Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doznał kontuzji i dlatego chciał przedłużyć kontrakt ;)
0
@pax dokładnie tak :)
0
@pax nie chodzi nawet o tutaj tylko ogólnie po tych słabszych meczach były głównie pretensje do Niego
1
Ferran i Dembele po tym meczu powinni odpocząć.. Po wejściu Adamy i Depaya gra się zmieniła na lepsze. To samo fajne wejście Nico, który powinien z Mallorca grać od początku. Oby to Xavi zauważył. Moim zdaniem to tez jego wina, ze w końcówce sezonu gramy piach bo nie rotował składem, nie dawał oddechu Busiemu czy właśnie wspomnianej wcześniej dwójce.
Jeśli chodzi o De Jonga to zejdźcie z Niego bo jeśli gramy słabszy meczu to od razu jest nagonka na Niego, ze sprzedać bo nie odpalił itp. Jeszcze przed przerwa na reprezentacje każdy się Nim podniecał, ze Xavi odzyskał jego wersje z Ajaxu itp, a później CAŁA drużyna zaliczyła regres i szukacie w Nim kozła ofiarnego.. Taka prawda, ze każdy po meczu z Sevilla gra słabiej, nawet Auba gra piach pomimo, ze strzela bramki.. Barca sprzedając De Jonga zrobi duży błąd!
0
Wygrywając dwa mecze u siebie z Rayo i Cadizem już teraz powinniśmy być spokojni gry w LM.. sami jesteśmy sobie winni
0
Tylko Real i PSG by mu mogli dać taka pensje jaka chce wiec mógł wybrać
39
Chłopak ma 19 lat, a robi taka robotę. Aż trudno w to uwierzyć jak bardzo go brakuje na boisku
15
Ter Stegen - nie zdobył hattricka w tym meczu i dlatego tylko 6? Pomimo, ze gdyby nie On to byśmy nie wywieźli może nawet punktu w czwartek? MVP meczu przynajmniej ocena 8.
Araujo - samo to, ze miał najwiecej interwencji w drużynie. Świetny, szczególnie w 1 połowie, gdzie wszystko kasował, a tez nie można mu obniżać oceny od razu za kartkę.. dla mnie trochę przesada. To tak jakbyśmy Ferranowi obniżali za każda zmarnowana okazje to w wielu meczach miałby ocenę na poziomie 2. Szczególnie z Napoli..
Pique - dla mnie świetny mecz, właśnie pomimo, ze grał z urazem, a wytknięcie mu jednej sytuacji z tym nieporozumieniem ma obniżyć jego ocenę? Trochę przesada. Ocena: 7
Eric - wszedł w trudnej sytuacji, gdzie musieliśmy się bronić, a grał jak profesor i czyścił każda piłkę, w zadniej sytuacji nie był spóźniony. Najlepsza zmiana w meczu. Ocena: 7
Lenglet - dla mnie tez powinien mieć oczko wyżej - 6. Dobra zmiana, nie był tak spektakularny może jak Eric, ale bez większych błędów, dobry w wyprowadzeniu i tez wszedł w trudnym momencie.
Reszta dla mnie okej. Takie moje zdanie :)
2
Widać było.. dawno nie widziałem tak stłamszonej Barcelony jak w tym meczu.. Koniec, końców najważniejsza jest wygrana!
4
Aaa i dodam.. świetne zmiany Erica i Lengleta. Szczególnie ten pierwszy dzisiaj profesor!
2
Takie mecze tez trzeba umieć wygrywać! Brawa dla Naszych za walkę, determinację. Cierpieliśmy dzisiaj strasznie, Sociedad cisnęli, ale daliśmy radę. To nie są ogórki kolejny raz napisze. Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak zepchniętej Barcelony. Może od meczu 2:8 z Bayernem? Zwycięstwo i to jest najważniejsze. Dobrej Nocy
7
Panowie myśleliście, ze będziemy wygrywać 5:0 z Sociedad po 1 połowie meczu? Oni grają u siebie, to nie są ogórki, tez walczą o LM i się stawiają. Dla mnie gra Barcy dobra. Super zorganizowani w obronie, nie licząc tej sytuacji Isaka, świetni w pressingu czego za Koemana czy Setiena nie oglądaliśmy.. naprawdę trzeba docenić ten wynik po 1 połowie. Obyśmy poprawili na 2:0 i mecz się uspokoi. Sociedad to nie ogórki!
10
Co? Teraz pewnie większość tutaj będzie najeżdżać na Xaviego, a dopiero robiliście z Niego Boga? Kibice za dychę.. Ogarnijcie się, drużyna jest w przebudowie, dopiero niedawno mieliśmy 9 miejsce i plakaliście, ze nie będzie LM, a nagle niektórym się mistrzostwa zachciało? Trochę więcej chłodnej głowy
5
@korn234 chłopie, ogarnij się. Dopiero co go każdy chwalił, itp. Nie strzelił od dwóch meczów, co każdy zagrał poniżej swojego poziomu i nagonka na Niego..
0
Spokojnie, Pique ma wrócić już w czwartek
0
@Altarin czy to ważne kogo? Dobrze, że trafił bo różnie z tym bywa u Ferrana
5
Kto by kiedyś pomyślał, że tak będzie.. efekt Xaviego!
1
@dawid230188 oglądasz mecz chłopie? Czy myślisz, ze znowu wygrywać będziemy 4:0…
4
Niektórym już się tutaj chyba w głowa pomieszkało od tych dobrych wyników. Przecież gramy dobry mecz, prowadzimy grę, stwarzamy sytuacje, a rywale nie oddali strzału na bramke. Przypominam niektórym, że Sevilla to nie są jakieś ogórki czy pachołki tylko 2 ekipa La Liga w tej chwili. Nie przegrali jak do tej pory żadnego meczu w tym roku. Mozna być zadowolonym po 1 połowie i czekać, że uda się coś strzelić!
12
@ToreTToOO 22 lata ma dopiero wiec wszystko przed Nim :)
15
Szuka go strasznie piłka
5
Każdy chyba tutaj życzyłby takich ocen co mecz dla Naszych!
18
Dzisiaj prawdziwy SZEF!
5
To się w głowie nie mieści co Nasi dzisiaj zagrali. KOSMOS!!!
0
Dopóki nie będzie oficjalki to nie ma co się podpalać
1
Czyli znowu autobus i czekanie na kontry
17
Dawno nie widziałem zawodnika, który tak świetnie porusza się między liniami.
12
Warto żeby został jeszcze 1 sezon. Pod wodzą Xaviego skała!
15
Widać było, że bardzo luźno podeszliśmy do tego meczu. W „nagrodę” ciężki mecz w Stambule, 3 dni przed klasykiem.. Może być nieciekawie. Galata u siebie na pewno się postawi i powinna zagrać trochę odważniej co dla Nas tez będzie lepiej bo będzie więcej miejsca. Do Boju!
14
Ja też, ale nie za wszelka cenę, płacąc za Niego chore pieniądze i dając mu na start tak wysoką pensje. Nie kosztem naszych młokosów, którzy zasługują na lepsze kontakty ( Gavi Araujo )