Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie ma co się dziwić Messiemu po tym jak dostał w twarz 2 lata temu.. Laporta znowu obiecanki, zapowiedzi itp, a wyszło z tego jak zwykle. Powodzenia Leo w dalszej karierze! Żałuje tylko, ze nie można Cię pożegnać jak na to zasługujesz!
5
To tylko świadczy o tym jak La Liga ma tragicznych sędziów. Serio, co roku są jakieś cyrki, nawet jak mamy ten VAR. As już zapomniał jak Real wygrywał LM jeszcze jak nie było tej technologii ;) BOLI
11
Potem odejście Neymara i wszystko zaczęło się walić od tego momentu..
14
Wiadomo, ze to tylko sparing i nie ma co się specjalnie wpadać w zachwyt, ale podoba mi się dzisiaj Torre. W sumie, nie tylko dzisiaj. Bo widać, ze chłopak szuka gry do przodu, nie boi się i za to można go pochwalić. Xavi powinien mu dawać więcej szans w tym kończącym się sezonie. Wypożyczenie do jakiegoś średniaka La Liga wyjdzie mu na dobre!
16
Xaviemu bardziej zależy na wyniku sportowym niż na rozwijaniu młodych zawodników. Taki Diaz czy Guler to naprawdę mogą być mega koty. Oby się Barca postarała ich pozyskać..
4
Co za paradoks. Wypychany, wyśmiewany Fati został 2 najlepszym strzelcem Barcy w tym sezonie wraz z Raphinha. Chłopak ma 20 lat i powinien zostać mimo wszystko. Nie wyobrażam sobie, ze pozbywamy się go i w jego miejsce będzie grał Carrasco. Podziękowałbym Ferranowi, Kessiemu, Ericowi.
8
Jestem ciekaw bardzo tych wzmocnień bo taki Neves, z cały szacunkiem to nie jest chłop na LM..
0
Dobrze, ze są takie mecze jak te i później widzisz kto się nie nadaje.. Eric, Alonso, Kessie, Ferran :)
1
Ale będzie brakowało Alby w kolejnym sezonie. Przecież Balde nie pociągnie wszystkich meczów, a Alonso jest rzadki. Eric to nie jest półka Barcelony. Mam nadzieje, ze uda się wymienić Brozovicia za Kessiego.
0
Real ma kasę żeby to wszystko ogarnąć i znaleźć godnych zastępców.. My niestety jeszcze pare lat będziemy liczyć każdy grosz i kombinować
0
Tacy chłopcy jak Garrido, Riad czy Casado powinni dostać szanse w pre sezonie. Sporą szanse!
0
Oby młodzi nie jechali tylko na wycieczkę..
0
@JarekS wiadomo coś czy Barca sobie przyklepała Diaza przed MŚ?
30
W sumie jako jedyny z weteranów mógłby jeszcze pociągnąć jeden sezon, przy obniżce pensji. Tak to zostajemy z młodym Balde i drewniakiem Alonso na LO. Masakra.. Dzięki Jordi, a Twoje akcje dwójkowe z Messim będę pamiętał zawsze!
0
Chłopie co Ty gadasz? Jakie rozluźnienie? Rezerwowi powinni wiedzieć jak należy grać i gryźć trawę żeby zostać na przyszły sezon.. a wczoraj co pokazali? Takie tłumaczenie jest śmieszne.. Ten mecz pokazał wyraźnie, ze tacy zawodnicy jak Eric, Kessie, Alonso się nie nadają do Barcelony. Przerażajace jest to, ze wypada znowu Pedri i nie ma kompetnie gry w środku.
3
Teraz chyba nie ma co się dziwić Xaviemu, ze chciał grać cały sezon goła 11.. rezerwowi to dramat
1
Poczekajmy do lipca spokojnie :) Teraz będą pisać, ze ten przyjdzie, inny nie. Media musza o czymś pisać. Sezon już zakończony praktycznie. Oby było to owocne okienko!
3
Jak pisałem wcześniej… Dopóki nie zobaczę jak podpisuje kontrakt w Barcelonie to nie uwierzę w to. Mamy problemy z zarejestrowaniem piłkarzy, sprawa Messiego dalej w toku, a jeszcze wysoka pensja Kimmicha. Ciężko jest w to wszystko uwierzyć. Wiadomo, ze media musza o czymś pisać bo zaraz koniec sezonu. Przyjdzie lipiec, okienko się otworzy to wtedy te informacje będą bardziej realne. Jeśli dalej będą. Inigo i Gundogan już dogadani według Romano i w to można wierzyć.
13
To jest najlepsza opcja na zastąpienie Busiego. Nie uwierzę dopóki go nie zobaczę, ze podpisuje kontrakt. Transfer marzenie
4
Ten mecz pokazał, ze w lecie powinnismy iść po Bernardo, a nie po Messiego mimo wszystko. Gratulacje dla Pepa! Pięknie się to oglądało, taki bezradny Real :)
0
Dziwić się, ze Xavi odlicza już mecze do końca. Ciężko się to wszystko ogląda. Ciężko się ogląda Fatiego w takiej formie..
4
Gavi powinien odpocząć bo nic nie daje poza walka i zaangażowaniem.. liczyłem na Ferrana jednak na pozycji tego fałszywego pomocnika.
10
Taka prawda, ze Busi bez De Jonga wyglada słabo i na odwrót jest to samo. Ciekawe czy w kolejnym sezonie zostaniemy z 4 pomocników, w tym będzie jeden taki fałszywy. To tez będzie decydowało jeśli chodzi o grę Busiego. Wczoraj znowu można było go oglądać grającego świetnie, tak jak przed mundialem. Tylko, ze musza być w składzie Pedri i De Jong.
14
Bardzo duży talent i świetnie się chłopak zapowiada. Martwi to, ze Xavi nie stawia na młodych i ich nie rozwija. Patrząc, ze Torre nie gra praktycznie wcale obawiam się, ze Garrido może mieć jeszcze ciężej o minuty.
1
Guru przemówił xd
10
Wczoraj chłopak przez 10 min zagrał lepiej niż Gavi przez ostatnie 4 mecze.. szkoda, ze nie dostaje szansy. Xavi nie ryzykuje i nie próbuje na Niego stawiac, a powinien. A nóż by zaskoczył jak Balde, którego Xavi tez chciał się pozbyć przecież.
0
Co On gada hahaha niech się skupią bo liga jeszcze nie jest wygrana
0
Ale my mamy mental dramatyczny, masakra. Jakbyśmy nie chcieli tego mistrzostwa. Pomijając to, ze Rayo było szybsze, silniejsze fizycznie to oczy bolały oglądając te niedokładne podania. Szczęście przy bramce Lewego. Skrzydeł nie ma jeśli jest wyłączony Dembele. Ciężko się to ponownie oglądało. Dawno nie widziałem porządnego meczu Barcy, po którym można było powiedzieć, ze była zdecydowanie lepsza.
2
Świat się kończy skoro Ferran strzela haha Pięknie! Oby to utrzymali
0
@JarekS myślisz, ze jest szansa na ten transfer? Kamada byłby mega wzmocnieniem.