Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Z tym stwierdzeniem, że skierował Barce na dobre tory bym trochę się wstrzymał. Jeszcze nie tak dawno, po meczu z Inter City większość tutaj na forum wieszała na Nim psy. Nieudane zmiany, brak kontoli w meczach z Espanyolem, gdzie zremisowaliśmy, a także z Atletico, tam dopisało Nam szczęście i dowieźlismy to 1:0. Dobrze, że wczoraj nie kombinował ze zmianami typu Alonso. Poczekajmy, poczekajmy. Ja mam nadzieje, że przy tak ciężkim terminarzu Realu stracą teraz pkt, a Barca odskoczy na pare pkt.
25
Bałem się po przerwie, że mogą złapać kontakt na 2:1, a no potem wiadomo.. to jest cały Real. Na szczęście nie dopuściliśmy do tego. Koncentracja i mega zaangażowanie to był klucz dzsiaj.
1
Czy ja wiem czy On się tu odnajdzie? Wątpię..
33
Kolejny raz chowa Viniciusa do kiszeni
19
DIAMENT. Chyba najlepszy mecz w pierwszej drużynie!
2
Brawo! Brawo! Wreszcie! Wreszcie można żec zagraliśmy jak należy od początku do końca! Na szczęście uniknęliśmy przestoju po bramce na 1:0 i poprawiliśmy wynik jeszcze przed przerwa. Dzisiaj wszystko funkcjonowało jak należy. Możemy być dumni z chłopaków bo potencjał jest ogromny patrząc na wiek tych zawodników, nie licząc Lewego i Busiego. Stara dobra tiki taka wróciła i oby nie na chwile. Teraz należy podążać tą droga, nie posiąść na laurach i dalej robić swoje. Real ma ciężki terminarz i można im uciec trochę w lidze. W czwartek na pewno nie będzie spacerek z tym 3 ligowcem, dopóki nie strzelimy bramki. MU w lutym… to dopiero będzie MECZYCHO i sprawdzian dla Nas, parząc jak gra MU, w jakiej są formie. Wiadomo, ze może się wszystko jeszcze pozmieniać. Jeśli będą Nas omijały kontuzje to ja jestem o chłopaków spokojny, że jeszcze coś do gabloty włożą w tym sezonie. Dzisiaj należy się cieszyć i świętować. To była przyjemność oglądać dzisiaj Barcelonę w takiej formie. Dobranoc Cules
1
Wreszcie! Wreszcie można żec zagraliśmy jak należy od początku do końca! Na szczęście uniknęliśmy przestoju po bramce na 1:0 i poprawiliśmy wynik jeszcze przed przerwa. Dzisiaj wszystko funkcjonowało jak należy. Możemy być dumni z chłopaków bo potencjał jest ogromny patrząc na wiek tych zawodników, nie licząc Lewego i Busiego. Stara dobra tiki taka wróciła i oby nie na chwile. Teraz należy podążać tą droga, nie posiąść na laurach i dalej robić swoje. Real ma ciężki terminarz i można im uciec trochę w lidze. W czwartek na pewno nie będzie spacerek z tym 3 ligowcem, dopóki nie strzelimy bramki. MU w lutym… to dopiero będzie MECZYCHO i sprawdzian dla Nas, parząc jak gra MU, w jakiej są formie. Wiadomo, ze może się wszystko jeszcze pozmieniać. Jeśli będą Nas omijały kontuzje to ja jestem o chłopaków spokojny, że jeszcze coś do gabloty włożą w tym sezonie. Dzisiaj należy się cieszyć i świętować. To była przyjemność oglądać dzisiaj Barcelonę w takiej formie. Dobranoc Cules!!!
5
Wreszcie! Wreszcie można żec zagraliśmy jak należy od początku do końca! Na szczęście uniknęliśmy przestoju po bramce na 1:0 i poprawiliśmy wynik jeszcze przed przerwa. Dzisiaj wszystko funkcjonowało jak należy. Możemy być dumni z chłopaków bo potencjał jest ogromny patrząc na wiek tych zawodników, nie licząc Lewego i Busiego. Stara dobra tiki taka wróciła i oby nie na chwile. Teraz należy podążać tą droga, nie posiąść na laurach i dalej robić swoje. Real ma ciężki terminarz i można im uciec trochę w lidze. W czwartek na pewno nie będzie spacerek z tym 3 ligowcem, dopóki nie strzelimy bramki. MU w lutym… to dopiero będzie MECZYCHO i sprawdzian dla Nas, parząc jak gra MU, w jakiej są formie. Wiadomo, ze może się wszystko jeszcze pozmieniać. Jeśli będą Nas omijały kontuzje to ja jestem o chłopaków spokojny, że jeszcze coś do gabloty włożą w tym sezonie. Dzisiaj należy się cieszyć i świętować. To była przyjemność oglądać dzisiaj Barcelonę w takiej formie. Dobranoc Cules!
