Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JarekS dobry? Poproszę o opinie :)
6
Co to za tłumaczenie, ze trawa była sucha czy długa? Z Girona na Camp Nou mieli trawę jaką chcieli i jak zagrali? Dobrze powiedział Quique. Wstyd za Xaviego, ze w taki sposób tłumaczy ten remis. Niech się cieszy, ze Mayoral zespół ta sytuacje po babolu Araujo. Czułem, ze to piłkę meczowa miał Raphinia w pierwszy połowie co trafił w słupek.
10
Chłopie co Ty mówisz? Dostałeś w lecie transfery jakie chciałeś. Kupe kasy wydane, a nie potraficie strzelić gola z Getafe? Kto zespół ciągnie? Zawodnicy, którzy grają tutaj już dłużej czyli De Jong Pedri i Dembele na to wyglada. Bez Nich gra siada totalnie. Zero jakiegokolwiek stylu. Już wiadomo skąd się wzięły te wygrane po 1:0. Nie usprawiedliwia nawet to, ze były braki w składzie bo to było tylko Getafe. Potem się dziwić, ze się śmieją z Nas skoro mówisz, ze trawa była sucha czy długa..
7
A potem się dziwią, ze Europa się z Nas śmieje..
5
Jak można mówić, ze nie wygraliśmy bo byliśmy osłabieni? Proszę Was.. z kim my dzisiaj graliśmy by tak sadzić? Jak my takim składem nie potrafimy wygrać z Getafe to nieźle i gratulacje dla Xaviego.. Ściągany gości do przodu - Lewy, Raphinha, Kessie, a jak widać zespol ciągną zawodnicy, którzy tutaj już byli wczesnej czyli Pedri, De Jong i Dembele. Xavi czarodziej kolejne transfery chce tylko za co, skoro Klub jest biedny? Dostał to co chciał i nie potrafi z tego nic skleić sensownego. Kolejny mecz 0:0, kolejna klapa w ataku. Brak pomysłu, walenie głowa w mur. Czułem, ze ta sytuacja Raphinhi to będzie piłka meczowa.. Xavi kompromituje siebie i Klub mówiąc na konferencji po meczu, ze trwa była długa czy sucha haha wstyd. Potem się dziwie, ze nazywają Nas klub mem.
0
@barcelonaLM dlatego mówi to Nam wszystko. Już Alarcona lepiej wpuścić z ławki.
31
Kiedy masz dwóch, nominalnych skrzydłowych do gry, a wystawiasz na skrzydle Albę. Wiele to mówi, że Fati i Ferran nie dojeżdżają po prostu..
2
Nie wyobrażam sobie ich dwóch razem na boisku i nasza drużynę w fazie defensywnej..
0
Ja tych chęci wczoraj nie widziałem za bardzo :) Szkoda bo Kounde się meczy na PO, a nie zapowiada się żeby Barca kogoś kupiła na ta pozycje latem..
1
Bez Pedriego i De Jonga na boisku wraca marny Busi..
2
A ten dalej swoje. Skoro wiedząc, ze możesz w tym meczu odskoczyć na 15 pkt w tabeli i brakuje Ci iskry to ja nie mam pytań już :)
9
Masz szanse odskoczyć na 15 pkt i grasz takie g***** bo inaczej się tego nie da nazwać. Xaviego nie bronią nawet dzisiaj osłabienia w składzie bo to była Girona. Oni w tym sezonie czyste konto zachowali tylko 1!! Napastnicy sprowadzeni za taka kasę, a my nie potrafimy stworzyć zagrożenia nawet? Wchodzi wypychany, przestarzały Alba i robi najwiecej w ataku, w dodatku grając na skrzydle. Xavi wyjdzie na konferencje zaraz i będzie gadał, ze mieliśmy kontrole, zasłużyliśmy na więcej itp hahaha Dobrze, ze Real jest taki słaby w lidze w tym sezonie i podaje Nam rękę. Mnie zaczyna denerwować Gavi. Od pomocnika oczekuje się kreatywności i otwartych podań, a ja dawno tego u Niego nie widziałem. Wszyscy chwała go za walkę, za bieganie itp, ale to chyba nie tylko na tym to tylko polega? A Torre kolejny cały mecz na ławce. Ja bym wcale nie był taki pewny tego Majstra po tym co Oni grają. Niech lepiej kontuzjowani już wracają bo naprawdę nie wyglada to dobrze..
3
Masakra.. oczy krwawią jak się na to patrzy, jeszcze biorąc pod uwagę, ze Girona w tym sezonie zachowała tylko 1 czyste konto. 42 bramki stracone.. Jeśli Xavi mówił, ze porażka Realu ich dodatkowo zmotywowała to ja dzisiaj tego nie widziałem.
3
Ale się to ciężko ogląda.. pokazuje ten mecz jak bardzo brakuje De Jonga i Pedriego
0
Jak dla mnie powinien zostać sprzedany skoro potrzebujemy pieniędzy na transfery czy to Messiego czy Roque. Za Nim powinien pójść Raphinha, na którym tez można zarobić, a nie przekonuje w 100%. Taki Ferran pewnie zostanie skoro i tak musimy jeszcze płacić te raty za jego transfery City. Ansu ma 20 lat i pozbywanie się go z Klubu byłoby głupota. Może się jeszcze odbudować fizycznie i psychicznie. Leo przyjdzie to odciąży go z „10” na plecach.
