez tego DNA.. jest Flick, jest Conte? Może oni? A dlaczego by nie? Przecież to się w głowie nie mieści co Nasi wyrabiają w tym sezonie.. nic nie funkcjonuje, nic! Piłkarze grają nie na swoich pozycjach, nie ma schematów, gramy wolno i przewidywalnie. Defensywa gra kryminał, gdzie przecież w poprzednim sezonie była monolitem i traciliśmy mało bramek. Patrząc na terminarz, na wyjazdy w 2 części sezonu to nie zapowiada się to niestety dobrze..
14
Xavi dostałeś piłkarzy jakich chciałeś, na jakich pozwolił budżet. Dostałeś prawdziwego, topowego PO, top pomocnika za free. Na papierze to jest skład duzoooooo lepszy niż z poprzedniego sezonu, a my nic nie gramy. Zero pressingu, żadnych automatyzmów, defensywa dramat. Nic się nie klei i nie wiem czy Ty tego nie widzisz czy tylko udajesz, że jest wszystko super przy prasie ?
15
Połowa sezonu praktycznie, ale dynamika jeszcze przyjdzie hahahahaha oni już sami nie wiedzą co mają mówić xd
2
Jak Ferran zdobył bramkę? Z pozycji 9. Dziękuję, dobranoc :) Niech do Xavi dalej ustawia na LS ..
1
Oceny jak najbardziej właściwe. Obrona w tym meczu to kryminał, ale też ile miejsca zostawialiśmy Gironie to mnie mocno zdziwiło. Wchodzi w nasze pole karne jak w masło. Może już trzeba przestać kombinować z tym Cancelo na LO i Araujo czy Kounde na PO tylko ustawiać ich na nominalnej pozycji? Balde niech wraca na LO.
0
Xavi się chyba pogubił w swoich wypowiedziach. Może lepiej niech ma jaja i wreszcie ściągnie Lewego na ławkę patrząc na jego grę ostatnio? No właśnie.. jutro cyk, od początku pewnie je zagra :)
1
Zamiast tego może przekazałbym im przed meczem jak należy grać? Patrząc na to co się działo na boisku to nie wydaje mi się żeby widzieli..
0
Niestety dopóki Laporta będzie prezydentem to nadal będzie się mówiło o mitycznej tikitace i nawiązywaniu do tego jak to kiedyś było pięknie. Tylko kiedy? 15 lat temu? Futbol poszedł do przodu, stał się bardziej bezpośredni, atletyczny. Niestety mało kto w tym Klubie o tym wie. Na wiosnę się może obudzimy jak będzie kompromitacja w Europie :)
0
Może niech Xavi zostanie poetą bo piękne poematy mówi po nieudanych meczach. Śmiać mi się już chce z tego. 2 lata i zero progresu, nawet można powiedzieć, że ciągnie w dół piłkarzy. Nie ma pomysłu na grę, defensywie jest katastrofa, a przecież nie traciliśmy bramek w poprzednim sezonie. Nawet taka Girona Nas wyjaśnia, pomimo, że mają mega sezon to powinniśmy takie mecze wygrać. Biorą pod uwagę, że wiedzieliśmy o remisie realu dzień wcześniej to ja wczoraj nie widziałem zespołu głośnego zwycięstwa i doskoczenia na 2 pkt do lidera.