1
Bo to pierwszy raz w tym sezonie.. nie potrafią „zabić” meczu i potem są tego konsekwencje. Espanyol, Inter City i wczoraj.. z Atletico sie udało. W niedziele 1:0 może być za mało na Real
0
Wypuszczenie w finale Busiego na środek Realu to będzie samobójstwo
2
Jeśli znowu Xavi zrobi takie zmiany w finale jak dzisiaj to nie wróżę nic dobrego..
1
Xavi to jest mistrz.. Alonso xd
0
Co ten Ferran odwala xd
1
Zamiast dać mu szanse, jeszcze teraz jak lewy ma kontuzje to najlepiej pchać na 9 Fatiego, który jest po poważnej kontuzji i słaby fizycznie. Czy Ferrana, który nie daje tyle ile powinien za tą kasę.. Nic się nie zmienia w tym klubie.. Duch Bartomeu chyba nie chce Nas opuścić.
21
Najlepiej to wzmacniać ligowego rywala xd Jeszcze pewnie odpali u Nich
4
Zapłaćcie wszystko co zalęgłe byłym, obecnym piłkarzom, trenerom, a nie gadacie o transferach. Wstyd!!
28
Chłop jest naprawdę top! Świetnie się ustawia i wyprowadza piłkę.
2
Wszyscy widzieliśmy jak Real w poprzednim sezonie wygrywał LM, w każdym meczu praktycznie fazy pucharowej będąc słabym jeśli chodzi o grę. Niech wreszcie Barca tez zacznie tak wygrywać. Trochę szczęścia, trochę Ter Stegena, no i walka na 1000% przez cały mecz.
0
No i dobrze wczoraj zrobił. Mental widać top!
3
@Elvisek otóż to!
2
A ja cierpię gdy mając piłkę. bezproduktywnie ja podaje. Napisze to kolejny raz. Już wole oglądać takie zwycięstwa, po walce, nawet z przewaga przeciwnika niż dominować i na końcu przegrywać mecze. Pokazał to nawet mecz z Osasuna przed mundialem gdzie musieliśmy grać przed większość meczu w 10 po czerwonej dla lewego. Tez oddaliśmy piłkę i potem kontrowaliśmy. Niech taki Xavi nie wymyśli nic w czwartek z inna linia obrony niż ta z dzisiaj.
5
Tym którzy piszą, że to był dzisiaj fart czy nie wiadomo jeszcze co chyba się nigdy nie dogodzi.. ja wole żeby wygrywali takie mecze, po walce niż bezproduktywne dominowanie nad przeciwnikiem = na końcu przegrany mecz. Mega ważna wygrana, która była potrzebna po tym meczu w pucharze. Na pewno podniesie to moralne naszym przed meczem w Superpucharze. Będzie szansa na pierwsze trofeum w tym sezonie. Mam nadzieje, ze Xavi nie będzie ruszył ten obrony z dzisiejszego meczu do końca sezonu. Oby tylko każdy był zdrowy. Lider na swoim miejscu!
0
Myślicie, ze jutro wygramy? Wiara jest, ale rozum inaczej mówi..
0
Zainteresowana może być.. szkoda tylko, że kasy nie ma. Za pare dni będzie news, ze jednak transfer niemożliwy, ponieważ Sporting chce 45 mln i po ptokach :)
0
Bierzemy kolejny odgrzewany kotlet..
12
W Barcelonie dawno tak dobrych dośrodkowań z rożnego nie widziałem jak wczoraj, które wykonywał właśnie Torre. Za cały jego występ należy się mu więcej minut w lidze. Zreszta po Pedrim widać, ze jest zajechany. Najlepszej stawiac znowu w pomocy Pedri Gavi Busi. Ten ostatni irytuje strasznie. Znowu w niedziele nie będzie dojeżdżał motorycznie..
0
Kolejny jakiś no name typu Emerson, który się nie sprawdza nawet w Totkach.. serio już się odechciewa czytać o tych plotkach transferowych. Mogliby odpuścić nawet 3 okienka, ogarnąć finanse i ruszyć po kogoś sensownego wreszcie.
4
@adukla nie tylko Ciebie niestety. Pomimo bramki znowu grał niechlujnie, niedokładnie i miał dużo strat. Lepiej już Raphinha się zaprezentował po wejściu na boisku. Nic nie będzie z tego dobrego jeśli Xavi po tym meczu twiedzi, ze zagraliśmy dobrze..
2
Szkoda chyba tracić czas na czytanie jego wypowiedzi na konferencjach.. Niby graliśmy dobrze, kontrolowaliśmy grę, ale jednak 3 bramki straciliśmy xd
Cały czas powtarza to samo. Brak zdecycowania itp. Już się serio żygać chce
11
Przerażajace jest to, że mogliśmy odpaść z amatorami grając w tak mocnym składzie. Nie jest to dobry prognostyk na niedziele..