Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ten mecz udowodnił Nam, że.. Kessie się u Nas nie odnajduje. Busi nie dojeżdża nawet z 3 ligowcem. Alonso to jest pomyłka. Mimo wszystko dalej gramy bez napastników pomimo dzisiejszych bramek. Raphinha powinien wyjść w niedziele na Atletico, ale kto z Nim w ataku? No właśnie. Fajnie do swojej zmiany wyglądał Torre. Powinien dostawać więcej szans. Ferran? Znowu skuteczność!!!!
0
Nie róbmy sobie jaj.. Oni grają w 3 lidze xd
1
Dramat… Panowie
20
Lepiej niech zagra Balde :)
2
Cały czas to samo.. 1000 podań, czasem jakieś zaskoczenie. Nie działa ten pressing i szybki odbior piłki co było znakiem rozpoznawczym Xaviego na początku jego przygody tutaj. Ciężko się na to patrzyło. Szkoda bo każdy na pewno czekał wreszcie na mecz Barcelony, a dostaliśmy flaki z olejem. Znowu będzie gadanie o wnioskach itp.
1
Cały czas to samo.. 1000 podań, czasem jakieś zaskoczenie. Nie działa ten pressing i szybki odbior piłki co było znakiem rozpoznawczym Xaviego na początku jego przygody tutaj. Ciężko się na to patrzyło. Szkoda bo każdy na pewno czekał wreszcie na mecz Barcelony, a dostaliśmy flaki z olejem. Znowu będzie gadanie o wnioskach itp. Nie ma wymówek już.
3
Tak to jest grać na alibi. Sędzia sędzią, ale takiego stojanowa jak dzisiaj to widziałem ostatnio chyba za czasów Koemana.. dramat. Tak się nie da grać. Zero piłek, które przyspiesza grę. Fati dramatyczny. Już więcej od Niego w ataku zrobil Balde. Zmienił Raphinie, który jako jedyny z przodu stwarzał zagrożenie. Lewy był do zmiany, a nie Brazylijczyk. Mam nadzieje, ze ostatni raz zagramy taka para stoperów jak dzis. Oby do siebie szybko doszedł Araujo i do Niego Kounde. O Lahoz nawet nie będę się wypowiadał. Chłop niech idzie 2 ligę sędziować. Co dyskusja to karta
11
Tak to jest grać na alibi. Sędzia sędzią, ale takiego stojanowa jak dzisiaj to widziałem ostatnio chyba za czasów Koemana.. dramat. Tak się nie da grać. Zero piłek, które przyspiesza grę. Fati dramatyczny. Już więcej od Niego w ataku zrobil Balde. Zmienił Raphinie, który jako jedyny z przodu stwarzał zagrożenie. Lewy był do zmiany, a nie Brazylijczyk. Mam nadzieje, ze ostatni raz zagramy taka para stoperów jak dzis. Oby do siebie szybko doszedł Araujo i do Niego Kounde. O Lahoz nawet nie będę się wypowiadał. Chłop niech idzie 2 ligę sędziować. Co dyskusja to karta.
2
Czekasz tyle czasu na mecz Barcy i oglądasz takie coś
0
Chyba musza dostac bramke na 1:1 żeby się obudzili.. strasznie ospale gramy, na stojąco ;/ nie za taka Barca tęskniliśmy
8
Fajnie, ze De Jong na pozycji Busiego. Ten Alonso i Roberto w obronie rażą w oczy strasznie.
0
Po roku czasu xd
0
Po tym mundialu jakby przyszedł ponownie do Barcy to niewiele by się pewnie zmieniło w stosunku do tego co jest teraz. Patrząc na to co proponuje drużynie Xavi, Enrique by pewnie dużo nie zmienił
0
My chcemy Pavarda kupić, a jego Konude wygryza ze składu, który jest Naszym zawodnikiem …
1
Leo, prowadź, prowadź ! Trzymam kciuki Mistrzu
6
Dobrze, niech wraca spokojnie do zdrowia :)
0
Oby De Jong wrócił z mundialu z taką sama forma!
18
Oby w piątek pojechali do domu. Patrząc na ich grę to Ghana przynajmniej remis powinna ugrać
6
Szkoda, że nie udało się Hiszpanom dowieźć tego 1:0 do końca. Lucho pokazał Xaviemu jak powinno się grać tikitake jeśli ten chce tak gra teraz w Barcelonie :)
0
To będzie cud jeśli żaden z naszych piłkarzy nie dozna kontuzji na tym mundialu i wróci cało do domu..
0
Wreszcie świetne nazwiska!
3
Czyli zostajemy z Alonso na stoperze :) hahaha oby już się żaden stoper nie łamał do końca sezonu. Boje się o tego Araujo.. na mundialu może się mu ta kontuzja odnowić
0
Masakra, po co go na siłe pchać do gry..
0
Znowu na siłe będziemy kupować.. rozumiem, że nie mamy nominalnych PO wysokiej klasy, ale czy Foyt i Pavard zagwarantują odpowiedni poziom?
2
Rodrygo???????? Nie wiem co On tu robi. Brakuje Ter Stegena!
0
Nie wiem, kto gra w tej chwili gorzej? My czy Real? Dzisiaj strasznie się męczyli z Cadizem
21
Niech poprawi skuteczność i będzie git :) Ja w Niego mocno wierze, na pewno się będzie rozwijał. Jeszcze wszystko przed Nim
1
@Barcelonista94 Dodam jeszcze.. Balde to już jest KOT, a będzie tylko lepszy. W tym wieku już w obronie lepiej się zachowuje i ustawia niż Alba. Dynamiczny, szybki, zdecydowany, nie traci głupio piłek. Może trzeba czasem poprzeć do Barcy B zamiast wydawać grube pieniądze na piłkarzy. Szkoda, że La Masia nie wychowała jeszcze godnego zastępcy Alvesa bo odkąd odszedł pare lat temu nie ma kto go zastąpić..
4
Piękne, wyrwane zwycięstwo! Takimi meczami buduje się charakter zespołu. Aż szkoda, że nie możemy tego ciągnąć dalej tylko jest przerwa na Mundial. Oby ten mecz wzmocnił mentalnie naszą ekipę, która na pewno była podłamana szybkim odpadnięciem z LM. Myśle, że to był najlepszy mecz pod względem charakteru za kadencji Xaviego. Od 30 min grając w 10,. Wypada napastnik, który jest najlepszym strzelcem zespołu, w dodatku na ostatnie 15 min grasz para stoperów De Jong - Alonso, dla których nie jest to nominalna pozycja, jeszcze mecz na gorącym terenie i wygrywasz i na pewno musi to budzić respekt. Zastanawiam się tylko co musi Busi jeszcze zrobić żeby usiąść wreszcie na ławce? Chyba to samo co Pique ostatnio. Chłop nie dojeżdża już ewidentnie, gra proste piłki do najbliższego lub do tylu. Dramatycznie się go dzisiaj oglądało..
3
Masakra.. niech się Oni wezmą za grę wreszcie, a nie tylko pretensje do sędziów