10
Oby tylko tego dzisiaj nie zepsuli..
3
Jazda z Nimi…! Oni będą mówić coś o sprawie Negreiry hahahahahah
Dobrze, ze jest VAR bo 15 razy by mieli błędne decyzje na swoją korzystać i pewnie w tabeli by to inaczej wyglądało ????
1
@JarekS dzięki!
0
@JarekS cos więcej o Nim? Warto?
11
Lewy to nie Messi, który minie pare chłopa i strzeli gola. To napastnik, który żyje z podań. Benzema tez nie pierdnął jak Barca zamurowała się w pierwszym meczu. Potrzeba prawdziwych skrzydłowych, którzy zrobią przewagę na skrzydle dryblingiem to i Lewy będzie skuteczny!
0
@partymaker to samo napisałem na dole. Najważniejsze, DNA było. Nie mógł trochę inaczej podejść do tego meczu, jak na Bernabeu? Wiedząc, ze brakuje aż 4 zawodników z podstawy, kluczowych zawodników.
34
Napisze to jeszcze raz. Jak dla mnie Xavi przegrał dzisiaj ten mecz. Miał wynik 1:0 zaliczki, graliśmy bez 4 fundamentalnych piłkarzy pierwszego składu, z Alonso na stoperze, który wiadomo, ze jest wolny. Xavi jednak ustawia wysoka obronę, pressing na całym boisku i sam się prosi o kompromitacje, i dostaje..
Wiadomo, ze każdy mądry przed tv jest, no ale..Zamiast spokojnie poczekać na Real, ustawić się z tylu jak na Santiago, to gdzie????! Przecież musi być DNA zachowane! Okej, ale nie za wszelka cenę, jak nie masz ludzi do tego. Dlaczego Alonso zagrał profesora w 1 meczu? Bo nie musiał się z nikim ścigać jak dzisiaj. Dobrze się ustawiał i wybijał piłki. Dla mnie i tak to jest zbyt wysoki wynik. Szkoda tej bramki na 1:0 po kontrze Realu, która dała im duża pewność siebie. Nie było kim straszyć dzisiaj z przodu niestety.. Jedziemy dalej, ale Xavi moim zdaniem zawalił dzisiaj sprawę.
0
@MAV_82 Najlepiej sprzedać wszystkich xd
1
@johny11 Mi chodzi właśnie, ze skoro nie ulepił dzisiaj nic lepszego to niepotrzebnie rzuca się na Real i chce pokazać jaki On to kozak nie jest, a potem dostaje 4 i się kończy. Skoro ma wynik po pierwszym meczu i wie, że nie wielkie braki w składzie to powinien zagrać trochę bardziej bezpieczniej. Dlaczego Alonso zagrał profesora na Santiago? Bo nie musiał się z nikim ścigać tylko wybijał piłki i dobrze się ustawiał. Powinni zagrać podobnie jak w pierwszym meczu.
3
Jak dla mnie Xavi przegrał dzisiaj ten mecz. Miał wynik 1:0 zaliczki, graliśmy bez 4 fundamentalnych piłkarzy pierwszego składu, z Alonso na stoperze, który wiadomo, ze jest wolny. Xavi jednak ustawia wysoka obronę, pressing na całym boisku i sam się prosi o kompromitacje. Dostał ja dzisiaj.. Wiadomo, ze każdy mądry przed tv jest, no ale..Zamiast spokojnie poczekać na Real, ustawić się z tylu jak na Santiago, to gdzie????! Przecież musi być DNA zachowane! Okej, ale nie za wszelka cenę, jak nie masz ludzi do tego. Dla mnie i tak to jest zbyt wysoki wynik. Szkoda tej bramki na 1:0 po kontrze Realu, która dała im duża pewność siebie. Nie było kim straszyć dzisiaj z przodu niestety.. Jedziemy dalej, ale Xavi moim zdaniem zawalił dzisiaj sprawę.
0
Moim zdaniem transfer Lewego trochę tez na Niego wpłynął. W poprzednim sezonie przecież czuł się liderem drużyny, dużo brał na siebie, strzelał. Lewy go przyćmił zdecydowanie, co nie może dziwić :)
0
Skupcie się na zarejestrowaniu nowych umów: Gavi Balde Araujo, a później reszta.. wiadomo, ze trzeba o czymś pisać jak jest przerwa na kadrę. Dobrze, że już w sobotę mecz.
3
Wiadomo, teraz przerwa na reprezentacje to trzeba o czymś pisać.. ale tak naprawdę to jesteśmy biedni i nie zarejestrowaliśmy się jeszcze nowych kontaktów Balde Gaviego i Araujo. To o czym my tutaj mówimy? Jakie wzmocnienia? Wzięliśmy w lecie 4 dźwignie, odpadliśmy szybko z Europy i teraz trzeba się zebrać po tym wszystkim do kupy. Jak Auba chociaż przyjdzie to będzie sukces bo On może grać za frytki. Inni? Wątpię..
0
@michal1899 W punkt.
0
Trzeba chyba białym przypomnieć sytuacje w meczach z Interem i MU. Ewidentne ręki Dumfrisa i Freda. Wtedy się nikt nie odzywał. Niech boli ;)