Barcelonista94
Dołączył/a: marzec 2020
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W poprzednich sezonach za Koemana czy Setiena takie mecze byśmy remisowali, bądź przegrywali. Mecz oczywiście do zapomnienia, ale trzeba się cieszyć wygrana i kolejne „zero z tyłu”. Na pewno dzisiaj duży + Eric Garcia. Pokazał, ze tez daje stabilizację i pewność w obronie jeśli dostaje szanse. Martwi mnie trochę linia pomocy, która jest zajeżdżana co mecz, a przecież dalej mamy ciężki kalendarz tak naprawdę. Nie ma kiedy odpoczywać.
0
Kalendarz jest naprawdę ciężki i trzeba będzie sporo rotować żeby nie było kontuzji do meczu z MU. To może być ostatnia okazja do szerszej rotacji składem.
3
Dodając jeszcze ode mnie to ciekaw jestem kto pierwszy zajedzie podstawową 11? Xavi czy Ancelotti . Z Girona musza być zmiany musowo. Potem ciężki wyjazd na Betisie. Mecz z MU zbliża się wielkimi krokami. Dałbym nawet szanse Torre w środku z Kessie w sobotę.
0
@12Cule34 Chłopy nie miały już sily dlatego wjechał sobie jak chciał.
26
Te zmiany Simeone przed dogrywka go pogrzebały. Griezmann i Lemar niepotrzebnie zeszli bo Barrios i Carrasco nic nie wnieśli. Mecz pokazał dlaczego Depay siedział u Nas na ławce. Szkoda Atletico. Real jak zwykle przycinał i zamknął mecz. Swoją droga Vinicius pajacuje niczym Neymar. Niesmaczne to już jest. Co sytuacja na jego niekorzyść to dyskusja, uśmieszek szyderczy, machanie rękami itp dramat.. dobrze, ze Real sobie pograł dłużej o pół godziny :)))
2
Dawaj Pep na asystenta Xaviego
2
Nie róbmy sobie żartów i nie wierze, że w przyszłym sezonie będzie dostawał regularnie grać. Jeździec bez głowy straszny. Można spokojnie sprzedawać
5
@626 jak Ty uważasz, ze Abde jest lepszym zawodnikiem od Fatiego to nie mam pytań
4
Chłopie graj tak dalej jak wczoraj to będziesz kozakiem! Zauważyłem, ze Demeble zaczął grać bardziej odpowiedzialniej. Mniej traci piłek i wraca do obrony.
42
Jak zwykle klasa, bez żadnego jadu w stronę sędziów czy umniejszanie wielkości rywalowi. Taka jest prawda, że Sorlorth powinien trafić ta sytuacje, która miał. Barca tez powinna skończyć wcześniej mecz strzelając na 2:0.
0
Uwielbiam te żale na stronie realu, że Sociedad słabe, fart, sędzia pomógł hahahahahah
1
Dobry ból dup*..
1
W sobotę trzeba porotować trochę składem bo taki Pedri czy nawet Dembele sa zajechani strasznie. Z Girona trzeba dać im odpocząć bo w środę trudny wyjazd na Betisie.
8
Już dawno Wam powinien dać. Po strzelaniu bramki znowu luzik i wakacje. Klepanie z lewej do prawej, bez większego pożytku. Jeszcze Ter Stegen musiał cegiełkę swoją dołożyć, co skończyło sie prawie dogrywką xd Pierwsza połowa i 20 min drugiej świetne, ale później kolejny raz podajemy rywalom rękę.
5
Dembele musi grać tak zawsze
2
Mendez powinien już wylecieć
1
Naprawdę gramy super, brakuje tylko bramki żeby to potwierdzić
0
Najmocniejszy skład. Oby bez kontuzji i dogrywki. Oczywiście na nasza korzyść!
0
@JarekS możesz napisać coś więcej o tym Estevao? Mamy szanse go pozyskać przed Realem?
0
Idealny czas żeby iść do przodu! Bez wymówek teraz żadnych. VeB!
0
@El dominatore Gdyby Koeman nie miał Messiego to wyleciałby już po paru miesiącach :)
0
Nie dziwne skoro przez 2 lata miał kontuzje
1
Dzisiaj możesz tak mówić bo nie powtórzyła się sytuacja z meczu z Espanyolem.. znowu minimalizm i te zmiany by Nas zgubiły. Dzisiaj mieliśmy szczęście, ale to było Getafe. Ciekawe jak będzie w środę w pucharze z Socciedad. Są w niesamowitym gazie, a czy to, ze gramy na Camp Nou to jakaś przewaga dla Nas? Patrząc na ten mecz z dzisiaj , czy ten z Espanyolem to wątpię w to..
2
Alonso-Eric na środku na ostatnie minuty. Damy radę to dowieźć? Co ten Xavi znowu robi. Znowu kombinuje
11
Poproszę bramke z Realem w czwartek :)
0
Dawać ich w ćwierćfinale
3
Już lepiej dać szanse temu wychowankowi, który jest powołany jutro na mecz niż ściągać na sile Guedesa
1
Sprzątanie szatni po poprzednikach ciąg dalszy. Przynajmniej nie będzie niepotrzebnie pobiegał pensji. Zastanawiam się tylko czy kogoś ściągniemy w jego miejsce teraz?
6
Skoro nie odejdzie zima to Depay tez nie powinien tam iść za darmo.. obyśmy się nie dali kolejny raz wydymać
2
Najlepszy transfer w letnim okienku patrząc na kwotę!